edno.info  

Назад   edno.info > Политика > Модериран раздел > Политика > АТАКА

АТАКА ataka.edno.info
Атака

Отговор

Инструменти по темата Режим на показване
Старо 11.05.09, 22:53    8707    Re: Гост (8695) (click2open)   #26
tano079

Регистриран: 30.12.08
Постове: 530
Exclamation Тези мурално пропаднали хора ще развалят сайта , под форум на АТАКА .

На горния дето е писал бих го попитал ами ние като сме грозни какво да правим и ние искаме да намажем нещо , по делекатно да се изразя . Ама че съмочуствие и какво високомерие !
  • Ето Дами и Господа 4 дена ме нямаше и тука стана истинска свинщена , това показва муралния опадък на нашето общество и разлагането на ценностната система у повечето хора . Да не забравим че сайта е свободен и всеки човек може да пише разни неща дори и да злоупотребява , винаги съм казвал че някой хора си избиват комплексите във Интернет за това не трябва да им обръщаме внимание .

Последно редактирано от tano079 : 12.05.09 в 01:10
tano079 е офлайн   Отговор с цитат
Старо 11.05.09, 23:41    8708    Re: Гост (8695) (click2open)   #27
tano079

Цитат:
Първоначално публикувано от Гост Виж пост
Въпр.: Къде беше Волен до 2004 година?
Отг.: В психиатрията.
Ей този нещасник като повечето политически ибрикчии и дупедавци си позволяват да обиждат п.п.Атака и нейния лидер , това е нормално и след време когато партия Атака стане една от водищите партии във България , тези политически хамелеони ще се наредят във предните редици на п.п.Атака и ще започнат да богославят Волен Сидеров и неговата партия за да може отново да запазят своите постове и да продължат да паразитират на гърба на Българския народ . Дали след политическата елфория от голямата подкрепа към п.п.АТАКА Волен Сидеров ще си спомни за тези хора които го плюеха не мога да кажа , обикновенно до сега се получаваше винаги така че тези политически хамелеони винаги остават със управляващите и бързо се забравя кой за къкво се е борил преди това .
Старо 12.05.09, 00:55    8709    Re: tano079 (8708) (click2open)   #28
tano079

Exclamation Збогом на лъжата СДС .

Хубавата новина тази седмица която отмина е че лъжата СДС измислена от комунистите , изгуби доверието и подкрепата на народа и процесите които се случват около СДС са резултат и следствие на лъжите и отвращението което изпитват повечето Българи когато чуят тази мръсна дума СДС . Интересен е парадокса че СДС се ликвидира по време на управлението на комунистите , какво да коментирам че тя е тяхна рожба , тяхно е правото да разтурят СДС , та нали тя беше създадено от държавна сигурност по времето на Андрей Луканов за да бъде одушник на народното недоволство , за да не се повторят Румънските събитията във България . Повечето членове на СДС бяха или кандидати за партийни постове или провалени и неуспели политици от комунистическата върхушка преди 10 ноември 1989 г. На СДС бих им казал Времето вече не е ваше , збогом любима , ще си спомням за теб със отвращение . Двадесет години анархия стигат !!! Преседна ни тази демокрация , малко в повече ни дойде .
Старо 12.05.09, 02:19    8710    Re: tano079 (8707) (click2open)   #29
GlobalLeader

Регистриран: 28.02.07
Постове: 2 614
А, че то, и той е грозен, ама по форумите пише друго, защото няма как иначе да си вдига самочувствието.
GlobalLeader е офлайн   Отговор с цитат
Старо 12.05.09, 02:24    8711    Re: tano079 (8708) (click2open)   #30
GlobalLeader

Може човекът просто да е привърженик на ДОИП, макар че ако е така, трябва да го напише.
Старо 12.05.09, 02:25    8712    Re: tano079 (8709) (click2open)   #31
GlobalLeader

