edno.info  

Назад   edno.info > Политика > Модериран раздел > Политика > АТАКА

АТАКА ataka.edno.info
Атака

Анкета: Кое е вярно за вас?
Възможности за избор
Кое е вярно за вас?

Отговор

Инструменти по темата Режим на показване
Старо 26.10.08, 07:34    6614   #1
GlobalLeader

Регистриран: 28.02.07
Постове: 2 614
Default Какво слушат от Атака?

По-специално ме интересува връзката между народната музика и Атака.
GlobalLeader е офлайн   Отговор с цитат
Старо 01.11.08, 21:48    6788    Re: GlobalLeader (6614) (click2open)   #2
N.T.G.

Регистриран: 19.10.08
Постове: 41
От Атака слушат турски кючеци в изпънение на Доган и разсъждават върху това. Нека има и малко хумор в цялата тази история все пак.
N.T.G. е офлайн   Отговор с цитат
Старо 28.11.08, 14:54    6937    Re: N.T.G. (6788) (click2open)   #3
Гост
Гост

Постове: n/a
Доста черен ти е хумора.
  Отговор с цитат
Старо 25.12.08, 22:12    7164    Re: Гост (6937) (click2open)   #4
Гост
Гост

Talking НЕ НЕ СЛУШАМЕ НАРОДНА МУЗИКА НО СЛУШАМЕ ВАШИЯ ПЛАЧ КАТО ВИ РЕЖЕМ ГЛАВИТЕ

НЕ НЕ СЛУШАМЕ НАРОДНА МУЗИКА НО СЪС УДОВОЛСТВИЕ СЛУШАМЕ КАК ВИКАТЕ И ПЛАЧИТЕ КАТО ВИ РЕЖИМ ГЛАВИТЕ .
  Отговор с цитат
Старо 26.12.08, 17:28    7168    Re: GlobalLeader (6614) (click2open)   #5
kristo

Регистриран: 26.12.08
Постове: 10
Цитат:
Първоначално публикувано от GlobalAdmin Виж пост
По-специално ме интересува връзката между народната музика и Атака.
Ми няма връзка... Всъщност, Атака не знам дали слушат народна музика, но със сигурност слушат свойте господари от Белград и Москва, нали са сърбоманско-русофилска партия...
kristo е офлайн   Отговор с цитат
Старо 26.12.08, 20:10    7177    Re: kristo (7168) (click2open)   #6
GlobalLeader

Виж - от 8 гласували от Атака - 88% слушат народна музика и само един не слуша.
А от тези, които не са от Атака, съотношението е 43% на 57% в полза на неслушащите.

Значи излиза, че има пряка връзка.

Даже аз ще продължа с връзките. Атака са християни, Стефка Съботинова е най-известния изпълнител на народна музика и се била срещала с Христос.
http://www.vestnikataka.com/?module=...&edition_id=82

Значи се оформя една линия - Атака - народна музика - Христос - все неща, които не ме кефят.

Дали те нямат алтернатива?
Старо 27.12.08, 19:26    7183    Re: GlobalLeader (7177) (click2open)   #7
kristo

Регистриран: 26.12.08
Постове: 10
Да ти кажа слушат масово метъл, иначе явно от тези, които са участвали в анкетата 90% слушат народна, но по принцип от впечатлението, с което аз съм останал е че са метъли и рокери повечето атакаджии.

Що се отнася до народната музика- тя е специфична музика, не всеки може да я слуша, аз например я обичам, но не всички песни, а най-вече българските народни песни от Македония.

