edno.info  

Назад   edno.info > Политика > Модериран раздел > Политика > Дискусия за забраната на ДПС

Дискусия за забраната на ДПС bezdps.edno.info

Отговор

Инструменти по темата Режим на показване
Старо 24.10.08, 13:41    6590   #1
N.T.G.

Регистриран: 19.10.08
Постове: 41
Exclamation В никоя развита държава няма етническа партия

Не че имам нещо против малцинствата в България, напротив. Но как си представяте етническа партия в Англия, Франция, Германия, САЩ, и пр.? Та те са такива националисти и обичат родината си. Всяко нещо си има граници, както и всяка държава си има граници. Питам се преди колко века е било, когато са ни управлявали българи?! В момента ни управлява турчин Ахмед Доган (може и да е турски циганин, защото малко са истинските турци в България), Сергей Станишев - руснак, Симеон Сакскобурготски - испанец ли е, а може би немец за последно не знам, но определено и той не е българин. Е кога ще си отворят сетивата сите българи, нима няма достойни българи в България, нима сите са маскари, както казва Бай Ганьо?!..
N.T.G. е офлайн   Отговор с цитат
Старо 25.10.08, 00:59    6596    Re: N.T.G. (6590) (click2open)   #2
GlobalLeader

Регистриран: 28.02.07
Постове: 2 614
Така е. Тук има нещо извратено в цялата работа и това е решението на Конституционния съд, взето някъде с 6 на 5 гласа, че ДПС "не е" етническа партия. Трябва да се признае обаче, че това решение е взето от българи. При това тези българи, които са гласували това решение, най-вероятно са имали идеологически мотиви вследствие на промити мозъци, а не са го направили заради политическия рекет на Ахмед Доган. И да има достойни българи, то те могат да са на власт главно по недемократичен път или чрез ДОИП - иначе другите българи, които в мнозинството си, вкл. цигани и турци, са недостойни и ще ги свалят от власт. Затова единствената печеливша алтернатива е ДОИП според мен.
GlobalLeader е офлайн   Отговор с цитат
Отговор

Инструменти по темата
Режим на показване

Правила за публикуване
You may post new threads
You may post replies