edno.info  

Назад   edno.info > Политика > Модериран раздел > Политика > Долу БКП

Долу БКП dolubkp.edno.info
Постоянна кампания

Отговор

Инструменти по темата Режим на показване
Старо 06.12.08, 04:13    7034   #1
GlobalLeader

Регистриран: 28.02.07
Постове: 2 614
Default Забраната на БКП е морален акт, необходим да се извърши

Забраната на БКП е морален акт, необходим да се извърши днес, дори и с толкова години закъснение. Най-вероятно комунистите ще регистрират нова партия, но когато е имало вече забрана, електоралната ситуация вече ще бъде друга.

ОИП е за забрана на БКП!
GlobalLeader е офлайн   Отговор с цитат
Старо 11.12.08, 13:25    7082    Re: GlobalLeader (7034) (click2open)   #2
sproletarski
Гост

Постове: n/a
Default Буржоазният страх от БКП

Господинчо - Пластелинчо, аз лично съм доволен от страха който буржоазията показва, чрез твоите писания, от БКП. В цялата човешка история комунистическите партии стават най-революционни когато ги забранят. Това знаят и преценяват твоите господари и такъв ход няма да им стиска.
И още нещо! Докато БКП не си свърши работата по експорприация на експорприаторите тя ще съществува - чрез или въпреки буржоазния закон.
Доколкото капитализма създава и експлоатира пролетариата, дотолкова този пролетариат ще има нужда от своя партия.
  Отговор с цитат
Старо 11.12.08, 13:31    7085    Re: sproletarski (7082) (click2open)   #3
sproletarski
Гост

Smile Какво чакаш с мен

Аз съм комунист и няма какво да чакаш - приложи един път поне тук, иначе неприложимия на практика, ОИП - забрани ме в своя сайт!
  Отговор с цитат
Старо 11.12.08, 13:50    7086    Re: sproletarski (7082) (click2open)   #4
GlobalLeader

За да няма недоразумения, искам да уточня, че под БКП разбирам днешната БСП, която е преименувалата се БКП. Тя, както стана ясно, днес не е за комунизъм и едва ли ще тръгне да експроприира каквото и да е. Но в очите на народонаселението тя трябва да бъде забранена. Така, както беше забранена КПСС - комунистическата партия на съветския съюз.
Старо 11.12.08, 13:54    7087    Re: sproletarski (7085) (click2open)   #5
GlobalLeader

ОИП е категорично за свободата на словото. За разлика от комунистическите страни.
Старо 13.12.08, 21:03    7095    Re: GlobalLeader (7087) (click2open)   #6
sproletarski
Гост

Default БСП - вярното куче на САЩ - забранена?!

Как мислиш дали едрата имчпериалистическа буржоазия от САЩ ще позволи някой да забрани най-верния и слуга - БСП. Ако тя има рейтинг значи е удобна на господарите си! Падне ли той - този неин рейтинг - тогава едва ли ти сам ще и обръщаш внимание. Тя няма да е преграда дори и за такива посредствени тенденции като вашите!
Още един път ти казвам: плюейки по БСП ти само я рекламираш!
Кой знае може и това да ти е задачата - независимо дали го разбираш или не.
Помисли и прецени кой и по какъв начин те манипулира.
  Отговор с цитат
Старо 14.12.08, 09:04    7105    Re: sproletarski (7095) (click2open)   #7
GlobalLeader

Не мисля, че САЩ симпатизират особено на БКП - просто нямат друг избор, защото тя е на власт. Но те предпочитаха Костов.
По времето на Жан Виденов, пък и Беров, не съм говорил против комунистите, но те не паднаха от власт заради това, нито пък когато ги критикувам, заради това са дошли на власт. БКП си има своя електорат и аз изпитвам удоволствие да му набивам в тъпата глава, че БКП го е ограбила. Изборните резултати няма да се променят докато не се приеме ДОИП. Впрочем през 1997 беше много полезно да се покаже ясно до какво доведоха комунистите, както ги наричам аз.
Старо 14.12.08, 22:37    7110    Re: GlobalLeader (7105) (click2open)   #8
sproletarski
Гост

Default Ако не беше БСП

Слушай пластелинчо, ако не беше израждането на живковистката БКП в буржоазната БСП няумаше да има контрареволюция и твоето гласче сега щеше да пее друга песен! Ти може да си ги наричаш комунисти просто от злоба, но ако те бяха такива наистина нямаше да извършат контрареволюция!
За това коя партия превдпочита САЩ, аз се обосновах достатъчно логично! Факт е обаче, че ти просто повтаряш Костов, Костов... без дори да изтъкнеш причината поради която САЩ ще залагат на такава бита карта.
  Отговор с цитат
Старо 14.12.08, 22:55    7111    Re: sproletarski (7110) (click2open)   #9
sproletarski
Гост

Default За имената

Непрочетено 01.12.08, 18:50 6997 Отговор на: sproletarski (6995) (click2open)
GlobalAdmin

А ти в момента мислиш повече за името отколкото по същество за управлението, което е малко странно.

Твоя цитат по-горе важи преди всичко за теб - за теб най-важно е да наричаш буржоазната, антикомунистическа БСП - БКП.
  Отговор с цитат
Старо 15.12.08, 05:02    7113    Re: sproletarski (7110) (click2open)   #10
GlobalLeader

Т. нар. "израждане" всъщност е еволюция - дори и комунистите разбраха, че без пазарна икономика няма икономически резултати. Друг е въпроса, че те извъртяха тази еволюция в своя полза да се облажат те. Дали Луканов е комунист или капиталист мен не ме интересува. За мен те са от БКП и затова ги наричам комунисти.

