edno.info  

Назад   edno.info > Политика > Модериран раздел > Политика > Други > Бойко Борисов и ГЕРБ

Бойко Борисов и ГЕРБ gerb.edno.info

Отговор

Инструменти по темата Режим на показване
Старо 08.07.09, 04:37    9303   #1
GlobalLeader

Регистриран: 28.02.07
Постове: 2 619
Default ГЕРБ трябва да състави самостоятелно правителство - ВАЖНО!

Борисов ще сгреши ако даде кокала на Костов. Знам, че някои използват аргумента, че така в случай на провал отговорността няма да се носи само от Борисов, но реално каква ще бъде разликата - дори и при провал, Костов на следващите избори ще изкара повече гласове от на тези заради рекламата, която ще получи чрез медиите за 4-те години, в които ще се появява по тях. Това нещо е напълно погрешно и вредно за страната, Костов е ненужен на страната и тя може и без него, а той в последните 8 години ясно показа, че и е и от вреда! А както се разбира около свалянето на ФД, се оказва, че и от самото начало и е бил от вреда. Костов трябва да бъде изхвърлен от политиката!

Също тази вечер до мен достигна следното съобщение:

Цитат:
Поверително от кухнята
бях на работна вечеря с Ваню и Бойко

В столичен вип ресторант се проведе работна среща на СК и ГЕРП с цел следизборно кадруване и мъдруване.
Уточниха се няколко насоки в които ще решават бъдещето на България.
Към 20 часа се бяха насъбрали доста нород, но за съжаление един от финансовите гении на ДСБ не дойде, по семейни

По едно време останах насаме с Бойко и го питах как върват нещата с еврофондовете. Той се почеса по тила 5 мин.
и накрая изломоти, че нямал експерти и положението е зле след корупционните скандали. За да се оправят нещата във Фонд Земеделие,
се наложило още от днес да издирва знаещи и можещи люде. За щастие на Бойко (а и на клуб Политика надявам се) едно от тези лица е наш съфоромец.
И така ИСТИНАТА Е ЧЕ:

ГЛАСУВАШ ЗА БОЙКО, ПОЛУЧАВАШ Charles
Ако това е варно, то Бойко е разговарял с една от най-мръсните гадини в интернет обществото и изобщо, която би трябвало най-малко да лежи доживотно, от която той трябва да се пази много понеже тя е изключително подла и хитра, криеща се зад невинно и едва ли не добронамерено лице, надминаваща предполагаемото му очакване за гадостите, които може да му причини.

Това е нейната снимка:

Същото може да се каже и за всеки "кадър" от форума от Черния списък на форумите, в който се подвизава - особено споменатия "кадър", който е най-големият лъжец и клеветник не само в онзи форум, а може би и в Интернет, който също трябва да лежи в затвора доживотно. Лесно ли е да се излъже ББ - ако подценява тези, с които си има работа - да.

Ето неговата снимка според нашето разузнаване:

Този мошеник ако има възможност да краде, нищо няма да го спре! Познавам го, вярвайте ми!

Говори се и за други потенциални кадри от онзи форум. Всичките там са еднакви! Казвам твърдо НЕ за тях!

Сега това е най-важното - Костов ДА НЕ влиза в управлението и никой от тези "кадри" от онази компанийка да не влиза!

Тъй като разбирам нуждата от кадри, се самопредлагам да участвам с мнение, като съветник относно избора на правилни решения, а дори и лично да участвам ако позицията съответства на квалификацията ми и на желанията ми.
GlobalLeader е офлайн   Отговор с цитат
Старо 08.07.09, 21:54    9308    Re: GlobalLeader (9303) (click2open)   #2
Гост
Гост

Постове: n/a
Откъде имаш тези данни и снимка бе?

За този дебел ефенди чарли си написал истини.

Аз ще те подкрепя с негови писания в онзи форум,
защото той е не само крадец, мошеник, далавераджия и авантаджия, но и сто процентов лъжец и мегаломан.

Ето самохвалните му лакърдии там:

"Знаеш ли какво ще стане след най-важните избори през 2009 г.?

Ей отсега ловя бас, че моя безмилостност ще е или началник отдел "Развитие на селските райони" или направо зам-директор на ДФ "Земеделие".

Знаеш ли защо?
Щото докато ти редиш клетви за вярност към бат` Бойко
аз си пия питието с него."
  Отговор с цитат
Старо 09.07.09, 20:14    9315    Re: Гост (9308) (click2open)   #3
GlobalLeader

Имаме си разузнаване.

