edno.info  

Назад   edno.info > Политика > Модериран раздел > Политика > АТАКА

АТАКА ataka.edno.info
Атака

Отговор

Инструменти по темата Режим на показване
Старо 24.06.09, 10:48    9126   #1
красавец
Гост

Постове: n/a
Default Излишни партии

които трябва да бъдат закрити:

ДПС, Атака, РЗС, Коалиция за Българи

Благодаря за вниманието!
  Отговор с цитат
Старо 24.06.09, 17:46    9132    Re: красавец (9126) (click2open)   #2
GlobalLeader

Регистриран: 28.02.07
Постове: 2 614
Ако се закрие ДПС, автоматично отпада и нуждата от Атака, защото тя се създаде заради ДПС. БКП също трябва да се забрани, както се направи в Русия.
GlobalLeader е офлайн   Отговор с цитат
Старо 01.07.09, 19:27    9230    Re: красавец (9126) (click2open)   #3
Гост
Гост

Thumbs down Някой са объркали политическия сайт със секс сайтовете .

Цитат:
Първоначално публикувано от красавец Виж пост

ДПС, РЗС, Коалиция за Българи , СДС , НДСВ , ДСБ , и всички Пенделски предателски партии ,

Благодаря за вниманието!
Ще благодариш на някой манафин като та изпраска на задна . Тези партии ще трябва да бъдат закрити , вие нещо и двамата плачите за бой и секс , кой е този кавал със профил красив ? Ако дойда там да не захапиш шнорхила , знаеш ли колко бързо ще си загубиш красотата , да не вземеш от страх да почнеш да чупиш китки .

Ей за това държавата ни е на това дереже , такива пендели дето не знят къде ги сърби , като те сърби отиди и се начеши къкво ти е виновна държавата че работите срещу нея и я предавате на ДПС . От такива предатели Българи за това 500 г. са ни таковали и онаковали майките , не им стигна и още 500 г. им се иска да ги таковат и онаковат , лошото е че живеем във модерни времена и този път 500 г. на Българските мъже ще им таковат и онаковат халките , тези ислямисти са манафи и си падат по момчета , пенделска религия имат тези мюсюлмани , ето от къде е тръгнала световната педеразия .
  Отговор с цитат
Старо 02.07.09, 23:11    9246    Re: красавец (9126) (click2open)   #4
benzino4
Гост

Цитат:
Първоначално публикувано от красавец Виж пост

ДПС, Атака, РЗС, Коалиция за Българи

Благодаря за вниманието!
Бате ти колко си излишен на тази държава, представа си нямаш!Боклуци като тебе превърнаха тази страна с история в територия!!!!!!!!
  Отговор с цитат
Старо 02.07.09, 23:19    9247    Re: benzino4 (9246) (click2open)   #5
GlobalLeader

Да, това е едно качествено мнение. Горния щеше да гласува за мадридския измамник, защото, виждаш ли, при него било "добре". Ами той и представа си няма какво значи истински добре.
Старо 02.07.09, 23:26    9248    Re: GlobalLeader (9247) (click2open)   #6
бензино4
Гост

Default АТАКА - ПОБЕДА

Цитат:
Първоначално публикувано от GlobalAdmin Виж пост
Да, това е едно качествено мнение. Горния щеше да гласува за мадридския измамник, защото, виждаш ли, при него било "добре". Ами той и представа си няма какво значи истински добре.
Много царисти се извъдиха изведнъж - доста заблуден народ но това не е нещо ново тези 45 години комунизъм и още 20 си казват тежката дума!Поколения наред трябва да минат за да се изкорени простотията и овчедушието!
  Отговор с цитат
Старо 03.07.09, 01:20    9249    Re: бензино4 (9248) (click2open)   #7
GlobalLeader

А дотогава сигурно ние трябва да мрем, за да им дадем възможност да се наиграят. Както е според мъдростта "докато мъдрите се намъдруват, лудите да се налудуват". От което следва едно - няма никаква мъдрост в тия мъдри.
Старо 04.07.09, 15:39    9276    Re: GlobalLeader (9249) (click2open)   #8
Гост
Гост

