edno.info  

Назад   edno.info > Политика > Модериран раздел > Политика > АТАКА

АТАКА ataka.edno.info
Атака

Отговор

Инструменти по темата Режим на показване
Старо 06.05.09, 00:07    8635   #1
анонимен
Гост

Постове: n/a
Default Къде беше волен до 2005-та?

Нещо ме се губят следите до 2004 година. От 2005 до сега все за него, Доган и за Първанката и Станишев се говори. Тези четиримата са срам за България. Партия Атака щеше да е достойна партия ако беше регистрирана до 2004 година, а той какво чака до 2005 година, да стане трагично ли положението?
  Отговор с цитат
Старо 06.05.09, 00:12    8636    Re: анонимен (8635) (click2open)   #2
анонимен
Гост

Воленчо до 2004 година беше един ямболски гъз, който не можеше да си върже гащите, но много му порасна работата. Ама и той не става, както враговете си Доганчо, ГоцеПърванчо и СтаниШеф. Тия четиримата са по-лоши от Костов.
  Отговор с цитат
Старо 06.05.09, 04:05    8646    Re: анонимен (8636) (click2open)   #3
студио X
Гост

Default volen-болен

за да заздрави позициите си Доган беше спонсор на болен сидеров!!!
  Отговор с цитат
Старо 06.05.09, 21:34    8656    Re: анонимен (8635) (click2open)   #4
tano079

Регистриран: 30.12.08
Постове: 530
Lightbulb Докато Българина разбере му трябва много време .

Цитат:
Първоначално публикувано от анонимен Виж пост
Партия Атака щеше да е достойна партия ако беше регистрирана до 2004 година, а той какво чака до 2005 година, да стане трагично ли положението?
Какво ли е чакал ??? Чакъл е такива малоумници като тебе да се събудят и да видят че Българската държава се грижи единствено за малцинствата а етническите Българи са оставени на произвола на съдбата , та то помощи ли не бяха , що къщи им построиха , да не говорим за неплатения ток , а колко дърва и въглища получиха безплатно а помощите за безработни , получаваха също така и медицинско обслужване , все грижи в името на збърканата толерантност . За това днеса много Българи мразят собствената си държава защото се чувстват като роби от които се взимат данъци за да се дават на други които само паразитират на-гърба на Българския народ .
  • Комунизма наследи 300 000 цигани и ни завеща през 1989 г. 800 000 цигани , през тези двадесет години бройката е скочила 1 200 000 цигани , чувал съм че и турците са 800 000 Българомразци и още 500 000 не Българи от други етноси и какво стана говорим за милиони Българомразци . Таен доклат на Българската армия е бил разработван през 2004 г. за преоценка на вътрешната сигурност на страната и тя съобщава че чистите Българи са 3 500 000 , всичко друго е нещо друго но не и Българи . Висши военни офичери алармират ген щаба че не могат да съберат войници защото просто няма етнически Българи и не можем да подържаме 50 000 армия , просто няма новобранци който да изместят стария набор . Лично не офицялно мнение което не е за широката общественост , нещата са прочетени във Интернет преди време .
tano079 е офлайн   Отговор с цитат
Старо 06.05.09, 22:14    8659    Re: tano079 (8656) (click2open)   #5
анонимен
Гост

До tano079 ай ако Волен беше свестен човек нямаше да чака до 2005.
Щеше да направи партия АТАКА до 2004 година. Но той до тогава нали беше един мишок. Сива мишка като теб. Въпрос: От кога на село имате компютри? Щото съм от Пловдив и той е град, а ти си селянин.
  Отговор с цитат
Старо 06.05.09, 22:28    8660    Re: tano079 (8656) (click2open)   #6
tano079

Cool Скрита информация от офицерите които коментираха за проблемите на армията .

През 1998 г. започва унищожението на Българската армия , политиците го наричаха реформи , настъпва пълен хаус във армията , офицери от армията остават шашнати че във секретни ръкетни поделения се изпращат хора от малцинствата които просто хвърлят във паника много офицери и разбиват всички представи за елитни части на Българската армия . Коментарите на офицерите е че останели една държава да я пазят Турците и Циганите , просто всичко отива на кино .
  • Бях чул скоро че във Турция хора от малцинствата нямат право да служат във Турската армия заради политиката на скрития Турски расизъм и заради секретността и защитата на армията от изтичане на информация . Във крайна сметка не се иска да си голям професор че да разбереш че във България нещата неса така както трябва да бъдат .
Старо 06.05.09, 22:38    8661    Re: tano079 (8660) (click2open)   #7
GlobalLeader

Регистриран: 28.02.07
Постове: 2 614
Още една привилегия за мангалите - понеже за нищо не стават, пак целият товар на казармата пада върху българите. С какво циганите са заслужили свободата на тази страна, свободата да живеят в нея свободно и с права?
GlobalLeader е офлайн   Отговор с цитат
Старо 06.05.09, 22:57    8663    Re: анонимен (8659) (click2open)   #8
tano079

Thumbs down Ето ви пример за един предател .

