edno.info  

Назад   edno.info > Политика > Модериран раздел > Политика > Долу БКП

Долу БКП dolubkp.edno.info
Постоянна кампания

Отговор

Инструменти по темата Режим на показване
Старо 04.04.07, 16:47    301   #1
GlobalLeader

Регистриран: 28.02.07
Постове: 2 614
Default ДОЛУ БКП!

Никога не съм предполагал, че почти 20 години след промяната, страната може да продължава да се управлява от същата партия БКП и, че изобщо може да се поставя този въпрос.

Освен благоденствието, икономическия растеж, липсата на престъпност и всякакви други благини, които някои смятат за първостепенни, аз просто искам страната да не се управлява от комунисти.

Какви са тези умници, които ми обясняват, че щом икономиката е добре, нямало значение кой ще управлява? Тия за идиот ли ме мислят? Мисля, че нормалните хора заслужават именно това - да не ги управляват комунистите. Демократите се провалиха в постигането на това.

Нито се отвориха досиетата, нито имаше лустрация, нито беше забранена БКП!

20 години по-късно все още е актуален лозунга ДОЛУ БКП!

Нека довършим това, което демократите не направиха!

Хем и да преброим колко са антикомунистите и кой само демагогства, че е такъв.

dolubkp.com
GlobalLeader е офлайн   Отговор с цитат
Старо 05.04.07, 06:53    305    Re: GlobalLeader (301) (click2open)   #2
­Я па ти
Гост

Постове: n/a
Ти...кои комунисти имаш пред вид - тия при Владимир Спасов или из другите БКПта, че те са неколко на брой вече?...
  Отговор с цитат
Старо 05.04.07, 07:03    306    Re: ­Я па ти (305) (click2open)   #3
­dgeki
Гост

Default за долу БКП

Това е инициатива на недораслите българи,които търсят конфронтация,безделие,дрога и свободия.Затова българите са на това дередже днес,безпаричие,безработица,кражби,изнасилвания и всичко лошо което има на света.Който не познава живота преди, когато господ ходеше по земята, и всички българи бяха добре,не е нужно да коментира.
Тези които ви подтикват към това са извратени хора които са били навремето богаташи и са тормозели българския народ,поради което са били наказани от народната власт и сега се смятат за голями активисти и искат разни обещетения.Не се включвайте в тази инициатива,това е против народа на българия.
  Отговор с цитат
Старо 05.04.07, 07:57    307    Re: ­Я па ти (305) (click2open)   #4
GlobalLeader

Цитат:
Първоначално публикувано от *Я па ти Виж пост
Ти...кои комунисти имаш пред вид - тия при Владимир Спасов или из другите БКПта, че те са неколко на брой вече?...
Има само една голяма партия БКП, която по едно време си смени името, но си остана същата партия със същите хора. Някои се опитаха да направят така, че да се забрави коя партия са те и затова чрез използването на това име им се припомня.
Старо 05.04.07, 08:04    308    Re: GlobalLeader (307) (click2open)   #5
ATAKABG
Гост

СМЪРТ ЗА КОМУНИСТИТЕ! ВСИЧКИ КОМУНИСТИ - В МАСОВ ГРОБ!
СРАМ МЕ Е,ЧЕ ПАК НИ УПРАВЛЯВАТ ТЕЯ ГАДОВЕ! И ПРЕЗИДЕНТА И ПАРЛАМЕНТА,И КМЕТА,И МВР И ИЗОБЩО ЦЯЛАТА ВЛАСТ Е ПОД ПИПАЛАТА НА ЧЕРВЕНИЯ ОКТОПОД,СЪСИПАЛ БЪЛГАРИЯ В ПЕРИОДА 1944-1989... СЕГА ПАК Е КОМУНИЗЪМ!
  Отговор с цитат
Старо 05.04.07, 08:06    309    Re: ­dgeki (306) (click2open)   #6
GlobalLeader

Винаги съм знаел, че има тотално промити мозъци, но продължавам да се учудвам като чета подобни мнения. Искам да ти напомня, че още през 1985 година системата започна видимо да се срива, към 1990 настъпи осезаем глад, а ако нещата бяха продължили по стария начин, щеше да се стигне като в Северна Корея. След промяната нещата тръгнаха добре, но едва, след като сините дойдоха на власт през 1992, защото преди това същите комунисти продължиха с Големия Грабеж на страната. След като ФД беше свален от комунистите и ДПС, настъпи следващия пореден етап от разграбването, който продължи две правителства - все комунистически.
На всичко това се дължат твоите "безпаричие,безработица,кражби,изнасилвания и всичко лошо което има на света". Що за болен мозък може да иска да го управляват същите обирджии?
Старо 05.04.07, 18:08    314    Re: GlobalLeader (301) (click2open)   #7
анти-ЕГОИСТ­
Гост

Default Що не се гръмнеш бе?