добре беше! През 2001-2002 бях 7 клас и лятото на 2002 кандидатствах. 2002-2003 бях в 8 клас, а 2003-2004 бях в 9-ти. 2004-2005 бях в 10-ти и тогава лятото дойдоха сегашните. Онези години бяха много добри не само за всички българи, но и за мен. Имах повече приятели, не използвахме Интернет и излизахме навън. А сега нямам никакъв приятел.
  Отговор с цитат
Старо 04.07.09, 19:24    9277    Re: Гост (9276) (click2open)   #9
Гост
Гост

Цитат:
Първоначално публикувано от Гост Виж пост
добре беше! През 2001-2002 бях 7 клас и лятото на 2002 кандидатствах. 2002-2003 бях в 8 клас, а 2003-2004 бях в 9-ти. 2004-2005 бях в 10-ти и тогава лятото дойдоха сегашните. Онези години бяха много добри не само за всички българи, но и за мен. Имах повече приятели, не използвахме Интернет и излизахме навън. А сега нямам никакъв приятел.
Какво да направим че сега нямаш приятел , благодарим ти че сподели този личен проблем но нямаше нужда да го правиш във този обществен политически форум . Сигурно търсиш да си поплачеш на някое рамо ? Съжалявам но не може , нямам намерение да си давам моето рамо да го цапаш със сълзи и сополи .

СПОКО МОМЧЕ - ВСЕКИ ДЕН ЩЕ Е ТАКА ДО ПОБЕДАТА ! ОБИЧАЙ ТЕ СЕ - САМО АТАКА .

http://vbox7.com/play:e937951f или FULL WINDOW

Записът във началото е повреден , защото песента е защитена от пиратство .
  Отговор с цитат
Старо 07.07.09, 06:40    9290    Re: Гост (9277) (click2open)   #10
tano079

Регистриран: 30.12.08
Постове: 530
Вечерта Борисов представи своя финансов министър Симеон Дянков , отново подобно на юпито на царя Милен Велчев пак се започна колко много разбирал от финансии колко бил кадърен със многото образования и езици , че чак ръководил групата за антикризисни политики на световната банка . Във тази световна банка малки ли заплати дават че всички искат да дойдат във България на мижавите заплати ?

Аман от такива професори , до сега финансовите министри единствено водеха политика да обират народа със данъци , тяхното иконимическа политика започва със данъци и завършва със нови измислени данъци . Всяко ново правителство измисля по нов данък , правителството на БСП ще го запомним със правителството на плоския данък , който ощетява само хората със ниски доходи . Да се готвим за нов данък на новото правителство , сега ще започнат да гледат по света във коя държава има някакъв данък който още не е приложен във България и веднага ще ни го натресът на главите със думите , ами така е във европа и не се претеснявайте просто се изравняваме със Европейците .

Сега ще има и изненада от старото правителство как Бюжета на страната предварително е изхарчен и пак никой няма да понесе отговорността , след всяко правителство настъпва банкрут във финансовото министерство .
tano079 е офлайн   Отговор с цитат
Старо 07.07.09, 17:06    9292    Re: tano079 (9290) (click2open)   #11
benzino4
Гост

Ха да види ме сега мутрагеньо какво правителство ще сътвори , така като гледам е тръгнал да копира царя дано не съм прав!Гледам и някакво рапърче е влязло май в парламента-ЦИРКА ЩЕ Е ПЪЛЕН!
  Отговор с цитат
Старо 08.07.09, 00:48    9295    Re: benzino4 (9292) (click2open)   #12
tano079

На 08.07.2009 г. Бойко Борисов и Иван Костов ще се опитат да се договорят за политическа коалиция между двете партии , Костов много се натиска за да яхне властта отново и ще бъде доста алчен във исканията си към Борисов .
Борисов ще сгреши със Костов ако увисне на неговата подкрепа , той е подъл и властен човек със течение на времето Костов ще става все по алчен и ще рекетира Борисов за повече власт и преватизиране на държавно имущество от неговата клика .