Цитат:
Първоначално публикувано от анонимен Виж пост
До tano079 ай ако Волен беше свестен човек нямаше да чака до 2005.
Щеше да направи партия АТАКА до 2004 година. Но той до тогава нали беше един мишок. Сива мишка като теб. Въпрос: От кога на село имате компютри? Щото съм от Пловдив и той е град, а ти си селянин.
Защо не се гръмнеш и да ни отървеш от своето пресъствие , ти недей викай сива мишка че да нете набара черния котарак и само на мишок проскубан ще ми станеш . Че то Пловдив грат ли беше аз сега разбрах , защото там само селски комуноидни агинтурчици се издигат във политиката като Петър Стоянов , Иван Костов и др. Да ама непозна ние на село нямаме компютри а изпращаме факсове на извън земните , а те ги пущат във Интернет за да може такива като теб да се ограмотят и да разберат че всичко дето стърчи във този живот не се лапа защото може и да се задавиш , мучащо теле такова .
Старо 06.05.09, 23:35    8666    Re: GlobalLeader (8661) (click2open)   #9
tano079

Talking Мърморищия Глобамин .

Цитат:
Първоначално публикувано от GlobalAdmin Виж пост
Още една привилегия за мангалите - понеже за нищо не стават, пак целият товар на казармата пада върху българите. С какво циганите са заслужили свободата на тази страна, свободата да живеят в нея свободно и с права?
Ти Глобамине какво се оплакваш от казармата като не си се приблежавал до оградта на някое поделение , както се казва отивай да служиш и хич не се дърпай ще свикнеш . Личната ми оченка за младите във България като ги гледам какви са пендели , то те за войници че не стават това е ясно , ама като ги гледам повечето и за секс не стават . Да вземат малко да се преведат във що годе добър външен вид , ходят като насрани със тези исулени гащи , да ти е вгнус да ги гледаш .
Старо 06.05.09, 23:47    8667    Re: tano079 (8666) (click2open)   #10
GlobalLeader

Ако не знаеш, казармата ми е отнела 10 години от живота, така че не се обаждай като не си информиран.
Старо 07.05.09, 00:05    8670    Re: GlobalLeader (8667) (click2open)   #11
tano079

Default Отговарям на глоба-мин

Цитат:
Първоначално публикувано от GlobalAdmin Виж пост
Ако не знаеш, казармата ми е отнела 10 години от живота, така че не се обаждай като не си информиран.
Тебе човек не може да те разбере един път говориш че си срещу задължителната служба , а сега говориш че си бил 10 г. във армията . Май ти незнаеш къде се намираш и за какво се бориш , че ти за какво се борише ??? А - да сетих се ! Ти искаше да сменяш знамето и името на България или ще ме изкараш че нещо халюцинирам .
Старо 07.05.09, 00:12    8671    Re: tano079 (8670) (click2open)   #12
GlobalLeader

Не съм казал, че съм бил 10 години, а че казармата ми е отнела 10 години от живота - това, че не съм бил вътре, не значи, че не съм си провалил 10 години заради нея. И точно затова съм против задължителната казарма. Жалко обаче, че днешните млади не го разбират и даже искат да ходят в казармата без изобщо да знаят за какво става въпрос. Но, за всеки влак си има пътници - който иска да ходи - да ходи, но да не е задължително, както беше. Имам 10 точки и трябва да е ясно за какво се боря. Т. 7 е козметична, а първите 3 точки са най-важните и особено първата.
Старо 07.05.09, 02:21    8672    Re: GlobalLeader (8671) (click2open)   #13
tano079

Question Въпрос към Атака ??? Очаквам отговор , благодарностите след това !

