edno.info  

Назад   edno.info > forum.edno.info > Актуални > Общ форум

Общ форум Разговори за всичко

Отговор

Инструменти по темата Режим на показване
Старо 29.05.07, 01:37    608   #1
gf

Регистриран: 14.04.07
Постове: 109
Default Повторно регистриране

Някой може ли да ми каже как мога повторно да се регистрирам във форума на в.АТАКА? Нещо ме баннаха пък тея банове там са безкрайни.Някакъв опит да имате?

Обаче знаете ли за какво ще да са ме баннали - защото пуснах тема на тема "Исус Христос бил ли е евреин или не?". Съмнявам се да нарушавам правилата.

Искам отново да се регистрирам за да мога да им кажа няколко нещица. Ако има желаещи мога да им го пратя и те да го пуснат във форума.

П.С. Даже не ме и предупредиха.
П.С.2 Благодаря предварително.
gf е офлайн   Отговор с цитат
Старо 29.05.07, 05:21    610    Re: gf (608) (click2open)   #2
GlobalLeader

Регистриран: 28.02.07
Постове: 2 619
Може да станеш като един друг там, когото го банват и гонят без видимо да нарушава правилата. Видях как човека на няколко пъти се опитваше да им обясни нещо, но никой не го слушаше и му триеха темите и постовете. А има опасност и ако някой пусне твоята тема с негов ник, те да му баннат неговия, така че не очаквай предложения. Може да пуснем там линк към тази тема или просто ти да си направиш нова регистрация.
GlobalLeader е офлайн   Отговор с цитат
Старо 29.05.07, 14:39    615    Re: GlobalLeader (610) (click2open)   #3
gf

Проблема е че не мога да си направя нова регистрация. Достъпа ми е тотално забранен. Затова и питам.

П.С. Тоя го знам - Пасков.
Старо 29.05.07, 19:42    616    Re: gf (615) (click2open)   #4
Zet
Гост

Постове: n/a
Кофти е, когато си предаден от своите, а?
  Отговор с цитат
Старо 29.05.07, 20:16    618    Re: gf (615) (click2open)   #5
GlobalLeader

Пуснат беше линк към тази тема, но за няколко минути беше изтрит.
Мисля, че ще трябва да пускаш пост в Черния списък на форумите.
Старо 29.05.07, 22:02    620    Re: GlobalLeader (618) (click2open)   #6
gf

Реших да анализирам причините за моето банване.

- може би защото казах, че Сираков не може да води добре "Между редовете"?
- може би защото пуснах тема "евреин ли е бил Исус Христос"?

И двете причина са неоснователни и не са в нарушение на правилата. Затова искам да се регна пак, ама нещо не става.

П.С. Между другото аз открай време казвам, че администрацията на форума е гола вода.
Старо 29.05.07, 22:17    621    Re: gf (620) (click2open)   #7
GlobalLeader

И да се регнеш, едва ли това ще ти помогне - вероятно ще те баннат пак без обяснения. Виж как веднага изтриха поста с линка към тази тема вместо да отговорят защо си баннат.
Старо 29.05.07, 23:55    623    Re: GlobalLeader (621) (click2open)   #8
gf

Между другото може и да не ми харесват някои от идеите ви, трябва да призная, че в този форум администрацията си е на ниво. Това ми харесва. Друго, което не ми харесва в администрацията на онзи форум е, че бановете май не се махат. Поне на мен не ми пише докога съм баннат.

П.С. Вече имам странното чувство, като че Зетата съм аз от бъдещето. Като в онея филми за пътувания във времето, когато ти помагаш на миналото себе си - тук малко се пообърках с времената.
Старо 29.05.07, 23:57    624    Re: gf (623) (click2open)   #9
gf

Ако искате можете да ми прегледате последните постове във форума, за да се убедите, че няма основателна причина. Или пък ги копирайте и аз ще ви кажа ако са изтрили някой.

