edno.info  

Назад   edno.info > Политика > Модериран раздел > Политика > АТАКА

АТАКА ataka.edno.info
Атака

Отговор

Инструменти по темата Режим на показване
Старо 08.07.09, 01:53    9300   #1
GlobalLeader

Регистриран: 28.02.07
Постове: 2 614
Default Малоумните атакаджии

Едно от особено забавните за наблюдение неща в официалния форум на Атака, са руските ботове, които често пускат различни спам теми, на които малоумните атакаджии отговарят, без да си имат и идея, че съобщенията се пускат автоматично от ботове.
После как да не гласуват за Атака?
GlobalLeader е офлайн   Отговор с цитат
Старо 09.07.09, 01:40    9312    Re: GlobalLeader (9300) (click2open)   #2
tano079

Регистриран: 30.12.08
Постове: 530
Цитат:
Първоначално публикувано от GlobalAdmin Виж пост
съобщенията се пускат автоматично от ботове.
Аз не знам какво е това ботове и пускането на автоматични теми ???
Ако те отговарят на темите това е така защото вярват на сайта че е коректен със тях и те са добронамереени към сайта на АТАКА .

Те не са малоумници ако не знаят за къкво става дума и дали това не е някаква маниполация , важното е да мислят като националисти и точка по въпроса . Апък човек ако не вярва на своите си хора , които мислят политически еднакво , на кого да вярва на ДПС ли ? Важното във сайта е , шараните да се хващат , само че повече се хваща цацата а качествените хора са голяма рядкост , особенно като почнат да си теглят едни майни .

Хората не са като Баба Ванга за да виждат невидимото и да предвиждат нещата който обикновения човек не вижда . Има злонамерини хора които по принцип се държат добре със хората но им мислят злото всичко е въпрос на осещане във характера на другия и най вече на късмет .

Инак тези дето се подават на маниполации са хора със слаб характер , дори това да не им личи на външен вид , те лесно могат да бъдат маниполирани да се превърнат във марионетки във ръцете друг политик ако ги държи със някакъв компрумат , така правише и Доган със своите депутати . На всеки човек може да му се намери цаката само човек да пожелае , ако няма компрумат винаги може да се създаде такъв , да му мислят политиците . Апък тези от агентурата да не говорим , затуй повечето са със обратни резби , секса е част от тяхното промиване на мозъци и лумпинизиране .
tano079 е офлайн   Отговор с цитат
Старо 09.07.09, 02:09    9313    Re: tano079 (9312) (click2open)   #3
GlobalLeader

Аз не знам колко пъти трябва да им се каже, че сайтът и администраторите не са коректни с тях. И за ботовете им беше казано, но няма всичко да им се сдъвче и да им се даде наготово съвсем. Ботовете са програми за изпращане на спам по форуми с цел нещо да се популяризира в търсачките. Май и администраторите не са наясно, защото те не трият този спам, обаче пък за сметка на това цензурират сериозни теми. Сбъркана работа като самата атака.
Старо 09.07.09, 20:59    9316    Re: GlobalLeader (9313) (click2open)   #4
tano079

Днеска се извинявам за кофти ситуацията която се получи . Но не стана по моя вина .
  • Глобамине да ти се оплача . Днеска си ходех по улицата и си хапвах закуска като се наслаждавах на живота , така литературно да се изразя . След като си изядох въпросната закуска поседях малко за да видя какво става на улицата , както обикновено гледах напред и изобщо не знам и не предполагам какво става около мен .Настъупи пълна трагедия , някъква журналиска , готена мацка без да знам от коя медия беше ми заби микрофон във лицето и ми зададе въпрос , ужас може ли такива изненади , направо си глътнах граматиката . Само какви неща стават .

