edno.info  

Назад   edno.info > Политика > Модериран раздел > Политика > Долу БКП

Долу БКП dolubkp.edno.info
Постоянна кампания

Отговор

Инструменти по темата Режим на показване
Старо 28.06.07, 09:49    777    Re: Rina (716) (click2open)   #26
­Гост
Гост

Постове: n/a
  Отговор с цитат
Старо 03.07.07, 16:25    799    Re: ­Гост (777) (click2open)   #27
Rina

Регистриран: 08.06.07
Постове: 17
Оо-ооо, това пък какво общо има с комунизма?
Знам едно - за мен комунизма е идеята за един по-справедлив свят. До колко е бил осъществен..., но не идеята и името са виновните.
Rina е офлайн   Отговор с цитат
Старо 09.08.07, 09:08    876    Re: Rina (799) (click2open)   #28
sofrosan

Регистриран: 09.08.07
Постове: 1
Цитат:
Първоначално публикувано от Rina Виж пост
но не идеята и името са виновните.
Именно.

Но и идеята, и името, са ги заимствали определени хора, с определени потребности, с определени решения, въобще как да се справят с останалия човешки баласт в Държавата, който (от своя страна) ги храни.

Идеята и името - са опетнени.

Понеже са станали нарицателно за наглост, бруталност, човеко-ненавист, простащина, разпиляване на Държавната цялост (конкретно в България), оскотяване между всички нас - вкл. и моя милост, след като не забелязваме, даже и да има покрай нас приятели ...и т.н.

Никакво оправдание!
sofrosan е офлайн   Отговор с цитат
Старо 25.10.07, 12:04    3260    Re: sofrosan (876) (click2open)   #29
­tarbuh
Гост

ХАХАХАХ

Вие сте болни мозъци бе!!! Какво точно управлява БКП? Има ли ДС? Има ли само една партия? Има ли лагери? КАК точно управлява тогава?

Като бяха сини на власт да не би да бяхме по-добре бе? И как Филипчо го свалили комунистите бе, това какво значи, че в СДС тогава са били комунисти една част ли?

Болни хора сте, вече поколението се сменя, на кого му пука какво е било преди 17 години? БСП е приета от Европа, и в Европа има комунисти, а освен това в момента ако не сте забелязали, тук е капитализъм (т.е. точно обратното на комунизъм), а освен това БСП ги избраха хората.
Ако ми кажете сега, че само комунисти са гласували за комунисти, ваш проблем - защо не си се мобилизирате да си изберете друга партия? Кой ви е виновен??? БСП спечели с малко проценти при ниска избирателна активност, ми да се бяхте хванали да гласувате бе. Ама кого щяхте да изберете? Защото всички са си едно цяло, цялата политическа класа. Тъпи пубери и промити глави сте вие. В Белене да ходите!
  Отговор с цитат
Старо 25.10.07, 23:17    3289    Re: ­tarbuh (3260) (click2open)   #30
GlobalLeader

Регистриран: 28.02.07
Постове: 2 614
Обиждането не е за този форум.
Болен мозък си ти. Коя партия управлява в момента и има МП? Това е партията БКП, която преди двайсетина години си смени името, но не и нрава. Ти това не го ли виждаш?

Ако бъдеш по-учтив и възпитан може и да ти се отговори на въпросите, защото ще се допусне, че наистина се интересуваш от отговорите.

Явно ти си от тези с промитите мозъци, които не смятат, че БКП ограби и разруши страната. Които не помнят кой свали ФД.

Поколението може и да се сменя, но това не значи, че ти ще казваш какво има да се довърши от преди. На мен ми пука какво е било преди 17 години. И не ти ще ми казваш какво има да се прави. Това впрочем беше тактиката на комунистите - да мине колкото се може повече време, да се отлагат нещата и така никога да не се стигне до важните въпроси. Стани-шев даже каза, че нормалните не се интересували от досиетата. Явно той не е нормален, за да каже това. Ти може би си роден по-наскоро и не знаеш, че в държавата имаше война. Тази война още не е свършила. Гадовете още не са унищожени. Какво е приела Европа не ме интересува, защото и на тях не им пукаше какво са преживявали българите вследствие на непремахването на БКП. Плюс това самите българи им казаха, че приемат БКП, така че Европа не може да се меси повече във вътрешните работи. А българите далеч не всички са приели БКП. Просто идиотите бяха повече. Това е и причината да не може нормална партия трайно да спечели изборите и страната да върви напред и затова тя сега е последна в Европа.

