edno.info  

Назад   edno.info > Политика > Модериран раздел > Политика > Други > Смяна на името и флага на страната

Смяна на името и флага на страната ime.edno.info

Анкета: Кое име ви харесва повече?
Възможности за избор
Кое име ви харесва повече?

Отговор

Инструменти по темата Режим на показване
Старо 19.04.08, 20:54    5262   #1
GlobalLeader

Регистриран: 28.02.07
Постове: 2 619
Default Смяна на името на страната: Албена

След задълбочен преглед на постъпилите предложения на сайта, комисия в състав:

GlobalAdmin

реши, че предложението за ново име на страната "Албена" е по-добра алтернатива от наличното име "България" и прие името да бъде сменено.

Можете и да гласувате в анкетата по-горе.
GlobalLeader е офлайн   Отговор с цитат
Старо 20.04.08, 21:31    5274    Re: GlobalLeader (5262) (click2open)   #2
bakala.1963
Гост

Постове: n/a
Default Ново предложение!

От всичко писано дотук,ми идва най-разумното решение.Ако искате поотделно,ако искате на всички наведнъж,но явно е наложително да ви се сменят първо физиономиите.Пък после може и друго.
  Отговор с цитат
Старо 21.04.08, 19:51    5282    Re: bakala.1963 (5274) (click2open)   #3
GlobalLeader

Ти имаш ли опит в това?
Старо 23.04.08, 18:35    5301    Re: GlobalLeader (5262) (click2open)   #4
Sexy_Lady
Гост

Хахахаххаххахахахха!!!!!!!!!!Това е най-голямата простотия,която бях чела ......Ти май няма с кво да се занимаваш и си измисляш разни небивалици,а?Имаето на страната е било и ще бъде БЪЛГАРИЯ!Като не ти харесва-ВЪН!
  Отговор с цитат
Старо 23.04.08, 21:45    5303    Re: Sexy_Lady (5301) (click2open)   #5
GlobalLeader

А ти коя си и защо трябва да слушаме твоето мнение?
Не ти ли харесва новото предложение Албена?
Старо 19.05.08, 23:07    5391    Re: GlobalLeader (5303) (click2open)   #6
Гост
Гост

Да ти пикая на албените.Изрод ще те заколя като пиле.Бас държа че си някое турче рязано.Майка ти да еба нещастен кретен.Искаш ли да ти извадя джигера и да си направя гердан.Ела в Дулово да ти изкормя гръгляна педерасче рязано
  Отговор с цитат
Старо 20.05.08, 03:59    5392    Re: Гост (5391) (click2open)   #7
GlobalLeader

Този пост по всички правила на форума следва да бъде изтрит. Не го правя, за да се види ясно какви типове защитават сегашното име на страната.
Естествено, няма нужда да уточнявам, че едва ли турчин би направил форум за забраната на ДПС, но естествено боклукът по-горе не си е направил труда да отбележи това.
Старо 26.07.08, 21:40    5725    Re: GlobalLeader (5262) (click2open)   #8
Гост
Гост

абе пичове, ако някои от вас не знае България е единствената страна в Европа, която никога от началото на съществуването си не е сменяла името си - за пример Гърция е била Елада, Византия.... Италия е била Римска империя...
Аз лично нямам нищо против името... аиде със здраве и гледайте по-малко филми :-)
  Отговор с цитат
Старо 26.07.08, 23:08    5727    Re: Гост (5725) (click2open)   #9
GlobalLeader

Ето, значи можем да вземем пример от по-развитите страни.
Старо 03.09.08, 08:08    5859    Re: GlobalLeader (5262) (click2open)   #10
Гост
Гост

Абе, боклуци, такива!
На кое изчадие му дойде тази болна идея?!
Какво ви става бе?! На xx години бил админът, четх някъде си, като си на xx, какво си научил за тия xx години, бе??? (ADMIN EDIT: Изнасянето на лични данни - ако не са верни - е лъжа и клевета; ако са верни - не е редно да се прави в този форум) Достатъчно плюем върхо собствената си страна, ама май и почнахме да се гаврим.
Толкова ли е срамна думата България, бе??!!! От какво се срамуваш, от пумията, която сама си направихме ли, бе??!!! Които такива като теб направиха????
Ей тва сме бoлшинството от България, ей тва, но едно име като сменим, главата си няма да сменим.

