edno.info  

Назад   edno.info > forum.edno.info > Други > Черен списък на фирмите

Отговор

Инструменти по темата Режим на показване
Старо 19.05.17, 13:49    12035   #1
aaa78

Регистриран: 19.05.17
Постове: 1
Thumbs down Боро Трейд - сервиз на KARCHER

Да ви обясня с 2 думи защо ДА НЕ СТЪПВАТЕ във фирма Боро Трейд, който освен, че са супер скъпари, са и супер некадърни, лъжливи, нагл, измамни и подли.
Оставям си миналата седмица при тях водоструйка KARCHER за преглед, защото както работеше, рязко й намаля налягането. Реших, че е нещо дребно. Предварително ми казаха - диагностиката е 24лв. - ОК!
След като 3 дни не ми се обадих, аз ги търся - не били я гледали още. Леко се изнервих, явно схванаха, щото след 10 мин ми се обажда някакъв ентусиаст - ами имала много неща за ремонт (всички гумички, 2 клапана за налягане, масло за смяна и нататък не го слушах вече), едва ли не без пластмасовия корпус всичко останало... щяло да излезе около 240лв. всичко. Викам - НЕ, МЕРСИ! Идвам да си я взема... Ама не можело сега да си я взема, да ида след 2 дни, че тя не била при тях... Е как така до преди 10 мин не я бяха диагностицирали, сега изведнъж вече всичко е за смяна, пък от друга страна не е при тях...
Реших, че след като до последно е работила, няма как изведнъж да са се скапали всички гумички, 2 клапана за налягане, масло в мотор и още незнам-си-кво наведнъж.

Как да е, не ми се разправяше, отидох след 2 дни, платих им 24лв. диагностика (за какво ли, не са я погледнали дори според мен...), при което взеха да ме убеждават или да я ремонтираме, или да си купя нова за 600 и отгоре лева. НЕ, МЕРСИ!
Оттам веднага я занесох в друг специализиран сервиз на KARCHER, където след 2 часа беше готова за скромната сума от... 35лв! ТРИДЕСЕТ И ПЕТ ЛЕВА, а тия нещастници дори не са я погледнали и ми поискаха 240лв. и отгоре! Пълни некадърници и измамници.
ОТДЕЛНО - майсторът, който я поправи, ми обясни, че е направил САМО профилактика и някаква настройка и е сменил САМО едно малко пластмасово клапанче (за стотинки - около сантиметър на сантиметър голямо), КОЕТО ОБАЧЕ тия гадове от Боро Трейд нарочно са монтирали наобратно, за да не може да работи машината.

Накратко е това, естествено разполагам с необходимите документи за доказателство.
СЪВЕТ - заобикаляйте отдалеч гадовете от БОРО ТРЕЙД! Лично мнение за Боро трейд!
aaa78 е офлайн   Отговор с цитат
Отговор

Инструменти по темата
Режим на показване

Правила за публикуване
You may post new threads
You may post replies