edno.info  

Назад   edno.info > Политика > Модериран раздел > Политика > АТАКА

АТАКА ataka.edno.info
Атака

Отговор

Инструменти по темата Режим на показване
Старо 16.07.09, 09:46    9390   #1
футболист
Гост

Постове: n/a
Default До всички българи!!!

Нищо против нашия народ и аз съм българин. Но ме боли като гледам как българи ходят и се женят с циганки или български жени се женят за мангали. До кога ще става това? Докато станем по-черни от арабите ли? Турците вече са по-светли от нас! Моля ви престанете да ходите с роми! Постоянно виждал двойка където единия е мангал, а другия бюлгарин! До кога ще го има това?
  Отговор с цитат
Старо 16.07.09, 09:53    9391    Re: футболист (9390) (click2open)   #2
фотомодел
Гост

Като вървя по улиците и виждам все повече млади момчета да ходят под ръка с абсолютни мангалки и мургави мъже да ходят с бели жени. Нищо лично срещу ромите, обаче ако продължаваме така след години няма да има светли хора по тези земи, а всички ще сме мургави. Защо ходите с роми? Българите и българките свършиха ли се или искате да опитате от черното?
  Отговор с цитат
Старо 23.07.09, 00:27    9465    Re: фотомодел (9391) (click2open)   #3
каубой
Гост

Е как ще стане като администратора и този селянин Тано ходят с ромки?
  Отговор с цитат
Старо 23.07.09, 01:04    9467    Re: каубой (9465) (click2open)   #4
tano079

Регистриран: 30.12.08
Постове: 530
Това е лъжа , този каубой ли е , педал ли е нещо го сърби тиквата за бой , що не ходиш на около връсното да печелиш пари , тарифата 2 лв. урална любов , събирай пари за апартамент , но внимавай със пришките на езика , там ще си по полезен за обществото .
tano079 е офлайн   Отговор с цитат
Старо 23.07.09, 23:22    9473    Re: каубой (9465) (click2open)   #5
GlobalLeader

Регистриран: 28.02.07
Постове: 2 614
Лъжеш.
GlobalLeader е офлайн   Отговор с цитат
Старо 23.07.09, 23:37    9475    Re: GlobalLeader (9473) (click2open)   #6
cowboy
Гост

В моя град няма околовръстно.
  Отговор с цитат
Старо 23.07.09, 23:44    9478    Re: cowboy (9475) (click2open)   #7
Mi6o
Гост

Абе вие злобни ли сте или какво? За пореден път доказвате колко малко струват хората, пишещи в Интернет и защо е по-добре да си купуваш вестници и списания от колкото да си губиш времето по сайтове като този. Ако продължавате по този начин никой няма да влиза тук.
  Отговор с цитат
Старо 03.08.09, 21:18    9581    Re: Mi6o (9478) (click2open)   #8
tano079

Нервите на българите избиват по пътищата на България .

Войната по пътищата на България нямат край , във тези жеги мисля че катастрофите изключително много са се увиличили , задръстванията по пътищата , дупките по пътищата не уважението на тези шофьори към шофьорите които са със предимство , икономическата криза която натиска обикновенните Българи води до едно изнервено състояние на хората и тези симптоми се показват по пътищата на България които по някога завършват със фатален край .

Никой не е застрахован от катастрофа когато се включи във автомобилното движение по пътищата на България , написах това по повод смърта на голямата журналиска Живка Гичева която е пътувала със дъщеря си и зет си във Петък през нущта на 31.07.2009 г. , прохода до грат Търговище , там пътят е бил със ограничена видимост , тоест пътя е със много завои и има само два къси прави участъка от пътното платно . За КАТ този път е наистина тежък заради сложноста на каране на автомобила и ограничената скорост със която шофьорите се изнервят защото трябва да се съобразяват със правилата за безопасност при шофиране на такива участъци от пътя .
Старо 06.08.09, 01:46    9681    Re: tano079 (9581) (click2open)   #9
tano079

На моята поща постоянно полочавам някакъв сайт за реклама за хапчета , не че имам голяма нижда ама вече стават досадни , разбрах ме за рекламата . Тези администратори на този сайт са много досадни , вече два месеца ми изпращат този линк , аз нямам нижда от тези хапчета , здрав съм от всякъде то бива досада тези направо прекаляват . И изобщо са писали някакви кратки простотии които не можеш да разбереш техния смисал , но тука ще ги напиша , може някой да му потрябва този сайт . Че тука някой хора имат нужда от тези хапчета . Текста е изпратен на английски но съм го превел на български , дано да не съм объркал превода .