Що се отнася до Християнството- не разбирам защо си толкова отрицателно настроен срещу него? А Атака може да държат на Християнството, но с фалшиви защитници на Християнството като 100 процентовата мутра Слави Бинев, човек, който се е снимал с фес по време на визитите си в Истанбул, са ми много съмнителни и в това отношение. Определено е смешно да твърдят, че хора като "архонта" били "защитници" на Православието...
kristo е офлайн   Отговор с цитат
Старо 27.12.08, 19:58    7186    Re: kristo (7183) (click2open)   #8
GlobalLeader

Тези би трябвало да са от форума на Атака - т.е. баш атакаджии.
За християнството си имам собствени мотиви.
А пък за архонта се говори, че е взел властта с магия. Какъв ли християнин си щом се занимаваш с магии?
Старо 01.02.09, 03:05    7782    Re: kristo (7168) (click2open)   #9
tano079

Регистриран: 30.12.08
Постове: 530
Angry СРАМНА РАБОТА СМЕ НИЕ БЪЛГАРИТЕ

Цитат:
Първоначално публикувано от kristo Виж пост
Ми няма връзка... Всъщност, Атака не знам дали слушат народна музика, но със сигурност слушат свойте господари от Белград и Москва, нали са сърбоманско-русофилска партия...
ВЪВ НИЩО НЕ ПОЗНА , АМА ЗА СЪЖАЛЕНИЕ АКО ИМАХМЕ БЪЛГАРИТЕ ВЪЗПИТАНИЕ ПОДОБЕН НА СРЪБСКИЯ НАЦИОНАЛИЗЪМ СЕГА БЪЛГАРИЯ ЩЕШЕ ДА БЪДЕ НА ТРИ МОРЕТА И НЯМАШЕ ДА СИ ЗАТВАРЯМЕ АЕЦ - КОЗЛУДУЙ И ДА ЧАКАМЕ ДА НИ ПУСНАТ СТУТИНКИТЕ ОТ ЕВРОПА .
tano079 е офлайн   Отговор с цитат
Старо 04.03.09, 18:30    8166    Re: kristo (7168) (click2open)   #10
Някой
Гост

Цитат:
Първоначално публикувано от kristo Виж пост
По-правилно нямаше как да се изразя и подкрепям напълно. Ще добавя и речи на "фюрера" им дет му се радват
  Отговор с цитат
Старо 05.03.09, 02:43    8169    Re: Някой (8166) (click2open)   #11
tano079

Default Етническия мир - какво беше това животно ???

Цитат:
Първоначално публикувано от Някой Виж пост
По-правилно нямаше как да се изразя и подкрепям напълно. Ще добавя и речи на "фюрера" им дет му се радват
Аз не знам ти от коя политичека КОЧИНА си излязъл ама със сигурност си ДПС - арски ИБРИКЧИЯ , мръсен нещасник да ни тие сфършел възелина че си решил тука да го търсиш ???
  • Само това не ми стана ясно ? Говоренето на Волен Сидеров , всички го определят като Фашиско а кой ще нарече Сръбския окървавен национализъм за Фашизъм , да не коментирам за Албанците дето изклаха мирно Сръбско население . Ами какво да кажем за Израел във Палестина и Ответните самоубийствени атентати от Палестинците , Светът е залят от Фашизъм , ами фашиската пропаганда на ДПС - смърт на Гяурите .
  • ДПС започна Войната със Българите и то на наша земя .
  • И какво ще стане , като отиде по навътре да попитам ???
Старо 09.03.09, 02:22    8204    Re: Гост (7164) (click2open)   #12
7777
Гост

Цитат:
Първоначално публикувано от Гост Виж пост
НЕ НЕ СЛУШАМЕ НАРОДНА МУЗИКА НО СЪС УДОВОЛСТВИЕ СЛУШАМЕ КАК ВИКАТЕ И ПЛАЧИТЕ КАТО ВИ РЕЖИМ ГЛАВИТЕ .
Така ела към нашия край главорезче и ще почнеш всяква музика да слушаш даже може и целия край да си докараш да видиш тъп дервиш такув,майка ти на гайда ще направя,да не говоря за останалите, чанове от черепите ще ви скалъпя .
  Отговор с цитат
Старо 09.03.09, 02:32    8205    Re: 7777 (8204) (click2open)   #13
7777
Гост

http://vbox7.com/play:eb994359&ef=1
Това са смугли мишоци ,дървени кратуни.една жена е по силна от тея ве,пълни уроди.Като не ви понася тука се изнасяйте бе утрепаци.И кои край бе това никой не казва.Кажете каде се намирате ,да ви донесем малко дърва те кущите от трънаци са си направили.Мухамедани от като мухи на мед събрани.
  Отговор с цитат
Старо 09.03.09, 03:03    8210    Re: 7777 (8205) (click2open)   #14
tano079

