edno.info  

Назад   edno.info > Политика > Модериран раздел > Политика > Д/ОИП

Д/ОИП Допълнително ограничаване на избирателни права
doip.edno.info

Отговор

Инструменти по темата Режим на показване
Старо 15.06.09, 23:53    9015   #1
GlobalLeader

Регистриран: 28.02.07
Постове: 2 614
Default Мошениците от bTV цензурираха ДОИП!

По изборите писах във форума на продажниците bTV - както може да се досетите, изтриха всичко за ДОИП и за това как БСП и ДПС да не влязат в следващия парламент!

Кой даде лиценза на тази телевизия - Костов!
GlobalLeader е офлайн   Отговор с цитат
Старо 16.06.09, 22:34    9024    Re: GlobalLeader (9015) (click2open)   #2
Гост
Гост

Постове: n/a
Къде отиваш на коня между краката Глобамине ти не знаеш ли че БТВ е про Американска , про Турска телевизия , тя е като Троянския кон във медйиното пространство на България .
  Отговор с цитат
Старо 17.06.09, 03:20    9028    Re: Гост (9024) (click2open)   #3
GlobalLeader

Всичко това аз го знам, но въпреки това бях длъжен да опитам. И така като видя резултата, да мога за пореден път да кажа как за пореден път са цензурирали.

За разлика от това обаче Трифонов няма кой да го цензурира години наред!
Старо 17.06.09, 06:29    9029    Re: GlobalLeader (9028) (click2open)   #4
Гост
Гост

Цитат:
Първоначално публикувано от GlobalAdmin Виж пост

За разлика от това обаче Трифонов няма кой да го цензурира години наред!
Ще влезеш във час ама късно , ти не знаеш ли че май Трифонов ще е новия червен бошон на комунистите след Бойко Борисов , него искуствено го държат във БТВ за да се натрапва на зрителите и един ден комунистите ще го извадят като коз срещу АТАКА на следващите избори . Прекалено много Трифонов се меси във политиката , дава акъл , социолози проверяват неговото влияние сред хората всичко се изследва около него , както се казва цветето се отглежда на саксия успешно . Ботев е писал , питам те бедни ми народе кой те във тази робска люлка люлее , а аз отговарям , комунистите и простия материал който се овиличава всяка година във проценти , защото умните и кадърните бягат във чужбина .Жестока оценка .
  Отговор с цитат
Старо 17.06.09, 06:57    9030    Re: Гост (9029) (click2open)   #5
GlobalLeader

Докато не приемате ДОИП, вървите по програмата на комунистите.
Старо 17.06.09, 07:36    9031    Re: GlobalLeader (9030) (click2open)   #6
Гост
Гост

Цитат:
Докато не приемате ДОИП, вървите по програмата на комунистите.
Със някой точки може да го приема но повечето неща са тъпи ако е във този вид който го представяш , ти си голям янат и не се отказваш . България ще се промени когато националистите поемат управлението на страната и тогава ще започне една нова епоха за България която ще измести комунизма и неговите идеали във който се подлъгват хората .
  Отговор с цитат
Старо 17.06.09, 08:47    9032    Re: Гост (9031) (click2open)   #7
GlobalLeader

ДОИП е само една точка - две ограничения - по максимална възраст и по минимално образование. Останалите точки не са ДОИП по същество.
Старо 17.06.09, 09:40    9033    Re: GlobalLeader (9032) (click2open)   #8
Гост
Гост

Цитат:
ДОИП е само една точка - две ограничения - по максимална възраст и по минимално образование. Останалите точки не са ДОИП по същество.
Ти що се базикаш със мене , аз преди четох нещо друго какво е това нещо , сега това е съвсем различно от преди как си го променил . Хич не си мисли че ти вярвам на тебе , аз подкрепям само първа точка но със образователен ценз 8 клас . По доло да нямат право да гласуват . За второто е трудно да се приеме защото повечето гласуващи за АТАКА са пенсионери и това ще ощети тях , тука нещата са сложни .

Ти що ме правиш на лид , ти нещо ме качваш на черешата , незнам как го правиш ама имам усещането че ме правиш на луд тъпанар тука . Аз преди четох съвсем различно нещо а сега то е различно , четох и за ОИП и то е променено до някъде . Аз оставам изненадън как така променяш точките , аз съм сигурен че други неща имаше писано . Хей не е чесно от твоя страна така да ме подвеждаш като си подменяш точките . Ега-ти човека играеш нечесно , аз знам че си мошенник и хич не ти вярвам на тебе апък и си ГЕРБА - жия партията на дудуците , измислена и ръководена от комунисти .
  Отговор с цитат
Старо 17.06.09, 15:35    9034    Re: Гост (9033) (click2open)   #9
GlobalLeader

Явно не си чел. Ето ги точките:
http://edno.info/f/showthread.php?t=21
Но само първа е ДОИП. И нищо не е променено. Точката си е същата.

Пенсионерите няма да бъдат ощетени ако не гласуват, защото ако БСП и ДПС не влязат в следващия парламент, пенсиите им ще бъдат увеличени.
Отговор

Инструменти по темата
Режим на показване

Правила за публикуване
You may post new threads
You may post replies