А ето и още мнения за него:

Цитат:
Римл@нин:
Спомням си, че Чарли висеше през цялото си работно време в министерството по форумите и лично на мен ми се е хвалил, че него не могат да го хванат, че краде защото е много печен и знае как. За дитирамбите, които пееше за Доган тук всички си спомняме.
Старо 10.07.09, 22:49    9330    Re: GlobalLeader (9315) (click2open)   #4
tano079

Регистриран: 30.12.08
Постове: 530
Пускам един много хубав предизборен клип на партия ГЕРБ . Аз не съм гласувал за ГЕРБ защото тази партия няма политическа идеология и следя Борисов от времето на Симеон 2 , както казва Лютви Местан ГЕРБ е временно явление и той ще последва пътя на Симеон 2 ! А , обещанията че ще се пребори със 60-те, - бандитски групировки останаха само на обещания , точно тогава по негово време имаше най много убиства на мафиот-ски босове .

Да не забравим анти комунистическите настроения на Борисов , охранител на Тотор Живков , 1991 г. напуска пожарната като отказва да се де политизира , добрите отношения със Първанов който му даде правото да посрещне Жорж Буш на летището във София , да си спомним със не решения проблем със боклука на София .

Да кажа че Борисов подържа добри отношения със червени олигарси който по времето на Тодор Живков са заемали високи държавнически постове , Борисов често е посещавал хотелите на Слънчев Бряг които са собственост на хора свързани със старата номенклатура . Ако хората знаят какво се крие зад проекта ГЕРБ никога нямаше да гласуват за Борисов , нека Борисов да си спомни със кого е играл тенис във един хотел 5 - звезди , Слънчев Бряг . Човекат който ще се бори срещу крадливите комунисти .
tano079 е офлайн   Отговор с цитат
Старо 04.08.09, 03:32    9585    Re: tano079 (9330) (click2open)   #5
tano079

Партия ГЕРБ започна да изпълнява своята икономическа пограма като обеща че ще намали ДДС , само че след 3 г . демек показа на българите среден пръст , изборите вече ги спечелиха сега 4 г. ще ги търпят . Кой ще скочи като Италянците и Французите , тука търпят и търпят , отрезняването ще започне късно на есен когато завалят сметките за парно , а като чувам всичко се овиличава , почти за социална политика не се говори . Продължават да правят гафове и така май ще я карат до края , те са толкова объркани и постоянно различни неща чувам да се говорят .

Благодарим ти Бойко за ДДС-то дано тези дето гласуват за тебе го разберат , много добри подаръци им правиш .
Старо 04.08.09, 21:15    9608    Re: tano079 (9585) (click2open)   #6
tano079

Браво на социалното министерство за това че новия министър се крие като мишка от журналистите и отказва да отговори на някой въпроси които могат да му бъдат зададени като увеличение на пенсиите , помощите за маичинството , помощите за социално слабите при условията на задълбочаваща икономическа криза и др.

Ние всички какво можем да очакваме след такъв гаф , ами този инцидент само по се беси говори че това е най неприятната тема за Борисов грижата за лошия човешки материал . Ами във последните дни Борисов се заигра със Иван Костов ето този клип го пророкува .

http://vbox7.com/play:638cc140 или FULL WINDOW

оБойко Борисов е голям длъжник на българските пенсионери за думите които изречи във Чикаго и няма право да се ослушва и да се прави на луд или за човек който не е разбрал за какво е станал министър председател . Аз вярвам че новия министър след една седмица ще даде интервю за социалната политика която ще провежда , но това което във момента прави много ясно говори че ще продължи политиката на Емилия Масларова .

Новия министър е дал само интервю за BTV че е спрял почивките на пенсионерите които ще почиват по черноморието - това за мен е много добър ход но отново се играе една игра някой да вземи готовите пари , министъра е казал че щял със тези пари да направи социални кухни за бедните пенсионери през зимата .

Ето тук се играе играта пак парите някой фирми приближени на ГЕРБ да могат да ги усвоят и по този начин Борисов да си направи пи-ар акция да покаже на българите колко е милостив като раздава ядене на пенсионерите . Какво падение за българските пенсионери да полочават милостиня във края на своя жизнен път , след като със труда си са изградили съвременна България че за двадесет години все още не е до-из крадена , все още има много за крадене във тази държава , да не забравим учелищата , болниците и много други обекти за които сега не мога да се сетя .