За Костов няма да говоря сега, защото в момента той не трябва да влиза в парламента докато не приеме ДОИП и не поиска забраната на ДПС И БКП. Иначе защо САЩ да не го подкрепят ако има шанс да дойде на власт? Ние коментирахме ситуацията през 2001, а не днес.
Старо 15.12.08, 05:04    7114    Re: sproletarski (7111) (click2open)   #11
GlobalLeader

Като е антикомунистическа, да се отрече от БКП, да се извини за действията си тогава.
Старо 17.12.08, 19:39    7122    Re: GlobalLeader (7114) (click2open)   #12
sproletarski
Гост

Default Да се отрече от БКП

Как БСП да се отрече от БКП открито когато рейтингът и веднага ще падне?!
Много от сега мислещите я за лява и комунистическа, веднага ще я напуснат, и много повече ще престанат да гласуват за нея.
И коя ли буржоазна партия ще прекъсне измамата осигуряваща и някакъв рейтинг!
По същата причина никая от тях няма да посмее да предложи политическо пенсиониране чрез ДОИП.
  Отговор с цитат
Старо 18.12.08, 07:41    7124    Re: sproletarski (7122) (click2open)   #13
GlobalLeader

Щом не иска да се отрече, ще си я наричам комунистическа, така че тези, които вярват, че тя е такава, да знаят до какво води това. Какво ме интересува мен, че щял да падне рейтинга и - нали точно в него е проблема?

Колкото до ДОИП, не е нужно изобщо да го предлагат на електората - просто могат да го приемат в парламента, както приеха много други неща - валутния борд, НАТО, ЕС и др.
Старо 11.01.09, 22:18    7397    Re: GlobalLeader (7034) (click2open)   #14
Гост
Гост

проба
  Отговор с цитат
Старо 11.01.09, 22:27    7401    Re: Гост (7397) (click2open)   #15
sproletarski
Гост

Default Рейтинга на БСП

Твоето упорство е безмислено! Както и да го извърташ трябва да признаеш, че БСП и останалите буржоазни партии, които са мнозинство в парламента, няма да допуснат ДОИП.
И в моето твърдение няма нищо чудно - това е против техните интереси!
  Отговор с цитат
Старо 11.01.09, 22:52    7404    Re: sproletarski (7401) (click2open)   #16
GlobalLeader

Така се говореше и за валутния борд, че няма да се допусне, и за членството в НАТО и ЕС, но ето, че въпреки различията си партиите постигнаха консенсус по тези въпроси. ВМРО, която е парламентарна партия, вече предложи в парламента ДОИП по минимално образование. Така че хич не е невъзможно да се приеме. А колкото до БСП - тя е цар на мимикрията и ще мимикрира моментално щом се приеме ДОИП, за да съответства на новите реалности.
Старо 18.05.09, 19:20    8749    Re: sproletarski (7110) (click2open)   #17
NikB1
Гост

Default Смешник си ти, или олигофрен.

Цитат:
Първоначално публикувано от sproletarski Виж пост
Слушай пластелинчо, ако не беше израждането на живковистката БКП в буржоазната БСП няумаше да има контрареволюция и твоето гласче сега щеше да пее друга песен! Ти може да си ги наричаш комунисти просто от злоба, но ако те бяха такива наистина нямаше да извършат контрареволюция!
За това коя партия превдпочита САЩ, аз се обосновах достатъчно логично! Факт е обаче, че ти просто повтаряш Костов, Костов... без дори да изтъкнеш причината поради която САЩ ще залагат на такава бита карта.
Имаш много здраве, че демократична Америка харесва комунисто-мафиотите.
Това може някое заблудено русначе на пияна глава да го говори.
Естествено, и на запад има кръгове, за които е удобно в Бг да има корумпирано и мафиотско управление, но тема тук е друга - че БКП/БСП трябва морално да се осъди и збарани.
Никой не иска да се лустрират комунистите. ТРЯБВА да се лустрира само номанклатурата на ЦК на БКП - това са платените партийни секретари на големи организации и нагоре (заводски организации, организации на министерства и ведомства, общински и окръжни комитети, комитети на военни поделения и т.н.)
Естествено и целия слугинаж от офицери и донодници от службите.
Както в Германия - за фашистите и комунистите.

А дали е Костов или Мостов - няма значение - просто трябва да има правова, демократична държава (което с комунисто-мафиоти не може да стане).
  Отговор с цитат
Старо 27.05.11, 16:53    11636    Re: GlobalLeader (7034) (click2open)   #18
Въпрос
Гост

Smile Ами това БКП

Просто питам:
http://archivek-p.org/ - 1991 - 2011 - Орган на ГК на БКП - гр . София ,а партията е жива КОЛКО БКП-та има в тая държава ?
  Отговор с цитат
Старо 27.05.11, 22:10    11637    Re: Въпрос (11636) (click2open)   #19
GlobalLeader

Не знам, предполагам, че формално е едно, а реално БСП е преименувалата са БКП, за която ние говорим обикновено.
Отговор

Инструменти по темата
Режим на показване

Правила за публикуване
You may post new threads
You may post replies