Тъп пубер и промита глава си ти. В Белене да ходиш!

Избрах да не ти изтрия поста, а да ти отговоря по същия начин. Това не означава, че занапред може да говориш така.
GlobalLeader е офлайн   Отговор с цитат
Старо 31.12.07, 01:39    4650    Re: GlobalLeader (3289) (click2open)   #31
­­Нерег
Гост

Default ВЪПРОСИ

Никак не харесвам комунистите (БКП, БСП, БЗНС). Отвратих се и от ченгеджийските "демократи". Не виждам как биха се променили нещата свързани с политиката и властта, а пък и това което ни се случва ми изглежда съвсем закономерно. Освен познатите в цял свят пари и власт тук господства и феномена "който се опита да излезе от казана ще бъде придърпан обратно".
Та ние сме Българи!
Някой задавал ли си е въпроса какво в действителност сме дали на света? Защо никой от шепата гениални българи не е направил откритието си в любимата ни татковина? Дали семето ни е качествено, както ни се иска? Това, че децата са ни хубави, означава ли , че не сме проклети? А дали пък за всичките ни неудачи не е виновна почвата в която расте това семе? А кой всъщност създава тази смъртоносна почва?
Вгледайте се в историята на държавите, които наричаме цивилизовани и чиито модели искаме да следваме. Те поддържат от векове традиция наречена ГРАЖДАНСКО ОБЩЕСТВО.
Мислите ли че един френски пейзан е по-умен, добронамерен или интелигентен от един германски, италиански, холандски, сръбски, гръцки или бълкарски селяндур? Ще ви "изненадам" - не, не е. Разликата е в това, че прадядовците на западноевропейците са се ОБЕДИНЯВАЛИ и по 100 години са СЛЕДВАЛИ ИДЕЯТА си да издигнат градска катедрала и да я украсят с каменни дантели. Освен хляба ги е интересувала и красотата. Те не само са си чоплили въшките, орали нивите и задиряли булките. В главите им е имало и още нещо - съзнанието, че живота им зависи от тях самите и че ако всеки сам е слаб да достигне небето, то обединени няма какво да ги спре. Това е разковничето, което липсва по нашите ширини, където се говори за голяма славянска душа, гостоприемство, трудулюбие и ред други подобни "добродетели" предназначени за прикритие или са неосъзната проява на неадекватност, самонадеяност, нарцисизъм и некадърност.
Нашето културно наследство е така нареченото народно творчество. Другата дума за това е самодейност.
От времето на траките, по тези земи не е имало цивилизация, общество и култура! Може би защото не е имало и аристокрация.
Изключение прави само златният век на Борис и Симеон Велики.
Спомнете си само, че ренесансът в Европа е завършил през 16 век, а тук е прокарал кълн едва през 19.
  Отговор с цитат
Старо 02.01.08, 20:44    4652    Re: ­­Нерег (4650) (click2open)   #32
GlobalLeader

Няма идеални хора. Но българите са грешили много и затова сега много си плащат. Лошото е, че за грешките на едни плащат други - това е следствие от демокрацията, където ако мнозинството греши, плаща малцинството, което може да е право. Затова демокрацията в този й вид е вредна.
Старо 03.01.08, 00:21    4653    Re: ­tarbuh (3260) (click2open)   #33
­­Нерег
Гост

Default прости му господи-прост и тъп е Търбухчо

Цитат:
Първоначално публикувано от *tarbuh Виж пост
ХАХАХАХ

Вие сте болни мозъци бе!!! Какво точно управлява БКП? Има ли ДС? Има ли само една партия? Има ли лагери? КАК точно управлява тогава?
... В Белене да ходите!
Господин Търбух, личи ти, че си комунист, момчето ми.
Познаваш се от далече, защото си нагъл и прост-отличен атестат за комунист или ако това те обижда - социалист от "евтопейските"

