edno.info  

Назад   edno.info > Политика > Модериран раздел > Политика > АТАКА

АТАКА ataka.edno.info
Атака

Отговор

Инструменти по темата Режим на показване
Старо 21.02.13, 21:01    11847   #1
Красимира

Регистриран: 21.02.13
Постове: 1
Unhappy До кога ?

Събитията от последните дни на национални протести,оставка на правителството и всичката помия която следях само в медиите ме накара да се почувствам ужасно... В каква държава живея...? В каква държава ще родя детето си...? Нямам роднини или близки в чужбина за жалост терминал две не е моя изход от ситуацията... Писна ми да ме е срам от неграмотния ни народ ....от Наглите и безсърдечни крадци които ни ръководят ...от ежедневните простотии с които всеки българин се сблъсква постоянно....Вече ми се иска да се бях родила в малцинствата...щях да ровя в кофите вместо да работя по 12 часа. Нямаше да се притеснявам за сметките за ток,вода,парно,телефон и т.н. ,защото те такива неща не плащат. Няма осигуровки ,няма платена медицинска помощ, няма ПРОБЛЕМИ! Ужасно е ,че проблемите ме превръщат в расист ,но хора стига не е ли време да спрем да им плащаме мизерния живот ? Докога мръсните мангали ще тероризират хората в селата и малките градове? Кой ще направи нещо...скоро ние ще сме малцинство!
Красимира е офлайн   Отговор с цитат
Старо 22.02.13, 03:26    11848    Re: Красимира (11847) (click2open)   #2
GlobalLeader

Регистриран: 28.02.07
Постове: 2 614
Оказва се, че ако ние не направим собствена партия, няма кой да свърши това, което ние искаме.
GlobalLeader е офлайн   Отговор с цитат
Отговор

Инструменти по темата
Режим на показване

Правила за публикуване
You may post new threads
You may post replies