Преди време когато Командира раздели СДС на две и дръпна старата гвардия на СДС при себе си , някой СДС-ари коментираха за Костов че на него не му пука за съдбата на СДС и хората около себе си , нарекоха го човекомразец . Направи си своя партия просто за да си бъде вечния несменяем лидер , със една дума , майната и на демокрацията , и синьото единство , този коментар за характера на Костов ми направи силно впечатление преди време .
  • Клипа се казва - 3 в 1 Борисов , Костов и Димитров - опасната комбинация . ........ Клипа много ми хареса и за това го сложих тука , той предопреждава избирателите да не правят грешка на изборите но видяхме резултата , ние Българите много силно се маниполираме от медиите и медийната звезда Борисов спечели изборите .
Старо 08.07.09, 01:57    9297    Re: benzino4 (9292) (click2open)   #13
GlobalLeader

Това правителство има една мисия освен другите - да прокара пътя за приемането на ДОИП.
Старо 08.07.09, 02:01    9298    Re: tano079 (9295) (click2open)   #14
GlobalLeader

Абсолютно съм съгласен, Борисов ще сгреши ако даде кокала на Костов. Знам, че някои използват аргумента, че така в случай на провал отговорността няма да се носи само от Борисов, но реално каква ще бъде разликата - дори и при провал, Костов на следващите избори ще изкара повече гласове от на тези заради рекламата, която ще получи чрез медиите за 4-те години, в които ще се появява по тях. Това нещо е напълно погрешно и вредно за страната, Костов е ненужен на страната и тя може и без него, а той в последните 8 години ясно показа, че и е и от вреда! А както се разбира около свалянето на ФД, се оказва, че и от самото начало и е бил от вреда.

Сега това е най-важното - Костов ДА НЕ влиза в управлението!
Старо 08.07.09, 22:58    9309    Re: GlobalLeader (9298) (click2open)   #15
tano079

Мисля че това за Костов и ДОИП намираме общ език но както е нормално при тебе Глобамине винаги ти ще намериш по някакъв начин да минеш покрай моето мнение като експресен влак , пак си писал глупости за малоумните атакажии , типично във твой стил , всички са тъпи а ти си най умен .
  • Мое предложение към АТАКА .
  • Дано от АТАКА се сетят във първите дни на парламента да внесът закон със който да отменят двойното гражданство и ДОИП , със това те трябва да поставят условие на Борисов когато той поиска парламентарна подкрепа за новия кабинет и за вбъдеща подкрепа във нови законопроекти които ще бъдат полезни за България , това си е политически рекет но политиката е мръсна игра и те го знаят защото от АТАКА вече се опариха много пъти .

Трябва наколко сладкодумци дето много сладко приказват да отидат при Борисов и да му съпунисат мисленето колко е хубаво проблема ДОИП и двойното гражданство да се реши колкото е възможно по бързо . От това всички Български партии ще спечелят , ако го нямаше ДПС със тези 36 депутати , сега сигурно АТАКА щеше да има към 28 депутати горе доло не съм ги смятъл във проценти , но и ГЕРБ щеше да има пълно мнозинство . От АТАКА да вземат да му събудят алчните политически амбиции на Борисов , от това и АТАКА ще спечели за напред .

За ДОИП не съм сигурен че ще стане защото Борисов когато към края на мандата загуби авторитета си ще заложи на мръсни политически ходове за копуване на гласове . И във тази насока трябва да бъде сапунисван , нека да не забравя че колкото и успешно да бъде едно управление то винаги има спад на политическо доверие , нека борисов да държи на младите Българи които са гласували за него , защото ако неграмотните цигани гласуват за някоя партия ще му изядът процентите за вкарване на повече депутати във парламента .
Моите очаквания към п.п.АТАКА .

Сега за напред очаквам във п.п.АТАКА да няма предатели и различни мнения във парламента подобно на скандала със възнагражденията на депутатите , това също от медиите беше доста тиражиран проблем който сваляше авторитета на п.п.АТАКА . Ако запазят единство като парламентарна група и като последователна политика и при взимане на решения , кой законопроект да бъде приет или отхвърлен , това единство ще придаде на п.п.АТАКА авторитет като непоклатима и стабилна партия която ще продължи да превлича все повече симпатизанти към националистическата партия . Ние не трябва да забравяме че след две години идват президентските избори и още от сега трябва да започнем , да градим авторитета на партия АТАКА .
Старо 08.07.09, 23:04    9310    Re: tano079 (9309) (click2open)   #16
GlobalLeader