Та да си дойдем на думата, след комплиментите, които ти направих.
Болен мозък (очевидно олигофреничен) си ти, момчето ми, щом още не си разбрал, че комунистите/социалистите изнесоха над 50 милиарда и ги препраха като чужди инвестиции и банкови сливания та сега икономическата власт е в тях (разбирай техните фирми), освен правителството, сателитните и зависими партийки, чиито ташаци са стегнали в "братска прегръдка", а тези които не може да контролира пряко, шантажираше доскоро с досиета, а занапред сигурно ще подкупва.
Ето така управлява БКП/БСП.
Нищо лично, момчето ми, но твоите съпартийци имат богат опит в подривната дейност, изнудването, шантажа, все качества от партизанските времена, да не пропусна тероризма - до 11 септември 2001, рекорда за терористичен акт се държеше от БКП (взривяванете на църквата Света Неделя -16 април 1925) -печлно, нали.
Да не говорим за прането, още от времето, когато Максуел издаваше Тодор Живков в англия и въртеше бизнес с българия както и в митническото каналостроене, където очевидно са виртуози. Знам, ще кажеш, онези гнусотии са дело на БКП, а не на БСП, която вие междувпрочем наричате столетница
Що се отнася до ДС, наистина в момента няма държавна институция с това име... Но почакай малко, не предложиха ли скоро БКП/БСП някаква служба за разузнаване или нещо подобно? Не назначиха ли някакъв господин, който е работил в ДС?

И така, моето момче, да обобщим. Ако искаш да спориш на тема история и политика трябва да четеш, да помниш и да знаеш! Знам че ти е трудно, но такива са правилата
  Отговор с цитат
Старо 04.01.08, 01:53    4654    Re: ­­Нерег (4653) (click2open)   #34
Тихомир
Гост

Default Кафяво/червени форуми

Писанията по форумите е доказателство че БКП продължава да управлява или по точно да експлоатира електората ... Така се случва че масата от хората които имат компютри, ги имат защото имат пари, а пари имат защото принадлежат на комунистическата клика.
Какво има да се коментира повече - положението става все по безнадежно ...
  Отговор с цитат
Старо 30.01.08, 21:38    4900    Re: Тихомир (4654) (click2open)   #35
Георгиев
Гост

Thumbs down Простотии

Извинявайте, ама аз не виждам старото БКП никъде... БСП са същите хора, но не са комунистическа партия. Те само пускат пропагандата, че все още има комунисти и така опетняват светлата идея на комунизма. Комунисти в управлението в момента няма... за сега.
  Отговор с цитат
Старо 30.01.08, 22:04    4901    Re: Георгиев (4900) (click2open)   #36
GlobalLeader

Те са демократи, не са комунисти, но ние традиционно така си ги наричаме, защото са от наследниците на комунистическата партия. Убежденията им нямат никакво значение, тъй като те са единствено убедени мошеници.
Старо 28.03.08, 13:38    5020    Re: Георгиев (4900) (click2open)   #37
Гост
Гост

Цитат:
Първоначално публикувано от Георгиев Виж пост
... светлата идея на комунизма ...
Другарю Георгиев,
не знам какви са наблюденията Ви над живота, но аз не съм забелязал да се раждаме с еднакво тегло, цвят на очите, цвят на косите и т.н. Начина Ви на мислене е доказателство, че не се раждаме и с еднакъв интелектуален багаж.
Кое Ви кара да мислите, че равенството е постижима цел (мисля, че това беше идеята за комунизъм).

Ще Ви споделя една друга, еретична, идея. Не е ли по-добре да имаме класово общество, където тези, които ги мързи да работят или са абсолютно некадърни, да получават помощи от богатата държава и тези помощи да са им достатъчни да имат покрив и да не са гладни, а всички други да живеят според желанията, уменията и възможностите си.
Това се случва във високо развитите държави, а в най-богатите от тях истински приоритет е социалната политика. Последното ще Ви го обясня, защото в комунизма подобно понятие няма. Социална политика означава да се ДАВАТ пари
- за програми за интеграция на инвалиди, така че недъзите им да не пречат на пълноценното им развитие
- качествено болнично лечение
- повишаване на социалните помощи
- подобряване на градската среда
- подпомагане на развиващия се бизнес
и много други обществено полезни посоки за които се изискват пари, които пък от своя страна идват от работещите и умните.
Как си представяте, например на тържеството за връчване на оскарите, да бъдат поканени лелките от някой краварник придружени от загорелите си съпрузу трактористи? Интересна гледка, нали? Хайвер, шампанско и псувни ;-)
  Отговор с цитат
Старо 20.04.08, 02:16    5271    Re: Гост (5020) (click2open)   #38
Гост
Гост

