edno.info  

Назад   edno.info > Политика > Модериран раздел > Политика > АТАКА

АТАКА ataka.edno.info
Атака

Отговор

Инструменти по темата Режим на показване
Старо 17.05.09, 19:05    8740   #1
Даньо
Гост

Постове: n/a
Default Истината за АТАКА

Какви компроменти, има само факти, че Атака е много важна част от ДПС

- ЕДИНСТВЕНО Атака от цялата опозиция гласува закона на Етем, според който МО и МВР се подчиняват при бедствия и аварии на ДПС. По-точно на министерството на Етем
- Атака гласува на местните избори в Раковски за кандидата на ДПС - Петър Антонов
- Още при обявяването на исканията на Опозицията и НДСВ за задължително гласуване и избори в делничен ден, Сидер и Атака избягаха от парламента и се скриха
- Но щом Доган поиска 8% бариера Атакаджиите ВЕДНАГА се върнаха в залата и 2 пъти го гласуваха

Цялата партия на Хитлер е била издържана 13 години с парите на еврейските банки. Това отдавна не е тайна.

А някой замислял ли се с какви пари се издържа партията на Сидер, форума и сайта на Атака в Интернет, вестника Атака, телевизията СКАТ, безбройните лъскави афиши, наетите скъпи зали в НДК и т.н.

Ейййй хора, българи .... както и при Хитлер става въпрос за мнооого пари, ежедневно, ежемесечно ... освен Турция, тук има и едни други дето дават ...

Затова и дребното мангалче се прави на фашист. Целта ... целия свят да намрази българите, и като се почне нашето Косово, не само че никой да не ни помогне, но и никой да не ни съжали ...
  Отговор с цитат
Старо 18.05.09, 21:40    8751    Re: Даньо (8740) (click2open)   #2
tano079

Регистриран: 30.12.08
Постове: 530
Cool Ще си правим наш различен национализъм .

Цитат:
Първоначално публикувано от Даньо Виж пост

Цялата партия на Хитлер е била издържана 13 години с парите на еврейските банки. Това отдавна не е тайна.

Ейййй хора, българи .... както и при Хитлер става въпрос за мнооого пари, ежедневно, ежемесечно ... освен Турция, тук има и едни други дето дават ...

Затова и дребното мангалче се прави на фашист. Целта ... целия свят да намрази българите, и като се почне нашето Косово, не само че никой да не ни помогне, но и никой да не ни съжали ...
Ей този простак много ме дразни като започне да ми дрънка за Хитлер , той обвинява че ние от АТАКА сме фашисти а Хитлер и неговите проблеми постоянно му са във замърсената му уста , като не знаеш , или дразниш другите със своето говорене вземи си натъпчи устата със нещо че да млъкнеш , аман от този твой Хитлер , стига си му повдигал кокалите .
  • Не ме занимавайте със този провален политически субект наречен Хитлер , да беше свършил повече работа а по малко речи да държеше , сега ние да му оправяме бакиите и версиите които ни остави . Но Сталин как казваше '' тези дето много говорят работа не вършат '' .
Някой АТАКИСТИ да не ме гледат на криво трябва винаги да правим наш национализъм и най сетне да спрем да копираме чуждата политика , света е пълен със национализъм но той работи за тези държави който водят политика на достойнството , такива държави със национализъм са Албания , Сърбия , Гърция и Турция . Тези държави не определят своята политика за националистическа , защото винаги са работили за интересите на собствена та си държава , цялата им образователна система и обучението им по история е обработена във духа и носталгията по империализма , примери за това са историята за древна Елада на Гърците и Отоманската империя на Турция .
tano079 е офлайн   Отговор с цитат
Старо 19.05.09, 23:04    8762    Re: tano079 (8751) (click2open)   #3
Гост
Гост

Селянино мръсен, защо не коментираш това:

Още при обявяването на исканията на Опозицията и НДСВ за задължително гласуване и избори в делничен ден, Сидер и Атака избягаха от парламента и се скриха

НДСВ са повече опозиция от Атака. Хората влезнаха в правителството само за да се отсрамят, че не са получили мнозинство за втори мандат.
  Отговор с цитат
Старо 19.05.09, 23:58    8764    Re: Гост (8762) (click2open)   #4
GlobalLeader

