edno.info  

Назад   edno.info > Политика > Модериран раздел > Политика > Долу БКП

Долу БКП dolubkp.edno.info
Постоянна кампания

Отговор

Инструменти по темата Режим на показване
Старо 04.10.07, 09:12    2903   #1
GlobalLeader

Регистриран: 28.02.07
Постове: 2 614
Default Защо досега нито един (EDIT: само един) костовист

Защо досега нито един костовист не е подкрепил кампанията dolubkp.com, защо форумът на симпатизантите на ДСБ не позволи регистрация на ник dolubkp.com, та се наложи съобщението там да се пусне от друг отдавна регистриран потребител, защо на подканата да се свали Гоце и БКП костовистите отговарят "а кой друг ще дойде на тяхно място?", с което на практика одобряват тяхното властване?
GlobalLeader е офлайн   Отговор с цитат
Старо 07.11.08, 12:53    6866    Re: GlobalLeader (2903) (click2open)   #2
Гост
Гост

Постове: n/a
Как защо. А кой е Иван Костов ? Кой е баща му ? Нали и те са същите комунистически изчадия ?
  Отговор с цитат
Старо 17.11.08, 21:24    6882    Re: GlobalLeader (2903) (click2open)   #3
NikB

Регистриран: 05.03.07
Постове: 15
Цитат:
Първоначално публикувано от GlobalAdmin Виж пост
Защо досега нито един костовист не е подкрепил кампанията dolubkp.com, защо форумът на симпатизантите на ДСБ не позволи регистрация на ник dolubkp.com, та се наложи съобщението там да се пусне от друг отдавна регистриран потребител, защо на подканата да се свали Гоце и БКП костовистите отговарят "а кой друг ще дойде на тяхно място?", с което на практика одобряват тяхното властване?
Ха, ха, това само някой комунистически провокатор може да го измисли.
Добре, че сме широко скроени и не се връзваме.
Ето, може да помислим заедно:
КАК да БОЙКОТИРАМЕ ГОЦЕ на Нова година
NikB е офлайн   Отговор с цитат
Старо 18.11.08, 19:02    6884    Re: NikB (6882) (click2open)   #4
GlobalLeader

В какво се състои провокацията? Аз ли съм комунистически провокатор?

Казваш да помислим - а ти мислиш ли? Форумът, към който даваш линк, е в черния списък на форумите:
http://edno.info/f/showthread.php?t=120

Там е невъзможно да се провежда нормална дискусия. В този форум ходят само някакви смешници ако не броим тези, които се опитват да отвлекат потребители към друг, нормален, форум без цензура на мненията.
Старо 18.11.08, 23:49    6888    Re: GlobalLeader (6884) (click2open)   #5
NikB

Цитат:
В какво се състои провокацията? Аз ли съм комунистически провокатор?
Да, ти си провокатор. Идеята за сайта ти е добра, но, за да бъдат свалени и лустрирани комунистите, трябва да сме единни, а ти предпочиташ да се конфорнтираш с "костовистите" , отколкото да гледаш основната цел и да търсиш полезни стъпки.

Цитат:
Казваш да помислим - а ти мислиш ли? Форумът, към който даваш линк, е в черния списък на форумите:
http://edno.info/f/showthread.php?t=120

Там е невъзможно да се провежда нормална дискусия. В този форум ходят само някакви смешници ако не броим тези, които се опитват да отвлекат потребители към друг, нормален, форум без цензура на мненията.
За да смачкаме комунистите, трябва да привлечем повече от техните поддръжници. За съжаление, твоето форумче е доста по-слабо посещавано от дата.бг.
В контролираните форуми (дата, дир и т.н.) все пак може да се търсят съмишленици.

---
Знам, че не за първи път споря с теб. Приеми го като компимент - значи вярвам, че можем да работим заедно.