Unhappy Може би едва ли

Първо комунистите ги изтрепаха в Балкана а които са ги пропуснали там, после ги вадеха от къщи по сред нощ и ги трепеха, та ги заравяха в ями.Сталин е правил същото с Хитлер в Полша(Катин) а в русия Берия му помага най усърдно.Е-е-е от къде комунисти при това положение? Останаха някои и други но те като видяха какво правят БОЯДИСАНИТЕ муцуняци и сами си хвърляха партийните книжки.Та от четеридесет и четвърта до сега - само мръсотия.Нито социализъм, нито комунизъм, нито пък демокрация - просто никой не ги е свалил от власт.На времето не даваха дума да се издума и в Белене - никой не виждаше как "комунистите" убеждават с прясна пръст.Днес пък трепят направо на улицата.Няма прокуратура, няма съд.Няма кой да мисли за тая държава и това си е.Като не можем да регулираме кръстовището - трябва да го освобождаваме по най бързия начин.
  Отговор с цитат
Старо 18.10.08, 16:49    6493    Re: sofrosan (876) (click2open)   #39
Хопаланга

Регистриран: 18.10.08
Постове: 36
Цитат:
Първоначално публикувано от sofrosan Виж пост
Именно.

Но и идеята, и името, са ги заимствали определени хора, с определени потребности, с определени решения, въобще как да се справят с останалия човешки баласт в Държавата, който (от своя страна) ги храни.

Идеята и името - са опетнени.

Понеже са станали нарицателно за наглост, бруталност, човеко-ненавист, простащина, разпиляване на Държавната цялост (конкретно в България), оскотяване между всички нас - вкл. и моя милост, след като не забелязваме, даже и да има покрай нас приятели ...и т.н.

Никакво оправдание!

У наше село дойде нов поп. Опипва наред булките, не пие само сярна киселина(от време навреме в проповедите и опелата си бърка "амин" с "наздраве" и когато настане вечер, след като затвори църквата, събира де що има левчета и стотинки, оставени по иконите и ги хвърля към тавана с думите "Прибери си своето, Господи, моето ми го върни. След това поема към кръчмата!
Е, аз питам, Софросане, трябва ли сега заради този поп аз да намразя Бог, както ти си намразил комунизма и всички комунисти "по принцип"! Щото дотук, ти точно това ми казваш...
Хопаланга е офлайн   Отговор с цитат
Старо 18.10.08, 21:08    6501    Re: Хопаланга (6493) (click2open)   #40
GlobalLeader

Ще ти отговоря аз - ако не един, а всички попове са като този, доста ще се усъмниш в техния бог.
Старо 21.10.08, 17:52    6529    Re: Разколников­ (359) (click2open)   #41
Black Dogg
Гост