И аз мисля, че времето на СДС свърши и трябваше да свърши - те доказаха за 20 години, че не свършиха това, за което уж трябваше да съществуват - да премахнат комунистите. Същото важи и за Костов.
Старо 12.05.09, 23:58    8717    Re: GlobalLeader (8712) (click2open)   #32
Vanyna

Регистриран: 16.04.09
Постове: 1
Как пък нито една дума не беше изписана правилно от всички вас!...Нарочно ли? Може би е тенденциозно: ето колко са неграмотни атакистите!...Ей, момчета, не се излагайте! И "селянчето", а и "пловдивчанчето"
Vanyna е офлайн   Отговор с цитат
Старо 13.05.09, 00:48    8718    Re: GlobalLeader (8710) (click2open)   #33
tano079

Цитат:
Първоначално публикувано от GlobalAdmin Виж пост
А, че то, и той е грозен, ама по форумите пише друго, защото няма как иначе да си вдига самочувствието.
Правилно Глобамине повечето хора си създават фалшиви образи във Интернет но ние не трябва много да им вярваме защото зят повечето профили стоят хора които всъщност не са това за което се представят и във повечето случаи направо злоуптребяват със изграждането на фалшиви образи .
  • Например някой си мисли че съм готин и красив но всъщност не е така да кажим че изглеждам гори доло под нивото , абе направо грозен , както се казва във повечето случаи '' не става '' така че без задни мисли . Във крайна сметка красотата не е всичко на този свят , важно то е душата на човека , всеки човек носи във себеси качества на характера които го различават от другите и ако познаваш такъв човек при разговор или покрай неговото опкръжение може да те зареди със положителни емоции , така че е много важно когато човек си избира приятелите или гаджетата . Смятам че повечето хора мислят като мен .
Старо 13.05.09, 01:07    8719    Re: Vanyna (8717) (click2open)   #34
tano079

Цитат:
Първоначално публикувано от Vanyna Виж пост
Как пък нито една дума не беше изписана правилно от всички вас!...Нарочно ли? Може би е тенденциозно: ето колко са неграмотни атакистите!...Ей, момчета, не се излагайте! И "селянчето", а и "пловдивчанчето"
Гледай ти гражданката , звучи много мизерно , много нищожно , аз да не съм втора категория човек , отивай да пасеш трева , как само го каза '' селянчето '' аз да не съм просяк , ще я видим тази работа .
Старо 13.05.09, 13:02    8720    Re: tano079 (8719) (click2open)   #35
zxgdfg
Гост

Постове: n/a
муралния опадък

ВАФЛА МУРА! МУРАЛЕН ОПАДЪК!

Пише се мОрал, мОрален упадък!

Ама в циганските паланки няма училище!
  Отговор с цитат
Старо 13.05.09, 13:04    8721    Re: zxgdfg (8720) (click2open)   #36
Plovdiv Rules
Гост

Въпр.: Къде беше Волен от Ямбоооол до 2004 година?
Отг.: В психиатрията в Ямбол.

Волен изобщо не е фешън!
  Отговор с цитат
Старо 14.05.09, 01:12    8722    Re: Plovdiv Rules (8721) (click2open)   #37
tano079

Default Това е отвратителен човек .

