edno.info  

Назад   edno.info > forum.edno.info > Медии > ТВ предавания > Други > Антифенклуб на Шоуто на Трифонов

Антифенклуб на Шоуто на Трифонов antifan.edno.info

Отговор

Инструменти по темата Режим на показване
Старо 09.09.07, 22:27    2082    Re: california (2079) (click2open)   #26
gf

Регистриран: 14.04.07
Постове: 109
Толкова по-зле за теб.
gf е офлайн   Отговор с цитат
Старо 09.09.07, 22:40    2084    Re: gf (2082) (click2open)   #27
УУУ!

Регистриран: 28.02.07
Постове: 1 729
Ма то пък от фен какво можеш да очакваш?
УУУ! е офлайн   Отговор с цитат
Старо 10.09.07, 00:37    2088    Re: УУУ! (2084) (click2open)   #28
gf

Ами прав си. Какво да се прави.
Старо 10.09.07, 02:22    2097    Re: gf (2088) (click2open)   #29
california

Регистриран: 25.08.07
Постове: 188
Еми да, такъв е живота...
california е офлайн   Отговор с цитат
Старо 10.09.07, 11:00    2106    Re: california (2097) (click2open)   #30
gf

Слави се опитва да лъже, че има коса. А тея дето му вярват са тъпи кат галоши. Съдба.
Старо 10.09.07, 11:13    2108    Re: gf (2106) (click2open)   #31
california

Регистриран: 25.08.07
Постове: 188
Само не разбрах кога е лъгал, че има коса? Та той от години е с бръсната глава....
california е офлайн   Отговор с цитат
Старо 10.09.07, 14:22    2109    Re: california (2108) (click2open)   #32
gf

Всеки път когато въпроса опре до това. Винаги е твърдял, че не е плешив, а че се бръсне и ако иска може да си пусне коса.
Старо 12.09.07, 11:09    2154    Re: gf (2109) (click2open)   #33
­Гост
Гост

Постове: n/a
абе къв ви е проблема със Слави, че немога да разбера? Само се чудите за какво да се дрънчите, имал ли коса, оплешивявал ли, браснел ли се? Че това си е негова работа. На снимката която сет пуснали ясно се вийда,че има дори и малко но има коса. Ако я остави и не я брасне ще му израсте, но после ще започнете защо пък не се брасне като вижда че има 5 косъма на главата си. Я оставете човека на мира. Вие никога няма да го стигнете, дори тои да седи на едно място.
  Отговор с цитат
Старо 12.09.07, 11:50    2155    Re: ­Гост (2154) (click2open)   #34
Malko_Slance

Регистриран: 20.08.07
Постове: 266
Остави ги дрезнят му се да си намират работа.Вместо да си стегнах задника и да работят те само говорят глупости срещу хората който работят.Затова сме на това положение защото всеки марзелува и плюе хората който работят.
Malko_Slance е офлайн   Отговор с цитат
Старо 12.09.07, 12:41    2156    Re: ­Гост (2154) (click2open)   #35
­Гост
Гост

Тогава защо лъже, че има коса?
  Отговор с цитат
Старо 12.09.07, 18:14    2158    Re: ­Гост (2154) (click2open)   #36
УУУ!

Хе-хе, той има да ни стига нас, не ние него. А на него какъв му е проблема с всички останали, с които се заяжда всеки ден? Ами и ние ще правим същото. Като иска да бъде оставен на мира да си стои в къщи.
Старо 12.09.07, 18:17    2159    Re: Malko_Slance (2155) (click2open)   #37
УУУ!

Тогава той защо хвърляше кал по Костов, който работеше?
Старо 15.09.07, 23:50    2183    Re: УУУ! (2159) (click2open)   #38
­Гост
Гост

Никой от вас тук не е комплексиран. Всички сте перфектни. Защо тогава не ви знам ? Не сте известни. Защо сте пред компа и маате злобарки, ножовки по цял ден ? И кат е плешив и кво да не е пуснал атомна бомба? Къв ви е проблема ? Слави е пълен педал а вие да ми ядете кура хейтъри. Слави s0x, u too
  Отговор с цитат
Старо 16.09.07, 12:07    2188    Re: ­Гост (2183) (click2open)   #39
­Гост
Гост

Default супер сте!

