edno.info  

Назад   edno.info > forum.edno.info > За сайта и форума

За сайта и форума Въпроси и коментари за сайта и форума

Отговор

Инструменти по темата Режим на показване
Старо 14.04.07, 04:19    376   #1
GlobalLeader

Регистриран: 28.02.07
Постове: 2 614
Default Предложения за нови форуми пускайте в този форум

Предложения за нови форуми може да пускате тук - някои ще се одобряват, а други - не, но така или иначе предложения може да давате.
GlobalLeader е офлайн   Отговор с цитат
Старо 14.04.07, 09:52    379    Re: GlobalLeader (376) (click2open)   #2
­Гост
Гост

Постове: n/a
Default Nov Forum:

Необходим е нов Форум в който да бъдат застъпвани становища за prawilnoto развитие на обществото. Неговото име трябва да бъде:
"Комунизмът - истинското бъдеще на света!".
Компривет!
  Отговор с цитат
Старо 14.04.07, 10:18    381    Re: ­Гост (379) (click2open)   #3
GlobalLeader

Комунизмът има една характерна особеност, която се нарича "цензура", а пък хората, поддържащи този сайт категорично не подкрепят цензурата, така че засега въпросът се отлага, обаче нищо не ти пречи да пускаш за обсъждане своите идеи във форума за политика ТУК.
Старо 19.10.07, 00:10    3122    Re: GlobalLeader (381) (click2open)   #4
Ve4en

Регистриран: 18.10.07
Постове: 12
Предлагам нов форум:

"Вечното търсене"

Който да включва най-разнообразна информация и дискусии за духовни течения, йога, окултизъм, Учители и т.н.

Ve4en е офлайн   Отговор с цитат
Старо 19.10.07, 01:39    3126    Re: Ve4en (3122) (click2open)   #5
GlobalLeader

Колкото и да искам да мога да осигуря форум за всички по всички теми и въпроси, това изисква ресурс и поддръжка, защото форумът ще стане огромен - ще трябва екип от хора да го поддържат, иска организация, а също и финансов ангажимент. Засега не съм сигурен дали форумът ще може да се разрастне до мащабите на най-големите форуми. Затова гледам да се акцентира на по-важните неща и да служи нещо като контролен форум на другите съществуващи форуми - виж Черния списък на форумите. Тъй като "рибата се вмирисва от главата", беше направен раздел политика. Поради горните причини ще трябва вероятно да се отказват доста предложения за нови форуми, но това не пречи да предлагате - все някои предложения ще бъдат реализирани. Засега не мога да си представя в този форум да има 500 подфорума, в някои от които да има 1 милион поста, както би станало ако привлечем целият Интернет. А започне ли се форум, после трудно се спира, така че всяко решение за започване на нов подфорум трябва да е добре обмислено. Засега ако искаш можеш да започнеш подобна тема в Общия форум и да видим какъв ще е интереса и по-нататък да се прецени. Струва ми се обаче, че доста хора са неподготвени по темата, така че май няма да има с кого да си говориш.
Старо 20.10.07, 02:44    3134    Re: GlobalLeader (3126) (click2open)   #6
Ve4en

Благодаря за отговора.
Разбира се не могат да бъдат покрити всички области на интереси в един форум, но все пак трябва да има и.... малко място за духовното.
Защото да се пише само за проблеми някак става доста песимистично и безизходно. Трябва да се търсят и отговорите и решенията на проблемите.

Познавам един юзър от дир.бг с когото разговаряхме това лято за необходимоста от форум за духовна информация и той е жива енциклопедия. Ще го информирам за този форум и се надявам да се съгласи да отговаря за всякакви духовни учения - много е чат наистина.

А сега ще пусна нещо както ме посъветва....
Старо 20.10.07, 11:02    3137    Re: Ve4en (3134) (click2open)   #7
GlobalLeader

Ако става въпрос за малко място - такова ще има, каквото има в общия форум, пък за специален тематичен подфорум е рано да се мисли и прави тук. Форумът тук обаче може да се ползва за отправна точка към правилните места в Интернет, където има свободна дискусия и съответно да не насочва потребителите към места, където няма обективна дискусия. Споменатият от теб форум не се ползва с добро име тук - до такава степен, че даже споменаването на името му е нежелателно - той е включен в Черния списък на форумите. Потребители от там, които не отричат положението в онзи форум, също се считат за некачествени, тъй като в този случай те са част от създателите и поддръжниците на статуквото.
Старо 20.10.07, 17:27    3140    Re: GlobalLeader (3137) (click2open)   #8
Ve4en

Съгласен.

Но аз лично не съм съпричастен или свързан с този форум от "Черният списък на форумите" .
Ползвам единствено домейн.

Ако това лично не ти пречи нека стои моят Блог в Общия списък.

Може би с течението на времето и аз и моят приятел за когото ти говорих може да спретнем един Форум за духовна култура и източни учения тук.

Пускам няколко линка в темата ми КОИТО НЯМАТ дир.бг ЗА ДОМЕЙН.

Старо 20.10.07, 22:10    3142    Re: Ve4en (3140) (click2open)   #9
GlobalLeader

Безплатни блогове мисля, че могат да се намерят и на други места в Интернет, а всяко споменаване на сайт с този домейн, е вид реклама на една мошеническа фирма, съставена от комунисти от кръга на Жан Виденов, която според мен трябва да бъде закрита поради гавра с потребителите.
Отговор

Инструменти по темата
Режим на показване

Правила за публикуване
You may post new threads
You may post replies