Kill your pain ! - Убий твоята болка !

Make your rocket fly again - Направете вашата ракета летя отново

Това съобщение съм получил , ето и самия линк , може на някой да му помогне - http://ajixc.seemlyalways.com/

Глобамине ти получаваш ли такива реклами и знаеш ли нещо по въпроса , нямат обратни отговори тези адреси от които ми изпращат съобщението .
Старо 06.08.09, 02:18    9683    Re: tano079 (9681) (click2open)   #10
GlobalLeader

Това се нарича СПАМ - дал си си някъде адреса или си го публикувал в Интернет и си започнал да получаваш нежелана поща. Някои стари адреси и на мен са ми оспамени и съм ги зарязал.
Старо 25.08.09, 02:23    9916    Re: GlobalLeader (9683) (click2open)   #11
tano079

Днеска чух по новините отново едно и също нещо което чувам вече двадесет години , отново и отново затягане на коланите , само едно и също нещо чувам да се припява във България , преди го бех писал че отново ще се завърти старата плоча и то се случи . Нищо не се говори за създаване на производства за насарчаване на производителите на хранителни продукти от животновъдството и растениевъдството .

Днеска Борисов и финансовия министър изиграха поредното шоу . Финансовия министър каза да се замразят пенсиите и бюджетните заплати до 2011 г. , а Борисов се явява като спасител и месия който отговаря , ако финансовия министър замрази заплатите и пенсиите той , тоест Борисов , щял да закрие това министерство , дали българите са повярвали на тази кифладжийска и плоска игра не знам , но това е много плоска и тъпа пиар кампания на Борисов . Та нали министъра на финансиите е назначен от Борисов , защо ни правят на балами , да не е паднал от космоса че да си хвърлят реплики един срещу друг , ето ви един цирк от типа и стила на бати Бойко , ние ги хващаме а те ги пускат , а сега звучи така , аз искам да увилича заплатите а те не ми дават .

Чувам коментари на хората около себе си че Борисов няма много да изкара , може предварително сам да напусне поста министър председател , той е непостоянен във вземането на решения и е много объркан със това какво ще прави за напред , няма идеи какво трябва да се направи и постоянно реплики ра някого , а не се захваща със решаването на проблемите на България .

Отново се заговори че спрените пари от Евро фондовете няма да бъдат отпуснати на България , ами как да бъдат отпуснати като Борисов се чуди със каква пи ар акция да си повдигне рейтинга а не се е захваща да вкара крадливите политици и бизнесмени във затвора , Европа ни наблюдава и ни гледа сеира , те знаят Борисов що за стока е , посолствата на западните държави е пълно със агенти които ни знаят керливите ризи и докладват всичко на техните държави .

Обаче ще ми бъде много интересно да видим изборните резултати за кмет на София към края на тази година , дали ГЕРБ е започнала да губи обществената подкрепа от хората , сега есента като започнат да растат цените хората ще започнат да отрезняват лека полека . Този процес на отрезняване ще бъде бавен но все пак ще е важно да се види дали този процес вече е започнал , а това най точно може да се види на изборите ако ГЕРБ не купи циганските гласове . Но и това може политолозите да го разграничат , ако са обективни и предположат обществените настроения във национален мащаб .
Старо 25.08.09, 03:11    9917    Re: tano079 (9916) (click2open)   #12
tano079

Ето това една много добра инициатива на ТВ.СКАТ за свалянето на новините на турски език , това го искат не само атакистите но и герберите ( става дума за обикновените гербери , за върхушката много се съмнявам ) дано Борисов го разбере и не само това но да знае че герберите гледат и ТВ.СКАТ и от първа ръка могат да научат какви ги върши Борисов . Ако бъдат свалени новините , това ще е малка победа за национализма и ще бъде едно опипване на почвата така да се каже преди да се приеме избирателния закон който ще ограничи гласуванията на турските изселници живеещи във турция .