Регистриран: 28.02.07
Постове: 2 614
Сигурно са чули за ДОИП, който е в противоречие със задължителното гласуване.
GlobalLeader е офлайн   Отговор с цитат
Старо 21.05.09, 01:04    8776    Re: GlobalLeader (8764) (click2open)   #5
gost
Гост

Thumbs down До Глобаладмин

Цитат:
Първоначално публикувано от GlobalAdmin Виж пост
Сигурно са чули за ДОИП, който е в противоречие със задължителното гласуване.
Този Глобаладмин много е заядлив не съм вярвал че е такъв грамофон , както се казва лудото умора няма , този човек обича да тъпчи и да мачка хората със различно мнение да ги превръща във ништожни ; лигави ; пълзящи охлюви . Глобаладмин тука се опитва Атакистите да ги маниполира и да ги подведе да извършат политическо предателство , голям мошеник е този Глобаладмин , той е голям мръсник и не трябва да се подаваме на лъжите и измишлотените му , неговия ДОИП е много збъркан , аз не ти вярвам . Мен няма да ме излъжеш мошеник такъв . Аз не съм tanoo79 но няма и да ти кажа , нека да те ят че неможеш да познаеш кой съм .
  Отговор с цитат
Старо 21.05.09, 23:18    8780    Re: Гост (8762) (click2open)   #6
tano079

Цитат:
Първоначално публикувано от Гост Виж пост
Селянино мръсен, защо не коментираш това:

Още при обявяването на исканията на Опозицията и НДСВ за задължително гласуване и избори в делничен ден, Сидер и Атака избягаха от парламента и се скриха
А ти Пловдивски тъпанар мръсен сигурно се къпеш само един път във месеца да не хабиш водата , миризлив пор , сигурно твоята дупка във която живееш мирише на умрели катерици .

Аз нямам право да се бъркам във поведението на парламентарната група п.п.АТАКА , първо е че този момент групата на Атака е бойкотирала своето влизане на заседанията на парламента и е обявила този парламент за не легитимен , който не олицетворява обществената подкрепа на партиите които при днескашно гласуване , тези партии ще имат по малко депутати а партията НДСВ изобщо няма да бъде във парламента .
  • Второто е че аз съм за изборите да се провеждат само във почивни дни и не съм съгласен със НДСВ , ако изборите се провеждат във Делничен ден още по малко хора ще отидат да гласуват , това е една глупост от страна на НДСВ .
Трето то което мога да коментирам че не мога да имам точни преценки за деиствията на парламентарната група защото повечето неща не мога да ги следя или да получа информация защото не съм някой за да знам за решаването на проблемите или да казвам какво да се прави . Повтарям за кой ли път че политиката е мръсна работа и хабене на нерви , на който не му стиска или не разбира от тази материя да не е ставал политик , а да отива да пасе овцете на село . Аз подкрепям десетте точки от програмата на п.п.АТАКА и всичко друго във момента е просто занимание докато изчакваме времето да мине . Във момента п.п.АТАКА трябва да увеличава своя авторитет и да работи за овладяване на всички държавни структури .
Старо 21.05.09, 23:55    8781    Re: Даньо (8740) (click2open)   #7
tano079

Цитат:
Първоначално публикувано от Даньо Виж пост
- Но щом Доган поиска 8% бариера Атакаджиите ВЕДНАГА се върнаха в залата и 2 пъти го гласуваха
Да това е вярно чух Атакисти да коментират защо Атака гласува заедно със ДПС за 8 % бариера ето ви мисленето на електоралната маса те са просто електорална маса която единственото нещо е да са против всичко , при такова мислене човек може да си помисли че тези от АТАКА във парламента са луди . Примерно ако враговете на АТАКА гласуват да я има България ние какво трябва да гласуваме против , да я няма България . Почнете да мислите малко , политическия елит на АТАКА трабва да мисли а не да маха със ръка и да казва всичко да върви по дяволите защото БСП и ДПС са подкрепили дадено решение . Ние трябва да се възползваме от решенията на нашите врагове и ако можем да превърнем тези решения като авто гол който самите те да си вкарат .
  • Аз подкрепям този коварен политически ход на п.п.АТАКА за вдигане на 8 % бариера , така по този начин няма да могат богати олигарси със купени гласове да влязът във парламента , от друга страна партиите във парламента ще намалят и това ще е добре защото вниманието на хората ще бъде концентрирано върху поведението на по малко партии и по лесно ще се ориентират към онази партия която предлга промяна на политическото статуктво .
Старо 23.05.09, 23:35    8799    Re: gost (8776) (click2open)   #8
GlobalLeader

