edno.info  

Назад   edno.info > forum.edno.info > Актуални > Общ форум

Общ форум Разговори за всичко

Отговор

Инструменти по темата Режим на показване
Старо 21.02.13, 16:35    11846   #1
kiril
Гост

Постове: n/a
Default 99% от българите в Интернет са идиоти

Интернет беше по-хубаво място когато повечето хора в него бяха млади и образовани (обикновено на "ти" с компютрите), а не дъртаци-комунета, тираджии, продавачки, чалга гърли, чистачки, мангали и дърти лелки-учителки, които пишат клозетна поезия в Блог Беге или Сибир. Уви, много скоро всички започнаха да пишат в Интернет и това включва и най-простите прослойки и чалга манталитетът заля Интернет. И сега не е Интернет, а Виртуална Кръчма и интерКлозет! Разбира се тези тъпаци ползват Интернет, но повечето от тях не могат сами да си настроят Уиндоуса, какво остава да го преинсталират като се бъгне. И не говоря за това да са навътре в И. Т., много от тях елементарни познания нямат. Иначе много модерни го играят, то скайпове, то фейсбуци. "Оти е мУдернУ да си във ФейсбукЯ", не щото някога са се интересували от компютри. Да не говорим, че повечето пишат неграмотно на латиница или ЕтО тАкА. Ами на мен като на early adopter на Интернет ми е дошло до гуша! Това е все едно да караш кола без да й знаеш къде й е двигателя и как се проверява маслото.
  Отговор с цитат
Старо 11.01.14, 18:14    11921    Re: kiril (11846) (click2open)   #2
jenifer
Гост

Default Продължение на темата

Винаги е имало и ще има неграмотни навсякъде.Но всеки иска по един или друг начин да намери своя подход към това което го интересува.Не можем да виним ,че някой са по-добри или по-зле с компютрите.Всеки има заложена нещо в себе си, което изпъква над другите и то не винаги е в една и съща област.Но искам да изкажа мнението си относно чалгата, която продължава да се разпространява все още.При нас българите явно е заложено да се опитваме да копираме от нашите съседки всичко.А защо не измислим нещо с което сме наистина добри. Което е типично българско.Жалкото е, че голяма част от младото поколение е обладано от чалга.Преди години всеки летен сезон имаше нова вълна на музика с нови танци ,а сега всеки си клати сланинките в един и същи такт.Като се има в предвид,че повечето ни хитове са взаимствани от Гърция или Сърбия.Затвориха елитни клубове за да направят чалгаджийници.Сигурно подразбирате,че съм от друго поколение ,но и аз обичам да се забавлявам а не знам вече къде да отида.Единствено в Брилянтин и пиано -баровете може да се задоволиш с нещо по нормално.
  Отговор с цитат
Старо 28.01.14, 16:08    11922    Re: jenifer (11921) (click2open)   #3
Cool
Гост

Хората в Интернет бяха по-свестни във временато когато се пишеше масово на латиница колкото и парадоксално да е.
  Отговор с цитат
Старо 29.06.14, 12:36    11955    Re: kiril (11846) (click2open)   #4
1Ve4en

Регистриран: 28.06.14
Постове: 11
Send a message via Skype™ to 1Ve4en
"Рибата се вмирисва от главата"
Селският чукундур от видинските селца "Киро" когото направиха пишман-админ СЪСИПА КЛУБОВЕТЕ !!!
1Ve4en е офлайн   Отговор с цитат
Отговор

Инструменти по темата
Режим на показване

Правила за публикуване
You may post new threads
You may post replies