edno.info  

Назад   edno.info > forum.edno.info > Актуални > Общ форум

Общ форум Разговори за всичко

Отговор

Инструменти по темата Режим на показване
Старо 06.06.09, 18:37    8910   #1
жаф
Гост

Постове: n/a
Default Citroen C3 - ПЪЛЕН БОКЛУК!

Защо някой ще иска да си купи трошка като Ситроен С1? При малко по-голяма цена може да се купи С2 с много повече екстри. А С1 базово дори няма оборотомер (wtf?)

Честно казано след като карах такава служебно не съм очарован и не бих се качил отново в С1.

Другото което не ми харесва е, че дизайнът не е кой знае колко различен от този на Пежо 107, докато другите Ситроени не са близнаци на модели на Пежо. За седалките смятам че са крайно неудобни.

Отзад ако си 1.83 като мен ще ти е твърде неудобно и тясно, а отпред волана се пада ниско. Доста е мудна, но затова пък - икономична.

И все пак след като карах такава служебно не бих си я купил за лично ползване. Хубаво, че в службата минахме на по-големи модели (C2 Enterprise и С3), че на дълъг път беше изморително.

И още нещо - в пресата и по сайтове много хвалят Ситроен С1, Пежо 107 и Тойота Айго, обаче истината е, че тези колици просто не струват. Оразяни са отвсякъде. Явно Ситроен и Пежо си знаят, че ще има ниско търсене и по всякакви начини се опитват да залъгват хората с фалшиви тестове и авто ревюта колко добри били. Но такива са само на хартия. В действителност е друго. Айгото пък я купуват само заради това, че е Тойота.
  Отговор с цитат
Отговор

Инструменти по темата
Режим на показване

Правила за публикуване
You may post new threads
You may post replies