edno.info  

Назад   edno.info > Политика > Модериран раздел > Общ форум

Общ форум Разговори за всичко

Отговор

Инструменти по темата Режим на показване
Старо 01.11.08, 23:29    6813   #1
N.T.G.

Регистриран: 19.10.08
Постове: 41
Default Има ли го о6те форума в сайта на в-к Атака?

Последния път не го видях струва ми се.
N.T.G. е офлайн   Отговор с цитат
Старо 02.11.08, 00:04    6821    Re: N.T.G. (6813) (click2open)   #2
GlobalLeader

Регистриран: 28.02.07
Постове: 2 614
Ако си баннат, няма да можеш да го видиш. Иначе го има.
GlobalLeader е офлайн   Отговор с цитат
Старо 02.11.08, 11:01    6830    Re: GlobalLeader (6821) (click2open)   #3
N.T.G.

Регистриран: 19.10.08
Постове: 41
Ами той дори не се вижда, дори не пише Форум и съответен линк към него. Единствено в горния десен ъгъл пише Форум Атака, но се активира въобще.
N.T.G. е офлайн   Отговор с цитат
Старо 02.11.08, 14:56    6845    Re: N.T.G. (6830) (click2open)   #4
GlobalLeader

Явно добре са те баннали.
Старо 06.01.09, 09:09    7264    Re: N.T.G. (6813) (click2open)   #5
tano079

Регистриран: 30.12.08
Постове: 530
Цитат:
Първоначално публикувано от N.T.G. Виж пост
Последния път не го видях струва ми се.
ТИ СИ ГОЛЯМ ШОУ-МЕН .ГЛУПАВ ВЪПРОС ЗАДАВАШ , СЪС ЕДНА ДУМА СЕ КАЗВА , НЕ СЕ ГАСИ ТУЙ ЩО НЕ ГАСНЕ .
tano079 е офлайн   Отговор с цитат
Старо 02.06.09, 12:40    8867    Re: tano079 (7264) (click2open)   #6
Елтимир

Регистриран: 02.06.09
Постове: 22
Какво имах предвид, когато писах това? Имах предвид случая с чешките цигани през 1990 година, които бяха подмамени с обещание да заминат за Канада. И така Чехия да се отърве поне от част от своите цигани. Сега същият стар номер се прилага спрямо някои българи. Кой обаче го прилага, това е най-интересното? Прилагат го "националистите" от "Атака".
http://eltimir.ucoz.ru/news/2009-05-31-198
Кой поощрява обезбългаряването

Предлагам ви нещо от форума на "Атака":
http://www.vestnikataka.com/forum/in...topic=17919.15
"Малко неприятно е да се признае, но е факт, че основната маса останала в България е съставена от лица, които или се страхуват да я напуснат, поради страх от "неизвестното" или са решили да умрат, като гюромихайловци.
Малко повече смелост и държави, като Швеция, Ирландия и Обединеното Кралство са готови да ви приемат, а какви пари плащат, на онези, които не работят или заработват под 1000 паунда на месец, заедно с бенефитите - наричани уелфъри в САЩ - един наш Хитър Петър може само да мечтае.
- АБСОЛЮТНО Безплатна медицинска помощ
- Намиране ВЕДНАГА на апартамент за семейства с малки деца
Наемът за ЕДНА СЕДМИЦА при положение, че сте на бенефити е не повече от £7.40 на седмица, което включва ток, газ, вода и живот.
- Безплатни училищни програми с всички екстри, включващи харана, облекла, обувки, учебни пособия и други подобни за вашите деца.
- Безплатни курсове по английски език за онези, които не говорят английски.
- Перфектна пенсионна програма или заплащане на лица с някаква степен на дисабилити, а също така и на лица с психични отклонения, като някои форумни герои пишещи книги за капитализма и разпадането на СеСеСеРе."

И на тази открита антибългарска пропаганда няма никакъв отпор. Даже не ми се коментира.
Да, само ми се ще да попитам защо в същия, уж националистически форум няма призиви за масовото емигриране на турци или цигани от България? В крайна сметка тази държава би трябвало да е наша.
Та питам: на кого всъщност служат регистрираните и узаконени от незаконната антибългарска власт пишман националисти?
Елтимир е офлайн   Отговор с цитат
Старо 03.06.09, 03:30    8876    Re: Елтимир (8867) (click2open)   #7
GlobalLeader

На доста неща атакаджиите не отговарят. Доста неща, пуснати в официалния форум се цензурират, дори и линкове с въпроси, пуснати в този форум, а авторът на постовете е баннат. Явно, където има неудобни истини, атакаджиите ги няма.