Default Абе вие вярвате ли си като дискутирате :д

Цитат:
Първоначално публикувано от Разколников* Виж пост
Е, все пак напикаването си е едно физиологично действие, без него не може. Докато без комунисти може, където ги няма там се живее по-добре. Тези, които управляват България през последните 17-ина години не са били комунисти, били са партийци, номенклатурен кадър на БКП (Българска комунистическа партия, управляваща по силата на член 1 от Конституцията на НРБ, наложена чрез манипулиран референдум).
Та тези партийци получаваха незаконните си облаги, плювайки капитализма и демокрацията. И как така от такива хора може да излезнат "чиста проба капиталисти-демократи"??? НЕ, от тях излизат само менте демократи, тарикати, какъвто ни е и капитализмът сега.
А "народната власт" не беше никаква народна власт, а си беше власт на АБПФК (активни борци против фашизма и капитализма), синове и внуци на АБПФК, номенклатурата и на подмазвачи, натегачи и комсомолски
кадри. Примери колкото щеш.
Истината за т. н. "народна власт" още не е казана. А къде са й добрите страни не знам.
Некои хора са много заблудени ми се струва слушат простотии и после комунистите били виновни хах немам коментар просто четете повечко литература от преди 90-та.Според мен тея дето плюят комунистите са некои чорбаджии дето са свикнали да грабят и да чакат всичко на готово демек чисти фашаги които са се укрили 44-та година и в годините на преврата са изпълзяли от мишите дупки зели да ми лаят от кенефа аве я се спрете малко некои даже още не се били запланувани ами се обаждат тва било онова било.Трябва да ви е срам защото земята е пропита със кръвта на толкова загинали партизани които са се дигнали защото обстоятелствата са били такива по добре да земеш пушката и в гората от колкото за една филийка хляб да чиракуваш на некой ФАШИСТ!!!!!!!
  Отговор с цитат
Старо 22.10.08, 02:43    6533    Re: Black Dogg (6529) (click2open)   #42
GlobalLeader

Преди 90-те литературата беше цензурирана по комунистически! Каква литература да четем? Защо ако комунистите са били толкова добри към народа, са цензурирали истината за системата и същността си и са вкарвали хората в лагери и са ги измъчвали най-жестоко? За мен е очевидно, че много заблуден си ти.
Старо 23.10.08, 07:45    6558    Re: Black Dogg (6529) (click2open)   #43
GlobalLeader

Цитат:
Първоначално публикувано от Black Dogg Виж пост
просто четете повечко литература
Ето ти малко литература на теб. Прочети първо темата за комунистическите изтезания:

http://edno.info/f/showthread.php?t=1069
Старо 29.10.08, 02:37    6684    Re: GlobalLeader (6558) (click2open)   #44
Хопаланга

Регистриран: 18.10.08
Постове: 36
Default Истината е една!

Много ми е интересно като срещна индивиди които така са промити и наелектризирани и си мислят, че влезнеш ли у гората, а срещна комунист - а те е изел! Много страшни тия комунисти бе! Сигурно затова тогава(по Живково време) населението на България се увеличаваше с по стотина хиляди на година. Е да, ама тогава, детински задници цуцулести, хората се обичаха и правеха деца с любов и увереност в доброто бъдеще! А къде е бъдещето сега! Има го, ама само за отбрани люде, па и за тех не е сигурно, че нещо много се гърми по улиците и детските площадки служат за бесилка! За останалите бъдещето е "страх и мъки"! Затова и българите са на привършване! Па днес на вас дори и секса ви е за отмъщение, а не от любов, бе! Това кадърни ли сте да го асимилирате!?...
Хопаланга е офлайн   Отговор с цитат
Старо 29.10.08, 02:47    6686    Re: Хопаланга (6684) (click2open)   #45
GlobalLeader

Това не го отричам за днешното положение. Неслучайно аз съм и против комунизма, и против демокрацията в този и вид. Аз съм точно в средата, както се вижда и от тази графика:
http://edno.info/f/showthread.php?t=1092
И съм за ДОИП.
Старо 11.01.09, 13:00    7372    Re: GlobalLeader (6686) (click2open)   #46
Гост
Гост

Default Долу бкп=бсп=дпс=сдс и т.н

Грозно е да викаме "долу", а да искаме да вървим нагоре. Ама как да изразим големият си срам и болка от омразната ком-партия и нейните сателити. Та хем да спазим Хриситянските ценности, хем да покажем, че не искаме комунисти от какъвто и да е характер да са свързани с властта в нашата държава. И още - ние тук си говорим, ама какво от това, а ?? Както се казва "керванът си върви, кучетат си лаят". Не стигат само приказки и самоопределения, искат се действия. Ама какви, как, след като всичко е окупирано от комунягите и лизльовците им ?
Да търсим начини за детронация на тез боклуци и народоубийци, под каквато и форма да се крият !
Бог да пази България !
  Отговор с цитат
Старо 11.01.09, 13:05    7373    Re: Хопаланга (6684) (click2open)   #47
Гост
Гост