Първо - "комунизъм" никога не е имало по света.

Второ - БКП от 17 години не управлява и е файтонжийска партия с 50-60 души "електорат", начело с "генсека" Владимир Спасов.

Трето - Като дрънкаш глупости - вярваш ли си сам?
  Отговор с цитат
Старо 05.04.07, 18:26    315    Re: анти-ЕГОИСТ­ (314) (click2open)   #8
GlobalLeader

Напротив, БКП управлява и до днес, само че си смени името преди време, за да заблуди овцете, че е друга партия. Ама ние понеже помним, я наричаме със старото й име. Тя да не би да се срамува от него? А това, че се е появила някаква партийка със същото име, няма никакво отношение към въпроса. Комунизъм може да не е имало, комунистите може всъщност да са капиталисти, но ние така им викаме, защото как иначе да ги именуваме?
Вярвам си, защото се доказва, че написаното е вярно.
Старо 06.04.07, 00:53    322    Re: GlobalLeader (315) (click2open)   #9
анти-ЕГОИСТ­
Гост

Цитат:
Първоначално публикувано от Инфо Виж пост
Напротив, БКП управлява и до днес, само че си смени името преди време, за да заблуди овцете, че е друга партия. Ама ние понеже помним, я наричаме със старото й име. Тя да не би да се срамува от него? А това, че се е появила някаква партийка със същото име, няма никакво отношение към въпроса. Комунизъм може да не е имало, комунистите може всъщност да са капиталисти, но ние така им викаме, защото как иначе да ги именуваме?
Вярвам си, защото се доказва, че написаното е вярно.
Дрън-дрън та пляс!
Доказвало се било ))))))) Кой и с какво го доказва, а?
Само твоите празни приказки ли? Фи! Нищо не доказват те, освен че си нямаш и хабер от същността на проблема.
Поразучи малко какво пише в плана "РАН-ЪТ" разработен от американците Ричард РАН и Джефри ЪТ - членове на т.н. "РАНД-КОРПОРЕЙШЪН" при Белия дом, пък тогаз поразмисли по чий план и по чие ръководство се разсипва от 17 години България.
  Отговор с цитат
Старо 06.04.07, 05:13    328    Re: анти-ЕГОИСТ­ (322) (click2open)   #10
GlobalLeader

Аз за плана съм съгласен, но нали българите в лицето на БКП го приеха? Плюс това, какъвто и да е тоя план, за няколко години нещата можеха и щяха да се оправят - те даже се оправиха по времето на ФД, когато отново комунистите развалиха всичко и продължиха с разграбването и доунищожаването на всичко, което може. В комбина с турците, разбира се.
Старо 06.04.07, 23:32    332    Re: GlobalLeader (328) (click2open)   #11
­Я па ти
Гост

По принцип с "чугунени глави" не е добре да се спори. Тези, които управляват България през последните 17тина години може и да са били комунисти навремето, ама сега са чиста проба капиталисти-демократи! Да продължаваме да ги наричаме комунисти би било погрешно, а също така и обидно за онези, които си останаха комунисти! По същата логика, аз бих могъл да нарека "пикльо" пишещия "ИНФО", защото съм сигурен, че навремето се е напикавал, ама няма да го направя, щото знам, че вече не пикае в гащите, нали така?
На ATAKABG бих припомнил мъдростта на поговорката "който гроб копае другиму...", нали така? Лоша услуга за АТАКА са такива нелепи изказвания. 99% от хората ще ви изоставят, ако продължите с тях.
Накрая бих добавил: говорете истината за годините на Народната власт в България - имаше и лоши, имаше и хубави неща! Плюейки "по принцип" , вие плюете върху паметта на предците си, чиято вина е единствено в това, че са ви създали!...
Колкото до пост-социалистическия хайдуклук - каквото и да се каже, ще е малко!...
  Отговор с цитат
Старо 07.04.07, 07:48    336    Re: ­Я па ти (332) (click2open)   #12
GlobalLeader