Този форум е една прекрасна реклама на Слави!
То "лоша" реклама няма, и казвайки това не откривам топлата вода.
Един човек е толкова популярен, колкото повече хора говорят за него.
Така че - дерзайте мили форумци, радвате окото!
Супер сте, само така!

Може и още теми да се включат, тези ми се виждат малко.

Разните вучковци, вулеви, венетки и всякакви други в бранша могат само да съжаляват, че нямат антифоруми. Та това си е една прекрасна реклама - евала на инициатора!

Поздрави,
Елена от форума на шоуто
  Отговор с цитат
Старо 16.09.07, 19:26    2206    Re: ­Гост (2188) (click2open)   #40
УУУ!

Трифонов вече е достатъчно популярен. Вече въпросът е с какво ще е популярен. Затова този форум има положителен ефект.
Старо 16.09.07, 21:57    2225    Re: УУУ! (2206) (click2open)   #41
Malko_Slance

Постове: 266
Да полезен за него и за лудницата която ако и липсват пациенте тук ще си набере няколко начело с УУУ.
Malko_Slance е офлайн   Отговор с цитат
Старо 16.09.07, 23:02    2228    Re: Malko_Slance (2225) (click2open)   #42
­Гост
Гост

Лудницата на третира хората, казващи суровата истина за Трифонов,така трудно преглъщаема от феновете, като потенциални пациенти!
Напротив достатъчно сериозен синдром е да пропускаш тенденциозно неприятните факти за идола си и да ги заместваш с химери!
Бъди спокойна може да разберем, че ви е трудно на теб и др. фенове да си свалите розовите очила! Подхождаме и с разбиране към натрапчивото желание да очистите мръсотията, в която е затънал до уши любимеца ви!
Разбира се това е невъзможна задача и оттам безсилието ви избива в гняв и персонални обиди, съпроводени от плоска ирония. За съжаление от това в розовия ви свят няма спрат да избиват сивите петна на реалността
  Отговор с цитат
Старо 16.09.07, 23:26    2229    Re: ­Гост (2228) (click2open)   #43
divena

Постове: 324
Боже, колко мъка има по тоя свят, Боже!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
divena е офлайн   Отговор с цитат
Старо 16.09.07, 23:59    2231    Re: Malko_Slance (2225) (click2open)   #44
УУУ!

А най-много се събират вечер пред телевизорите. Верно да вземат да ви посъберат малко, защото очевидно имате проблем и бъркате реалността с желаното.
Старо 17.09.07, 04:04    2237    Re: divena (2229) (click2open)   #45
­Гост
Гост

Цитат:
Първоначално публикувано от divena Виж пост
Боже, колко мъка има по тоя свят, Боже!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Тия заучени фрази сме ги чели, вече
Виж нелицеприятните въпроси, относно биографията на Трифонов, като връзките му с мафиотизираната власт и обслужващият я мутренски персонал, очакват своя коментар, но уви феновете бягат.
Причината е ясна, да признаеш, че харесваш боклук означава да се отъждествиш с него!
Май още дълго ще се наслаждаваме на кухи фрази, но пък какво ли може да излезе друго от Трифоновото фенско семейство
  Отговор с цитат
Старо 17.09.07, 14:31    2240    Re: ­Гост (2237) (click2open)   #46
divena

