edno.info  

Назад   edno.info > Политика > Модериран раздел > Политика > АТАКА

АТАКА ataka.edno.info
Атака

Отговор

Инструменти по темата Режим на показване
Старо 01.05.09, 08:35    8567   #1
GlobalLeader

Регистриран: 28.02.07
Постове: 2 614
Default Правила - обсъждане

Тъй като няколко пъти се постави въпроса за цензура във форума и тъй като никой досега не започна нова тема, започвам такава аз.

Ето ги общите правила на форума/раздела:

http://edno.info/f/showthread.php?t=1057

Както се вижда от тях, подфорумът "Атака" е изключение от правилата и, както сме писали тук и по-рано, за момента тук няма цензура. Каква е причината за това - всеки знае, че симпатизантите на Атака обичат да се изразяват по-свободно - знае се от официалния форум на Атака, и ако тук се приложат общите правила, цитирани по-горе, това значи повечето симпатизанти на Атака да не могат да пишат тук и да бъдат цензурирани.

Лично аз съм за спазването на общите правила навсякъде, не само тук, но и във всички форуми. Но това е личното ми мнение, което ако се приложи, би обрекло този форум да няма посещаемост от симпатизанти на Атака.

Затова си кажете мнението за това трябва ли да има промяна в сегашните правила или не.
GlobalLeader е офлайн   Отговор с цитат
Старо 26.05.09, 01:19    8818    Re: GlobalLeader (8567) (click2open)   #2
tano079

Регистриран: 30.12.08
Постове: 530
Аз не знам какви правила могат да се създадът тука но тука във едно.инфо цари пълен хаос и тука стават много странни неща , питам до кога администратора ще спре да прави съботажи тука във под раздела на АТАКА , и когато прави нещо да вземе да напише нещо защо го прави ? Въпрос защо клиповете не се появяват във под форума на АТАКА да не нарушавам закона за изборите или администратора е решил да си начеши крастата тука като си покаже великите умения , и те са единствено да създава пречки и да праща мои теми във 16 глуха . Свободата и демокрацията са хубаво нещо но тука нещо прекаляват , а къде са моите права тука ? Администратора ми нарушава правата !.
tano079 е офлайн   Отговор с цитат
Старо 26.05.09, 03:18    8820    Re: tano079 (8818) (click2open)   #3
GlobalLeader

Написаното не отговаря на истината - ти даже пусна наскоро някакво видео, което още си стои, никой нищо не е модерирал в подфорума на Атака.
Старо 01.06.09, 23:31    8860    Re: GlobalLeader (8820) (click2open)   #4
tano079

Exclamation Ето още една наивност и заблуда .

Още един проблем във под форума на Атака е че такива индивиди като Глобамин създават нови теми във под форума на Атака и така запълват форума със простотии и е трудно човек да открие важните теми и въпроси които буквално са удавени във това блато на безкраини теми със простотии . Интересното е когато страничен човек отвори сайта на Атака или някъде другаде се вижда на какво ниско интелектуално ниво са темите който се коментират , дори самите коментари са много тъпи , винаги съм държал да има селекция на темите и да остават само теми които наистина могат да бъдат достойни за офицялен политически форум . Всеки има право да си кажи мнението но когато това мнение е тъпо трябва да се изтрива след няколко часа . Преди писах че не ми харесват тези безкрайни теми просто защото някой е седнал на криво и е решил да създаде тема за това как то Глобамин . Но явно Администраторите на политическите сайтове гонят бройката а не качеството на темите , срама и етикета който ще им лепнат външните хора си е за тяхна сметка , жалко че това удря и по имиджа на партията която отговаря за този сайт . Лично мнение , какво да коментирам повече то се вижда .

Последно редактирано от tano079 : 02.06.09 в 01:45
Старо 03.06.09, 03:59    8881    Re: tano079 (8860) (click2open)   #5
GlobalLeader

А кой и по какви критерии да оценява кои теми са важни и кои не, да прави селекция на темите? Какво да се прави с квалифицираните като "простотии"? А на теб приятно ли ще ти е ако твоите теми бъдат квалифицирани като "простотии" и бъдат изтривани, както предлагаш?
Старо 07.08.09, 02:31    9771    Re: GlobalLeader (8881) (click2open)   #6
gost
Гост

Постове: n/a
Много ми хареса теорията '' що е демокрация и свободна журналистика '' на журналиста Велизар Енчев във предаването което водеше на 03.08.09г. но на сайта на СКАТ го няма цялото предаване - голямо чудо като го качат цялото предаване на сайта ще им се разпадне компютъра на администратора

- винаги има някой важни неща във всички коментар ни предавания за който си заслужава човек да ги види - те са като малки зрънца истина които ако ги събираме накрая може да ги подредим във една философска книга на живота от която можем да почерпим мъдростта и моралните ценности които ако започнем да ги спазваме ще се превърнем във една достойна цивилизована бяла нация уважавана от други държави и народи .