Турските надписи и всички други надписи и езици които се говорят по медии и се пишат по стените са неразбираеми за нас българите и са много опасни ако никой не им обръща внимание , защото те могат да призовават и за смърт на българите , нещо трябва да се направи и във тази насока но във България има едни смехотворни закони , някъква гаранция или мижава глоба или хиляди вратички които да заобиколят закона , ние крадците не можем да вкараме във затвора а камоли да се задълбочаваме във такива неща .

Последно редактирано от tano079 : 25.08.09 в 03:34
Старо 27.08.09, 21:43    9925    Re: tano079 (9917) (click2open)   #13
tano079

Добре е че Борисов увиличи пенсиите на хората със 9 % , макар че те одавна нфлацията ги изяде , но както се казва по добре късно от колкото никога . Те и самите хора си го казват че не са доволни от увеличението на пенсиите , много е друдно човек да си помисли как се живее със 120 - 150 лв. на месец .

Борисов трябваше да увиличи пенсиите само на тези които са са под 150 лв. Пак на кълпак ги изсипа парите . Във България хората със високи пенсии над 300 лв . бях чул че са 30 % от пенсионерите , като махнеш и тези със 150 лв . пенсии нагоре може би във проценти щяха да останат около 40 % от пенсионерите и тези допълнително пари трябваше да се дадът на тези хора . Те щяха да получат увеличение на пенсиите 20 % . това няма да им повиши жизнения стандарт , но тези хора са във бедствено положение и трябваше ударно да им се увеличат доходите за да може по справедливо от всички пенсионери по равно да понесът икономическата криза . Макар че тези със високите пенсии няма да могат да бъдат стигнати от тези със ниските пенсии но трябва да се работи във тази насока разликата във малките и големите пенсии да бъде намалена . Тука обвинявам политиците че са допуснали голяма грешка със тази разлика и това създава недоволство сред пенсионерите и то със основание . Не трябва пенсиите да се изравняват и да се правят еднакви за всички но тази разлика от големите и малки пенсии е прекалено голяма и тука има нещо збъркано и ненормално въобще във цялата философия на социалното осигоряване .

Но е важно да кажа че пенсионерите сами си заслужават участта защото не изискват от политиците да им завишат доходите а само си кротуват и чакат някой друг да се бори за техните права , ама едно голямо на най , на никой не им пука за тях и за това техните доходи ще си останат най ниските и за напред , докато измре това поколение което е на 65 - 70 г. нагоре , те са заразени със този комунистически бацил и си живеят във времето на социализма който като птицата Феникс ще се възроди от пепелта и ще се върни за да се погрижи за тях а носителите на тези социалистически болни фантазии се явяват БСП .

Тази журналиска от БСП Велислава Дърева като тръгне да жащитава провалите на БСП по медиите направо са отприщвам като и , чуя името , то бива нахалство и бесрамие ама то нейното няма граници , бива ли интелигентен човек като нея да не си знае мярката . Да вземи малко да си помисли защо БСП загуби изборите , те народа им дадоха оценка на изборите , тъй че Дърева и Станишев да си взимат шапките и да се махат от БСП .

Този Виденов и на него взе да му се чува думата , а трябваше одавна да бъде във затвора до живот без помилване , изправи България пред гражданска война а сега акъл тръгнал да раздава . България е много далеч от цивилизования свят , държавата ни прилича на някъква махала където само си сменяме домооправителя защото е откраднал парите на блока или е злоопутребявал със тях и всичко пак по старому без последици и наказани хора .

Последно редактирано от tano079 : 27.08.09 в 23:13
Старо 28.08.09, 22:40    9926    Re: tano079 (9925) (click2open)   #14
tano079

Днеска прочетох една статия че Американския президент Обама бърза да разположи ракети прехващачи със голям обсег на действие във Турция и Израел и познайте коя ще бъде Балканската държава която ще се нареди редум до вражеските държави срещу Русия , със сигурност ние Българите ще се наредим редом до Турция и Израел .

Както съм казвал преди ние Българите сме един много не благодарен народ спрямо факта че Руснаците исторически са ни помогнали да се освободим от варварското Турско робство и след 130 г. ние Българите заставаме заедно със Турците на една и съща бойна линия срещу Русия . Исторически погледнато ние нямаме право да заставаме заедно със Турция но продажната политика на предишните правителства ще продължи и за напред .

