edno.info  

Назад   edno.info > Политика > Модериран раздел > Политика > Други > Бойко Борисов и ГЕРБ

Бойко Борисов и ГЕРБ gerb.edno.info

Отговор

Инструменти по темата Режим на показване
Старо 15.07.09, 14:20    9370   #1
GlobalLeader

Регистриран: 28.02.07
Постове: 2 619
Default Ще има самостоятелно правителство

Такова ще има. Браво на Бойко Борисов, няма да съжалява. А пътят на Костов е да излезе от парламента. Защо:

http://edno.info/f/showthread.php?t=1595
GlobalLeader е офлайн   Отговор с цитат
Старо 15.07.09, 21:26    9375    Re: GlobalLeader (9370) (click2open)   #2
Тото 2003
Гост

Постове: n/a
Оф стига с тая политика! Има много по-интересни неща. Как не ви омръзна да се занимавате с политика и интернет вече?
  Отговор с цитат
Старо 10.08.09, 22:45    9789    Re: Тото 2003 (9375) (click2open)   #3
tano079

Регистриран: 30.12.08
Постове: 530
Днеска гледах Божидар Димитров севдо националиста който беше по BTV и коментираше за проблема със българката във Македония , журналиската искаше да направи този проблем скандал но Божидар Димитров , всячески се опитваше да омаловажи проблема и да успокои зрителите че няма голям проблем във Македония .

Ето какво мисли ГЕРБ и ние се чудим защо Борисов и външно министерство спят до сега , та те продължават старата политика , не чух ме , не разбрах ме , майната им на Българите във чужбина .

tano079 е офлайн   Отговор с цитат
Старо 11.08.09, 00:58    9791    Re: tano079 (9789) (click2open)   #4
tano079

Продължавам за Божидар Димитров .

Водещата на предаването го попита това не ли е политически въпрос ?
А Божидар Димитров отговори че това не е политически въпрос нейното задържане и проблемите около нея , а е хоманитарен проблем .

Така ли господин севдо националист казвам пък аз . За мен не е само хоманитарен проблем а е , и политически проблем нейното задържане . Та нали лошите ги затварят във затвора , значи по тази логика тази жена е извършила престъпление за да е във затвора . Този коментар петни честа на тази българка и поставя под съмнение нейното задържане , съмнение че е заслужила да лежи във затвора .

Ало , Божидаре влез във час или си признай че си анти българин , та нали си бивш комунист .

На въпроса кога ще бъде освободена от затвора за да бъде лекувана ???
Божидар Димитров отговори - че всичко са замислили и ще я лекуват във ВМА , но жабележете дами и господа той каза че няма нищо страшно да си излежи 3 месечната присъда във Македонския затвор . Какво толкова бързо щели да минат тези 3 месеца .
А ние се чудим защо 10 дена няма сериозна реакция на българското правителство , и той щял да се допита до президент до други хора , щели да умуват , да пишат декларации и незнам какво още ?

Аз пък , бих попитал Божидар Димитров - ами вие комунистите и агентите от държавна сигурност със какво ви , промиват мозъците като сте минали през тези школи че сте станали такива непокисти и всички ваши кадри мразят българите и двадесет години работят срещу Българските интереси .

Божидар е професор по история , как е получил титлата да не коментирам ама за мен е професор по актьорско майсторство по игра на севдо национализъм , национализма не е само да въстановяваш гробища , това го можеш Божидаре , но това е политика за бъдещето и за живите .

Жалко че нямам клип да го чуете какви нелепости дрънка този дръвник , става за гробар но не и за политика .
Старо 22.10.09, 00:43    10185    Re: tano079 (9791) (click2open)   #5
tano079

Thumbs down Държавата е мафия , враг на собствения си народ .

Нека някой да ми отговори на въпроса как да събудим национализма на българина като държавата постоянно създава механизми по всякакъв начин да бъде мачкан обикновения българин ? Прочетете една лична история и помислете защо българина мрази държавата ?

Аман вече направо ни писна да ни сменят документите , тези политици се чудят как да скубят пари от народа за да запушат дупките от грабежите на предишните управници . Глобата за загуба на лични документи щяла да става 400 лв. каква наглост от страна на държавата да граби българите и после се чудим защо българите мразят държавата и презират собствената си родина и по този начин се чудим защо на българина не му пука че България си отива и радикалния ислям завзема все повече територии със места населявани от турци . Постоянно се въвеждат закони които единствената им цел е не да улесняват гражданите на България а да им вредят и да ги грабят - грабеж на българите и само грабеж .