Със времето нещата ще замрът , трябва само национализма да се възприеме от повече хора , трябва мисленето на хората да се промени , но това ще стане бавно . Цялата държавна власт да премине във наши ръце , медии , вестници , телекомуникации , налагане на пълен контрол върху информацията . Изграждане на силови структори , които да действат , всичко по етапно . Само незнам дали имаме достатъчно човешки ресурс за поемане на влас та във всички нива на държавата , трябва и да са лоялни към национализма не трябва да са случайни върти упашки а май това е проблема , много предатели има .
Старо 12.03.09, 01:34    8232    Re: 7777 (8204) (click2open)   #15
tano079

Cool Ерата на мечовете и лъковете със стрели се завърна

Цитат:
Първоначално публикувано от 7777 Виж пост
Така ела към нашия край главорезче и ще почнеш всяква музика да слушаш даже може и целия край да си докараш да видиш тъп дервиш такув,майка ти на гайда ще направя,да не говоря за останалите, чанове от черепите ще ви скалъпя .
Ето един битка жия не че сте много ама и това че сте малко пак е проблем , разбирам те че ти се държи пушка ама то вече и пушки няма всичко отиде за вторични суровени или беше продадено навън по тайни канали , тъй че по по лека със революциите .
Старо 16.05.09, 02:20    8728    Re: tano079 (8232) (click2open)   #16
tano079

Thumbs up Повторението е майка на знанието . Много добро предаване , петък вечер .

Днеска гледах предаването на Велизар Енчев и много ми хареса като цяло , общо взето на по прост език да кажа че цялото предаване протече под надслова ВСИЧКИТЕ СА МАСКАРИ само ние от Атака сме най свестните . Я !!! Гледай ти ! Хайде да не коментираме само за хората дето влизат във Интернет и си избиват комплексите , защото е същото положението във сайтовете на другите политически партии .
  • Това е много добре че се повтарят нещата че всичките са маскари и дано повечето хора да им влезе нещо във главите , от друга страна , оценка която няма нищо общо със общото мислене защото това е лично за себе-си мое мнение имам усещането че се намирам във някой клас със бавно развиващи ученици на които им се повтаря едно и също нещо докато го запомнят , както се казва живеем сред народ които много бавно му загрява котлончето . За съжаление това е жестоката реална действителност , повторението е майка на знанието , а при нас Българите трябва да имаш голямо търпение и излишна енергия за да повтаряш едно и също нещо докато повече хора разберът че трябва нещо да се промени във България . ( Нещата трудно се възприемат от хората и това е доказано във България , ако си помислим че БСП три пъти управлява България и нейното управление винаги довежда страната до икономически крах , отново колебаещите гласоподаватели със леви убеждения които са извън твърдия лекторат на БСП отново след време може да гласуват за тези крадливи комунисти ) . Трудна работа , мисленето на хората въобще към цялостната политика е като капсуловано , поставено във някъкви рамки които трудно можеш да разчупиш , това ме отчайва когато си помисля че нещата бавно стават във България , много години ще минат докато стигнем стандарта на Европейските държави . Търпение и само търпение до пълен мазохизъм .

Последно редактирано от tano079 : 16.05.09 в 02:54
Старо 16.05.09, 08:41    8729    Re: tano079 (8728) (click2open)   #17
GlobalLeader

Когато видя да отделят цели предавания на темата ДОИП и необходимостта от спешно приемане на ДОИП, а не само предаването, което в момента е в подписа ми, тогава нещата ще се оправят.
Старо 16.05.09, 22:59    8730    Re: GlobalLeader (8729) (click2open)   #18
tano079

