edno.info  

Назад   edno.info > Политика > Модериран раздел > Общ форум

Общ форум Разговори за всичко

Отговор

Инструменти по темата Режим на показване
Старо 03.06.09, 10:37    8890   #1
Елтимир

Регистриран: 02.06.09
Постове: 22
Default Готвят затвори заради изборите

Помните ли какво писах преди няколко дни? Гласувайте, за да ви арестуват. Писах, че ако отидете да гласувате, съществува реална опасност да ви арестуват. Събитията не чакаха много, ами побързаха да потвърдят написаното от мен. И то не кой да е го потвърди, а самият Сер Гей, Педерас, извинете, исках да кажа Премиер №1 на Републиката. Почвам с новината:

"Ченгета край урните. Сергей си ги поиска за вота

“За да се избегне купуването на гласове, задължително е много силното присъствие на МВР и на други специализирани органи в деня на изборите”, каза Станишев. “Затова и в борбата срещу това грозно, уродливо явление, трябва да се включат не само специализираните органи – МВР, ДАНС, прокуратурата, а и медиите”, поиска си премиерът.

Сега това за купуването на гласове си е чиста проба прах в очите. Щото кой купува гласове? Който има пари. А кой има пари? Сер Гей и неговата крадлива гейско-манафска дружинка. Аз няма да купувам гласове, обещавам. Днес си купих 100 грама. Кафе, да не си помислите друго. Сто грама мляно кафе и ми върнаха 10 стотинки ресто. Колко гласа ще купя с тези 10 стинки? Ама ще кажете, че няма да има затвори, а само мъничко 24 часово задържане? Ами, защо му е на Гея прокуратурата? Значи следвайте моя съвет и не се бойте - през изборния ден не излизайте от къщи. Опасно е за здравето и за живота. Вземете си предишния ден една, две, а може и три бутилки. Разположете се удобно и си пийте на воля. Но в никакъв случай не излизайте навън. Не ме ли послушате, сами ще сте си виновни. Аз вече ви предупредих.

Инструменти по темата
Режим на показване

Правила за публикуване
You may post new threads
You may post replies