edno.info  

Назад   edno.info > forum.edno.info > Актуални > Черен списък на форумите

Анкета: Къде са най-големите тъпанари сред админи и модератори
Възможности за избор
Къде са най-големите тъпанари сред админи и модератори

Отговор

Инструменти по темата Режим на показване
Старо 21.07.07, 22:51    835   #1
GlobalLeader

Регистриран: 28.02.07
Постове: 2 619
Default Тогава да направим една анкета

След като и без това сме направили черен списък на форумите, нека да гласуваме къде са най-големите тъпанари сред админи и модератори. Включвам популярните форуми, които са отворени за всеки, следователно изключвам затворения форум на десебарите, и така, остават горните форуми, за които ще бъде това гласуване.
GlobalLeader е офлайн   Отговор с цитат
Старо 21.07.07, 23:23    839    Re: GlobalLeader (835) (click2open)   #2
­Гост
Гост

Постове: n/a
Default а Медиапул - личния форум на Иван Костов?

Изпуснали сте Медиапул, където сле редовна регистрация ти излиза надпис, че не можеш да публикуваш мнения в нито една тема.Поне така беше доскоро.
Тоест, регистрацията ти дава правото само да се приобщиш към мъдростта на десетина автори, което впрочем можеш да направиш и като гост.
Впрочем, цензура наистина нямат - себе си ли да цензурират?
  Отговор с цитат
Старо 22.07.07, 00:47    844    Re: ­Гост (839) (click2open)   #3
GlobalLeader

Хм, значи това изобщо няма да го броим за форум. В анкетата горе са включени дадените досега предложения в другите теми. Ако в бъдеще се наложи нова анкета, ще пуснем пак.
Това, разбира се, не пречи да пуснеш отделна тема за въпросния сайт.
Старо 17.08.07, 14:05    910    Re: GlobalLeader (844) (click2open)   #4
Rina

Регистриран: 08.06.07
Постове: 17
Съжалявам, но според мен заглавието на анкетата е тъпанарско. Навсякъде има всякакви хора.
Rina е офлайн   Отговор с цитат
Старо 17.08.07, 23:56    913    Re: Rina (910) (click2open)   #5
GlobalLeader

Да, ама в един момент на човек му писва от такива модератори и админи и затова съм решил да ги удостоя с такова заглавие. Навсякъде има всякакви хора, но мястото на тъпанарите не е сред админите и модераторите, защото от това страда цялото общество, което ползва форумите.
Старо 29.03.08, 21:43    5075    Re: GlobalLeader (913) (click2open)   #6
Гост
Гост

Гласувах за forum.abv.bg. поне според мен той е най-зле. А защо не се направи класация в кои форуми хората, обикновените потребители са най-дебилни като цяло и не зачитат чуждото мнение? Също е интересно, защото не само управата на даден форум го изгражда, важно е и какви хора пишат, не мислите ли?
  Отговор с цитат
Старо 29.03.08, 21:46    5076    Re: Гост (5075) (click2open)   #7
GlobalLeader

Ами може - пусни такава тема с анкета ако знаеш как.
Старо 29.03.08, 21:48    5078    Re: ­Гост (839) (click2open)   #8
Unicorn

Регистриран: 28.03.08
Постове: 43
Цитат:
Първоначално публикувано от *Гост Виж пост
Изпуснали сте Медиапул, където сле редовна регистрация ти излиза надпис, че не можеш да публикуваш мнения в нито една тема.Поне така беше доскоро.
Тоест, регистрацията ти дава правото само да се приобщиш към мъдростта на десетина автори, което впрочем можеш да направиш и като гост.
Впрочем, цензура наистина нямат - себе си ли да цензурират?
ами съжалявам, но не сте изчакали регистрацията докрай! на мейла си трябва да получите второ съобщение, съдържащо код за активация! и не плюйте, без да сте наясно! форумът ни е интелигентен - на фона на ширещата се простотия аз съм избрала точно тази он-лайн среда, за да контактувам с хора с близък на моя светоглед!
Unicorn е офлайн   Отговор с цитат
Старо 29.03.08, 21:53    5080    Re: GlobalLeader (844) (click2open)   #9
Unicorn

Регистриран: 28.03.08
Постове: 43
Цитат:
Първоначално публикувано от GlobalAdmin Виж пост
Хм, значи това изобщо няма да го броим за форум. В анкетата горе са включени дадените досега предложения в другите теми. Ако в бъдеще се наложи нова анкета, ще пуснем пак.
Това, разбира се, не пречи да пуснеш отделна тема за въпросния сайт.
Global, тая анонимка най-вероятно е бивш асоцииран и в последствие отлъчен участник в медиапул! не му се връзвай! баннатите са пръснати в два-три алтернативни форума.
Unicorn е офлайн   Отговор с цитат
Старо 29.03.08, 21:55    5082    Re: Unicorn (5078) (click2open)   #10
Гост
Гост

Default Не ме забърквай във филми.

Цитат:
Първоначално публикувано от Unicorn Виж пост
ами съжалявам, но не сте изчакали регистрацията докрай! на мейла си трябва да получите второ съобщение, съдържащо код за активация! и не плюйте, без да сте наясно! форумът ни е интелигентен - на фона на ширещата се простотия аз съм избрала точно тази он-лайн среда, за да контактувам с хора с близък на моя светоглед!
В голяма грешка си! Там не съм писал никога. А само в all.bg, abv.bg, clubs.dir.bg, gtsofia.info. Аз вече пиша само като анонимен, а Медия пул ли е какъв е иска регистрация.
  Отговор с цитат
Старо 29.03.08, 22:04    5089    Re: Unicorn (5080) (click2open)   #11
GlobalLeader

Ами добре, ще видим ако си получа съобщението за регистрацията.
А ти, да ти кажа пак, няма нужда да цитираш всеки път - в началото на постовете ти има линковете и номерата на постовете, на които отговаряш. По-прегледно е според мен и не е трудно като му свикнеш.
Старо 29.03.08, 22:06    5090    Re: Гост (5082) (click2open)   #12
GlobalLeader

Ами като пишете много хора нерегистрирани с един и същ ник, е нормално да става така.
Отговор

Инструменти по темата
Режим на показване

Правила за публикуване
You may post new threads
You may post replies