Със един познат говорихме за пълния и тотален вътрешен погром на п.п.АТАКА , извършен от предателите който напуснаха п.п.АТАКА . Да си спомним като четвърта политическа сила която изпреварваше СДС и ДСБ по брой депутати , за нова партия без финансова подкрепа това беше голям политически успех , след многобройните предателства Атака се превърна във една мижава партия и така във България няма голяма политическа сила която да защитава интересите на отечеството благодарение на хората които предадоха п.п.АТАКА . Незнам дали е вярно докато сам не се уверя че е вярно , каза ми че Станислав Станилов е напуснал парламентарната група п.п.АТАКА и е отишъл при отбора на предателите .
  • Търся някой от п.п.АТАКА да ми пише дали е вярно това което ми каза , аз не се съгласих със тази информация за Станилов , някой знае ли дали е вярно или е лъжа ???
Старо 07.05.09, 10:18    8673    Re: tano079 (8672) (click2open)   #14
щастлив
Гост

Админа чудя се само едно - кога ще блокираш този Тано ли е къв е? Обижда по Пловдив, а това е втория град по големина! Освен това говори цинизми, вулгаризми и тебе даже те обижда. Нима имаш фетиш към това да те плюят?
  Отговор с цитат
Старо 07.05.09, 12:09    8675    Re: щастлив (8673) (click2open)   #15
GlobalLeader

Ти обиждаш повече, а и в подфорума на Атака обидите са разрешени. Не съм забелязал да нарушава каквито и да е правила.
Старо 07.05.09, 12:46    8676    Re: GlobalLeader (8675) (click2open)   #16
gost
Гост

Админе, че те осъдя за дето говориш ще аз съм обиждал повече.
Нямаш доказателства и това е долна клевета и инсинуация.
Ако че си вадим компромати аз че те компрометирам повече.
Педалския ник GlobalAdmin обича Тано да го ебе на задна.
Те двамата са тъпи антифенове на Слави и му завиждат.
  Отговор с цитат
Старо 07.05.09, 21:04    8677    Re: щастлив (8673) (click2open)   #17
tano079

Exclamation На мен сметка ще ми държи този предател .

Цитат:
Първоначално публикувано от щастлив Виж пост
Админа чудя се само едно - кога ще блокираш този Тано ли е къв е? Обижда по Пловдив, а това е втория град по големина! Освен това говори цинизми, вулгаризми и тебе даже те обижда. Нима имаш фетиш към това да те плюят?
Ако те набарам знаеш ли колко бързо ще изгубиш щастието , много , много не се бъркай във чуждата работа да не изгориш . Не знам ти щаслив ли си или си някой нещастник , ама когато не познаваш коня не се навирай между краката му за да не изядеш някоя петала във лицето .
Старо 07.05.09, 21:08    8678    Re: tano079 (8677) (click2open)   #18
gost
Гост

Цитат:
Първоначално публикувано от tano079 Виж пост
Ако те набарам знаеш ли колко бързо ще изгубиш щастието , много , много не се бъркай във чуждата работа да не изгориш . Не знам ти щаслив ли си или си някой нещастник , ама когато не познаваш коня не се навирай между краката му за да не изядеш някоя петала във лицето .
Dano da umre jenata ti toi e glupav da hodi s teb a lele kak ma qdosa 6a znai6 ve4e mi umrazna ot takiva glupaci kato tebe be ne razbra li be selqnin takuv. za6to ne sa skrii6 i ne mlakne6 vednaj zavinagi?
  Отговор с цитат
Старо 07.05.09, 23:59    8679    Re: gost (8678) (click2open)   #19
tano079

Цитат:
Първоначално публикувано от gost Виж пост
Dano da umre jenata ti toi e glupav da hodi s teb a lele kak ma qdosa 6a znai6 ve4e mi umrazna ot takiva glupaci kato tebe be ne razbra li be selqnin takuv. za6to ne sa skrii6 i ne mlakne6 vednaj zavinagi?
Ти от кое село си , като ти чета простотиите се вижда че си някой краварин от шопския край , аз съм си на мястото а ти нещо си излишен тука , отивай при твоята златина да пазите зеленчуковата градина от птичките . Гледам че нямаш информация за личния ми живот , ще има много да чакъш да ти кажа нещо . Апък Глобамин изобщо не го познавам на живо само се познаваме по профили и няма смисъл да го познавам , във Интернет си е достатъчно . Нямам намерение да млъквам те първа смятам да започна да говоря и ти си пълен пендел , който си избива комплексите във Интернет .
Старо 08.05.09, 01:05    8680    Re: tano079 (8679) (click2open)   #20
tano079

Exclamation Коментар във подкрепа на п.п. Атака за Евро изборите .