Защо се изроди този български народ така, защо??

Какви развити страни, бе малоумен боклук, докато населението на " развитите ти страни" е висяло още по клоните, България е имала култура, бе!!!!
Или това нищо не знач, или за теб името ни не е културно наследство??!!!
Я ходи си пробутай идеята в една Германия, бе! Жалко, че газовите камери са вече само музей.

Националистите бият гейовете, я някой да намери бoклучавия ви сайт, да видим и те що за националисти си. Защото не гейовете са проблема на страната ни, а такива галфони!

Никога не съм говoрила така преди...Но май ще се наложи, чудила съм се до къде може да стигне изродщината, но тази гениалност дори не съм си представяла, че съществува.
  Отговор с цитат
Старо 03.09.08, 19:29    5866    Re: Гост (5859) (click2open)   #11
GlobalLeader

Малоумни боклуци ще викаш на майка си и на баща си (извинявам се на останалите четящи за тона, но той е предизвикан)!

Но добре, че си ти да пускаш обиди, та да се види какви типове защитават сегашното име и знаме. Затова и няма да модерирам поста ти, за да се вижда.

А тези на 60 години какво са научили за тия години, та съсипаха страната, която можеше да има чудесно настояще и бъдеще?

Не, не аз съм направил помията, а други. Но виждам, че ти ги подкрепяш. Под какъв флаг работи сегашното правителство? За кое име на страната?

Ти за кого гласува досега?

Защо се е изродил народа, го питай него - аз отдавна съм се разграничил. Комунистите обаче много навредиха.

Каква е ползата от тази култура или "култура", която страната може някога да е имала, след като днес културата се свежда до чалгата, селянията и това Вуте да е зле.

Също си направи сметка каква част от българите са българи - знаеш ли, че след 15-ина години мнозинството ще са цигани, а като добавим и турците, какво остава? След още 10 години те ще започнат да придобиват избирателни права (ако системата не се смени) и страната ще стане циганска. Но това е отделна тема.
Старо 03.09.08, 20:23    5870    Re: GlobalLeader (5866) (click2open)   #12
Гост
Гост

Добре де, едно време, ама мнооого едно време, когато е била намесена въпросната "култура" много ли чиста раса сме били. Който е минал от тук си е посял семето!
Дали ще са византийци, македонци или цигани и турци?
Но това наистина е друга тема, щях да пиша по нея, ако вече имах конкретно мнение и позиция. Съществуват прекалено много аспекти, които трябва да бъдат съобразени, а не само: циганин=> краде => не го щем.

Яд ме е само, че към малкото останало ни, малкото, което не успяхме да разрушим, продадем, подарим се отнасяме така.
  Отговор с цитат
Старо 03.09.08, 21:01    5871    Re: Гост (5870) (click2open)   #13
GlobalLeader

Открай време си има делене на българи, цигани, турци. По принцип циганите нямат никаква култура, та за тях не говорим.
Но темата беше за друго.
Старо 29.09.08, 19:47    6235    Re: GlobalLeader (5871) (click2open)   #14
Гост
Гост

Абе, ти наред ли си? Кви са тия глубости? Смяна на името! [обида] смотан. Да вземеш да отидеш на лекар да ти извади мозъчето и да ти напълни главицата с пясък ... по-умен ще станеш! [нецензурен израз И обида].
  Отговор с цитат
Старо 29.09.08, 20:11    6236    Re: Гост (6235) (click2open)   #15
GlobalLeader