П.С. Форума на АТАКА още не е готов за "черния списък", обаче администрацията му - със сигурност (то май това вкарва форума в "черния списък").
Старо 30.05.07, 03:28    625    Re: gf (623) (click2open)   #10
GlobalLeader

Точно такава е и целта - този форум тук да е различен от всички останали.
Явно някои имат такова разбиране за бана - перманентно и без обяснения или основание.
Последното не разбрах за кого се отнася - за този, който ти е отговорил по-горе ли?
Старо 30.05.07, 03:38    626    Re: gf (624) (click2open)   #11
GlobalLeader

Естествено, че един форум е такъв, каквато му е администрацията.

А ти въобще ли не можеш и да го четеш?
Ето какво пише:

Цитат:
Исус евреин ли е бил?
« -: 28 май 2007, 22:10:54 »

Абе Исус Христос или казано по български Ицо Христо евреин ли е бил?

ATAKA
Administrator

Re: Исус евреин ли е бил?
« Отговор #1 -: 28 май 2007, 23:11:02 »

Честит бан.
Старо 30.05.07, 07:21    627    Re: GlobalLeader (626) (click2open)   #12
gf

Ясно значи. Не можех да вляза там и затова. Обаче предполагах че ще да е тази причина. Нещо тогава ми беше много смешно и тъпо та взех и го написах така. Иначе можех и по друг начин да го напиша - основното е "Исус Христос бил ли е евреин?", въпреки че и по двата начина темата не нарушава правилата, защото:
- не е в разрез с правилото за православната религия
- нито има нецензурни думи, нито нищо
- просто си питам, понеже навсякъде пише така - Исус е бил еврейски проповедник

П.С. Това за "Ицо Христо" ми хрумна понеже да е на български.
Старо 30.05.07, 13:03    628    Re: gf (627) (click2open)   #13
gf

Сега се сещам за правилата на форума на АТАКА - ако не се лъжа пише, че първо се предупреждава за бан и след това се банва. Евентуално може пак да се банне някой вече баннат, но пак трябва да има някаква причина за това. Както виждам и бановете там май са перманентни, тоест всяка грешка може да ти е последна. Сетих се и за правилото, че на "Всяка тема с въпрос "Защо ме баннаха?" няма да се отговаря" - това правило е поредната простотия на администрацията на онзи форум, а администрацията е правило още много простотии, когато е на линия, а това е рядко явление.

П.С. Тая тема за Исус заключена ли е?
П.С.2 Много ми е интересно нещо - защо някои хора, които във форума постоянно псуват и искат да изтрепват други хора си се кефят и когато ги баннат с причина започват да плачат и да се оплакват, а после си се регистрират и отново си почва същото.
П.С.3 Вече реших - няма да се регистрирам пак, а ще изчакам още ден-два. Не ми ли се махне бана може да помисля за нова регистрация и за други действия.
П.С.4 Преди време така баннаха "война"(друг самотен войн). Верно - за него си имаше основателни причини, но пак по същия начин го баннаха - без предупреждение и без някакво обяснение. Аз тогава исках да го предупредят, но явно администрацията предпочита по-лесния подход.
Старо 30.05.07, 20:13    634    Re: gf (627) (click2open)   #14
GlobalLeader

Нормално винаги трябва да е ясно за какво се дава даден бан. Друг е въпроса, че някои форуми имат правило, че преценката на администратора или модератора е меродавна, което често се превежда като "администраторът/модераторът винаги е прав". А ако има такова правило, за какво са други правила изобщо? Липсата пък на възможност да се обсъжда решението за даден бан, е чиста диктатура.

Да, темата е заключена.

По другите въпроси не съм аз този, който да ти отговори - аз моето мнение за онзи форум го казах.
Старо 30.05.07, 23:39    638    Re: GlobalLeader (634) (click2open)   #15
gf

Случайно някой да знае линка за форума на Фелдмаршала?

П.С. Няма нужда - намерих го сам. Сега ще видим какво е положението там.

Последно редактирано от gf : 30.05.07 в 23:46
Старо 02.06.07, 22:05    653    Re: gf (638) (click2open)   #16
Венелин
Гост

Default Ха-ха

Какъв свой - тоя там само правше провокации, пък вие му се връзвате...
Иначе вога да му обясня подробно кой какъв е бил, но не е писал само това!
  Отговор с цитат
Старо 02.06.07, 22:54    654    Re: gf (615) (click2open)   #17
­Гост
Гост

Цитат:
Първоначално публикувано от gf Виж пост
Проблема е че не мога да си направя нова регистрация. Достъпа ми е тотално забранен. Затова и питам.