Само какви изненади , аз да не съм тръгнал да давам интервю , това си беше направо шокова изненада , ако знаех щах да се подготва и щях да мога да кажа нещо смислено , а то се получи така много тъпо и сега не знам по коя медия ще ме изтрапосат , че моите познати да ми слушат простотиите които съм казал , от шок направо не можах да си оформя мисалта . На микрофона нямаше лого на някоя медия и дори не знам сега на кой канал може да ме пуснат .
Старо 09.07.09, 22:15    9317    Re: tano079 (9316) (click2open)   #5
GlobalLeader

Бе никой няма да разбере, че си ти. Някой дали те познава?
Старо 09.07.09, 23:15    9321    Re: GlobalLeader (9317) (click2open)   #6
tano079

Lightbulb Отговарям на глобамин

Мои познати ще коментират към моя край , инак за големия град на никой не му пука ако ме види във някоя медия , ят ме че се получи много тъпо и някой монтажист на филма ще си каже този е много тъп , а дали знае че съм хванат във изненада това едва ли ще знае .

Преди една седмица един ме видял във един супермаркет и нещо се разприказвахме без аз да го познавам , чудя се тоз от къде ме познава и накрая го попитах и той ми отговори много тъпо . Позамисли се и накрая не можа сам да си отговори на въпроса . Аз му казах че хората си приличат и ме е объркал със някого . А той настоява ше че ме познава и ме е виждал от някъде . Аз му казах че нещо греши и да не се напряга много да мисли и че си въобразява .

Макар че предполагам от къде може да ме е виждал но не се опитах да му подскажа , много ,много да не знае . Предпочитам да не ме познават , несъм стигнал на такова финансово ниво че да ставам публична личност , хората са различни и ако някой политически враг ме нападне аз какво ще правя , да плащам за лечение , за адвокати , всичко във България е пари . Аз нямам излишни пари за глупости , аз съм минал през такъв огън , още веднъш , не благодаря , за това моята позиция е да си трая и много , много да не се показвам тук е Булгаристан и трябва да се пазя , това е положението .
Старо 10.07.09, 03:58    9324    Re: tano079 (9321) (click2open)   #7
GlobalLeader

Докато Ахмед Доган поддържа охрана от 36 човека, как обикновените хора ще се противопоставят?
Старо 15.07.09, 20:07    9371    Re: GlobalLeader (9324) (click2open)   #8
gost
Гост

Постове: n/a
хахаха Тано имал приятели ето личи си какви са антифеновете на Слави.Живеят в своя измислен свят.
Ало, Тано ти и другите антифенове като УУУ и GlobalAdmin нямате никакви приятели.Защото сте прости, грозни и завестливи.И завиждате на преуспелите хора като Слави.
  Отговор с цитат
Старо 15.07.09, 21:00    9373    Re: gost (9371) (click2open)   #9
Гост
Гост

Цитат:
Първоначално публикувано от gost Виж пост
хахаха Тано имал приятели ето личи си какви са антифеновете на Слави.Живеят в своя измислен свят.
Ало, Тано ти и другите антифенове като УУУ и GlobalAdmin нямате никакви приятели.Защото сте прости, грозни и завестливи.И завиждате на преуспелите хора като Слави.
Що не ходиш да надуваш нечи гайда а си седнал да пишеш срещу нас господин преуспял . А ти какво си постигнал във живота , да гледаш шоото на тъпия дългуч и да се подиграваш на хората във интернет , ти си пълен дудук . Ти си един Педи-грипал , една лумпинизирана гъба която се храни със гнила оборска тор .

Някой хора си имат приятели ако искаш да знаеш ЛЬО-ЛЬО ......... Моят измислен свят е Содом и Гумор преди потоп . Така че гледай много да не се навираш главата във чужди светове да не захапиш на няко му кожения .
  Отговор с цитат
Старо 15.07.09, 21:23    9374    Re: Гост (9373) (click2open)   #10
gost
Гост

Грешиш, аз не съм мъж. А съм жена.А ние жените сме много по-умни от вас мъжете.
  Отговор с цитат
Старо 15.07.09, 23:30    9384    Re: gost (9374) (click2open)   #11
gost
Гост

Цитат:
Първоначално публикувано от gost Виж пост
Грешиш, аз не съм мъж. А съм жена.А ние жените сме много по-умни от вас мъжете.
Всеки мъж може да пише че е жена или обратното , тука всички са анонимни . Ако си жена ще се радвам да бъдеш по умна и сама да поемеш инициативата във леглото , защото такива дето само се изтъкват пред мъжете накрая винаги ги ползват за сексуална употреба .
  Отговор с цитат
Отговор

Инструменти по темата
Режим на показване

Правила за публикуване
You may post new threads
You may post replies