Не ДОИП, а атакаджийската идеология е сбъркана. Но в нея някои точки (доста) съвпадат с точките на ОИП.
Старо 23.05.09, 23:37    8800    Re: tano079 (8781) (click2open)   #9
GlobalLeader

Нещо повече - трябва 8-те процента да са за партия. Така ДПС няма да влезе.
Старо 25.05.09, 23:09    8816    Re: GlobalLeader (8800) (click2open)   #10
tano079

Default Отговарям на глоба-мин

Цитат:
Първоначално публикувано от GlobalAdmin Виж пост
Нещо повече - трябва 8-те процента да са за партия. Така ДПС няма да влезе.
За съжаление умниците анти Българи от Конституционният съд отмениха това решение , по някога политиката иска да жертваме някой свободи във името на националните интереси , така във Америка след ударите на 11-Септември хората се лишиха от някой свободи във името на тяхната сигурност . А във България свободите се изливат като водопад който никой не контролира , направо се е превърнало във свободия и пълна анархия .
Старо 02.06.09, 00:33    8861    Re: tano079 (8816) (click2open)   #11
tano079

Всичко това което става във България показва че живеем във страна потънала във анархия , ние Българите не забелязваме как със всеки изминал ден губим свободата си и се превръщаме като роби във ръцете на мутрите и етническата партия ДПС . Аз разбрах през 1999 г. че никога нещата няма да се оправят във България и ще става по зле и по зле . Винаги съм гласувал за промяната и след 6 месеца на новото правителство си давах преоценка на свършената работа че и то е като другите правителства които си отидоха . Една държава затънала във корупция , държавни служители които предават националните интереси и нямат националистическо мислене , винаги са готови да клекнат пред чужденците , нищо добро във полза на народа не можеш да очакваш от тези хрантутеници които са окупирали държавните постове и гледат единствено как да се облагодетелтсват по всякакъв начин от поста който заемат .
  • Интересното е че като бият журналисти на ТВ.СКАТ и Евродепутат какво да кажем за обикновените хора . Кой беден Българин ще тръгне да си търси правата във тъй наречената независима съдебна система . Тя се е превърнала във някъква финансова пирамида която защитава само онези които могат да си платят , а ако си виновен във нещо можеш да си купиш оправдателна присъда като си платиш на когото трябва , сумите се въртят около 5 000 лв. Чувал съм че при озаконяване на незаконен строеж във съда на хотел или голяма колперация , съдията който озаконява строежа направо му се подарява на членове от неговата фамилията цели апартаменти взависимост от стойноста на зградата , всичко се изчислява във проценти и сложността на делата и престъпленията . Aко продължим така да се примиряваме и да живеем във анархия няма да е много късно за напред да бъдем и свидетили на дирекни убйиства на журналисти , вече има случаи на убйиства на свидетели които са свидетелствали срещу мутри във съда .

http://vbox7.com/play:829a30cb или FULL WINDOW
Старо 02.06.09, 11:47    8868    Re: tano079 (8861) (click2open)   #12
Елтимир

Регистриран: 02.06.09
Постове: 22
Default "Атака" и националистите

Ще ви дам интересен пример. Първо текста, който вчера взех от блога на Григор Симов:
http://eltimir.ucoz.ru/news/2009-06-01-201
"В памет на Коце Иванов

http://grigorsimov.blog.bg/politika/...nik-i-a.340884

В памет на Коце Иванов от Монтана - Политически затворник и активист на “Независимото дружество”

Миналата година, при съмнителни обстоятелства, почина Коце Иванов.