П.С. Тоя го знам - Пасков.

Може да е тотално, но не е завинаги /слава Богу/, а за 7 дни, и това е писано на 31.05.
http://www.vestnikataka.com/forum/in...c,7240.60.html
  Отговор с цитат
Старо 03.06.07, 00:00    655    Re: ­Гост (654) (click2open)   #18
­Гост
Гост

Т.е. след като са прочели какво е писано тук.
  Отговор с цитат
Старо 03.06.07, 00:21    656    Re: ­Гост (655) (click2open)   #19
­Гост
Гост

Да, вярно.
  Отговор с цитат
Старо 03.06.07, 09:15    657    Re: ­Гост (656) (click2open)   #20
­Гост
Гост

Анти, скоро ти изтича бана. Липсваше ни, или поне на мен. Аз съм Стефи.
  Отговор с цитат
Старо 03.06.07, 13:15    658    Re: gf (608) (click2open)   #21
­Гост
Гост

Анти, моля ти се само, не прави нещо необмислено!
Цитат:
Първоначално публикувано от gf Виж пост
Искам отново да се регистрирам за да мога да им кажа няколко нещица.
Искам си те такъв, какъвто си беше до сега! И не искам пак да ти се случва нещо подобно!
Чакаме те!
Рина
  Отговор с цитат
Старо 03.06.07, 13:39    659    Re: ­Гост (658) (click2open)   #22
­Гост
Гост

gf - заради неуважителното "Ицо" към Христос мисля да са те баннали. Пак добре, че е временно.Ти видя ли кво па беше написал Чъргобиля Мостич? "Ицо гимнастика". Май те поддържаше, та и него банаха.
Тяхно правило е никакво хулене на православното християнство.
  Отговор с цитат
Старо 04.06.07, 02:11    660    Re: ­Гост (659) (click2open)   #23
gf

Цитат:
Първоначално публикувано от *Гост Виж пост
gf - заради неуважителното "Ицо" към Христос мисля да са те баннали. Пак добре, че е временно.Ти видя ли кво па беше написал Чъргобиля Мостич? "Ицо гимнастика". Май те поддържаше, та и него банаха.
Тяхно правило е никакво хулене на православното християнство.
Сега, че си беше неуважително... неуважително си беше. Обаче в тоя момент бях в приповдигнато настроение и така го написах. После май някъде ходих и си мислех, като се прибера евентуално да го редактирам. А то какво стана - нямам достъп, веднага усетих,че ще да е за това. Обаче администраторите се съмнявам да имаха проблем да го редактират или просто да заключат темата, аз не съм такъв, дето ще започне да я пуска по няколко хиляди пъти. Просто слагат едно кратичко обяснение и готово. Нещо от рода на "Исус не е човек и затова не може да е евреин." или подобно.
А за хулене - подобно нещо не ми е минавало през ума, верно - беше си подигравателно. Иначе въпроса си беше съществен - погледнете в Уикипедия и вижте какво пише, в учебниците за седми клас пише това. Това "Ицо Христо" както бясних, ако си спомням правилно, идва от една тема във форума отпреди много време.Там някакъв писа, че не трябва да казваме Христос, а Христо или Кръстьо. За Исус не се сетих какво беше писал и затова писах Ицо. Чудех се дали да пиша "баце Христо", ама избрах тоя вариант. Нали не съм пуснал едно километрично съчинение против християнството, което да е подобно на съчиненията на война за Холокоста.
Поне добре, че бана ми изтича скоро.
Старо 04.06.07, 10:35    662    Re: gf (660) (click2open)   #24
­Гост
Гост

Добре е!
  Отговор с цитат
Старо 06.06.07, 00:26    663    Re: ­Гост (662) (click2open)   #25
gf

Ако не се лъжа, утре ми изтича бана. Густичко.
Отговор

Инструменти по темата
Режим на показване

Правила за публикуване
You may post new threads
You may post replies