Аз не съм голям превърженик на Русия но трябва да намерим балансиран подход когато става въпрос за Русия и никога , повтарям ама никога не трябва България да води политика която може да застраши военната сигурност на Русия чрез трети страни и така фактически да въвлича България във война срещу Русия .

Нека да припомня че България беше наказана от Сталин за това че България прибързано и без да запази някакъв военен неутралитет , застанахме твърдо на страната на Германия и така бяхме въвлечени във една чужда война , България тогава воюваше срещу Гърция и други държави . Македония остана извън пределите на България за да напомня на България никога да не се опълчва срещу Русия - такива са били думите на Сталин когато е чартаел границите на Бълканите . Вместо да поправим грешката на историята и да се възползваме от добрите си отношения със Русия за да провеждаме про Българска политика във Македония ние предателски вече 60 г. работим срещу националния идеал за обеденение на всички българи извън пределите на майката родина . Продължаваме да игрем по свирката на други държави и това винаги ще ни носи нещастие защото не водим неотрална политика а винаги бързаме да яхнем нечия световна война , все се бутаме между шамарите на великите сили .
Старо 28.08.09, 23:44    9927    Re: tano079 (9926) (click2open)   #15
tano079

За Обама продължавам че не харесва тази идея за противоръкетния щит , защото ще глътне много пари на Американския бюджет но плановете на Америка са предначертани и трябва да се изпълняват , както казах президентите на Америка идват и си отиват но Американския империализъм си остава за изпълнение .

Важното тука е че макар Америка да има подписани договори със Чехия и Полша за разполагане на противоръкетния щит генерали от Пентагона и съветници около президента Обама съветват президента да не се взира във Полша и Чехия защото са политически неблагонадежни и нямат такава дупедавска политика както България , а разполагането на такива ракети струва много пари и трябва да са сигурни във инвестицията че тя ще се използва много години . Там е проблема сега на Америка във момента .

Като най лоялни партньори се явяват Турция , Израел и на Балканите , Румъния и България . Полша и Чехия са прекалено демократични държави и политическата ситуация много бързо може да се промени във тези две държави . ( Само какви оценки и , криви сметки си правят Американците , та нали се борят за световна демокрация а сега се плашат от демокрацията на Полша и Чехия ) .

И , за капак на всичко Русия плаши централна Европа със насочени ядрени ракети евентуално при разполагане на противоракетен щит , а Германия никак не е очарована от факта че ще стане на прицел от Руските ракети . Германците се претесняват че винаги съществува техническа грешка 0.001 % ами ако някой компютър се развали или заради човешка грешка се изтреля някоя ракета от двете страни дали Американска или Руска , какво ще правим след това , такива са били коментарите на германците при срещите си със Американците и Владемир Путин .
Старо 29.08.09, 00:47    9928    Re: tano079 (9927) (click2open)   #16
tano079

Качих една много хубава песен във която се възпява брега , морето , слънцето , за мечтите и надеждите които никога не трябва да угасват . Наистина песента е със много летни мотиви , идеална за сегашния момент на отиващото се лято . Една стара песен , изтинска класика .

http://vbox7.com/play:98a2b686 или FULL WINDOW
Старо 02.09.09, 22:19    9931    Re: tano079 (9928) (click2open)   #17
tano079

Cool Българската политика на изчакване .

Напълно подкрепям мълчанието на Волен Сидеров , не трябва да се подава на емоции , той трябва за сега да развива деликатни отношения със Борисов за да него ядоса , за да може да приемат новите промени във избирателния закон който ще ограничат гласуванията на турските изселници .

Хората постоянно питат по ТВ.СКАТ къде е Волен , това са хора които искат само шоу , цели 4 г. Волен им правиши шоу а сега нека малко да си почине , и ако може да си подготви почвата за президентските избори , ще има време за шоу . Сега да видим дали Борисов ще свали новините на турски език и дали ще продължи със тази политика да смачка ДПС .

Защото отново големия залог и важната печаливша карта остава във ръцете на ДПС , въпроса във кой политически субект ще бъдат преля ти турските гласове ако ДПС остане като най голямата политическа партия . Трябва Доган да бъде лишен от възможността за напред той и неговите гласове да решават завбъдеще кой да бъде новия президент . И така по този начин президента става зависим от мнението на Доган и проводник на политиката на Анкара .

