edno.info  

Назад   edno.info > Политика > Модериран раздел > Политика > Други > Костов

Костов kostov.edno.info
Костов и ДСБ

Отговор

Инструменти по темата Режим на показване
Старо 15.09.07, 20:05    2182   #1
GlobalLeader

Регистриран: 28.02.07
Постове: 2 614
Default Костов играе тайно с "противниците" си

Бойко Борисов казва, че Костов се е срещал тайно с Р. Овч. и с мадридския измамник:

Бойко Борисов: Имаха кандидат за кмет Иван Нейков, който е един от най-добрите експерти, стотици пъти над Заимов като експерт. Те не ги приеха тях, защото те не са в час в сценария, те не знаят всъщност какво се цели. И битката в София Костов и Овчаров изобщо не ги интересува, дали ще имат районни кметове и съветници, какво ще се случи в София. Те каквото са могли да вземат, са го взели, отдавна са го взели вече. Тях ги интересува и тук искам да разберете сценария за какво е създаден, и двете сили победата на ГЕРБ и на Борисов е краят им в София. И с кариерата на Овчаров свършва, и с кариерата на Костов свършва.
Водещ: А вие искате да спечелите на първи тур още в София и Пловдив, за да може да им затворите устите…
Бойко Борисов: И от тук насетне вижте те какво говорят.
Водещ: Нали това е вашата цел, да знаем каква е контрапунктиката.
Бойко Борисов: Ние като лидери… Да ме чуете. Ние като лидери не можем да спечелим срещу Борисов, но пускаме други, които ако спечелят и той загуби, значи Борисов вече не е лидер. Вижте им логиката. Затова заповядайте…
Водещ: Къде и кога те са си стиснали ръцете? Къде и кога Иван Костов и Румен Овчаров са преговаряли? Казвате…
Бойко Борисов: Тичат по централите тайно и се крият.
Водещ: В централата на БСП или в тази на ДСБ, или на трето неутрално място?
Бойко Борисов: София е малка, много хора дойдоха при нас…
Водещ: И ви разказаха, че са ви видели двамата, говорят си?
Бойко Борисов: Разказаха какво ще говорят, те ще отричат естествено. Той Костов отричаше, че се е виждал с царя едно време, ама аз съм го карал лично царя в неговата къща.
Водещ: Така ли, кога това, преди изборите? Докато беше министър-председател?
Бойко Борисов: Преди онези избори там. Така че каквото и да отрича…
Водещ: Вие тогава като телохранител на царя си го карате с колата?
Бойко Борисов: Да, и една вечер само аз го взех царя и го закарах при Иван Костов. Така че лъжите им и манипулацията на хората са вече толкова гадни, че не ми отива да…
Водещ: Инспекторът и царят в нощта пред дома на Иван Костов.
Бойко Борисов: Тогава такъв ми е бил бизнесът, с това съм се занимавал. Но понеже знам, че той пак ще лъже, че не се е виждал и че не си говорят, затова го казвам предварително, за да не се унижава…

Цялото интервю тук:
http://www.focus-news.net/?id=f7355
GlobalLeader е офлайн   Отговор с цитат
Отговор

Инструменти по темата
Режим на показване

Правила за публикуване
You may post new threads
You may post replies