Default Отговарям на глоба-мин

Цитат:
Когато видя да отделят цели предавания на темата ДОИП и необходимостта от спешно приемане на ДОИП, а не само предаването, което в момента е в подписа ми, тогава нещата ще се оправят.
Това което предлагаш Глобамине е скандално за всяка политическа партия която ще го обяви за официална предизборна програма на политиката която ще води след своето избиране ,сега не е момента да се говори за ограничаване на избирателните права на малцинствата . Все още не е озряло времето за такива теми , преди време ти казах че Волен Сидеров спомена нещо подобно и той подкрепя тази политическа пограма но тя остава скрита за сега , ако тази програма се преработи във по добра форма ще е много хубава но тя си остава като идея за по благоприятни дни .
  • Винаги съм казвал че има хора които са политически инвалиди и изобщо си нямат предства кога е момента да се коментират такива деликатни теми като ДОИП . Според този индивит във процес на политическо ограмотяване ми представя своята програма която ще предизвика политическа буря , това е политическата концепция да я наречем така '' Аз съм Глобамин и след мене потоп '' Така не може да се разсъждава , сега не му е времето но ти Глобамине ти е влязла тази щура муха във главата и само като развален грамофон я повтаряш , със тебе човек е трудно да говори .
Този Глобамин е напълнил целия сайт със своите политически теории за ДОИП .

Последно редактирано от tano079 : 17.05.09 в 00:40
Старо 16.05.09, 23:10    8732    Re: tano079 (8730) (click2open)   #19
GlobalLeader

Всеки си има право на мнение - а какво е Атака - не е ли също някакъв сбор от точки, които също по скандален начин навлязоха - каква тогава е разликата с ДОИП? Защо Атака да може да бъде скандална, а аз - не? Нима искаш да кажеш, че Волен Сидеров си пести думите?
Старо 17.05.09, 00:04    8733    Re: GlobalLeader (8732) (click2open)   #20
tano079

Cool Отговарям на глоба-мин

Цитат:
Всеки си има право на мнение - а какво е Атака - не е ли също някакъв сбор от точки, които също по скандален начин навлязоха - каква тогава е разликата с ДОИП? Защо Атака да може да бъде скандална, а аз - не? Нима искаш да кажеш, че Волен Сидеров си пести думите?
Дали си пести думите Волен Сидеров ти си много малък и политически не си озрял за такива неща . Ти имаш много под форуми да пишеш своите теории за твоя ДОИП и искаш да преватзираш под форума на АТАКА за да пишеш своите неща , нямаш право да влизаш тука хей така , ако искаш да влизаш във под форума на АТАКА ще развиваш теми само със националистическа тематика , тука да не тие бащиния , където си искаш там да влизаш и да си пишеш скадалните теми . Нямаш никаква политическа култура и само ме преследваш във форума за да ми правиш противоположното изказване То твоята свободия си е направо натрапчива и разпиляваща всички нормални теории за спокойна и умерина политика . Направо си скандален човек и си голям окупатор на чужди теми , пречиш ми да си развия политическите си обеждения , от твоето присъствие и противоположно изказване , духовно се задушавам и обиваш моето желание да обсъждам някой теми по нататък , та ти хич не споделяш със мен моите политически обеждения така че вземи малко си промени възпитанието към моите политически теории които развивам Вземи малко се засрами , твоето поведение е под всякъква критика . Вземи стани човек и прочети нещо мое че да ти влезе нещо разумно във главата .
Старо 19.05.09, 20:18    8757    Re: tano079 (8733) (click2open)   #21
GlobalLeader

Това си е твое мнение, но кой е политически узрял си личи по резултатите - както се казва, "най-узрял" е Ахмед Доган, защото все неговото става, и разбира се, комунистите.