Има обаче един проблем - за ДОИП трябва промяна в конституцията, за което трябва по-голямо мнозинство и велико народно събрание. Но няма смисъл да се свиква велико ако преди това няма консенсус по приемането на ДОИП. Другият вариант да се приложи ДОИП против конституцията може да стане ако е сигурно, че съдът ще я наруши, както направи с ДПС! Просто ще каже на черното бяло, както е правил и преди за регистрацията на ДПС! Също трябва и самата Атака да се убеди в ДОИП.
Старо 09.07.09, 01:29    9311    Re: GlobalLeader (9310) (click2open)   #17
tano079

Всякак ви вариянти са необходими дори това да противоричи на конституцията , България трябва бързо да бъде спасена от ДПС мафията и Влияние от Турция , на политиците е работа да изпълнят задачата да махнат двойното гражданство и да премахнат ДПС а на адвокатите и писарушките е работа да го нарисуват на хартия , като се позовават на някой точки от закона дето един дявол знае къде се намират .

Българското законодателство е като голяма библютека , за която си похарчел милиарди за да я създадеш , накрая от голямата работа като видиш че държавата тъне във анархия и отива на кино / то ез се Турцизира / се вижда че това законодателство не струва и 5 стотинки . Както казваше Петър Стоянов фабриката за илюзии работи на пълни обороти , само да има интелигентни Българи да желаят да четат тези илюзии , ако все още не са напуснали държавата България .

Игрем си на държава а всъщност държава няма , питайте един млад човек дали разчита на нещо от държавата и ще получите отговор . Говорех със много хора които са гласували на изборите и те ми казаха , ние сме гласували срещу БСП - то но нищо не очакваме от новите политици , нито живота във България да се подобри . Тези хора ги е обхванала Апатията и отчаянието .

Май тези избори ще се окажат че са избори на анти настроенията срещу тройната коалиция , а не Борисов да се бие във гърдите че е спечелил изборите защото е предлагал нова политика .
Старо 11.07.09, 02:27    9331    Re: tano079 (9311) (click2open)   #18
tano079

На фона на застреляния полицай който лекари във Военна болница се борят за неговия живот , във Бургас ГЕРБ издигна двама човека които показват що за сбирщена ще ни управляват следващите 4 г. Единият е мнимия социално слаб Димитър Бойчев който заграбва земя която се дава за безимотни хора във Несебър да си построят жилища .

А второто лице е някакъв рапър със прозвището Маняка , един измикяр който ще позори парламента , и без това тази зграда е най мразената във България . Това показва големите образовани специалисти , кадрите на Борисов със които ще коват новите закони на България , фабриката за илюзии отново ще заработи . Сигурно това лице ще олицетворява новия морал на партия ГЕРБ , ако Борисов има достойнство точно сега трябва да отстрани този рапър , това е скандално на фона на застреляния полицай .

Мисля че във момента между обикновенните полицаи ще се появи една скрита ненавист срещу ГЕРБ и Бойко Борисов заради скандалния рапър . Волен Сидероов не трябва открито да напада Борисов поне една година , за да може да прокара някой полезни закони във интерес на България , ще трябва да играе двойна игра и пред Борисов , да се разграничава от изказванията на другите Атакисти . Надявам се и ТВ.СКАТ при нападките си срещу ГЕРБ да се разграничава от п.п.АТАКА за да не вреди на отношенията между Борисов и г-н. Сидеров .

Ще има нужда извесно време нещата да затихнат за да можем , да изчакаме да мине време и да гледаме как ГЕРБ ще започне да пропилява общественото доверие което е получил на изборите . Очаквам до изборите за Президент ГЕРБ да пропилее това доверие , със тази икономическа стратегия която Борисов ни предлага да се бори срещу кризата , е нищо ново за тези 20 г. Отново великите стратегии за затягане на коланите започват отново да ги пропагандират със нова сила , само със данъци и затягане на коланите България няма да се оправи , пак ще пострадат социалните привилегии на Българските граждани , като образование , здравеопазване и пенсии .