.
Старо 19.11.08, 03:10    6893    Re: NikB (6888) (click2open)   #6
GlobalLeader

Написаното в подфорума kostov.edno.info е вярно, така че това не е конфронтация, а факти. Аз имам позиция, костовистите от ДСБ - също. Тяхната позиция ги доведе до положението в което са, но по-лошото е, че доведе и страната до положението, в което е. Аз предложих правилното спасително решение (ДОИП), но те не са го приели. Но аз не се конфронтирам с тях - даже мога да кажа, че те се конфронтираха с мен, след като пуснах предложението си във форума на симпатизантите. Можеш да бъдеш сигурен, че аз съм по-голям антикомунист от тях. Виж какви бяха моите позиции и техните през последните години (пак в горния подфорум). Гоце е президент днес и тройната коалиция управлява именно заради действията на Костов. Аз предлагам диалог, но те не искат. И какво се постига - едно нищо. Аз търся обединение, но те не искат да са единни с мен. Тогава и ще си получат заслуженото. Истините за костовистите не можех да не ги напиша, защото това са реално случили се неща, причини за сегашното положение в страната.

От 20 години проблемът на антикомунистите е в това около какво и кого да се обединят. И обединение няма или те са временни. Теб дълго време те нямаше в Интернет. В контролираните форуми може да се търсят съмишленици, но би било добре те да се събират на добро централно място и аз предлагам то да е тук, просто, защото не виждам друго подходящо място. Може да им се разпращат лични съобщения ако линкът в темите се цензурира. Аз развивам този сайт не, за да печеля левчета, а за постигане на политическа промяна и не виждам защо е съпротивата сред някои среди да го посещават. Отделно трябва да се осъзнае, че решението ДОИП няма алтернатива. Който бяга от ДОИП, постига още по-лоша алтернатива.

Когато е ясно, че трябва да има обединение, се сяда и се говори, говори, говори, докато се постигне въпросното обединение. Иначе резултатът е ясен. Но много хора не могат да сравнят 2 прости алтернативи и не могат да разберат, че бездействието и отлагането няма да им помогне тяхната позиция да надделее.
Старо 21.11.08, 08:28    6900    Re: GlobalLeader (6893) (click2open)   #7
NikB

Основно прерових настройките на форума, но не открих чекчето "автоматично уведомяване при отговори на мои постове". Не ми се вярва да няма, просто не го откривам. Моля, съдействай ми.
Няма да мога да проверя какво си писла в форума на ДСБ щото от известно време не работи.
А самия факт, че гледаш на т.н. Костовисти като на едно цяло е погрешен. Единни са левите, в дясно единството не е много характерна черта.

Резултатът от управлението на ОДС, начело с Костов, е приемането на Бг в НАТО и ЕС, довело до доста съществено отдалечаване от имперските амбиции на Русия.
Естествено, прав си, че БСП спечели много политически дивиденти, може би и заради грешки на Костов (във форума на ДСБ и аз съм повдигал въпроса за неосъществената от ОДС лустрация) - оправданията ги знаем всички - нуждата от обединение на девсницата за по-важни (според тях) задачи.

Ти мислиш ли, че някой, бил той Филип Димитров или Иван Костов би могъл за 3-4 години да се пребори (няма по-подходяща дума) с комунистическите държавни служители на всикчи нива в държавата, армията, милицията, съда? Така, че критиките са хубаво нещо, но трябва, поне пред себе си (и пред Господ и мен ) да признаващ обективните факти (ако ги познаваш, де).

