edno.info  

Назад   edno.info > Политика > Модериран раздел > Политика > АТАКА

АТАКА ataka.edno.info
Атака

Отговор

Инструменти по темата Режим на показване
Старо 16.11.09, 22:26    10267   #1
гост
Гост

Постове: n/a
Cool ПОЛИТИЧЕСКА РЕАЛНОСТ - 16.11.2009 г.

ПОЛИТИЧЕСКА РЕАЛНОСТ И ФАНТАЗИИТЕ НА ПОЛИТИЦИТЕ ЧЕ СА ВЕЧНИ .
  Отговор с цитат
Старо 16.11.09, 22:41    10268    Re: гост (10267) (click2open)   #2
tano079

Регистриран: 30.12.08
Постове: 530
Talking Коментар за изборите за София , това което очаквах да се случи

Със голямо задоволство аз ще кажа че съм изключително доволен от резултатите във гр. София , за мен комунистите и техните издънки са хора от които аз не очаквам нищо добро за България .

За мен избирателната активност се вдигна до някъде и във циганските квартали на София , всички знаете как можете да накарате циганите да гласуват защото те са лишени от мозъци , главите им са пълни със желе . Също мижави проценти дадоха на ГЕРБ и партиите които играят със ГЕРБ само че не знам как ще си възстановят подкрепата на своя лекторат , но мога да кажа че Костов знае какво значи подкрепа и политическа игра и сега иска да набута свои човек във община София .

Много се радвам че етническите българи във София не отидоха да гласуват за Борисов и медиите допълнително изиграха своята роля да внушат на софиянци че няма смисъл да гласуват защото пак ГЕРБ ще спечели , но и тези които са разочаровани от ГЕРБ и те не отидоха да гласуват .

Изборите за София и всеки избор който се провежда във голям град на България , независимо по кое време на мандата на управляващото правителство е мерило за обществените настроения на хората , дали те са доволни от управляващата партия ГЕРБ . За мен хората писаха на ГЕРБ оценка 3+ , народа има последната тежка дума .

Сега очаквам най тежките месеци на зимата да минат и на пролет вече ще имаме едни нови обществени нагласи на хората . Направо да кажа че политическата смърт на партия ГЕРБ вече чука на врата и това се доказа на тези избори във София .Медийния балона Борисов вече започва да издиша , времето на фанфарите и обещанията приключи , народа чака действия .

================================================== ======================
Време е за промяна ! Боко здраво сгази лука обидата е много голяма .

.

.............
tano079 е офлайн   Отговор с цитат
Старо 07.12.09, 23:22    10378    Re: tano079 (10268) (click2open)   #3
tano079

Регистриран: 30.12.08
Постове: 530
Default изборите във София са срам за управляващите след 3 месеца управление .

Явно тука за кметските избори не съм познал , нещата изпреварват моите очаквания , такова разочарование на хората за толкова кратко време направо си е феноменално за тези двадесет години демокрация . Това е сигнал че ще бъде много трудно ГЕРБ да изкара пълен 4 г. мандат , вече се покрадва тезата за предсрочни избори и това желание на хората ще се засили след зимата , много греши Борисов че ще спечели изборите следващия път , нека да пробва и сам политически ще се самоубие .

А пудела на Борисов АТАКА няма да влезе във новия парламент дори проекта Касабов да влезе във новия парламент новата АТАКА - 2 на ТВ.СКАТ няма да има такава подкрепа както преди заради измамника Волен Сидеров . Ще трябва време политически да се докаже новия проект , колкото да се надъхват взаимно и да си дават кураж групата около Валери Симеонов , сред лектора на националистите разочарованието е много голямо и хората са отвратени въобще от политиката .

Във момента ГЕРБ губи своята лекторал на маса , заради лошата социална политика точно тука остава битката на къде ще се ориентира този лекторат . Всички видяхме загубата на ГЕРБ във София , стигна се до там че герберите фалшифицираха изборите във София защото се страхуват да не бъдат изгубени от твърдия лекторат на БСП , за мен това беше паника от страна на ГЕРБ , за 3 - 4 месеца калпаво управление толкова бързо да губиш обществена подкрепа , това мероприятие също показва че те сами си признаха че ГЕРБ не вярваше във собствените си възможности и от страх прибягна до фалшификация на изборите . След Март месец политическата картина във България тотално ще се промени ГЕРБ продължава да губи , а отрезвяването ще продължи като се засилва все повече след Януари месец .

Време е за промяна ! Боко здраво сгази лука обидата е много голяма .

.

.............
tano079 е офлайн   Отговор с цитат
Отговор

Инструменти по темата
Режим на показване

Правила за публикуване
You may post new threads
You may post replies