Борисов коментира на едно интервю че щял да покрие дупките във бюджета , ако върнел доверието на Европа и със Евро фондовете щял да покрие дефицита във Бюджета , този Борисов във час ли е ? Европа ще дава пари за конкретни проекти а не да дава пари и да ги изсипва във общия държавен бюджет и ние тука да ги разпределяме , ако така си дрънка пред Европейците , Евросупсидии ще види на куково лято . България когато започне да получава пари от Европа ще минат поне 6 - месеца за да си върне отново доверието на Европа . Сега Европа ще гледа Борисов как ще се бори срещу корупцията и колко престъпници ще вкара във затвора .
  • Пускам прослувутия клип който ще улицетворява новият морал на партия ГЕРБ , ако Борисов не отстрани този измикяр , излязал от белите гета на България , свят на наркотици , проституция и духовен упадък . Не желая този да ме учи на морал и Европейски ценности .
За кой ли път се убеждавам че цялата ни държава е '' бум мага фака '' да си събере човек багажа и да бяга на далеч където му видят учите , където и да отиде човек по света , едва ли има такава анархия като във България .
Старо 15.07.09, 03:16    9361    Re: tano079 (9331) (click2open)   #19
tano079

Рапърът '' Маняка '' го духнаха от парламента но ще си остане сред политическия елит на България , явно бати Бойко страда от липса на кадри щом това човече ще го запази горе във властта , е това е политическия елит който ще ни управлява , събрани от кол и въже и все бандити и интерес чии . Самия Борисов остава учуден от хората които влизат във парламента от неговата листа , явно друг е раздавал депутатските длъжности на ГЕРБ , докато Борисов е обикалял медиите за да се рекламира като новата алтернатива .

Аз мисля че към края на мандата ГЕРБ може да се разцепи на две , много е силно полицейското лоби вътре във парламентарната група , ако тези полицаии останат единни и за напред и продължат да влият на Борисов , тази група ще придобие самочувствие и ще стане неоправляема . При такава ситоация рано или късно ще се появи някакъв конфликт между Борисов и тази група и ето ти новата парламентарна група , рожба на Българското политическо инженерство , както казваше един човек няма да кажа името , сами да се сетите .

Партия АТАКА трябва много да внимава със Борисов защото проблемите със БСП ще им се видят като розов сън . Аз мисля че Борисов е много по опасен от Станишев особенно тези тридесет офицери от МВР , със хора от полицията да си няма човек проблеми , инак тези хора са пълни със номера които са научили от престъпния контингент . За сега Борисов се очертава като човек който ще наложи авторитарен режим чрез парламента , само незнам дали по късно няма да започне да обслужва интересите на олигарсите и неговата върхушка , това няма да бъде нещо ново ако погледнем как ГЕРБ яхнаха далаверите по общините .

Тази пародия на предизборния клип на ГЕРБ е много забавен , тези от Нова Телевизия много се бази-кат със бати Бойко , само накрая да не спрът предаването че вече други ветрове ще задухат и може да ги измете ако Борисов изгуби чувството си за хумор .

http://vbox7.com/play:047ab24e или FULL WINDOW
Старо 22.07.09, 02:02    9447    Re: tano079 (9361) (click2open)   #20
tano079

Кой създаде партия РЗС на Яни Янев . Супер новина !
  • Очакват се големи сатресения вътре във редиците на БСП и скандалите , те първа започват да гърмят , това е най хубавата новина която е добре дошло за партия АТАКА . Ето !!! Нека на всички хора да стане ясно защо беше създадена РЗС , за да копира говоренето Волен Сидеров и да отклони колебаещите гласове към Яни Янев , тези хора не виждат алтернативата за промяна във Бойко Борисов и за това гласуваха за РЗС , а всъщност са гласували за БСП . Аз какво да кажа като май Българите не разбират от тази материя наречена политика . Това си е направо кифладжийска история . Българи кога ще започнете да мислете преди да гласувате ?

Председателя на БСП за гр.Софйя и член на изпълнителното бюро на висшия съвет на БСП , Румен Овчаров на закрито заседание на 20.07.2009 г. хвърли информационна бомба , че БСП създаде РЗС и партия ЛИДЕР на Христо Ковашки със претекста че тези две партии ще играят заедно със БСП . Също г-н Овчаров потвърди че Яни Янев е агент на ДС . и каза от къде мислете че Янито е взел толкова много пари за да ги хвърли във предизборната кампания . Но сметките на БСП са се объркали и май има и преливане на гласове от БСП във тези две партии .

