edno.info  

Назад   edno.info > forum.edno.info > Актуални > Черен списък на форумите

Отговор

Инструменти по темата Режим на показване
Старо 29.01.08, 22:38    4899   #1
GlobalLeader

Регистриран: 28.02.07
Постове: 2 621
Default blog.bg

Заслужено влиза в черния списък. Получиха се достатъчно сигнали за цензуриране на постове в блогове. Не е нормално да имаш собствен блог и някой да ти цензурира постовете.
Отделно имат система за избиране на постове и блогове, която е манипулативна и не избира най-доброто, а тенденциозно подбира блоговете.
GlobalLeader е офлайн   Отговор с цитат
Старо 30.03.08, 17:08    5130    Re: GlobalLeader (4899) (click2open)   #2
Unicorn

Регистриран: 28.03.08
Постове: 43
нямам навика да влизам в блогове, правя го изключително рядко, и то да прочета нещо от някой, с когото съм говорили на някой форум.
но понякога през линкове попадам на някакви абсурдизми, които слава богу, никак не взимам навътре! та ето един блог, от който мои коментари бяха изтрити -
http://annainyourbox.blogspot.com/

надникнете и вижте за каква тъпотия и ексбиционизъм става въпрос! фльорцата, на която е блога, явно е толкова самовлюбена, че счита за необходимо да занимава цялата мрежа с ежедневието си! ах, колко романтично - ходила била на фризьор, на бензиностанцията някакъв тип й бил отстъпил място, and so on, and so on!
пу, да си плюна ли на калема и да почна творя? съчинение по картинка - защо нямам блог? ами ей заради такива малоумници! и освен това искам да кажа, напиша нещо съществено и обществено значимо. т.е. искам да имам собствен новинарски сайт!
Unicorn е офлайн   Отговор с цитат
Старо 30.03.08, 17:53    5132    Re: Unicorn (5130) (click2open)   #3
GlobalLeader

Това, че собствениците на блогове трият коментари е едно, а друго е, когато собственика на блог сайта трие постове и блогове на потребители. Точно това правят в блог.бг. А иначе в Интернет ги има всякакви блогове.
Старо 05.04.08, 21:10    5201    Re: GlobalLeader (4899) (click2open)   #4
Unicorn

Регистриран: 28.03.08
Постове: 43
преди дни си регистирах там собствена страничка, в която публикувам музика. шокът дойде още от първите минути след регистрацията - два мои постинга бяха манипулирани! м.мка му! това са музикални клипове, не е текст, не са мнения! просто музика! може ли някой типигьоз да натиска копченцето и да си играе с постовете ми като с дистанционно? точно на тоя сайт - blog bg - преживях първа толкова явна хакерска атака!
Unicorn е офлайн   Отговор с цитат
Старо 05.04.08, 21:31    5202    Re: Unicorn (5201) (click2open)   #5
GlobalLeader

Аз като казвам, не е случайно!
Отговор

Инструменти по темата
Режим на показване

Правила за публикуване
You may post new threads