Първо, ти не би могъл да наречеш някого "пикльо", защото автоматично и ти самият ще бъдеш наречен така. Но отделно аз не смятам, че ти съзнателно си защитавал напикаването като нещо положително и нужно, което всички съзнателно трябва да правят.
Да, съгласен съм, че вчерашните комунисти са днешни капиталисти, макар и една малка част да са си още убедени комунисти, но въпросът най-вече е, че "комунист" вече има обидно значение, а и ние го употребяваме в смисъл, че са принадлежали или симпатизирали на комунистическата партия, така че наричането им така не е грешно.
Ние не твърдим, че през социализма всичко е било лошо. Даже имаме специална тема в полза на социализма срещу днешната демокрация, която демократите изградиха. Още не сме я пуснали. Защото целта й е не да защити социализма, а да покаже колко е лоша днешната демокрация и колко е необходимо приемането на Д/ОИП.
Старо 10.04.07, 12:09    359    Re: ­Я па ти (332) (click2open)   #13
Разколников­
Гост

Е, все пак напикаването си е едно физиологично действие, без него не може. Докато без комунисти може, където ги няма там се живее по-добре. Тези, които управляват България през последните 17-ина години не са били комунисти, били са партийци, номенклатурен кадър на БКП (Българска комунистическа партия, управляваща по силата на член 1 от Конституцията на НРБ, наложена чрез манипулиран референдум).
Та тези партийци получаваха незаконните си облаги, плювайки капитализма и демокрацията. И как така от такива хора може да излезнат "чиста проба капиталисти-демократи"??? НЕ, от тях излизат само менте демократи, тарикати, какъвто ни е и капитализмът сега.
А "народната власт" не беше никаква народна власт, а си беше власт на АБПФК (активни борци против фашизма и капитализма), синове и внуци на АБПФК, номенклатурата и на подмазвачи, натегачи и комсомолски
кадри. Примери колкото щеш.
Истината за т. н. "народна власт" още не е казана. А къде са й добрите страни не знам.
  Отговор с цитат
Старо 13.04.07, 17:33    371    Re: GlobalLeader (301) (click2open)   #14
БКП-КПСС
Гост

БКП-КПСС Вечна дружба!

Комунизмът отново ще се върне и ще ни поведе в борба за праведен и справедлив живот. Завинаги ще се сбогуваме с демокрацията и капитализма. Продажници и предатели като БСП, ДПС, БНС, НДСВ, Гърб и всички чифути(демократи) като СДС, ССД, ДСБ и др. нямат работа във властта. Именно те изядоха, изпиха и заграбиха всичко, което ни беше останало от комунистическо време и оставиха народа без пукната пара. Благодарение на падането на комунизма сега сме управлявани от бивши комунисти-предатели(пишещи се за демократи и капиталисти, които се възползваха от момента и заграбиха всичко останало ни от комунистическо време, каквото можаха), демократи, които единствената им цел е да изцеждат народа колкото могат и непрестанно да му правят живота все по-труден, редовно да му вземат парите, които той и без това ги няма и етнически османски партии, като Движението за Пари и Служби, които непрестанно насаждат етническа омраза, обиждат българския народ и го заплашват! Но рано или късно ще си получат заслуженото, защото има справедливост на този свят!

Да Живее Комунизмът!
Да Живее България!
  Отговор с цитат
Старо 14.04.07, 04:17    375    Re: БКП-КПСС (371) (click2open)   #15
GlobalLeader

Ако преди 17 години някой беше казал подобно нещо, щях да му се изсмея, но това което направиха именно комунистите след 1990 в комбинация и под разрешението на демократите, ме кара да виждам нещата по друг начин. Даже и ТЕМА съм пуснал по въпроса. Да, трябва да се сбогуваме с тази демокрация, но не в посока на комунизма, а в посока Д/ОИП - това е нещо по-добро и от комунизма, и от досегашната демокрация.
Иначе същите комунисти - БКП, преименували се в БСП са тези, които ви ограбиха - не си правете илюзията, че комунизмът може да се върне - най-много още по-голям грабеж и робство под една или друга форма да ви спретнат. Но съм съгласен и за сегашната демокрация - това е по-крадливо нещо и от комунизма навремето и тя трябва да се смени, и то с Д/ОИП.
Старо 14.04.07, 10:14    380    Re: GlobalLeader (375) (click2open)   #16
­Гост
Гост

Default Точното виждане:

--------------------------------------------------------------------------
Баси тъпотията... И какво значи това Д/ОИП ?
Навярно - "Дръж ми Оскубаната Интригантска Пишка" ???
Ами то си личи че сайтът е правен от педерасти.
  Отговор с цитат
Старо 14.04.07, 10:23    382    Re: ­Гост (380) (click2open)   #17
GlobalLeader