Идва и 6 - Септември , това пак е момента да сплоти редиците на родолюбците , все пак Атака може отделно да отбележи празника за да напомни на националистите че все пак сме националистическа партия която се бори за националните интереси на България , без да се пресъединяваме към общите мероприятия на управляващите , със предлога към Борисов да няма дрязги от лектората на конкурентна партия .

Това е важно , да няма , за напред конспиративни снимки че сме заедно със управляващите , трябва да си останем със чисто минало ако искаме за напред да бъдем най голямата опозиционна партия , кандидатка за властта .
Старо 02.09.09, 22:59    9932    Re: tano079 (9931) (click2open)   #18
tano079

Ако Борисов не направи тези неща , политическа партия АТАКА вече със чиста съвест може открито да започе яросна война за оплюване на Борисов , тогава няма да имаме вече какво да губим , но трябва да се казва на Борисов че Герберите гледат ТВ.СКАТ , дано това да го накара да склони на накой въпроси ако вземе да се опъва . Този хомо , Яни Янев много ме дразни че постоянно медиите го лансират пред обществото като борец срещу корупцията и като алтернативен политик който може да бъде посредник между хората със проблеми и Борисов . Като чели го подготвят за новия министър председател , ако Борисов евентуално се скатае като президент .

Инак като гледам ТВ.СКАТ е във открита война със ГЕРБ , това че подписката на телевизията е изгонена от центъра на София , спирането на участие на представители на ГЕРБ във дискусионните предавания на телевизията са ясни сигнали за неприязъм и враждебно отношение към ТВ.СКАТ . Не че , преди това е било по добре , да не забравим как пренебрежително се отнасят към ТВ.СКАТ като участват във предаванията само чрез телефонни обаждания , за мен това е пренебрежение и омаловажаване на телевизия СКАТ .
Старо 03.09.09, 22:32    9937    Re: tano079 (9932) (click2open)   #19
tano079

Вечерата коментирах за Яни Янев че постоянно го лансират по медиите и на сутринта пускам телевизора и по сутрешния блок на нова телевизия какво да гледам във 07.15 ч. пак Яни Янев дава акъл за борба със корупцията по добре да не коментирам , че сутринта пак да не цъфне във някой сутрешен блок да ми говори за корупцията . . Забрави за налетите пари във собствената си предизборна кампания .
Кой щеше да му дава твърди ръкавички ?.
Старо 07.09.09, 13:09    9945    Re: tano079 (9937) (click2open)   #20
гост
Гост

ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ Е СЪПРИЧАСНО КЪМ ТРАГЕДИЯТА В ОХРИДСКОТО ЕЗЕРО .

За кой ли път ние отново отбелязваме деня за траур след голям християнски или национален български празник , ПОДНАСЯМ моете съболезнования на семействата които са загубили своите близки във злополуката във Охридското езеро , едно име възпято във много песни и стихотворения за Македония една из конно българска земя останала извън пределите на майката родина .

СРАМОТА Е това което става между президента и Борисов във деня на национален траур , типично по балкански , ставаме свидетели за надпреварата на обществени рейтинги между двамата , МНОГО СМЕ ДАЛЕЧ ОТ ЕВРОПА И ЦИВИЛИЗАЦИЯТА .

БЪЛГАРИЯ В ТРАУР - 07 . 09 . 2009 г .

http://vbox7.com/play:979a0449 или FULL WINDOW
  Отговор с цитат
Старо 12.09.09, 01:52    9958    Re: гост (9945) (click2open)   #21
tano079

Default Бог да ги прости всички станали невинни жертви на тероризма .

Дано да доживеем един ден да премахнем този политически тумор ДПС и всички врагове на българския народ и държавата , да бъдат набутани във затворите , там да свърши техния жизнен път . Ние ги оставих ме да живеят свободно а те ни се качиха на главите и призоват за смърт на българите и развяват турски знамена във нашата родина . Прекалено много са промити мозъците на българите да бъдат толерантни към другите народи и за това ще си патят много .

• Младите поколения не се възпитават правилно , има много млади които вярват че НАТО и Европа ще им помогнат ако във България стане етнически конфликт , забравят за конфликта между Турция и Гърция за остров Кипър . Те се възпитават във нихилизъм и безразличие към националните проблеми , те имат глобалистично мислене че могат да си решат проблемите ако заминат във чужбина или все повече млади им се втълпява че във чужбина ще получат по добро образование . А ние виждаме резултатите когато дойдат във България и се внедрят във управленските структури на държавата , те започват да работят срещу собствения си народ .