Единстеното нещо което правят някой хора е да влизат тука и само да критикуват другите без да изразят своята позиция по дадена тема или проблем . Аз никъде не съм писал че съм професор по Българска филология , защото за да знаеш перфектно езика трябва цялото ти образование да се занимава само със това , във България 90 % от хората не знаят писмения език и допускат грешки . Това е така заради претоварената учебна програма на учениците и сложността на Българския език който е 6 -пъти по сложен от Английския , но нашите професори които подготвят учебната програма умишлено я правят претоварена и сложна за да може Българските училища да бълват неграмотни хора и да убиват желанието на децата към изучаване на учебния материал .
  • Това е същия идиот който пише срещу мене и срещу Волен Сидеров , това че съм учил в такова училище , не се опитвай да ме компексираш , този мръсник винаги се опитва да ми смачка самочувствието по някъкъв начин и да ме омаловажи като личност . Има ги такива хора , и те се опитват по този начин да манипулират хората за да им наложат някъкъв контрол като извършват психологически турмоз върху хората станали жертва на такива манипулатори . Хубавото на Интернета е че ние не се познаваме и ако на мен ми писне , винаги мога да изключа компютъра и да се освободя от този гадняр който ми натоварва съзнанието със отрицателни емоции и подтиска моето самочувствие да се самоопределям като отделна мислеща личност . Номера при мен няма да мине защото когато си искам мога да влизам във сайта . Не ми пука от теб задник тъкъв !
Старо 14.05.09, 03:31    8724    Re: tano079 (8722) (click2open)   #38
Мария
Гост

Тано е един простак!
  Отговор с цитат
Старо 14.05.09, 03:33    8725    Re: Мария (8724) (click2open)   #39
zlatina
Гост

Аз Златина Савова казвам ще tano ми крадна едни пари от хола в кухнята.
И Тано е гъз и антифен понеже обижда великите хора като Слави Трифонов.
Не обиждайте Слави Мечо.
  Отговор с цитат
Старо 16.05.09, 23:32    8734    Re: zlatina (8725) (click2open)   #40
tano079

Ето виждате ли как ме обиждат тука влизат само анти АТАКИСТИ за да плюят срещу всеки който защитава идеите на п.п.АТАКА . Наистина трябва да има цензура и да се ограничът тези хора , тяхното поведение е безобразно , лишено от всякакъв здрав разум и благоприличие . .
  • Тази Златина е голяма лъжкиня , аз не я познавам а камоли да съм бил във нейния апартамент , безсрамница . Ето как да я хванем във лъжа , не разбрах във кухнята или във хола ти откраднах парите , тя така обвинява всички които мразят онзи дългуч Слави дето на горните етажи не достига кръв за да му оросява сивото вещество ако въобще го има . Какво ли бих ти откраднал от тази златина , някоя секс играчка купена от блиския секс шоп , тази комплексирана жена само ще си мечтае за мъж а камоли за онзи дългуч дето лети във облаците и дали е виждал някога тази Златина , едно голямо неглиже което никой няма да забележи нейното присъствие .
Старо 17.05.09, 23:26    8744    Re: tano079 (8734) (click2open)   #41
векил
Гост

Default политика

Много мръсно тука ве.Последния не е почистил.Волен си е у ред.Ама много гурлеци в тас държава ве.Атака трябва да почне отдалеч, пък след стотина години...(ама нали за България го правим).Неграмотността не е опасна.Полуграмотността е съвременния проблем наш.
  Отговор с цитат
Старо 19.05.09, 19:04    8755    Re: tano079 (8734) (click2open)   #42
GlobalLeader

Това са не много нормални хора по моя преценка, които провокират всеки и се заяждат с всеки без причина. Това са безотговорни хора, които се забавляват по този начин без да преследват конкретна цел. Най-добре е да не им се обръща внимание. а иначе за цензурата - има си тема за обсъждане на правилата - правете конкретни предложения там. Нека и от официалния форум на Атака дойдат и си кажат мнението по отношение на правилата в този форум.
В случая конкретно, по моя преценка, сме свидетели на имитация на пост на Златина, която иначе пише по точно такъв начин - само не разбирам защо авторът го прави - може би, за да ни покаже колко е ненормална и да ни накара да застанем срещу нея, което обаче ние си го знаем и правим и без това.
Старо 19.05.09, 19:05    8756    Re: Vanyna (8717) (click2open)   #43
GlobalLeader

А циганите пък въобще не пишат май, защото и толкова не могат, мисля аз.
Старо 02.06.09, 12:18    8869    Re: GlobalLeader (8756) (click2open)   #44
Елтимир