Какво е Д/ОИП пише в линковете. При интерес може да се получи и допълнителна информация.
Обидите и некултурният език по принцип не са за този сайт.
Старо 18.04.07, 17:58    424    Re: GlobalLeader (382) (click2open)   #18
enarees
Гост

Default Някои пичове

Остави системите и обърни внимание на същността на някои индивидиуми!
  Отговор с цитат
Старо 18.04.07, 18:24    425    Re: enarees (424) (click2open)   #19
GlobalLeader

Поясни се, може и в някоя отделна тема.
Старо 19.04.07, 08:55    430    Re: GlobalLeader (425) (click2open)   #20
МНИ
Гост

Default Инфо много си прав и ние инфорамираме Европа за ком. сган!

Първо опитахме да спрем влизането ни в Европа с тази ком. сган!
Европейците ни отговориха, че ще ги пуснат на проба и ще ги принудят да се отеглят. Ето какво им писахме. Отговорите пазаим за нас:
http://www.macedoniainfo.com/Bulgarias_Accession_EU.htm

А сега се обърнахме и към Ангела Меркел. И тя обеща подкрепа и смелост в борбата с ДС, БКП/БСП=СДС и проклетите служби:
http://www.macedoniainfo.com/Angela_Merkel.htm

Успех срещу БСП/БКП и всички тяхни марионетки...
И преди всичко срещу този галфон:
http://www.macedoniainfo.com/Gotze.jpg
  Отговор с цитат
Старо 19.04.07, 13:12    431    Re: МНИ (430) (click2open)   #21
GlobalLeader

Има няколко главни неща, за които трябва от Европа да помогнат - въвеждането на (Д)ОИП и забраната на ДПС. И двете са точки от програмата на ОИП. Иначе ако човек сам не си помогне, никой не може да му помогне. Защо трябва европейците да решават местните вътрешни въпроси на българите? Иначе, да, май това беше правилния вариант - да се влезе в Европа, но после задължително да се принудят комунистите да напуснат властта. Обаче не виждам последното да става. В БГ май не останаха антикомунисти.
Старо 21.04.07, 18:29    452    Re: GlobalLeader (431) (click2open)   #22
Долу БКП!!!!!!!!
Гост

Няма край наглостта на мръсните комунисти, убийци и крадци, но те ще гният в ада някой ден.
  Отговор с цитат
Старо 03.05.07, 14:46    506    Re: Долу БКП!!!!!!!! (452) (click2open)   #23
­Гост
Гост

Default Най-мразя неразбиращи да се пънат да родят нещо.

Ей ти същия, който замърсяваш с призивите и блога, вземи да се просветиш малко. Че така с тези лозунги и призиви ти заприличваш на комунист. Повече няма да вляза в тази смрад. Не съм комунист, но ненавистта към каквото и да било винаги ме е отвращавала. На оригинален ли се правиш или ти доставя удоволствие да си четеш глупостите и да се правиш на велик.
  Отговор с цитат
Старо 03.05.07, 17:17    507    Re: ­Гост (506) (click2open)   #24
GlobalLeader

Хайде, просвети ни щом се имаш за просветен. Ако беше наясно какво комунистите са причинили на тази страна, щеше да разбереш, че и това им е малко. Ама ти щом искаш да те оправят отново и отново - твой си проблем, но не го прави и мой.
Старо 10.06.07, 20:56    716    Re: ATAKABG (308) (click2open)   #25
Rina

Регистриран: 08.06.07
Постове: 17
Цитат:
Първоначално публикувано от ATAKABG Виж пост
СМЪРТ ЗА КОМУНИСТИТЕ! ВСИЧКИ КОМУНИСТИ - В МАСОВ ГРОБ!
СРАМ МЕ Е,ЧЕ ПАК НИ УПРАВЛЯВАТ ТЕЯ ГАДОВЕ! И ПРЕЗИДЕНТА И ПАРЛАМЕНТА,И КМЕТА,И МВР И ИЗОБЩО ЦЯЛАТА ВЛАСТ Е ПОД ПИПАЛАТА НА ЧЕРВЕНИЯ ОКТОПОД,СЪСИПАЛ БЪЛГАРИЯ В ПЕРИОДА 1944-1989... СЕГА ПАК Е КОМУНИЗЪМ!
Ти въобще си нямаш и представа какво е комунизъм. Така ми е писнало от папагали!
Rina е офлайн   Отговор с цитат
Отговор

Инструменти по темата
Режим на показване

Правила за публикуване
You may post new threads
You may post replies