• Питам имали до сега чужденец със образование във чужбина който да е дошъл във България и да е направил нещо добро за своя народ ? . Ето и на тази илюзия трябва да спрем да вярваме че нашите деца които учат във чужбина ще бъдат нашата надежда за спасение , зят това образование което получават във чужбина има нещо скрито и тъмно , бавно и постепенно на тези деца им се откъсват корените и родовата памет , те започват да служат на други господари а ние им вярваме . Да си спомним за юпитата на царското правителство , така че и на такива хора бих гледал със подозрение .

..... .....

http://vbox7.com/play:ec55e484 или FULL WINDOW

Последно редактирано от tano079 : 12.09.09 в 02:49
Старо 15.09.09, 22:27    9970    Re: tano079 (9958) (click2open)   #22
tano079

Wink Хайде пак 15.09. - 2009 г.

Поне една хубава новина която може да ни ободри сивото ежедневие е че първолаци те отиват на учелище да се учат за да станат достойни граждани на България , много е смешно да видиш едно малко дете да е пременено и да носи един голям букет цветя , половината дължина на неговия ръст , като ги гледам как вървят по учуканите улици на България имаш усещането че всеки момент ще се спънат във някоя плочка и ще смачкат букета . много са интересни да ги гледа човек отстрани .

......

Но има и една лоша новина че тази година първолаците които започват учелище са по малко от миналата година , дали децата са по малко или заради кризата това не ми стана ясно , това е лоша новина че децата намалят във учелище .
Старо 15.09.09, 22:37    9971    Re: tano079 (9970) (click2open)   #23
GlobalLeader

Първолаците отиват да научат основни знания като това да пишат, което обаче може да се научи и извън училище. Проблемът обаче е, че по-големите ученици отиват там, за да им се промиват мозъците. Защо в учебната програма никъде не пише, че БКП е престъпна организация?
Като цяло над 70% от учебната програма са ненужни знания или поне не най-важното, което всеки трябва да знае. Изискванията са безсмислени, аз в живота си не съм използвал почти нищо от това, което съм научил в училище.
Старо 15.09.09, 22:37    9972    Re: tano079 (9970) (click2open)   #24
GlobalLeader

Първолаците отиват да научат основни знания като това да пишат, което обаче може да се научи и извън училище. Проблемът обаче е, че по-големите ученици отиват там, за да им се промиват мозъците. Защо в учебната програма никъде не пише, че БКП е престъпна организация?
Като цяло над 70% от учебната програма са ненужни знания или поне не най-важното, което всеки трябва да знае. Изискванията са безсмислени, аз в живота си не съм използвал почти нищо от това, което съм научил в училище. Това е загуба на време като задължителната казарма.
Старо 15.09.09, 23:38    9973    Re: GlobalLeader (9972) (click2open)   #25
tano079

Default Отговарям на глобамин

Това е вярно че повечето неща които се учат във учелище са не нужни и претоварват учебната програма на децата , ето един голям пример . Например във 6 клас децата учат световна история . Абе !!! Я моля ви се !!! Кой дръвник го измисли това нещо , ние младите не знаем българската история , тя е толкова голяма като учебен материал а те ни карат да учим историята на другите държави . Дано някой Атакис да прочете това и да си помисли как изтриваме родовата памет на младото поколение и ги превръщаме във зубрещи , идиоти - глоба листи .

Ти като не си ходил във казармата не значи че не трябва да ходиш , тя трябва да бъде задължителна както във Израел и съседите Гърция , Турция , трябва младия човек да знае да носи отговорност и дълг , да се учи на дисциплина и на простотии да не коментирам , но във казармата човек си шлифова характера като свиква да носи отговорност , и ако нароши правилата или повреди военно имущество до два часа влиза във затвора докато се разпише протокола от старши офицер , там изчакваш да ти дойде делото за съда . Делото се провежда за един ден до една седмица , така беше по мое време , тън , мън , намаше . Аз не съм минал по тази процедура но бях ме предупредени че казармата не е улицата навън .
Отговор

Инструменти по темата
Режим на показване

Правила за публикуване
You may post new threads
You may post replies