Разбрах че проф . Станислав Станилов не е напуснал парламентарната група на п.п.АТАКА , това е било лъжа , този човек може и да ме е излъгал или някой друг го е излъгал но все пак враговете на България със голям интерес следят политическите прояви на п.п.АТАКА , дано до изборите да не измислят някоя простотия да очернят партията защото омразата към п.п.АТАКА е много голяма .
  • Тези избори за Евро депутати са предварителен изпит за точната политическа обстановка във България и те ще покажат коя политическа партия се ползва със най голяма политическа подкрепа от населението на страната , тези избори ще покажат предварително коя партия ще управлява България следващите 4 години и ще позволи на политическите партии със най много гласове да планират още от сега със коя партия ще се коалират за сформирането на новото правителство .
Ако след изборите се окаже патова ситуация това ще е добре за п.п.АТАКА дори ако е втора политическа сила ще е още по добре , това означава че за напред взимането на политически решения ще зависи от п.п.АТАКА и всички решения които са вредни за България ще бъдат отхвърляни .
  • След тези избори подкрепата за п.п.АТАКА ще бъде по голяма и те трябва да бъдат спокойни защото това ще повдигне политическото самочувствие на п.п.АТАКА към нея ще се гледа със по голямо уважение и респект , за казионните медии ще бъде трудно да прикриват съществуването на п.п.АТАКА и все повече ще се търси мнението на националистите . Така че си заслужаваше търпението толкова много време и авторитета на п.п.АТАКА по енерция от самосебеси ще продължи да нарасва , единствената задача на националистите е да продължават да пропагандират своите идеи и да се пазят от ударите които ще продължат срещу п.п.АТАКА . Защото нарастващия авторитет на партията много ще разгневи политическите и противници .
Старо 08.05.09, 10:21    8681    Re: tano079 (8679) (click2open)   #21
нонимко
Гост

Цитат:
Първоначално публикувано от tano079 Виж пост
Ти от кое село си , като ти чета простотиите се вижда че си някой краварин от шопския край , аз съм си на мястото а ти нещо си излишен тука , отивай при твоята златина да пазите зеленчуковата градина от птичките . Гледам че нямаш информация за личния ми живот , ще има много да чакъш да ти кажа нещо . Апък Глобамин изобщо не го познавам на живо само се познаваме по профили и няма смисъл да го познавам , във Интернет си е достатъчно . Нямам намерение да млъквам те първа смятам да започна да говоря и ти си пълен пендел , който си избива комплексите във Интернет .
За твое сведение не съм от шопския край а ти си много далече от там. Няма да се очудя да си някой мангал от Сливен. От къд еси ве боклук мръсен? Аз съм от Пловдив. Дано да умре жена ти/гаджето ти.
  Отговор с цитат
Старо 08.05.09, 10:25    8682    Re: нонимко (8681) (click2open)   #22
gost
Гост

Default Волен Сидеров разпуска Атака?

Волен Сидеров разпуска Атака?

По последната клюка Волен Сидеров щял да разпусне пишман партията си Атака ако не постигне заветните проценти на изборите, шушукат в политическите среди. Според други източници Волен всъщност не е реална алтернатива на ДПС а нарочно "разлайва турските кучета" с цел да създаде граждански недоволства и омраза между българи и турци. Не е тайна, че в Европа неговата партия не е призната от никого.
  Отговор с цитат
Старо 08.05.09, 11:52    8685    Re: gost (8676) (click2open)   #23
Антигад.
Гост

Циганин, да те шибат манафите.
  Отговор с цитат
Старо 08.05.09, 17:48    8690    Re: Антигад. (8685) (click2open)   #24
Гост
Гост

Thumbs down Незадоволени грозни педали .

Цитат:
Първоначално публикувано от Антигад. Виж пост
Циганин, да те шибат манафите.
На кой викаш циганин бе нещасник грозен , аз съм чист Българин бе боклук такъв и съм по хубав от повечето , изобщо нямам зор да ида и да са наеба ако искам .
Ти се мислеш за Българин ама си някое подобие на човек което никой не иска да гледа , а камоли да те наебе .
Ако на тебе ти се иска да те чукат манафите отивай да те шибат , ще трябва да са пияни или дрогирани за да те наебът ако си грозно подобие на Българин . Всичките дето плюете извращения сте едни незадоволени грозни педерази само ще си мечтаете някой да ве опъне на задна .
  Отговор с цитат
Старо 08.05.09, 22:11    8695    Re: Гост (8690) (click2open)   #25
Гост
Гост

Въпр.: Къде беше Волен до 2004 година?
Отг.: В психиатрията.
  Отговор с цитат
Отговор

Инструменти по темата
Режим на показване

Правила за публикуване