Регистриран: 02.06.09
Постове: 22
Default Волен през 1990 година

Ето ви една снимка:
http://eltimir.ucoz.ru/photo/3-0-318-3
На нея се виждат освен Волен Сидеров, също Николай Колев - Босия, Димитър Томов, Коци Иванов, Григор Симов, Костадин Георгиев... Снимката е от личния архив на Григор Симов. Доколкото знам, преди мен никой не я е пускал в Интернет.
Така, къде беше Волен Сидеров тогава? Беше сред хората на Илия Минев. Обаче подкрепи не него, а Румен Воденичаров. Само ще припомня, че по това време Воденичаров беше върл защитник на ДПС и се снимаше по минаретата на джамии заедно със своя секретар Георгий Сергеевич Лунд. Имам и такава снимка, ако трябва ще я покажа. Та с две думи. През 1990 година Волен Сидеров беше заклет АНТИнационалист. Впрочем научих, че съпругата му Капка е еврейка по произход. Тази тема също е много любопитна, но сега въпросът беше какво е правило момчето до 2005 година, когато в апартамента на Веселин Данов телефонът му звъни, той излиза на терасата, нещо говори, връща се и казва: "Намериха се пари. Отивам сам на избори."
Затова предлагам темата леко да се преименува. Какво правеше Волен Сидеров, преди да се намерят пари? Само предлагам, пък вие решавайте. Аз съм още съвсем нов тук.
Елтимир е офлайн   Отговор с цитат
Старо 02.06.09, 16:43    8872    Re: Елтимир (8869) (click2open)   #45
Елтимир

Default За героите и подлеците на Втори юни

Тук:
http://www.voininatangra.org/modules...=0&#entry35229
А също тук:
http://tom.icnhost.net/~ideyazab/ind...1095&Itemid=51
Ще намерите разширен вариант, илюстриран със снимки, посветен на измамниците в политиката. Там става дума на няколко места и за Волен Сидеров. С конкретни факти.
Елтимир е офлайн   Отговор с цитат
Старо 03.06.09, 23:59    8898    Re: Елтимир (8872) (click2open)   #46
tano079

Exclamation До Елтимир

Аз не знам със къква цел се пишат глупости срещу Волен Сидеров , но вече толкова много свинщина се написа срещу него че и каквото вече и да се напише срещу него човек трудно може да повярва . Заради водената политика от негова страна това е един от най мразените политици може би защото комунистите не могат да го държат под свой контрол и със неговото говорене срещу крадливата комунистическа сган , той застрашава бизнеса на много мафиоти които по престъпен начин приватизираха държавни предприятия за милиарди .
  • ( Това за Капка е пълна тъпотия . ) Във крайна сметка ако погледнем през годините всеки човек е вярвал във някъкви идеи но след време човек преосмисля нещата и разбира че във това което е вярвал до някъде е правилно но тази идея иска малко промяна защото със времето тя не отговаря на добрите очаквания на хората . Чудесен пример за промяна във идеите е че преди се е вярвало че 100 процентовия капитализъм е нещо добро но днеска се оказва че това мислене е грешно и монополизма на големите фирми които нарушават човешките права на милиони хора са заплаха за националната сигурност на цяла една държава . Аз съм за всички монополни предприятия да преминат автоматично под контрола на държавата .
Аз не си правя илюзии че във партия АТАКА няма хора които са минали през политическите школи на стария режим , дано Волен да има късмет при техния избор да бъдат верни на националистическата кауза и дано да бъдат много полезни със опита който са предобили през годините . Все пак за да се управлява държава трябва един лидер да се обгради от различни хора които всеки по отделно си разбира във своята област във която те са работили . Така че тука няма място за притеснения и краен политически фанатизъм при селекция на хората , а ако някой кадър не си върши работата винаги може да го смени . Така че п.п.АТАКА е нито червена нито синя партия защото във себе си тя обединява различни хора със различни политически убеждения , единственото нещо което трябва да ги обединава това е националистическата идея , да си върнем България на Българите .
  • Лютви Местан ще вземе да пророкува моите политически идеи за бавно и плавно отнемане на правата , само че този път когато разрушим пирамидата ДПС ние не трябва да спираме а да продължим да рушим и основите на тази пирамида , за да не може никой вече за напред да построи подобна престъпна политическа пирамида която да застрашава единната териториална цялост на България . Само тогава можем със гордост да кажим че сме направили нещо добро и полезно за България че сме преключили със проблема веднъш за винаги .
Старо 04.06.09, 05:53    8899    Re: tano079 (8898) (click2open)   #47
Елтимир

