edno.info  

Назад   edno.info > Политика > Модериран раздел > Политика > Други > Костов

Костов kostov.edno.info
Костов и ДСБ

Отговор

Инструменти по темата Режим на показване
Старо 12.07.09, 05:12    9341   #1
GlobalLeader

Регистриран: 28.02.07
Постове: 2 614
Default На кои въпроси Костов не отговори

Днес бе публикувана поредната порция въпроси и отговори на сайта на Костов. Тъй като в последния въпрос той казва "До нови срещи", аз разбирам, че може би скоро няма да има отговори на нови въпроси.

И тъй като на предишния ми въпрос той отговори много бързо, а на следващите досега не е отговорил, а междувременно е отговорил на доста други неполитически или странични въпроси от сорта "Подходящо ли е да тегля кредит сега", "Слушате ли рап", "По колко часа спите" и др., приемам въпросите за неотговорени. Ето какви бяха следващите ми въпроси след първия (отговорен) въпрос:

Цитат:
Благодаря за формалния отговор (#182). Разбира се, че ДОИП противоречи на Конституцията, законодателството и на други документи. Естествено въпросът е бихте ли приели такава ДОИП промяна на системата и Конституцията. Готов ли сте да участвате в дискусия за ДОИП, за да бъдете убеден в ползите, които са не само моментни, за определени партии, а за системата изобщо?

Цитат:
GlobalAdmin, Петко Бочаров ( http://edno.info/f/showthread.php?t=1083 ), Волен Сидеров и др. отдавна предупреждават за проблема, който според новата дефиниция за геноцид ( http://edno.info/f/showthread.php?t=237 ), представлява геноцид над българския етнос от страна на циганската общност, която чрез повишена раждаемост с бързи темпове относително намалява броя на белите. Предвиждате ли мерки за прекратяване на този геноцид, който в близките години ще стане още по-значим и много по-силно забележим? Приемате ли предложенията, прилагани в някои азиатски страни за намаляване на раждаемостта сред тази циганска общност, и в които мерки вероятно е бъдещето на света (силен контрол над раждаемостта), или възможно заселване на циганите в други държави с подобен етнос, напр. Индия?

Цитат:
Бихте ли се върнали/отишли на едни по-крайни антикомунистически позиции, каквито хората очакваха от вас през 1997 и каквито все още очакват от днешните политици и да предприемете действия за забрана на БКП/БСП, както направи президентът Елцин? Мисля, че това е морален акт, необходим да се извърши. Не смятате ли, че хората виждат вашия избор в една обновена БСП като възможна алтернатива на управлението, поради което се отдръпват от вас, осъзнавайки, че всъщност не им предлагате алтернативата, която са очаквали за декомунизация и пълно премахване на тази престъпна партия?

Цитат:
След влизането в НАТО и ЕС възможностите на Ахмед Доган да извършва политически рекет практически са изчерпани. При това положение ще направите ли необходимото за пълна забрана или разпускане на ДПС (за нарушаване на ЗПП) (така, както беше отказана регистрацията на македонската партия, партия КуКу и др.)? Не считате ли, че са прави тези, които смятат, че такава, създадена от Луканов, БКП и турските тайни служби партия въобще няма място в тази страна?

Следващото не е въпрос, а по-скоро коментар:

Цитат:
Дадохте лиценза на bTV и свободата на Трифонов да клевети и по този начин се самосвалихте от власт. Тъй като на подобен въпрос отговорихте, искам само да ви кажа, че беше грешка, че не го гонихте докрай - хора като тях и без това не са заслужили тази свобода, която имат. Този човек и тази телевизия трябва да бъдат спрени. Такава свобода и в Америка няма. Как БТВ уволни Инджев, а не намери аргументи да уволни Трифонов (макар че имаше много такива). А Трифонов е много далеч от това да има талант - неговата посредственост, простотия и чалгаджийство нанесоха огромни щети на цялото общество.

Друга грешка, която ви самосвали беше мероприятието "Българския Великден" - точно от там дойдоха бъдещите управляващи, които застанаха срещу вас (и ярката Любка Качакова с фанелката "Срам ни е от вас").

Трета грешка е връщането на имотите на мадридския измамник - ако това не беше станало, той нямаше да дойде на власт.

Не трябваше да реагирате със смяна на част от правителството без обяснения, а да изберете другия вариант. Трябваше "да си кажете".

Тези грешки ви свалиха от власт.

Не трябваше да смятате, че "глас народен е глас божи".

Не трябваше да мълчите 2 години, а трябваше да критикувате величеството.

Не трябваше да оставяте величеството да си изкара мандата, а трябваше да го свалите при първа възможност. Идеята ви беше, че ако свалите величеството, комунистите ще спечелят следващите избори, а не вие, и затова не бързахте. Обаче комунистите и без това щяха да спечелят следващите избори, следователно можеше да се спестят много години време, ако се действаше по другия начин.

Трябваше да приемете ДОИП.

Трябваше да свалите сегашното правителство като незаконно, а заедно с него и президента. А даже още преди това, трябваше да дадете максималното от себе си, за да се състави правителство в дясно и да не се стига до това.

Не трябваше да се държите по този начин, когато се избираше дясна кандидатура за президентските избори 2006 и не трябваше да налагате вашия губещ кандидат.

