edno.info  

Назад   edno.info > Политика > Модериран раздел > Политика > Дискусия за забраната на ДПС

Дискусия за забраната на ДПС bezdps.edno.info

Отговор

Инструменти по темата Режим на показване
Старо 19.09.10, 23:17    11474   #1
GlobalLeader

Регистриран: 28.02.07
Постове: 2 614
Default Горещо 18.09.10 (цялото предаване) с Осман Октай

Осман Октай потвърждава, че ДПС е създадена от комунистите с цел да гласуват за тях чрез тази подставена партия.

http://vbox7.com/play:239aaf73 или FULL WINDOW

Може да се гледа и тук:

http://play.novatv.bg/play/233456/?autostart=true
GlobalLeader е офлайн   Отговор с цитат
Старо 26.09.10, 21:07    11484    Re: GlobalLeader (11474) (click2open)   #2
GlobalLeader

Продължението от 25.09.2010:

http://vbox7.com/play:fcb2e6dc или FULL WINDOW

Може да се гледа и тук:

http://play.novatv.bg/play/233784/?autostart=true
Старо 27.09.10, 00:33    11485    Re: GlobalLeader (11484) (click2open)   #3
tano079

Регистриран: 30.12.08
Постове: 530
Mерси за клиповете глобамине защото нямам време да вися пред телевизора и да ги гледам , само имам огромна забележка че във клиповете не са премахнати рекламите това е много отвратително когато човек се задълбочава във мисленето на това което гледа и чува за тайните на прехода .

Да ти кажа този Осман Октай е голяма латерна и много приказва но никога не споменава че турските служби държат Дога не е вярно че българите държат Доган ако Доган бъде похарчен то ез ликвидиран това ще бъде координирано мероприятие между турските и българските служби .

Задачата на Доган е малко по специална негова работа е да се договаря със българските политици да обслужва властта , да крепи властта със нужните гласове , ако трябва дори и да подкупва журналисти и политици които да работят за интересите на турската държава , точно тука Осман Октай никога не споменава за Турция защото не казва цялата истина , а може и да се страхува и от турските служби защото те не си поплю-ват ако решат да му вземат главата ако вземе да ги дрънка срещу Турция . Само говори за българите защото те са дребни риби пред голяма стратегия която стой зад дялкането на парите и кой да бъде на власт след Станишев това са дребни игрички за печелене на пари и разпределяне на гласове .

Ахмед Доган не се занимава със партийния живот на ДПС неговата задача е във София и от време на време да ходи в провинцията преди избори и да подгрява лектората . Защо казвам това , аз съм говорил със турчин от чисто турските села и той ми каза че при тях ходят бивши изселници живеещи във Турция които работят за Турското разузнаване и познават районите във България и при координирани мероприятия от Турция посещават тези райони на България където има само турци и четат лекции и обясняват на партийните членове на ДПС какво трябва да правят .

Както показаха по ТВ.СКАТ какво говореше един циганин които се представя за турчин пред паметника на цар освободите пред народното събрание . Чува ли сте тези думи " Турция е зад нас " ; " Ние сме едно цяло със Турция " ; " Турция ни подкрепя " точно това се обяснява на де-песарите и това го обясняват хора дошли отвън а не отвътре .

Още една ЛЪЖА ; Осман Октай казва Доган е пионка , Доган е незначителен омаловажава неговата личност като чели иска да отклони вината от Доган и да обвини някакви въображаеми депесарски лидери . Вярно е че Доган е бил пионка но по времето на Станишев вече става един от октоподите които съгласува новите политически проекти които ще излязат пред народа .

Още нещо за да ни изглеждам празнословен уж Доган е незначителна фигура а я гледай какво внимание му отделят неговите другари от ДПС и политиците които заседават за създаване на новия политически проект , Осман Октай казва чакаме да дойде 3 часа че кой е този незначителен човек които ще го чакаме три часа за да решим със кого ще се коалираме нещо тука май на будалка със незначителната фигура на Доган ????

И ХОП - Доган влиза и блъска по масата и казва аз решавам нещата ти да мълчиш Октай аз ще раша кой да изгоня и кой да назнача , тука нещо не схващам .

Че Доган може да , де стабилизира България това е вярно ние нямаме армия а границите на България са широко отворени и по всяко време може със тирове от всички посоки да влязат пълни със оръжия за въоръжаване на турските партизани , подобно на Косово , Сърбите стрелят и Албанците стрелят всички са въоръжени а тъпите Сърби просто изтърваха косовските граници неконтролируемо да влизат оръжия отвън , със България е свършено ако стане провокация да паднат жертви при протест .

Интересни неща потвърди Осман Октай за създаването на АТАКА .
Утре ще коментирам .

................

.
Време е за промяна ! Боко здраво сгази лука обидата е много голяма .

.

.............
tano079 е офлайн   Отговор с цитат
Старо 27.09.10, 01:04    11486    Re: tano079 (11485) (click2open)   #4
GlobalLeader

Аз не съм ги качвал тези видеа, може би трябва да ги редактирам и да махна рекламите, но от сайта на телевизията рекламите не могат да се махнат.

Това за турските служби се подразбира и се знае - оня списък, срещите в турското посолство.

Пионките се отнасяше за Ахмед Емин и Боби Цанков.

Аз знам, че едно време страната имаше въоръжение, ракети, от които Турция имаше респект, а днес няма, кой разоръжи страната и защо, това е интересния въпрос!

Като резюме излизат следните факти - ДПС е измислена, изкуствено създадена партия, без която МОЖЕ. Даже и турците си потвърждават, че Андрей Райчев е обслужващ ги, а, както знаем, той е от основните, които убеждават, че ако ДПС я няма, ще станат размирици, на което поверваха всички. Към днешна дата това не може да стане - страната е в НАТО и ЕС, така че ДПС може да бъде забранена, премахната и т.н.! Но няма кой да го направи, защото няма политици в тази страна!
Отговор

Инструменти по темата
Режим на показване

Правила за публикуване
You may post new threads
You may post replies