Линкът ти не работи...

Лично аз не бих отишъл в изброените страни поради факта, че там е много студено.

Знам също, че англичаните са писнали от циганската престъпност там, идваща именно от нашата страна. Дали ще вземат мерки - не знам.
Старо 03.06.09, 07:56    8883    Re: GlobalLeader (8876) (click2open)   #8
Елтимир

Default Атакаааа - да се измитаме!

Агитацията да се измитаме от България и рекламата на прехваления /Абе, видяхме го колко е прехвален!/ Запад се извършват редовно във форума на уж националистическата "Атака" от някой си с ник "Нелегален". Който е доста почетен участник там. А такива като мен биват редовно хранени с БАН-ички.
Защо го пиша? Пиша го с единствената цел хората сами да съпоставят фактите и сами, без чужда помощ да си направят съответните изводи.
Иначе видях, че линкът вече не работи. Явно са се усетили, че са преиграли. Е, лайното е изчистено, обаче смрадта остава. Обещавам им още поводи за чистене, още лайна и още смрад. И най-вече още много неудобни въпроси. Може и някоя и друга снимчица. Волен Сидеров нека не забравя, че за разлика от него аз съм реален участник в реалната антикомунистическа Съпротива. Че съм реален, доказал себе си български националист. И че много от легендите от онова време бяха или са /които от тях са живи/ мои лични приятели и близки. Като покойния ми кум Илия Минев, например. С чието име Волен много обича да се кичи. Абе то тая китка вече му я откъснах, ама има и други китки за късане. На Николай Хайтов, например. Нещо ми се мяркат наоколо едни негови думи за лайнарките, които кацат от лайно на лайно и се навъртат все около властта... Само да видя къде е сканираната снимка и за кого бяха казани думите на Хайтов.
Елтимир е офлайн   Отговор с цитат
Старо 03.06.09, 13:18    8891    Re: Елтимир (8883) (click2open)   #9
Елтимир

Default Форумни диалози

Направих извадка само от една тема в оня форум, където се разискват предизборните стратегии на Партия "Атака" и го публикувах в личния си сайт:
http://eltimir.ucoz.ru/news/2009-06-03-215
Предизборната "пропаганда" на "Атака"

Предварително искам да ви помоля да не отправяте упреците си към мен, ако случайно се възмутите от някои изрази в предложения по-долу текст. Предупреждавам, че текстът е документ. Диалог, воден в дискусионния форум на "Атака". Не съм променил нито една дума, нито един препинателен знак. Всичко си е тяхно, автентично, аз само го копирах. Атакистите разискват как да вземат повече проценти на изборите. Предлаганите методи са си техни, лично аз даже няма да отида да гласувам. Пропуснал съм имената на дискутиращите. Предпочетох да представя културната атакистка дискусия във вид на обикновен диалог. Четете и отново предупреждавам - възмущението не към мен.

------------------------------------------------------------------------------------------------

- искам да попитам на базата на какво заключавате,че Атака ще вземе по-малко от 14-те %,които взе миналите евроизбори ?
пак си правите сметката без кръчмаря,но ще сгрешите
България е с Атака

- дано сте прав...

- Май най-сериозният фактор за спада на АТАКА ще се окаже Яне Янев. Избирателите търсят новото. В същото време АТАКА много лесно губи членове( и от тук електорат).

- СВЕТОЗАРЕ, ДА ТИ ЕБА МАЙКАТА РАЗКЛАТЕНА АЗ НА ТЕБ

ЯНЕ НЕ Е ВЗЕЛ НИТО ЕДИН ГЛАС ОТ АТАКА

АТАКА ЩЕ ИМА НАЙ МАЛКО 16% НА ЕВРО ИЗБОРИТЕ

- Венци, успокой се...тук не е стадиона нито на Нафтекс, нито на Черноморец.

- ЕЙ БОКЛУК, КУР ЗА НАФТЕКС, ДВА ЗА ЧЕРНОКОЖЕЦ

- Това не е новина, а поръчано облъчване на масите!!! Има само едно вярно нещо във всичките тия редове.

- Само ЦСКА нали?