Казвам това защото на мен ми се е случвало да си изгубя личните документи и след това сам си платих глобата макар че спазех закона и навреме съобщих на полицията за изгубената лична карта , тогава те ми казаха че правилно съм постъпил и няма да бъда санкциониран , но след месец без предупреждение бях получил писмо че трябва да платя глобата . Ето това е една лична история която може да се случи на всеки или ще си изгубиш картата или някой крадец може да ти я открадне и по най подъл и долен начин държавата да се изгaври със всеки човек , който има нещастието да му се случи нещо подобно .

Никой не е защитен или може да има гаранция че няма да му се случи такова нещо , a след това държавата във лицето на МВР да ти изпрати писмо че трябва да бъдеш санкциониран като някой престъпник това е обидно за всеки човек който се възприема на сериозно и който е спазил закона . Да не забравим и факта че съм длъжен да съобщя на полицията за да могат да запишат че личната карта със дадения номер е изгубена и да получа документ черно на бяло защото не се знае при кого може да попадне личната карта и да направят някоя финансова измама , след това иди да гониш миха-ля при съдебната система че някой те е измамил .
Старо 22.10.09, 00:50    10188    Re: tano079 (10185) (click2open)   #6
GlobalLeader

Ами нали сега има ново мнозинство в парламента - да покажат, че са различни от предишните, да махнат и биометричните данни, следенето на Интернет и телефонните регистрации, да приемат ДОИП и ако трябва за това да се излезе от ЕС - ДОИП е по-добра алтернатива от ЕС, макар че ДОИП е с европейски източник!
Старо 22.10.09, 02:08    10189    Re: GlobalLeader (10188) (click2open)   #7
tano079

Wink До Глобадмин - однесения от вихара на мечтите

Глобамине ти да не сънуваш Европейски розови слончета , ти изсипа цяла торба със желания . Искам това , искам онова , нещо не искаш ли някоя секретарка от парламента да ти изиграе и един кючек на масата , защото тази администрация която хрантутим със нашите данъци е превърнала държавата ни във турска чалгажииница ( кенев ) . Те политиците нали спечелиха изборите и си седнаха на депутатските кресла сега вече ги е хванала дълбоката амнезия и както винаги не помнят със какви обещания са вля-зли във парламента , политиката на крадливите комунисти продължава , както и скритата ислямизация на България , нищо ново няма да се случи със тези бивши нови стари комсомолски дегенерати и предатели , турски подлоги .

За Интернет можем да упрекнем много партии но конкретно мога директно да коментирам за някоя партия че цензурира хората със различно мнение но то си е за тяхна сметка , като не си взимат поука , те са губещите че не желаят хора със различно мнение да изказват своето мнение във техния форум и да поставят някой хора на мястото им така да се каже . Винаги във един спор се казват много истини и се излагат различни тези , също така се казват и негативите от тяхното прилагане , след това може да се приложи онази теза която има по малко лоши последици за прилагане на по добра и успешна политика .

Инак като чета простотиите на някой хора се чудя и не вярвам на учите си какви глупости се пишат , не само със сексуална тематика но и като почнат да разсъждават става една политическа пси-харница , а май повечето които пишат май са над 40 г. и просто се чудя на тези хора да не ги е цапардосала някоя керемида по главите че са толкова чалнати . Инак мога да коментирам за много неща но просто нямам време да пиша дълги романи от които на някой хора могат да ги върна във първи клас .
Старо 22.10.09, 11:59    10191    Re: tano079 (10189) (click2open)   #8
GlobalLeader

Важното е целите и нуждите на страната да се пишат по-често, за да се знае накъде трябва да се отива, защото това беше един от основните проблеми - не се знаеше накъде да се върви. Сега всички мислят, че са намерили верния път и той е ЕС, а пък преди беше Съветския Съюз или Америка. Но накрая се оказва, че собственият път е най-доброто.

Положението с Интернет е тежко - форумите, вкл. и на партиите, са едно, а следенето на Интернет от службите и полицията е друго.

И аз не вярвах как в другите политически форуми се пишат маса глупости и никой не идва да участва сериозно в този форум, но явно трябва да приемем реалностите такива, каквито са и да търсим начини да се оправяме сами. Очевидно обединение няма да има, защото не може да се постигне съгласие дори по основни положения като това в кой форум да се участва.
Отговор

Инструменти по темата
Режим на показване

Правила за публикуване
You may post new threads
You may post replies