Ти явно искаш да наложиш цензура и да минеш по ленинско-хитлеристки модел на налагане на "истината". Разликата е, че ти вярваш в Атака докато аз виждам нещата и мога да ти кажа, че тя в крайна сметка няма да се окаже по-добра алтернатива от тези, които сме имали досега - СДС, Костов, мадридския измамник, да не говорим за комунистите - винаги има групи хора, които силно вярват в някакви такива партии преди те да дойдат на власт и накрая да се разочароват. Аз това го виждам предварително и нямам нужда да чакам докато вие на еволюционното си развитие трябва да чакате и да се убедите сами - да, ама аз не съм съгласен това да е и на мой гръб - затова си мисля, че свободната дискусия е най-доброто решение, стига да няма клевети, обиди, нецензурни изрази, системно лъжене ... Тогава наистина е добре да има цензура, стига прилагащият я да не е мошеник, който на черното казва бяло и обратно и затова също помага свободната дискусия - да може да се обсъждат дори действията на модератори и администратори - нещо, което в други форуми просто го няма! Мисля, че ако нещо ти пречи да си развиваш убежденията, то това са недостатъчно силните аргументи.

Виждам, че искаш форумът да заприлича на официалния форум на Атака, който да е манипулиран и да изразява позицията на партията и да няма свободна дискусия, но такъв форум вече има - ако толкова ти харесва, отиди там, но теб са те баннали и ти въпреки това ги оправдаваш - при това положение не мога да ти помогна - тук идеята е да няма баннати хора и цензура на идеите. Мисля, че за обществото като цяло това е по-доброто решение от всичко друго. Обществата, в които има цензура, обикновено живеят много по-зле.
Старо 18.06.09, 19:13    9047    Re: Гост (7164) (click2open)   #22
Нашественик
Гост

Default Какво слушат от Атака

Цитат:
Първоначално публикувано от Гост Виж пост
Вие сами си ОТРЯЗАХТЕ главите. Окончателната ГЛАВА ще падне след 19 юли, тази година.
  Отговор с цитат
Старо 19.06.09, 00:59    9049    Re: Нашественик (9047) (click2open)   #23
tano079

Question Въпрос ???

Цитат:
Първоначално публикувано от Нашественик Виж пост
Вие сами си ОТРЯЗАХТЕ главите. Окончателната ГЛАВА ще падне след 19 юли, тази година.
Това са големи мързели , като искаш да напишеш нещо вземи го напиши така че хората да те разберат , за да могат да ти отговорят на това което си написал . Сега във момента си написал нещо но никой не ти го разбира , чия глава ще падне окончателно моля да обясниш ???
Старо 02.10.09, 01:21    10058    Re: tano079 (9049) (click2open)   #24
tano079

Гледам и не вярвам на учите си голямо шоу се заформя около партия АТАКА какви глупости се пишат за Волен във интернет от самите атакисти , направо се чудя , можели да са такива тъпаци и да се съмняват че Волен е предал националистическите идеи след толкова проблеми около неговото семеиство което стана заложник на неговата политика и понеси толкова много удари , за мен тези наистина са много тъпи . А и по ТВ.СКАТ се върти едно анти шоу срещу АТАКА става голям цирк , шоуто да преброим предателите .

Ало лидерите на АТАКА не си правете шеги много много че да не ви излязат криви сметките , сигурно седят пред компютрите и се смеят на простотиите на атакистите и привържениците които не са сигурни защо са гласували за АТАКА . Някой хора много бързо се отказват да застанат твърдо зад една партия и във момента гледаме колко са неблагонадежни и се дънят от тъпи коментари , сега във момента Волен поставя атакистите на изпитание да почнат да предават АТАКА и по коментарите се виждат глупаците как се дънят , наистина много глупаци имало дори и сред редиците на ТАКА а за онези които заемаха партийни постове Волен се е съмнявал във тяхната лоялност и ги постави на изпитание като не им позволи да станат кандидат депутати и те естествено като интересчии изгърмяха сами като напуснаха АТАКА , а той им играе номерца но то се видя че тяханата лоялност много бързо свършва със кандидатурата им за политическия пост .
Старо 02.10.09, 14:23    10062    Re: tano079 (10058) (click2open)   #25
GlobalLeader

Факт е, че трябва да има промяна. За мен промяната трябва да бъде в посока приемането на ДОИП. В този смисъл разбиването на Атака в досегашния си вид е необходимо - вижте им само форума как цензурират всичко в него, което е в полза на ДОИП.
Отговор

Инструменти по темата
Режим на показване

Правила за публикуване
You may post new threads
You may post replies