Default Думи, думи, думи

Да, само и единствено думи от страна на Волен. Делата ги няма. Помагал съм на Волен, без да търся нищо за себе си. Само че той не иска това, което твърди, че иска. Ако имах една десета от неговата власт, ДПС досега да го няма. Ако пък Волен беше взел до себе си реални, доказали себе си националисти, вместо разни политически недоразумения, досега щеше да е № 1. Само че той се интересува единствено от парите и материалната изгода. Това е истината, колкото и неприятна да е. Проявих достатъчно търпение, стига толкова.
Старо 04.06.09, 06:03    8900    Re: Елтимир (8899) (click2open)   #48
Елтимир

Default Реалности

Нещо от тази сутрин:
http://vazrajdane.ucoz.ru/photo/11-0-887-3
Такива неща биват търпяни във форума на "Атака". В същият този форум обаче никой не търпи старите български националисти. В централното и местни ръководства е същото. Просто форумът е огледално отражение на състоянието на партия "Атака". Как да вярвам на Волен?
Старо 04.06.09, 07:34    8901    Re: Елтимир (8900) (click2open)   #49
Елтимир

Default Старият номер

Отново и пак отново припомням нещо. През 1990 година СДС тръгна към властта с обещания за демокрация. Днес целият народ мрази, ненавижда самата дума "демокрация". Волен Сидеров тръгна с думата "национализъм"... Нужно ли е да ви казвам какво следва нататък? Доколкото ми позволяват силите, аз ще се посторая този път измамата да не мине. Понятието Национализъм трябва да остане чисто!
Старо 07.06.09, 01:07    8921    Re: tano079 (8679) (click2open)   #50
Мишо
Гост

Цитат:
Първоначално публикувано от tano079 Виж пост
Ти от кое село си , като ти чета простотиите се вижда че си някой краварин от шопския край , аз съм си на мястото а ти нещо си излишен тука , отивай при твоята златина да пазите зеленчуковата градина от птичките .
ТАНО Е ЕДИН ИДИОТ ОТ ВИДИНСКИЯ КРАЙ ТЕ ТАМ ВСИЧКИ СА ПРОСТИ ПОНЕЖЕ И ТОЙ ВСЪЩНОСТ Е КИРО АДМИНА ОТ ВИДИНСКИТЕ СЕЛА.

ТАНО СЕЛСКИЯ ГЛУПАК Е ПРИСТРАСТЕН КЪМ ИНТЕРНЕТ.

ВЪВ ВРЪЗКА С ТОВА ДЪРЖА ДА ОТБЕЛЕЖА ЧЕ ТАКИВА ХОРА СА ЖАЛКИ.
АЗ НАПРИМЕР ИЗПОЛЗВАМ ИНТЕРНЕТ САМО 2-3 ПЪТИ В МЕСЕЦА.

А НЯКОИ ЖАЛКИ ХОРА КАТО ТАНО ЖИВЕЯТ В ИНТЕРНЕТ.
  Отговор с цитат
Отговор

Инструменти по темата
Режим на показване

Правила за публикуване
You may post new threads
You may post replies