Тука май се осеща че Сергей Станишев се е повел по акъла на Ахмед Доган и той се е опитал да създаде обръчи от партии които да играят със БСП . Румен Овчаров остро критикува парламентарната група на БСП че се е прегърнала политически със ДПС и самото БСП е изпаднало във политическа изолация и трябва спешно да се променят нещата във БСП защото общинските филиали на партия БСП недоволстват със политиката водена от централното ръководство и за напред БСП ще продължи да губи подкрепа от своите съ партийци .

Ако Сергей не си подаде оставката и не скъсат със ДПС , може БСП да се разцепи на две . Къде е дяволчето че да го сритам по задника , стига е спало , аз мисля че две БСП е по добре от едно БСП ; Апък ако може за всеки комунис по едно малко БСП и накрая вече наистина ще има збогом любима партия .
Старо 22.07.09, 04:09    9448    Re: tano079 (9447) (click2open)   #21
sekirata
Гост

Роден секс, омаен сладък
като бузките на мама червенки
като лепкавата сперма на татка
Като петифурна сладка.

Esen, Златка - селска простакеса
Есен Златна, тъпа парцалеса!
Есен гълта много сперма
на мъже без брой.
Есен не е ник'ва поетеса.

Второто е посветено на поетесата Златка Митева - Есен
  Отговор с цитат
Старо 22.07.09, 07:02    9451    Re: tano079 (9447) (click2open)   #22
GlobalLeader

Ако се приеме ДОИП БКП изобщо няма да влезе в парламента и изобщо няма да ме интересува какво вършат. Както се вижда обаче, дори и да са помогнали за създаването на РЗС, това едва ли им е помогнало. Лично аз не виждам атака да е по-добра алтернатива от РЗС и съм го обяснявал много пъти защо.
Старо 22.07.09, 22:27    9461    Re: GlobalLeader (9451) (click2open)   #23
tano079

Exclamation България си отива а те със глупости се занимават

Искам да изразя възмощението си срещо този индевит със профил '' секирата '' и срещу другите които си пишат профили '' секси ; красив ; фото модел ; манекен и др . изчадия които са се пръкнали от гетата на нашите градове , тези хора са обладани от житейските възприятия на най долните , примитивни животински осещания за съвкупление както при животните , те не познават това чувство наречено любов , за тях желанието е признак на сексуален глад който трябва да бъде изконсумират по най извратен и примитивно , долен начин .

Отвратително е човек да отвори сериозен политически форум и вътре да види как някой си е излял умствения капацитет във форума подобно което е написал '' секирата '' . Аз виждам че във главата ти няма нищо но като гледам на мястото на мозъка майката природа ти е запълнила главата със някакви мъжки течности . Питам те , ти кога ще престанеш точно тука да пишеш твоите извратени фантазии ? Без оправдания за пола защото една жена не би написала такава свинщена , ти си мъж и не ми се прави на интересен .

Ако на теб ти се ядът някакви течности , отивай и си ги яж , мен не ме интересуват твоите фантазии , само простотии пишеш тука , аз се опитвам да предам на форума сериозен вит , а ти влизаш във този форум и пишеш за разни мръсотии , разваляш форума със тези глупости , казвам ти чупи се и хич не влизай тука , това не е форум за извратени мръсници които знаят само да сърбат супите на мъжете .

Винаги след такова недоволство което аз изразявам , винаги ми се обещава че повече няма да се пишат такива неща и след една седмица пак се изтапанчваш със извратена простотия . Ти май не правиш редовно секс и за това те избиват чевийте , ако имаш проблеми вземи си кукла от секс шопа и си играй със нея , а не тука пред цяла България да пишеш глупости , хич не се опитвай да ме развращаваш със тези мрасотии .
Старо 23.07.09, 01:24    9463    Re: tano079 (9461) (click2open)   #24
коубой
Гост

Секирата е Анита Христова - учителка по музика от Плевен и майка на поп-фолк певицата от Пайнер Полина.
  Отговор с цитат
Старо 23.07.09, 01:26    9464    Re: коубой (9463) (click2open)   #25
fsdafsadf
Гост

Отговор с цитат
Отговор

Инструменти по темата
Режим на показване

Правила за публикуване
You may post new threads
You may post replies