Последно редактирано от tano079 : 04.08.09 в 23:07
Старо 04.08.09, 21:38    9609    Re: tano079 (9608) (click2open)   #7
GlobalLeader

Напротив - той е много прав - точно в пенсионерите е причината за сегашното положение на държавата. Това, разбира се, не значи, че трябва да останат с ниски пенсии, но трябва да останат без право на глас.
Старо 04.08.09, 23:38    9610    Re: GlobalLeader (9609) (click2open)   #8
tano079

Цитат:
Първоначално публикувано от GlobalAdmin Виж пост
Напротив - той е много прав - точно в пенсионерите е причината за сегашното положение на държавата. Това, разбира се, не значи, че трябва да останат с ниски пенсии, но трябва да останат без право на глас.
Трябва най вече новия избирателен закон да се ограничи гласуването на хора които нямат завършен 8 клас ( основно образование ) , и турците във Турция които подменят вота на Българите живеещи във смесените раьони . Трябва да се наблегне не само върху двойното гражданство , но трябва във новите ограничения за гласуване да се приложат цяла вървулица от ограничаващи правила като , плащането на данъци към Българския бюджет , да си живял почече от 6 месеца във България . ( Да можеш да четеш и пишеш на Български език , защото може и да има основно образование със турска диплома , ето тука пак има вратичка за злоупотреба ) .

Трябва да се въведат купеща условия за право на гласуване защотото има голяма опасност турците отново да изиграят нашето законодателство и отново да имат право да гласуват , много внимателно трябва да се направи новия избирателен закон за да не останат отворени вратички от които турците да успеят да се възползват от новия закон , отново да се намесват във вътрешните работи на България .

Сега във момента турците си сменят отново Българските паспорти и ако ние забраним само двойното гражданство , Турската държава може да им отнеми турските паспорти на нашите изселници по закон автоматично те ще стават пълноправни граждани на България имайки Български паспорт и Турската държава по списък ще ги държи във своята държава , като при нови избори да ги подкара отново като стадо да гласуват във България и ние отново ще бъдем изиграни от Турция . За това аз държа да има купища от ограничителни правила за да си осигурим честното провеждане на изборите и да се застрахова ме от това Турция отново да не ни изиграе .

Нещата са прости и ясни за всеки човек които е наясно със се беси , какво иска и за какво се бори .

Последно редактирано от tano079 : 05.08.09 в 00:59
Старо 10.08.09, 21:49    9786    Re: tano079 (9610) (click2open)   #9
tano079

Default Това е истенското лице на ГЕРБ , истината за лъжата ГЕРБ .

Направо съм изомен от поведението на Бойко Борисов и неговите хора от външно министерство и Божидар Димитров , то бива умуване , почесване , мудно разтакаване , мотане и купища лъжи колко много работят за Българката във измислената Македония , ето ви пример какво представлява държавата България , преди го бях написал - държава няма или си играем на държава . Те били много умни във външно министерство - я се бягайте от тука , тапанари и хрантутеници ни управляват , на всички нива на държавата !

Този случай доказва че преди коментирах че македонците мразят българите и се води анти българска кампания във Македония а държавата България спи и не е във час за това което става във Македония . Сръпските емисари продължават да шетат във Македония и да насаждат омраза срещу българите , а къде са българските емисари във Македония които да пропагандират Българщината , играем си на държава , това не е политика за един ден или един политически мандат , България няма нито стратегия нито някаква политика спрамо своите Български колонии по света както Турция .

Политиците могат да патуват 350 км. от София до черноморието а никои не иска да отиде на 200 км . и да спаси македонската гражданка със българско самосъзнание вече 10 дена , със рак на двете гърди и хронично болното дете , това е уникален случай за човещината която изпитват управляващите към съдбата на обикновените българи , това са изроди за мен .
Старо 02.09.09, 23:47    9933    Re: tano079 (9786) (click2open)   #10
tano079

Exclamation До Борисов .

Борисов на скоро съобщи че няма да има политически гонения и да арестува хората които окрадоха държавата като , Станишев , Доган и Симеон , той каза нека да си живеят живота . Това трябва да бъде ясно на всички че Борисов е човека който трябваше да замести Станишев , Борисов е удобниоя политик който няма да арестува грабителите на България .

Борисов е готов да загуби Евро фондовете и на страната да бъдат наложени глоби за високата корупция и калпавата съдебна система , но Борисов няма намерение да пожертва някой бивш политик , а Бруксел няма търпение да види голям политик във затвора и започва да губи търпение спрямо България и чрез тези глоби във тази икономическа криза може да паралезира финансовата система на България и да я тласне по бързо към дъното . Интересно ще бъде колко милиона Евро ще струва всяка грешка на Борисов и неговата групичка . Г-н Борисов , Бруксел иска да пожертваш бивши политици , не се прави на луд !

