edno.info  

Назад   edno.info > Политика > Модериран раздел > Общ форум

Общ форум Разговори за всичко

Отговор

Инструменти по темата Режим на показване
Старо 28.03.10, 18:00    11107   #1
ПрогресивенПич
Гост

Постове: n/a
Lightbulb Искам смяна на ГлобалАдмин

т.е. така нареченият администратор трябва да предаде паролите на хостинга и да се оттегли от администрирането. На негово място предлагам моя милост - Информиращ. До скоро аз му бях дясна ръка и маша но вече се вразумих и натрупах достатъчно опит и самочувствие. Освен това съм прогресивен и положителен Човек!Аз съм Човек с главно Ч и съм Човек на закона, справедливостта и реда! Гглобиля не успя нито да въведе Доип, нито да издигне равнището на форума. Напротив съсъпа хубавата идея на Чърчил. Обещавам да въведа Доип за 2-3 дена след като поема ръководството. Предлагам да гласуваме:
Кой е "ЗА" ?
- ВСИЧКИ !!!
Кой е "против"?
- НИКОЙ !!!

ае ... Гглобиля да доде да ми се отчете и е свободен !!!
  Отговор с цитат
Старо 28.03.10, 18:26    11108    Re: ПрогресивенПич (11107) (click2open)   #2
МнОО ИнТ.ЧоВЕк
Гост

Default Аз съм "ЗА"

поемай ръководството и умната !

Цитат:
Първоначално публикувано от ПрогресивенПич Виж пост
т.е. така нареченият администратор трябва да предаде паролите на хостинга и да се оттегли от администрирането. На негово място предлагам моя милост - Информиращ. До скоро аз му бях дясна ръка и маша но вече се вразумих и натрупах достатъчно опит и самочувствие. Освен това съм прогресивен и положителен Човек!Аз съм Човек с главно Ч и съм Човек на закона, справедливостта и реда! Гглобиля не успя нито да въведе Доип, нито да издигне равнището на форума. Напротив съсъпа хубавата идея на Чърчил. Обещавам да въведа Доип за 2-3 дена след като поема ръководството. Предлагам да гласуваме:
Кой е "ЗА" ?
- ВСИЧКИ !!!
Кой е "против"?
- НИКОЙ !!!

Отговор с цитат
Старо 28.03.10, 21:12    11109    Re: ПрогресивенПич (11107) (click2open)   #3
Мишо
Гост

Default И аз съм ЗA

krajno wreme e! Wreme e za riforma. Gglobil da so hodi! Toj oporo4i ideqta za Doip i q izwrati spored twa kolko e izwraten samiq toj. Golu Gglobil!!!

Цитат:
Кой е "ЗА" ?
- ВСИЧКИ !!!
Кой е "против"?
- НИКОЙ !!!

Отговор с цитат
Старо 29.03.10, 00:21    11113    Re: ПрогресивенПич (11107) (click2open)   #4
GlobalLeader

Регистриран: 28.02.07
Постове: 2 614
Предлагам като отговаряте, да не включвате цитатите - да ги триете или да се регистрирате, за да ви излиза и бутон за отговор освен само бутон за цитат.

Идята на ДОИП не е на Чърчил, а е моя.
GlobalLeader е офлайн   Отговор с цитат
Старо 29.03.10, 12:32    11114    Re: GlobalLeader (11113) (click2open)   #5
Пешо
Гост

Unhappy Не е много удачно предложението

форума е зле форматиран и не се разбира кой на кого отговаря. Поради туй е необходимо и дори задължително да се включват цитати, което е и коректно към четящите за да се ориентират. Разбирам че твоето желание е по-скоро да има хаос-неразбория във форума .. пълен батак ... в мътната вода да ловиш рипки!

А какво ще кажеш за предложението на ПрогресивенПич ? Вижда ми се доста аргументирано и много положително!

Адолф Хитлер първи е въвел доип от националсоциалистически тип от него ли открадна "идеята" или от Чърчил? Много нагла кражба на идеи .. все едно да отидеш на евровизия с песен на Мадона от началото на 80-те години...

Цитат:
Първоначално публикувано от GlobalAdmin Виж пост
Предлагам като отговаряте, да не включвате цитатите - да ги триете или да се регистрирате, за да ви излиза и бутон за отговор освен само бутон за цитат.

Идята на ДОИП не е на Чърчил, а е моя.
  Отговор с цитат
Старо 29.03.10, 18:14    11115    Re: Пешо (11114) (click2open)   #6
GlobalLeader

В началото на всеки пост ясно пише на кой пост е отговор като е дадено името на автора му, номер и линк към поста. А на който това не му е ясно, може да превключи на дървовиден или хибриден режим. Този "Прогресивен пич" се представя за Информиращ. Но на мен не ми прилича на истинския такъв.
Идеята на Хитлер не е ДОИП и няма такова нещо като ДОИП от националсоциалистически тип.
Старо 29.03.10, 23:34    11116    Re: GlobalLeader (11115) (click2open)   #7
Информиращ
Гост

Exclamation Аз съм аз съм

Точно "твоя" Доип е смесица между демократ-чърчил англосаксонски Доип и континентал-хитлерис националсоциалистически Доип. "Твоя" Доип е една недоварена кървавица механина смес-мишунг от суроф дроп-жигер без подправки и прас ...
Признай си, че си преписал! Ако не си признаеш значи лъжеш хората в очите, които много добре виждат истината. Мълчиш гузно за Мадона нали ! Ти и за нея твърдеше едно а се оказа съвсем друго пак ли си мислиш, че ще ти минат лъжите?
  Отговор с цитат
Старо 30.03.10, 13:51    11121    Re: Информиращ (11116) (click2open)   #8
seksi
Гост