Оффффффффффф, честно, като трябва да се напада немате равни.
Би ми се искало да притежавам някои черти на някои хора от екипа на Слави, Вярвай ми - ще са ми много полезни. Ама чак пък да се отъждествявам с тия хора - няма нужда. Всеки играе собствената си игра. Те си правят шоуто, албумите, дразнят си някои хора...И така им е добре. Нека им е добре. Радвам се за тях.
Аз си имам собствена игра. Игра в която Слави и екипа му нито могат да ми помагат, нито могат да ми пречат. Защото те с нищо не могат да ми въздействат. Те имат самво ена роля в живота ми - като стане 22:30 да си пусна ТВто и тъй като няма нещо по-добро от това в повечето случаи (просто простотии като Биг брадър не гледах и няма да гледам) си пускам Шоуто и се забавлявам. Имам си разум и не приемам всяка казана от тях дума буквално. Онзи горе затова ми е дал акъл - да го ползвам, да разсъждавам с него. А след като свърши шоуто аз си продължавам с моята игра, с моите цели. Ако продължавам успешно - браво на мен. Ако някой път се проваля - изтърпявам си разочарованието и отново. Трифонов не ми е виновен. Не ми е виновен и Азис, нито кой да е. Просто защото те нямат нищо общо с моята игра.
Най-забавно ми е това определение "промит мозък"....Съжалявам, моят си действа на пълни обороти. Ако някой ден тук изникне някаква наистина струваща си дискусия - да, ще използвам мозика си...НО за безсмислени спорчета от рода видите ли , колко е вреден Тифонов, мерси няма нужда.
И тъй като в момента съм се задълбочила върху Червената книга на България открих едно растение, което много добре пасва на това което са екипа на Слави. Цветето се нарича Родопски силивряк (Haberlea rhodopensis), бялкански ендемит. Нарича се още Орфеево цвете. Защо ли го споменавом - защото това красиво цвете не загива.
В момента за някои хора от този форум се сещам за друго растение - Белла дона - упорит плевел.
Сори, на ботаническа вълна съм.......
И както казва Дамян Дамянов - Всички сме произлезли от маймуни, ама на някои хора маймунското им личи в повече....
Старо 17.09.07, 17:08    2250    Re: divena (2240) (click2open)   #47
­Гост
Гост

Разсъжденията ти показват всъщност колко ограничено разсъждаваш и факта че пускаш БТВ в 22:30 показва, че Славчо ти въздейства иначе не би го правила редовно, а още по-малко би го защитавала редовно тук!
Ние не сме фенове на Трифонов, при нас не важи "Не ме гледай кво върша, а кво ти говоря"
Как бихме си обяснили, че гледаш и симпатизираш на Трифонов в предвид тоновете мръсотия и простотия, която е оставил след себе си и продължава да бълва! Факта, че никой от феновете не коментира всички анти факти за Трифонов, по същество, говори, че избягйвайки тези теми те индиректно ги признават за истина и няма начин защото те са!
Явно на теб ума ти стига дотам да си пуснеш поредната простотия в 22:30 , за да се забвляваш някак си там и всичко останало излиза маловажно!Това, че Дългия окткрай време работи за тия дето разсипаха България и продължава да го прави. То не бяха комунисти,ДПС, мутри...работотдателите на Трифончо, които години наред съсипваха България и продължават!
Но какво значение има това, дай да си гледаме гологлавия простак всяка вечер нас това не ни вълнува!
Ето вижте се колко струвате фенчетата
  Отговор с цитат
Старо 17.09.07, 17:42    2252    Re: ­Гост (2250) (click2open)   #48
divena

Мерси за пълния нелогичен анализ. Ще си го поглеждам когато реша, че ми се чете нещо забавно.
Само дето никъде не съм писала че го гледам редовно. не ми трябва твоето разбиране относно симпатиите ми към когото и да е.
Със здраве и с пожелание за ПО-МАЛКО ОМРАЗА
И като тръгна да се продавам, ще те питам за цената.
Старо 17.09.07, 18:12    2254    Re: divena (2252) (click2open)   #49
­Гост
Гост

Не в това е проблема колко често го гледаш, а в това на какви хора симпатизираш и колко ти е морала! Но гледайки колко си системна тук, мога да си обзаложа, че си доста редовна и пред тв!
  Отговор с цитат
Старо 17.09.07, 18:39    2255    Re: ­Гост (2254) (click2open)   #50
divena

Случвало се е да го гледам два-три път иседмично... Не съм му от върлите фенове, но и не мога да разбера откъде тази омраза и завист към него.
Ходете един ден с неговата глава, пък тогава изказвяйте мнения.
А за морала ми нямаш никакво право на мнение. Не ме познаваш. Не си видяла какви постъпки имам, "за какво се боря"...За морала ми право на мнение имат хора, които ме познават много добре.
Намерила съм причини, симпатизирам. Ти си имаш причини - мразиш го - дали от завист, дали от нещо друго, не ме грее.... но моля, без крайни изказвания........Щото смятам че съм от хората дето са си спестявали обидите...но ...

Последно редактирано от divena : 17.09.07 в 19:08
Отговор

Инструменти по темата
Режим на показване

Правила за публикуване
You may post new threads
You may post replies