Във момента Европа се опитва чрез икономически лостове да смачка България , това трябва да бъде сигнал към българите да свалят това правителство , така си мислят Европейците че могат да променят нещата във България . Но ние имаме друк манталитет и ще понесем всички санкции които ще ни бъдат пуснати от Европа и ще търпим провалите на това правителство , като плащаме техните глоби , така ще ставаме все по бедни от ден на ден .
Старо 03.09.09, 18:12    9934    Re: tano079 (9933) (click2open)   #11
GlobalLeader

Българите не заслужават - говорих си с нормални хора, които казват, че въобще не ги интересува Доган дали е на власт, дали краде. Т.е. на тези хора и това, което имаме в момента, им е много.
Старо 03.09.09, 21:24    9935    Re: GlobalLeader (9934) (click2open)   #12
tano079

Цитат:
Първоначално публикувано от GlobalAdmin Виж пост
Българите не заслужават - говорих си с нормални хора, които казват, че въобще не ги интересува Доган дали е на власт, дали краде. Т.е. на тези хора и това, което имаме в момента, им е много.
Вярно е това че не им пука за проблемите на държавата защото образователната система във България е скапана и не възпитава младите да бъдат достойни граждани на своята страна , няма идали и ценности във които да бъдат възпитавани . Един личен случай преди две години пих кафе на един бар и бармана ме заговори на някъква тема която не помня , и от разговора стигнахме до образованието и политиката , той ми каза със гордо вдигната глава че е интелигентен и има ви шоу образование .

Апък аз гледах и се чудих , гледай го тоя какво самочуствие , аз пък му опонирах , аз пък не мога да си купя една диплома защото нямам пари , за това си оставам във графата на тъпаците . А ма усетих че е много беден във политиката , и го попитах , кажи кой във момента е президент , а той не знае , направо ме уби , и му викам , браво на момчето ей такива един ден ще ни управляват псевдо интелигентни висшисти . Той не гласува никога защото всички за него са мошеници , това го е научил от медиите , вика на мен , я ги виж по телевизията .

Аз продължавам да го питам ами знаеш ли за Волен Сидеров че е по различен политик , а той ми каза че е мошеник , учудех се , ами защо ??? му казвам аз , а той ми отговаря че и той е от управляващите , бил го виждал по новините но не се задълбочавал да види за какво става дума или за какво се говори , само бегло го е виждал и така е преценил че е част от управляващите .
Накрая ми писна , и му казах стига толкова много ми дойде този интелигентен разговор , най добре е със теб да си говорим за алкохол и наркотици . и други простотии си казах ме ама то не е за пред хора .
Старо 03.09.09, 22:09    9936    Re: tano079 (9935) (click2open)   #13
tano079

Скоро четох една статия във интернет че журналистка от запъдна държава отишла във Турция за да види какво е настроението на хората и как възприемат Турция да стане член на Европейския съюз . И се забила във някакъв университет във Истанбул и очаквала да получи отговори от турската интелигентна младеж която един ден ще управлява Турция , такива отговори подобни на бившите социалистически държави . Направо казано да имат предателско мислене , да се навеждат пред мнението на Европейците . Журналистката направо останала шашната от наглостта и лицемерието на турската младеж .

Питала някакъв младеж за проблемите на Турция за присъединаването и към Европа , а той и отговорил Турция ще загуби от членството си във Европа , защото трябва да се съобразява със общите правила на съюза , и си заслужава Турция да стане член на Европа ако Истанбул стане столица на Европейския съюз .

Жената останала шашната след тези думи , какво нахалство какъв национализъм тресе турската младеж . Тука хората мислят съвсем по различен начин , те нямат глобалистично мислене и се гордеят че са турци . Жената се е интересувала от образователната система на Турция и е получила информация че образователната система на Турция от 15 г. е под чадъра и строгия контрол на турската армия , цялата образователна система на Турция е бела преработена от турските военни .

За това младото поколение е със такива националистически възгледи , а турските военни със закъснение са копирали идеята от Гърция която промени образователната си система след конфликта си със Турция за остров Кипър .
Старо 11.09.09, 00:03    9954    Re: tano079 (9936) (click2open)   #14
gost
Гост

Постове: n/a
Za6to Borisov ne arestuva Ahmed Dogan ??? Da pomislem kak komunis se pravi na anti komunis i za6to vs4ko si e postaromu .

4estit 11.09.2009 g. mul4anieto na predatelite .

Отговор с цитат
Старо 11.09.09, 05:23    9956    Re: gost (9954) (click2open)   #15
GlobalLeader

Това е интересен въпрос. Както и за забраната на ДПС и приемането на ДОИП.
Отговор

Инструменти по темата
Режим на показване

Правила за публикуване
You may post new threads
You may post replies