И последният ми въпрос до този момент:

Цитат:
Според Конституцията ДПС е етническа партия, но КС с 6 на 5 гласа каза на черното бяло. Какъв е проблема тогава да се приеме ДОИП по същия начин като съдът каже на черното бяло, т.е. такова, каквото трябва да бъде и да наложи тълкуване на Конституцията, каквато трябва да бъде? Това правителство дойде на власт след купуване на депутати, мислите ли, че само със регламентирани средства можете да победите и докога смятате, че народът ще търпи провалите ви в това отношение? Кога ще проявите политически действия така, както и Гоце каза, че "Политиката победи процедурата", а вие не сезирахте никого за това? Защо и вие не купувате депутати и (конституционни) съдии, след като се вижда, че по регламент не може да спечелите срещу мошеници?

Как мислите, ще отговори ли Костов на тези въпроси?
GlobalLeader е офлайн   Отговор с цитат
Старо 16.02.10, 21:34    10781    Re: GlobalLeader (9341) (click2open)   #2
tano079

Регистриран: 30.12.08
Постове: 530
Cool Няма сложна политика ако нямаш задни мисли и преследваш националния интерес .

Eдин въпрос към Иван Костов и управляващите Бойко Борисов и Волен Сидеров което касае бъдещето на 5 поколения българи най малко .

Какво ще се случи ако тази декларация на Иван Костов бъде гласувана какви ще бъдат последиците за България например ?

Аз например слагам на страна моралната част от това предателство , съгласен съм да нарекат целия български народ тълпа от изроди , свине , човекоподобни маймуни и не знам още какви ще ни изкарат масови убийци каквото си поискат .

Добре !!! До тука съм съгласен да бъдем оплюти от целия свят !

Но във световна история съществува практиката всяко удоволствие се заплаща .

Какво правим ако България бъде осъдена от Турция за сто мили ярда приблизително от къде ще дойдат парите , кой ще ги плати и как ще ги плати ? Защото във момента едвам си плащаме външния дълг и ако ни лепнат още милиарди какво ще правим ?

Има два варианта единия ще трябва да бъдем принудени да ги платим по някакъв начин или ако не искаме да ги платим , остава втория вариант като Албания поне 100 г. да затворим границите политически и икономически да останем напълно изолирани от света та да може световната политика да се промени или света да забрави тази глупост която сами си направих ме а може до тогава вятъра на промяната да задуха откъм Китай . Но в крайна сметка и във двата варианта сме обречени на пълна бедност следващите 50 г. след приемане на тази загробва ща декларация .

Някой си мислят че Турция ще направи квит със тракийските българи и тази декларация , не аз силно се съмнявам във това Турците може да предявят претенции много по рано и много по бързо от решаването на проблема със Ангорския договор , защото Турция има тенденции да анулира този договор по някакъв начин защото по този начин Турция ще трябва сама да признае че е направила геноцид срещу друг народ или да кажат че са били притиснати да подпишат този договор . Но във момента Турция трупа точки за сметка на българските продажници .

.
Време е за промяна ! Боко здраво сгази лука обидата е много голяма .

.

.............
tano079 е офлайн   Отговор с цитат
Старо 16.02.10, 23:23    10782    Re: tano079 (10781) (click2open)   #3
GlobalLeader

Аз мисля, че първо турците имат да признават дългове към нас, арменски геноцид и много други неща, и чакам да бъде признато изселването след 1990 г. на 1 млн българи в емиграция!
GlobalLeader е офлайн   Отговор с цитат
Старо 17.02.10, 01:17    10786    Re: GlobalLeader (10782) (click2open)   #4
гост
Гост

Постове: n/a
Цитат:
Първоначално публикувано от GlobalAdmin Виж пост
Аз мисля, че първо турците имат да признават дългове към нас, арменски геноцид и много други неща, и чакам да бъде признато изселването след 1990 г. на 1 млн българи в емиграция!
Ще има много да чакаш от умрял писмо получавал ли си ?
Така ще ни изрежат турците че няма да знаем по робини ли сме или ще ни заробват .
  Отговор с цитат
Старо 17.02.10, 22:01    10790    Re: гост (10786) (click2open)   #5
tano079_
Гост

Exclamation Борисов не трябва да приема декларацията на Костов , това ще ощети България

Kато гледам цялата ни държава във момента е един полицейски цирк но най важното за сега е тази декларация на Иван Костов да не се приеме във парламента защото това ще е финансов крах за България поне 50 г. гарантирана тотална бедност , а може и ДДС-то да се вдигне още защото трябва от някъде да се вземат парите . Дано този път Борисов вземе поне едно разумно решение и да не допусне тази грешка защото връщане на зят няма да има и това ще му тежи на него и цялата му фамилия .

Не се знае как ще се извърти политиката със тази бедност във световната история винаги е водила до нова диктатура тогава във България при някой нов политически режим може да му потърси сметка за щетите които е нанесъл на България , всичко е възможно да стане . Ако не може да управлява страната то поне да не я закопава със дългове защото тогава наистина ще си заслужава да му търсят сметка дори и да се укрива оттатък света . Както се казваше във една песен смачкай главата на змията дор де е малка .
  Отговор с цитат
Старо 17.02.10, 22:12    10791    Re: tano079_ (10790) (click2open)   #6
tano079_
Гост

.................
  Отговор с цитат
Старо 18.02.10, 14:23    10792    Re: tano079_ (10790) (click2open)   #7
GlobalLeader

Така е, Костов е вреден!