Не трябва да пропусна и да те поздравя за начинанието, надявам се да постигне успехи.
Старо 21.11.08, 08:51    6901    Re: NikB (6900) (click2open)   #8
NikB

Впрочем, сложих линк към тази страница в мои подписи в няколко форума, но ти предлагам да смекчиш тона към останалите дясно мислещи, вкл. и тия, които наричаш "Костовисти". Иначе комунистите ще управляват още 200 години.
Може би дори трябва да корегираш заглавието на текущата тема. По твоята класификация аз съм костовист, така, че трябва да бъде ПОНЕ "Защо до сега само един костовист ... )
Старо 21.11.08, 20:52    6906    Re: NikB (6900) (click2open)   #9
GlobalLeader

Не съм сигурен, че има точно такова нещо - има възможност за абонамент за темата, което значи, че ще получаваш всички отговори по тази тема. В горната част на темата, където пише Инструменти по темата, се избира "Subscribe to this thread" (може да го преведа някой път) и след това си избираш кога да бъдеш известяван. Също така при пускане на нов отговор при натискане на бутона Още опции, също има опция за абониране за темата. Никога не съм го пробвал, така че ако имаш някакви отзиви, може да ги кажеш.

Имах предвид форума на симпатизантите на ДСБ, който в момента работи. Но доста неща са ми цензурирани, бях банван няколко пъти. Под "костовисти" имах предвид тях, макар че иначе знам, че има различни групи "костовисти", някои от които са даже против Костов. Но това е май първия форум на костовистите. А това, че са разединени, не е мой проблем. Всеки си е направил форумче и си цензурира, както на него му е удобно. Аз пък направих обективен и свободен форум, където може да се съберат всички. Защо не са го направили? Не виждам да се поучават от грешките си.

За мен приемането на страната в ЕС при наличие на комунистическо управление вътре в нея не само, че не е положителен, но е и отрицателен резултат. Защото така комунистическите мошеници директно се пращат в Европа, където да продължават със зулумите си. Можеше да се приеме компромисно временно едното да изпревари другото, но при условие, че след това се направи всичко възмпожно комунистите да се отстранят трайно от управлението на страната. Но аз виждам, че това не се прави, а напротив - подрепят се. Това категорично е неприемливо и аз започвам вече кампания за излизане на страната от ЕС при това положение. Да не говорим, че изобщо ДОИП е приоритет пред ЕС, така че това е, което трябва да се направи, а не да има членство в ЕС вместо това. Страната БГ е раково образувание не само в Европа, но и в света и е недопустимо да се позволява то да се разпростира в Европа и САЩ.

Ако имаш пълната власт и действаш упорито за постигане на целта, е възможно да се постигнат високи резултати - неслучайно имаше огромни недоволства от управлението на Костов сред комунистите, ДПС и т.н. Тук е нужна здрава ръка обаче - по-скоро такава като на Костов отколкото на ФД. Но все пак Костов в момента е минало. Той досега не е приел ДОИП поради което аз няма да подкрепя негово завръщане. Наистина почти няма качествени хора, но за сметка на това пък е възможно обединение около програми - който не следва програмата, бива заменян с нов. А мисля, че най-добрата програма е моята. Не съм безгрешен, така че за в бъдеще всяко добавяне на нов елемент ще се разглежда внимателно, но към момента това, което предлагам, е проверено многократно, че е най-доброто.

За заглавието на темата си прав - щом вече има един, то не е валидно, но пък към момента на пускането на темата е било.

Принципът "двама се карат - трети печели" се учи още в предучилищна възраст. Но изглежда на някои и до днес не им е влязъл в главата. Аз не се чувствам отговорен за това, че комунистите управляват днес - аз предложих многократно решения това да не е така. Но къде са другите? Седят и чакат нещата сами да се натамънят според техните искания. Това не става. Те трябва да направят отстъпки, за да се стигне до споразумение. След това идва въпроса как да се гарантира това споразумение, а не накрая то да се прекъсне, както ДПС свали ФД. По принцип аз съм остър към всички. Готов съм да смекча тона, но ако това няма да доведе до приемането на ДОИП, резултатът ще е същия като сега. А аз изострих тона именно, защото с мек тон нищо не се постигна много много години.
Отговор

Инструменти по темата
Режим на показване

Правила за публикуване
You may post new threads
You may post replies