Цитат:
Първоначално публикувано от Хопаланга Виж пост
Много ми е интересно като срещна индивиди които така са промити и наелектризирани и си мислят, че влезнеш ли у гората, а срещна комунист - а те е изел! Много страшни тия комунисти бе! Сигурно затова тогава(по Живково време) населението на България се увеличаваше с по стотина хиляди на година. Е да, ама тогава, детински задници цуцулести, хората се обичаха и правеха деца с любов и увереност в доброто бъдеще! А къде е бъдещето сега! Има го, ама само за отбрани люде, па и за тех не е сигурно, че нещо много се гърми по улиците и детските площадки служат за бесилка! За останалите бъдещето е "страх и мъки"! Затова и българите са на привършване! Па днес на вас дори и секса ви е за отмъщение, а не от любов, бе! Това кадърни ли сте да го асимилирате!?...
туй пак е дело на комунягите. те са сатанински чеда. моат с негова помощ да се преименуват, прехвърлят по разни партии и сдружения да съществуват. те са силно устойчиви вируси от най-гаден вид. само силна любов и Християнство могат да ни спасят от тях. да не им вярваме за нищо и никога. както се казва "гърците и подарък да ти правят, не им вярвай". и тез изроди са така. по-гадни са и от турците, щото са предатели !
  Отговор с цитат
Старо 11.01.09, 21:44    7382    Re: Гост (7372) (click2open)   #48
GlobalLeader

Действията за мен са ясни - да се приеме ДОИП и след това лустрация.
Старо 12.01.09, 17:54    7433    Re: ­dgeki (306) (click2open)   #49
Гостенче
Гост

Default реплика=дуплика=комунягин

Цитат:
Първоначално публикувано от *dgeki Виж пост
Това е инициатива на недораслите българи,които търсят конфронтация,безделие,дрога и свободия.Затова българите са на това дередже днес,безпаричие,безработица,кражби,изнасилвания и всичко лошо което има на света.Който не познава живота преди, когато господ ходеше по земята, и всички българи бяха добре,не е нужно да коментира.
Тези които ви подтикват към това са извратени хора които са били навремето богаташи и са тормозели българския народ,поради което са били наказани от народната власт и сега се смятат за голями активисти и искат разни обещетения.Не се включвайте в тази инициатива,това е против народа на българия.
Абе личи, че ти е умито съдържанието на главата. Иначе не може нормален човек да мисли, че по време на комунягите е било добре. Това го казват само те, лакеите им и лумпените, чиито защитници бяха и си остават тез изверги=комунисти. Те са долна пасмина, безбожници и мародери !!!

Ти джеки ли си, какво си не те разбирам, нито за пол, нито за вяра, за акъл не говоря ! - чувал ли си за държави, дето нема комунизъм и са в пъти по-добре от нас и са били в пъти по-добре и преди, а ЧУВАЛ ли си, бе аланкоулу ?? Като не си - мълчи и цалувай конистки гъз, а то доди акъла. Ама жалко, че от таквиз лизачи теглят всички останали в Блгария, които си я обичат и не мразят никого и искат да си работят тихо, спокойно, нормално и т.н. Както е по-белия свят. А туй с капитализма и другите дивотии дето се разправят, са комунистическа прпаганда !!! Който има очи да гледа, акъл да мисли и малко инфо какво е по вета - бързо ще разбере, какви са боклучи комунягите. Един прост въпрос = за какво в България се надработват, дадените в повече почивни дни ?? И откога !!! И до кога ? ;-)
  Отговор с цитат
Старо 01.04.09, 00:41    8368    Re: Гостенче (7433) (click2open)   #50
Комунист
Гост

Lightbulb Вие сте откачени!!!

Да кажа само ,че комунизъм и капитализъм СА ДВЕ РАЗЛИЧНИ НЕЩА! Ако не го разбирате се хвърлете през прозореца , белким ви дойде акъла в главата! БКП е построила България ,а синковците и кариеристите от БСП , СДС , НДСВ , ДПС я разрушиха ! СМЪРТ НА КАПИТАЛИЗМА! СВОБОДА НА НАРОДА!
  Отговор с цитат
Отговор

Инструменти по темата
Режим на показване

Правила за публикуване
You may post new threads
You may post replies