Веднага след смъртта му, администрацията на община Монтана, започна натиск срещу жена му - Зоя, да напусне общинското жилище или в него да бъде настанено още едно семейство. Този натиск, съпроводен със съдебни дела продължи до вчера, 28 май, когато багажът на Зоя и Коце е бил изнесен на двора, с цел в същата квартира да бъдат настанени още две бавноразвиващи се момичета - циганки.

Според жената на Коце, и според нас, които знаем кой беше той, и срещу кои се бореше, - целта на монтанската администрация е, да бъде тормозена Зоя и да се заличи паметта за непримиримия правозащитник от Монтана!

Неговата съпруга държи да запази паметта за борбите на Коце, за човешки права и за възстановяване на вероломно погазената от комунистите, Търновка конституция. Именно затова скоропостижно почина той! Затова е и гонението срещу жена му, да напусне жилището, за да бъде забравен Коце Иванов.

Ние, неколкото живи правозащитници от НДЗПЧ, отдавна предлагаме къщата в която живееше Коце Иванов да стане музей. Но дали ще стане това, малко зависи от нас!

Но така или иначе, паметта за политическите затворници и борци за човешки права – Коце Иванов, Илия Минев, Стефан Савовски, Христо Цачев, от “Независимото дружество за защита правата на човека в България”, по времето на комунизма, няма лесно да бъде заличена, защото имената им, още приживе, бяха станали известни сред всички, които слушаха късовълновите предаваня на западните радиостанции. Паметта за тях няма да бъде заличена и защото документите, пазещи спомена за тях и за тяхната дейност, са достатъчно много, въпреки че архивите на ДС все още не са отворени.
А ние, останалите все още живи, се стараем, доколкото е възможно, никой и нищо, от не далечното ни минало да не бъде напълно забравено или изопачено.

Вечна памет и поклон на починалите политически затворници и правозащитници, от времето на комунизма, и уважение към техните не по-малко страдали близки!
Прощавай Боже на нашите гонители и мъчители, но нека всичките дела, и на мъчителите, и на жертвите им, да станат известни! И това ще е напълно достатъчно. Амин!
.................................................. ...........
Григор Симов Божилов, 1970 – 1985 г. - 13 години политически затворник, 1987 – 88 г, - изселен в Добруджа заради организационна, правозащитна дейност."
Така, Григор Симов е един от близките съратници на Илия Минев. Коци Иванов също бе измежду близките съратници на Минев. Когато преди близо година Зоя ми писа, че я гонели от жилището, аз нямам възможност да направя нищо, освен да се обърна към някой, притежаващ реална власт, а също желание да помогне. Помислих си, че такъв е Волен Сидеров. Познавахме се, той е писал за Илия Минев, твърди, че е негов съмишленик. Хубаво, ама Волен не ми отговори. Пуснах тема във форума на "Атака" за случая. Те изтриха темата, а на мен ми бе наложен БАН.
Ще има още подобна информация. Само преди да продължа искам да заявя ясно и категорично, че няма да гласувам, тъй като не виждам за кого. Просто на никого от тях вече не вярвам.
Елтимир е офлайн   Отговор с цитат
Старо 03.06.09, 02:35    8878    Re: tano079 (8861) (click2open)   #13
GlobalLeader

Какъвто народа - такова и управлението. Доста хора казват, че ако са на власт, и те биха крали. А демокрацията прави така, че тези хора и останалите ги слага общо, а ако първите са повече, те решават и за другите. Затова ние предлагаме ДОИП.
Старо 03.06.09, 02:39    8879    Re: Елтимир (8868) (click2open)   #14
GlobalLeader

Цитат:
Първоначално публикувано от Елтимир Виж пост
Пуснах тема във форума на "Атака" за случая. Те изтриха темата, а на мен ми бе наложен БАН.
Ще има още подобна информация. Само преди да продължа искам да заявя ясно и категорично, че няма да гласувам, тъй като не виждам за кого. Просто на никого от тях вече не вярвам.
И тези хора искат да се гласува за тях. Не, аз за цензори не гласувам.
Наистина днес няма за кого да се гласува. Но все пак има зло, има и голямо зло. Трябва да се избере най-малкото зло. А най-добре е да се създаде нова партия. Аз предлагам да се създаде партия ДОИП.
Отговор

Инструменти по темата
Режим на показване

Правила за публикуване
You may post new threads
You may post replies