за сайта на Скат няма какво да коментирам - той е като сиромашка нива те първа са бира материал .
  Отговор с цитат
Старо 07.09.09, 21:51    9946    Re: gost (9771) (click2open)   #7
gost
Гост

Някой не знае ли кой сайт да използвам за снимки ?
Искам да си направя профил там за да съхранявам снимки и да мога да ги качвам на тука във edno.info ?
Имам различни снимки дори и от телефона си . По някога има неща и ситоации които ме кефят и се опитвам да ги запечатя със телефона но е жалко че не мога да ги кача тука за да ги видите .
  Отговор с цитат
Старо 08.09.09, 15:18    9950    Re: gost (9946) (click2open)   #8
GlobalLeader

Ами аз знам този сайт:
imageshack.us

Сигурно има и други, но не съм ги тествал.
Старо 10.09.09, 01:40    9952    Re: GlobalLeader (9950) (click2open)   #9
tano079_
Гост

Wink zdraveite

Отговор с цитат
Старо 12.09.09, 03:57    9959    Re: GlobalLeader (9950) (click2open)   #10
tano079

Цитат:
Първоначално публикувано от GlobalAdmin Виж пост
Ами аз знам този сайт:
imageshack.us

Няма ли начин да се намалят тези латински знаци и числа много са дълги тези кодове , губят ми времето , за писане . Българска работа всички станахме големи професори като почнем да драскаме тези дълги кодове време не остава да пише човек нещо .
Старо 12.09.09, 13:31    9961    Re: tano079 (9959) (click2open)   #11
GlobalLeader

Можеш да ги копираш, а не да ги пишеш знак по знак.
Старо 12.09.09, 22:33    9962    Re: GlobalLeader (9961) (click2open)   #12
tano079

Да разбрах , мерси , тука не бях пробвал номера но стана , във други сайтове не става но , не се сетих да пробвам за тука .

Снимката е за проба .

Старо 22.09.09, 23:30    10016    Re: GlobalLeader (9950) (click2open)   #13
tano079

Thumbs down До Глобадмин - однесения от вихара

Цитат:
Първоначално публикувано от GlobalAdmin Виж пост
Ами аз знам този сайт:
imageshack.us

Глобамине този сайт който си ми дал , мразят АТАКА изтриха ми профила и за това снимките не се показват . Сложих моите снимки във общата група - папка без да ги смесвам при другите групи и ползвах сайта за съхранение на снимки .

Ти ще дадеш една помощ , пишман да стане човек от твоята помощ , не ! едно голямо благодаря за излишния проблем да си създавам профили и да си губя времето , нацъфкал съм целия интернет със моий профили , еще един изгърмян профил аман !
Не ми помагай намерих къде да съхранявам моите снимки , за сега .

...........

Сега ще чакам и тука да видим дали ще ме изгонят , направил съм лична , отделна обща папка за политика .
Старо 23.09.09, 00:14    10017    Re: tano079 (10016) (click2open)   #14
GlobalLeader

Аз така като гледам, те са ти изтрили от terraristic.net, а аз съм ти дал друг сайт.
А иначе Атака и аз я мразя, след като продължават да трият наши регистрации и теми от форума си. Атака е отровния двойник на ДОИП, който само говори, но нищо не прави.
Старо 23.09.09, 00:37    10019    Re: GlobalLeader (10017) (click2open)   #15
tano079

Ти можеш да си правиш профили колкото си искаш като гледам какви теми си нацъфкал във едно.инфо се вижда че си човек със много свободно време забавлявай се докато ти изтриват профила във сайта на АТАКА
Старо 23.09.09, 12:16    10022    Re: tano079 (10019) (click2open)   #16
GlobalLeader

Ще се забавлявам, когато Атака бъде изтрита от списъка на политическите партии и бъде заменена с ДОИП.
Отговор

Инструменти по темата
Режим на показване

Правила за публикуване
You may post new threads
You may post replies