Личи си какви типове защитават сегашното име и знаме - доказателство защо трябва да се сменят. А на теб и лекар няма да ти помогне за мозъчето.
Старо 30.11.08, 13:37    6967    Re: GlobalLeader (6236) (click2open)   #16
sproletarski
Гост

Default Кой иска да сменя името на България

Като гледам цялостната дейност на сайта това са поддръжниците на ДОИП. Това показва точно целта на ДОИП - обезличаването на БЪЛГАРИЯ!!!!!!!
  Отговор с цитат
Старо 30.11.08, 23:20    6975    Re: sproletarski (6967) (click2open)   #17
GlobalLeader

Сайтът няма дейност освен предоставянето на форумно пространство за дискусии. Не всички, които подкрепят ДОИП, са за идеята за смяна на името и знамето. ДОИП си е отделна идея от останалите точки от програмата на ОИП.
Старо 01.12.08, 17:44    6995    Re: GlobalLeader (6975) (click2open)   #18
sproletarski
Гост

Exclamation България и ДОИП

В случая за всеки искрен патриот има само един лозунг -
БЪЛГАРИЯ срещу ДОИП!!!!!
  Отговор с цитат
Старо 01.12.08, 17:50    6997    Re: sproletarski (6995) (click2open)   #19
GlobalLeader

ДОИП може да помогне на страната - двете неща нямат нищо общо помежду си.
А ти в момента мислиш повече за името отколкото по същество за управлението, което е малко странно.
Старо 08.12.08, 23:02    7058    Re: GlobalLeader (6997) (click2open)   #20
Аз
Гост

Ти, интелигентно създание, помниш ли комунизма? Помниш ли каква музика слушахме? Помниш ли, че даже Хисарския поп беше забранен? Виждал ли си тогава малки к***ички да пушат по улиците пияни по нощите? А сега виждаш ли ги? Колкото до смислената ти идея, бих ти казал къде точно да си я завреш и колко точно да те заболи, но не съм човек, който псува такива умни и образовани хлапета като теб!
  Отговор с цитат
Старо 09.12.08, 04:05    7060    Re: Аз (7058) (click2open)   #21
GlobalLeader

Нито го знам този Хисарски поп, нито ме интересува. Знам какво се е слушало в София, знам и какво е излизало по медиите. Тези, за които питаш, не са ли точно резултат от чалга-културата, каквато преди 20 години я нямаше?
Старо 11.12.08, 11:06    7078    Re: Гост (5859) (click2open)   #22
nerusata

Регистриран: 11.12.08
Постове: 2
Не се гневи толкова. Всички много лесно му се вързахте на админа. Не виждате ли, че човека говори кодирано на една Албена и се надява тя да му отговори. Естествено е да предположим и това , че ако тя го направи , ще е по неговия начин - кодирано, във вид на мнение от потребител. Аз лично ще се огранича в качеството си на зрител.Интересен ден на всички от мен!
nerusata е офлайн   Отговор с цитат
Старо 11.12.08, 11:19    7079    Re: nerusata (7078) (click2open)   #23
GlobalLeader

Добре дошла. Добра история си измислила, ама не е точно така. Лошото е, че това предложение отпада. Ама ако ти харесва идеята по принцип, да ти дам списъци да предложиш друго име.
Старо 11.12.08, 11:48    7080    Re: GlobalLeader (7079) (click2open)   #24
nerusata

Регистриран: 11.12.08
Постове: 2
пост фактум видях, че си правил подобни предложения за столицата и нейните квартали, така че > сорри за грешката
nerusata е офлайн   Отговор с цитат
Старо 11.12.08, 13:27    7083    Re: nerusata (7080) (click2open)   #25
GlobalLeader

Нещо не си спомням аз да съм предлагал такова нещо. Имаше идея София да е име на страната, ама ще търсим и по-добро предложение.
Отговор

Инструменти по темата
Режим на показване

Правила за публикуване
You may post new threads
You may post replies