edno.info  

Назад   edno.info > forum.edno.info > Актуални > Черен списък на форумите

Отговор

Инструменти по темата Режим на показване
Старо 10.01.14, 22:24    11920   #1
GlobalLeader

Регистриран: 28.02.07
Постове: 2 621
Default offnews.bg

Тук беше цензуриран следния коментар, публикуван на 10.01.2013 рано сутринта:

http://offnews.bg/news/%D0%9A%D0%BE%...8F_285237.html

Деси, на мен ми е в пъти по-добре сега, отколкото при ГЕРБ. Оставката на ГЕРБ беше огромен празник за страната. Ето защо свалихме ГЕРБ:

Да започнем от финансовия му министър - изключително вреден елемент - американска резидентура, който направи всичко възможно да американизира финансовата система. Въведе данък "Лихва", за който доказах, че ощетява най-бедните, единната сметка, опита се да въведе данък за печалбите от хазарт за играчите, за продажби на имоти (все едно парите от продажбата са ти доход), върза касовите апарати с НАП (в Турция няма нито обявени цени в магазините, нито касови апарати, а пък има една от най-бързо развиващите се икономики).

Обществото започва да си отдъхва от милиционерщината.

При ГЕРБ се въведе регистрацията на СИМ картите (с лъжи и абсолютно ненужно, без да са постигнати обявените цели) - масовото следене на телефони и Интернет. Започнаха масово да следят форумите и да цензурират Фашистбук.

Сложиха полицай почти на всеки ъгъл. Само недостигът на полицаи им попречи да сложат на всеки ъгъл.

Направиха луди автомобилистите от безсмислени и рекетьорски проверки - фарове, колани, рекет Гражданска отговорност, камери, които снимат навсякъде, и то да беше за превишена скорост - добре, а е за платен рекет. А в комбинация с единната сметка глобите не може да не се платят. 600 лв за физическо лице за неплатен рекет, 2000 лв за повторно нарушение, колкото е целия ГОДИШЕН доход на засегнатите или цената на колата, 10000 лв за юридически лица.

Въведоха платено паркиране навсякъде, с което ощетиха абсолютно всички, и най-вече шофьорите. Сега паркоместата стоят незаети, трафикът не е намалял, а събраните пари отиват за контрол и на практика "печалба" и не остава.

Въведоха връзката платен данък - застраховка - преглед, едното не може без другото, и ако нямаш едното, нямаш нищо, и после те глобяват за всичко.

Опитаха се с всички сили да вкарат страната в Шенген, та да се напълни с емигранти - против волята на народа. Дори и в опозиция, ГЕРБ пак гласува за напълването на страната с емигранти.

Не направиха нищо за излизане от ЕС, който е изключително вреден съюз за нашата страна, и от който тя повече губи.

Бойко си строи спортни зали за свой кеф от парите на данъкоплатците.

Ограничиха чуждите хазартни сайтове и така подкрепиха местните хазартни мафиоти. Сложиха основите на бъдеща Интернет цензура.

ГЕРБ повиши цената на тока като позволи сържавата да изкупува ток от малки частни електроцентрали на многократно по-високи цени и създаде огромна далавера за цяло ново съсловие.

Всичко изброено по-горе е само върхът на айсберга, а той е мисленето, което стои зад него, на репресията, следенето и ограничаването на хората, независимо от това какво говори ГЕРБ.

Ето какво направиха сегашните управляващи:

Вече промениха закона за хазарта, по данък лихва също започна нещо да се прави, обещаха до края на мандата да го махнат, полицаите вече нямат право да спират за проверка без причина, въведе се някакъв контрол и върху следенето и подслушването, не настояват за Шенген, говори се за излизане от ЕС, не се строят спортни зали с парите на хората за кеф на някого, не съм и чул някой да е пребит заради това, че пише в Интернет. Въведоха 20% такса върху приходите на вятърните и слънчевите централи (ГЕРБ бяха против или въздържали се).

Борбата със сините измамници от Деформаторския блок, които са ПСЕВДОалтернатива, е задача от първостепенна важност за страната. Тази задача е изпълнена на последните избори, но изисква постоянни усилия за поддържане на изпълнението и. Сините за 25 години доказаха, че осигуряват дългосрочното управление на комунистите и, че след всеки техен мандат идват по 2-3 червени. Това не е случайност, а закономерност поради нежеланието им да приемат ДОИП. Това, че отгоре на всичко са измамници, професионалният наблюдател също забеляза категорично. Ако искате да се преборите с комунистите трайно, трябва първо да се преборите още по-трайно със сините измамници - синьото крило на БКП:

http://img94.imageshack.us/img94/9797/sdsbkp.jpg

Яде ли се синята идея?

http://img683.imageshack.us/img683/4369/sinite.jpg

25 години стигат - Времето е наше!

За Кунева да не коментирам. За Костов - kostov.edno.info - направи си труда да прочетеш!

Затова докато не се създаде нова алтернатива под МОЕ ръководство, сегашното управление е най-добро! Или най-малкото зло!

Затова Атака или Волен, каквито и да са, изпълняват много важна политическа роля, а, когато се изпълнява политическа роля, всичко друго е дреболия.

Право на всеки човек е да се защитава, вкл. и да носи оръжие за самозащита. Когато държавата не си върши работата по намаляване на престъпността, е допустимо да има граждански арести. Държавната субсидия, вече дадена, всяка партия може да използва, както намери за добре, и основно, да, тя е за реклама и пропаганда. Аз съм бил свидетел на полицейски репресии, след които държавата не е направила нищо срещу полицията и полицаите. Затова смелите хора взимат властта в свои ръце и се саморазправят с полицаите. Не съм запознат още с конкретния казус сега, но за първия случай напълно подкрепям Сидеров, който постави на мястото му полицая след толкова гербаджийска репресия на полицията! Ксенофобията не е лошо нещо, стига да е насочена в правилната посока по правилния начин. Русофобите също са ксенофоби, а най-много говорят против ксенофобията. Не виждам проблем човек да се бори срещу бедността докато живее в лукс, и особено ако вече е минал по пътя на бедността. Самият Сорос никак не живее в бедност. Друг е въпроса, че не се бори срещу бедността, а практически напротив! Не съм бил в самолетите или в ресторанта в Брюксел и не знам какво е ставало. Възможно е Атака да са в нарушения! Но, тук предимство има политическото значение на това, което правят, че се борят срещу многократно по-големи нарушения, извършвани от други, които са ненаказани.

Недопустимо е да се обиждат хора и да се твърди, че са болни, не само, защото една лъжа, повторена 100 пъти, става истина.

След казаното дотук, и виждайки твоята енергия и желание да правиш нещо полезно, не ми остава друго освен да те поканя да участваш в създаването на партия ДОИП, както и твоите познати, с които имате общи виждания. Откажете се от соросоидизма, защото той е вреден дори повече от комунизма - при комунизма поне няма хора, умрели от глад.

Може да ме намериш в politika.edno.info.
GlobalLeader е офлайн   Отговор с цитат
Отговор

Инструменти по темата
Режим на показване

Правила за публикуване
You may post new threads
You may post replies