edno.info  

Назад   edno.info > Политика > Модериран раздел > Политика > ОИП

ОИП В качеството на неоснована организация
oip.edno.info

Отговор

Инструменти по темата Режим на показване
Старо 25.03.08, 21:48    5006   #1
GlobalLeader

Регистриран: 28.02.07
Постове: 2 614
Default Има ли желаещи за нова партия?

Има ли желаещи за нова партия (с примерно име ОИП) на основата на ДОИП - неграмотните и пенсионерите да не гласуват, както и за забраната на ДПС? Оказва се, че подобни мерки дават невероятни резултати.
Вижда се, че тройната коалиция няма сама да си ходи, а с чакане от небето нищо няма да падне, така че е време да се направи нещо.
GlobalLeader е офлайн   Отговор с цитат
Старо 28.03.08, 16:17    5024    Re: GlobalLeader (5006) (click2open)   #2
hg
Гост

Постове: n/a
Пич, не може да има партия, чийто посляния да бъдат само негативни, т. е. отричане на нещо или партия основана само на забрани и ограничения. Това може да бъде само част от програмата, но в основата на идеологията на подобно сдружение трябва да стоят концепции за управлението на държавата - трябва да се отговори на въпроса защо ние може да управляваме по-добре от останалите и как ще го постигнем.
  Отговор с цитат
Старо 28.03.08, 16:30    5025    Re: hg (5024) (click2open)   #3
GlobalLeader

Все пак ние още не сме партия. Не виждам нищо негативно в ограничаването на избирателните права - това е положително нещо, не случайно беше внесен и законопроект за това. Само по себе си въвеждането на ДОИП и провеждането на предсрочни избори е достатъчно основание партия с такива идеи да бъде избрана, защото след нея в парламента ще влязат точните хора, които да управляват. Ако станем партия, тогава ще има и конкретни послания за това как ще се управлява. Мисля, че е излишно да повтаряме едно и също, че сме против корупцията и т.н. - това всеки може да го повтаря, по-важното е кой какво ще свърши. Но мерси за мнението - всяко такова е ценно.
Старо 28.03.08, 18:31    5026    Re: GlobalLeader (5025) (click2open)   #4
hg
Гост

Постове: n/a
Ok, това ли е основното послание към хората - Допълнително ограничаване на избирателни права? Гласувайте за нас, защото ние ще въведем допънителни избирателни цензове и др. ограничения. Някак само с това трудно ще се пробие. Това по-скоро звучи като проект за промяна на избирателния закон, отколкото като политическа доктрина, поне според мен.
  Отговор с цитат
Старо 28.03.08, 18:40    5027    Re: hg (5026) (click2open)   #5
GlobalLeader

Не, има и други точки - забрана на ДПС, справяне с безконтролното циганско размножаване и др. Виж най-горната тема. Това засега са идеи, но все още не знам каква подкрепа ще намерят. Но като знам Атака с какви идеи каква голяма подкрепа намери, би трябвало и тук да има такава. Вероятно ще има и други видеообръщения, макар че някои форуми вече цензурираха темата с това. Първото беше за ДОИП.
Старо 12.08.08, 10:00    5808    Re: GlobalLeader (5027) (click2open)   #6
mysteriousbg

Регистриран: 12.08.08
Постове: 1
Аз съм за.

Подкрепям всички точки, описани в "горната" тема. Трябва повече да се шуми около такива идеи.

От време на време ще проверявам този форум, дано има някакво развитие.
mysteriousbg е офлайн   Отговор с цитат
Старо 12.08.08, 12:46    5809    Re: mysteriousbg (5808) (click2open)   #7
GlobalLeader

Аз от години "шумя", но сам - как пък в цялата страна не се намери втори човек, който да подкрепи явно тези идеи? Май ти си втория.
Отговор

Инструменти по темата
Режим на показване

Правила за публикуване
You may post new threads
You may post replies