edno.info  

Назад   edno.info > Политика > Модериран раздел > Политика > АТАКА

АТАКА ataka.edno.info
Атака

Отговор

Инструменти по темата Режим на показване
Старо 18.04.10, 09:47    11263   #1
atakista
Гост

Постове: n/a
Default НЕ на ПОДПИСКАТА за РЕФЕРЕНДУМ тя е ПРОВОКАЦИЯ срещу ГЕРБ .

Ние атакистите и депутатите от Атака няма да подкрепим подписката защото тя е червена провокация и всеки които се подпише за референдума е срещу ГЕРБ иска да разклати стабилността на правителството . Тази подписка иска да върне октопода на власт и ние категорично ще се противопоставим на инициативата на телевизия СКРАП и ченгетата от ВМРО . Ние от Атака винаги сме били срещу членството на Турция във ЕС . и няма сми сал да се подписваме и да доказваме онова което сме говорили преди . Благодарение на ГЕРБ и най вече със категоричната и безусловна подкрепа на партия Атака успях ме да разгромим политическите мафиотизирани партии като ДПС , БСП днес те са на колене и това нямаше да се случи без участието на партия Атака със нейната категорична подкрепа .

Атака ще продължи категорично да подкрепя политиката на ГЕРБ както вътрешно така и външно политически план защото за първи път от много години България никога не е била по стабилна държава а живота на българите се е подобрил много повече от преди . Борисов е най добрия политик които е управлявал България и ние ще продължаваме да подкрепяме Борисов защото политиката която води е правилна и води страна към светлото бъдеще . За атакистите България винаги е бела над партийна кауза и за това няма да се пот дадем на такива провокации за да се подписваме на откраднати девизи НЕ на Турция в ЕС .
  Отговор с цитат
Старо 18.04.10, 15:08    11264    Re: atakista (11263) (click2open)   #2
ездач
Гост

Вай какви работи - дали Волен найстина няма да подкрепи подписката това са инсиноации и долнопробни маниполации .

Аз ще се подпиша за референдума защото България е над всичко и съм българче а тези мръсници от телевизия СКРАП и ВМРО откраднаха нашите идей .

атака - победа
  Отговор с цитат
Старо 18.04.10, 15:17    11265    Re: ездач (11264) (click2open)   #3
hopsi-boksi
Гост

''ездач'' не се подписвай защото така ще разсърдиш Борисов а той ще се нацупи пред Волен и ще го изгледа на криво , първо отиди при своя вожд и го попитай може ли . Май Волен няма да подкрепи подписката .
  Отговор с цитат
Старо 18.04.10, 15:21    11266    Re: hopsi-boksi (11265) (click2open)   #4
ездач
Гост

ха гледай някой ми отговори ?

така ли трябва да попитам първо във централата на Атака и тогава ще отида да се подпиша , мерси за съвета .

атака - победа
  Отговор с цитат
Старо 18.04.10, 15:31    11267    Re: ездач (11264) (click2open)   #5
hopsi-boksi
Гост

Wink Кур !!! голям - сега паднах тели на бате у капана .

Цитат:
Първоначално публикувано от ездач Виж пост

Аз ще се подпиша за референдума защото България е над всичко и съм българче

атака - победа
Я гледай ти какви ги говорих ме а накря каква стана . Първия шаран се хвана във мрежите .

Падна ли сега на бате у капана , такъв курт капан ти скроихме че няма излизане . Сега ще изловим всички мишки със капана .
  Отговор с цитат
Старо 20.04.10, 09:06    11271    Re: hopsi-boksi (11267) (click2open)   #6
amenhotep
Гост

Цитат:
Първоначално публикувано от 3532590006 - amenhotep
СКАНДАЛНО Е ПОВЕДЕНИЕТО НА АТАКА

АТАКА НЕ ПОДКРЕПЯ ПОДПИСКАТА .

Във форума на Атака трият теми коментиращи подписката свързана със членството на Турция във ЕС. много потребители на форума призовават парламентарната група на Атака и нейния лидер Волен Сидеров да подкрепят официално подписката '' НЕ на Турция в ЕС '' също така да предприемат инициатива да помогнат за събиране на повече подписи . Атака мълчаливо подкрепя про турската ориентация на Бойко Борисов . Дали някой ще призове Сидеров да се подпише като голям националист , това наистина ще бъде голямо събитие което трябва да бъде разгласено пред широката общественост .

.
  Отговор с цитат
Старо 20.04.10, 16:53    11272    Re: amenhotep (11271) (click2open)   #7
GlobalLeader

Регистриран: 28.02.07
Постове: 2 619
Тук обаче цезура няма, атакистите от онзи форум могат да дойдат и да пишат тук.
GlobalLeader е офлайн   Отговор с цитат
Старо 21.04.10, 23:04    11276    Re: GlobalLeader (11272) (click2open)   #8
гост
Гост

Цитат:
Първоначално публикувано от GlobalAdmin Виж пост
Тук обаче цезура няма, атакистите от онзи форум могат да дойдат и да пишат тук.
А ти глобилния удари ли автографа пред тази убава работа дето я на тресоха СКАТ и ВМРО , не по туй време не по унуй време на управляващата двуглава ламя .

Или и ти чакаш нареждане от някоя централа ?
  Отговор с цитат
Старо 22.04.10, 21:55    11277    Re: гост (11276) (click2open)   #9
GlobalLeader

Аз подписи ще давам, когато първо получа подписи за ДОИП!
Старо 07.05.10, 23:03    11292    Re: GlobalLeader (11277) (click2open)   #10
hopsi-boksi
Гост

Wink Внимание- внимание -пазете се ??? Ще ве гази трамвай

Цитат:
Първоначално публикувано от GlobalAdmin Виж пост

Аз подписи ще давам, когато първо получа подписи за ДОИП!

Защо Глобалния трябва да се подпише за референдума " НЕ на Турция във ЕС " ?

Важна е идеята винаги да се дърпаш преди да ти го нахлузят резаците , така страстта е по силна преди сексa .

Защо пчеличките опрашват цветенцата ?

Отговор ! За да върви купона със пълна пара . Не патриотарствай излишно а се подпиши .

Цитат:
Първоначално публикувано от hopsi-boksi Виж пост

един виц :

Една баба вижда един дядо че копа във градината и му вика . " Запазен си дядо щом можеш да копаш във градината още има хляб във тебе "

А , дядото отговаря " Хляб има ! Ама салам няма ! "

голям смях
  Отговор с цитат
Старо 08.05.10, 05:16    11293    Re: hopsi-boksi (11292) (click2open)   #11
GlobalLeader

Аз ли се дърпам или тези, които досега не са приели ДОИП? Защото ако се приеме ДОИП, резаците отиват на кино. Беше ли правилно да се подкрепя Атака - не беше. Подкрепих ли я - подкрепих я, тъй като мощна вълна я подкрепи без да ме слуша какво говоря (всяко такова нещо трябва да се изживее, за да се разбере, че почти за нищо не става, затова и ускорих процеса). Референдумът е важен - ако ми попадне, ще се подпиша. Факт е, че ВМРО частично подкрепиха ДОИП - за незавършилите 8 клас. Не съм видял обаче СКАТ да отразява ДОИП.
Отговор

Инструменти по темата
Режим на показване

Правила за публикуване
You may post new threads
You may post replies