Aka mi se.
  Отговор с цитат
Старо 30.03.10, 13:53    11122    Re: Информиращ (11116) (click2open)   #9
GlobalLeader

Нито Чърчил е предлагал да не гласуват пенсионерите и неграмотните, нито Хитлер е бил за свободата на изказванията, както ДОИП. Изобщо не е вярно това, което казваш. Какво съм твърдял за Мадона?
Старо 30.03.10, 14:19    11123    Re: Информиращ (11116) (click2open)   #10
Информиращ
Гост

Не му се връзвайте на горния Информиращ - той е фалшив.
  Отговор с цитат
Старо 30.03.10, 20:45    11131    Re: GlobalLeader (11122) (click2open)   #11
Благовест
Гост

Unhappy Много удобно се спуснахте по тангентата

Чърчил, Хитлер и после Мадона! Ясно е за всички - искате подло да заобиколите основния въпрос от темата. Всички ви посочихме с пръст и искаме да се дистанцирате от идеята за Доип, да напуснете сайта и форума тъй като провалихте въвеждането на Доип, свалихте ниивото на форума и предадохте идеята на Чърчил и Хитлер за ДОИП!
Защо мълчите като пукаль по ребром поставения въпрос?!?!
  Отговор с цитат
Старо 30.03.10, 20:50    11132    Re: Информиращ (11123) (click2open)   #12
МнОО ИнТ.ЧоВЕк
Гост

Talking трай ве

менте ! Щи дода да те претегля със и без глава .. ще наема екип експерти с медицински везни да установи научно, че разлика няма!
  Отговор с цитат
Старо 01.04.10, 08:54    11149    Re: ПрогресивенПич (11107) (click2open)   #13
gost
Гост

Цитат:
Кой е "ЗА" ?
- ВСИЧКИ !!!
Кой е... "против"...?
- НИКОЙ !!!

откъде на къде бащата ще ходи да се отчита на сина такъв филм няма
Вижте чялата работа е че аз не му давам думата , откъде на къде той ще ми казва дали аз да му давам думата . Това си е моя работа на кой да давам думата ПОБЕДА !!! ПОБЕДА !!!
като гледам скоро някой ще хванат победата за опашката .

Който гласува "против" значи иска да се върне октопода на власт ПОБЕДА !!! ПОБЕДА !!!
  Отговор с цитат
Старо 01.04.10, 09:07    11150    Re: gost (11149) (click2open)   #14
gost
Гост

Wink дискусионо студио

О-Ф-Ф-Ф като я гледам тази предизборна програма на тази партия ми се иска да я използвам за тоалетна хартия

неме разбирайте погрешно аз не визирам никоя партия , аз нищо не съм казал , аз не съм виновен

gost - аз пък ще се вържа за стола следващия път че направо паднах от смях
  Отговор с цитат
Старо 01.04.10, 21:10    11159    Re: gost (11149) (click2open)   #15
Информитащ
Гост

Talking Точно така

От къде на къде ?????
Гглпболя тряя да плаща гглоба за разочарованията на народа! Той е виновен гглобиля е едно от свинските чарва които са оплетени като свински чарва .. уууУууууу Долу гглобиля долу Доип !!!!
  Отговор с цитат
Старо 01.04.10, 22:22    11164    Re: Информитащ (11159) (click2open)   #16
gost
Гост

Wink най новия лаф във момента - ИНТЕРВЮ ПО ПАНТОФКИ - голям смях Мадам " В "

Цитат:
Първоначално публикувано от Информитащ Виж пост
От къде на къде ?????
Гглпболя тряя да плаща гглоба за разочарованията на народа! Той е виновен гглобиля е едно от свинските чарва които са оплетени като свински чарва .. уууУууууу Долу гглобиля долу Доип !!!!

гглобиля обеща че като стъпи на меките килимчета във парламента няма да обърне резбата и да стане един от тарикатите и измамниците които да си играят игричките .

Каза нали чувахте хората какво говорят за гглобиля той е по голям гей от Янито но крещеше и махаше със тези крехки ръчички и викаше не не аз не съм гей и никога няма да обърна резбата защо бил по голям мъж от Янито и се бил заклел пред своя кръстник че наистина е мъж със голямо " М " ама накрая се оказа че е голям със буквата " П " по точно казано стана като онези мъже дето се шибат на обратната страна на мъжа .

що за метаморфози ??? що за манипулации ??? какви са тези салто-морталез на 360 градуса ???

Какви са тези политико сексуални услуги ПО ПАНТОФКИ ???
  Отговор с цитат
Старо 02.04.10, 22:56    11168    Re: gost (11164) (click2open)   #17
Мишо
Гост

Wink Гглобилят

само си мечтай да е голем Мъш с главно "М", но не е! Той е с мАЛКИ мЪДЕ, с мАЛКО "мъ" дето и Мадона не ги ще .. но е с главно "Гъ" като Ггъс !
  Отговор с цитат
Старо 03.04.10, 14:55    11172    Re: Мишо (11168) (click2open)   #18
Българский лев
Гост

Red face Гглобила се скри от

жулещите въпроси ... де го сега да се изправи пред народа, с който искаше да злоупотреби политически ? Де го и що се крий ???
  Отговор с цитат
Отговор

Инструменти по темата
Режим на показване

Правила за публикуване
You may post new threads
You may post replies