- АТАКА ЩЕ БЪДЕ 3ТА СИЛА НА ЕВРО ИЗБОРИТЕ И ВТОРА НА ПАРЛАМЕНТАРНИТЕ

А ЯНЕТО НЕ Е ВЗЕЛ НИТО 0,1% ОТ АТАКА

НАПРОТИВ, АТАКА ПРОДЪЛЖАВА ДА РАСТЕ!

- айде, чорбарчетата в къщи...извинете за оффффффф топика, по темата, много манупулации и мозъкопромиване....

- ОТ СЕГА ГО КАЗВАМ, ПОСЛЕ ЩЕ ВИ ПОКАЖА И ЩЕ ВИ ГО НАБИЯ В ТУРСКИТЕ ЗУРЛИ

АТАКА ЩЕ ИМА МИНИМУМ 16% НА ЕВРОИЗБОРИТЕ
И МИНИМУМ 18% ЗА БЪЛГАРСКИ ПАРЛАМЕНТ

СЛЕД КАТО ТОВА СТАНЕ ФАКТ, ВСЕКИ ДЕН ЩЕ ГО НАБИВАМ В ТУРСКИТЕ ДИРНИЦИ НА СВЕТОЗАР И ЕДНА ДОЗИНА ОЩЕ СКАПАНИ ОТРЕПКИ

- ЕЙ ПАЧАВРО ЩЕ ТЕ ИЗКОРМЯ, ЗНАЕШ ЛИ ЧЕ АКО ТЕ СРЕЩНА, ЩЕ ТЕ РАЗФАСОВАМ НА МАЛКИ ПАРЧЕНЦА И ЩЕ ТИ ЗАПАЛЯ ОСТАНКИТЕ ЗА ДЕСЕРТ

- Какво турски зурли,екипите на ЦСКА на знамето на коя държава ти приличат?

- КАТО НА МАНЧЕСТЪР И ЛИВЪРПУЛ МИ МЯЗАТ НЕЩО

- айде, Венци, давай!
Аз съм във "Възраждане"

- Нямат нищо общо с турското знаме,така ли?

- НЯКОЙ СИ, ПРЕДИ ВРЕМЕ ТИ ИСКАХ АДРЕСА, ЗА ДА ТИ СЕ ИЗСИПЕМ ЕДНА ГРУПА И ДА ТИ ВЗРИВИМ АПАРТАМЕНЧЕТО И ДА ТИ ИЗЧУКАМЕ РОДАТА ПРЕД СОБСТВЕНИТЕ ТИ ОЧИ

ТАКА И НЕ МИ ГО ДАВАШ ТОЗИ АДРЕС ДО ДЕН ДНЕШЕН?

- А ЛИВЪРПУЛ ИМА ТАКА ЛИ?

ПО ХУБАВО Е ДА СИ КАТО ЕВРЕЙСКОТО, ВИКАШ

- ВИШ КАК СИ ПРОТИВОРЕЧИШ БЕ ТУРСКА ПАЧАВРО
ТОВА ЧЕРВЕНОТО В ТРИБАГРЕНИКА Е СЪЩОТО КОЕТО МЕ ПИТАШ З АТУРЦИЯ,
ПО ТВОЙТА СВИНСКА ЛОГИКА ЧАСТ ОТ НАШИЯ ТРИБАГРЕНИК Е ТУРСКИ БЕ БОКЛУК МАЛЪК

ДАЙ СИ АДРЕСА БЕ МАЙКА ТИ ДА ЕБА, ДЕЦАТА ТИ ШЕ ИЗКОРМЯ, АКО ГИ ИМАШ

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Културен и интелигентен предизборен диалог. Гласувайте за Атака!
Старо 03.06.09, 15:51    8896    Re: Елтимир (8883) (click2open)   #10
GlobalLeader

Това, което аз виждам като факти е, че тези хора НЕ ИСКАТ ДА ВИДЯТ ИСТИНАТА. Те са си създали свой собствен свят и собствена истина и друго не желаят да четат!

Линкът ти не работи, защото е копиран от показван текст на пост, а не от съдържанието. Някои форуми, включително този, съкращават показваната част от линковете ако са много дълги като слагат многоточие по средата. Ако такъв линк се копира от показаното, той не работи.
Отговор

Инструменти по темата
Режим на показване

Правила за публикуване
You may post new threads
You may post replies