edno.info  

Назад   edno.info > Политика > Модериран раздел > Политика > Политика

Отговор

Инструменти по темата Режим на показване
Старо 10.03.14, 10:06    11927   #1
GlobalLeader

Регистриран: 28.02.07
Постове: 2 614
Default Подписка за референдум за задължително гласуване

Подписката за референдум за задължително гласуване създава предпоставки за възпроизвеждане на ситуация като в Украйна! Това е така, тъй като подписката е една манипулация, защото който задава въпросите, той печели, а не всеки може да зададе въпроси - защото страната е на първите места по медийна цензура, и защото няма власт, пари и организация, за да реализира мащабна подписка. Затова аз призовавам Русия, след успешната операция в Украйна, за който резултат не се съмнявам понеже всички шансове са на нейна страна, да проведе такава операция и в нашата страна. Аз съм готов на пълно участие в подобна операция до пълното неутрализиране на соросоидите и ЕС, а, както става ясна нуждата в последните години - и САЩ. Крайната цел не е руско владение, а неутрална и независима територия. Колкото и да се карат двамата пастири за козата, ако не могат да се разберат за нея, или ще трябва от дърпане да я разделят на две, или да я оставят да си живее живота и да дава по малко и на двамата, а не само на единия!
GlobalLeader е офлайн   Отговор с цитат
Отговор

Инструменти по темата
Режим на показване

Правила за публикуване
You may post new threads
You may post replies