edno.info  

Назад   edno.info > forum.edno.info > За сайта и форума

За сайта и форума Въпроси и коментари за сайта и форума

Отговор

Инструменти по темата Режим на показване
Старо 10.05.07, 19:01    545   #1
GlobalLeader

Регистриран: 28.02.07
Постове: 2 614
Default Защо този форум е най-добрия?

Защото няма цензура на мненията. Други такива форуми практически няма.
Защото е най-функционален и модерен.
Защото комбинира плосък и дървовиден режим. Защото има и хибриден режим - най-добрата версия на дървовидния режим. И хибридният, и дървовидният са по-добри от тези в други форуми, а за плоският не може да става и сравнение.
Плоският е за удобство на модерномислещите, но е съчетан с дървовиден за свикналите с дървовиден, както и за възможност за диалози вътре в темата без нужда от цитиране всеки път, за да се знае на кое мнение се отговаря. Тази функционалност я няма НИТО ЕДИН друг форум - във всеки пост има линк към поста, на който е отговорено и с едно натискане се отваря оригиналния пост.

Т.е. налице е нормална форумна среда, съчетана с максимално удобство за ползване. Такъв друг форум НЯМА.

Тези дни се мъчих с форума на abv.bg въпреки цензурата - мъка, мъка откъм функционалност. За PHPbb-тата да не говорим - те даже нямат дървовиден режим ИЗОБЩО.
GlobalLeader е офлайн   Отговор с цитат
Старо 27.01.08, 15:18    4853    Re: GlobalLeader (545) (click2open)   #2
­­Нерегистриран
Гост

Постове: n/a
Голям си специалист а, само дето сам си пишеш във форума с побърканите си идеи.
  Отговор с цитат
Старо 27.01.08, 15:38    4854    Re: ­­Нерегистриран (4853) (click2open)   #3
GlobalLeader

Побъркани са идеите на баща ти.
Аз не мога да нося отговорност за това, че нормалните и свестните хора са твърде малко.
Старо 28.10.08, 14:36    6675    Re: GlobalLeader (4854) (click2open)   #4
Хопаланга

Регистриран: 18.10.08
Постове: 36
Не бързай, хората ще дойдат, щом правилата са добри, спазват се и не се трие извън правилата. Кошчето за боклук е отлична идея и така ще може при нужда да се дискутира всяко изтрито от темата мнение, което пък, ще бъде коректив на цензурата! Иначе се наблюдава това, което имаме в момента из нета - всеки форум се превръща в огледало на "черната душа" на модератора...

Иначе, форумът наистина е много добър!...
Хопаланга е офлайн   Отговор с цитат
Старо 13.12.08, 20:28    7093    Re: Хопаланга (6675) (click2open)   #5
Гост
Гост

abe to navsyakade e palno s forumi i paranoyatsi....
  Отговор с цитат
Старо 03.11.12, 18:02    11803    Re: Гост (7093) (click2open)   #6
Neobux-clik
Гост

До администратора искам да използвам твоя форум за да пратя адреса сайта на приятели чужденци с който играем компютърни игри те са в чужбина . Днеска изтри моята страница на която за удобство посочих и моя банер .
Kакъв е проблема да ползвам твоя форум ?
  Отговор с цитат
Старо 03.11.12, 20:59    11804    Re: Neobux-clik (11803) (click2open)   #7
GlobalLeader

Текстът не беше на български и изглеждаше като пуснат от бот, с използване на автоматичен превод. Възстанових ти темата.
От друга страна знам как и за какво се използват форуми - за качаване резултатите в търсачки и т.н. Ако си пуснал същия пост в още форуми, е ясно за какво става въпрос. И ако всички започнат да правят така, форумите се задръстват със спам и им се губи основната функция. Затова и ако не е направено, скоро ще добавя "no follow" атрибут на линковете (или както беше), а и изобщо не знам дали не е редно подобни комерсиални линкове да не се преоформят в текст.
Знам, че много хора имат нужда от допълнителни или изобщо от доходи и затова го правят, но от друга страна работа на всеки администратор е да си протектира форума от спам. Другият вариант е да се направи раздел само за такива съобщения.
Старо 04.11.12, 12:09    11807    Re: GlobalLeader (11804) (click2open)   #8
гост
Гост

Благодаря че възстанови темата ако си забелязал не се натрапвам с моите теми като ги слагам по към задния двор на форума гледам че имаш много ненужни теми тука http://edno.info/f/forumdisplay.php?f=9 а точно на моята статия се спря . Моята тема е на английски защото е предназначена за чужденци то е по скоро вид писмо за присъединяване към играта . Играех на една игра като стигнах 3 милиона точки много се отегчих от играта накрая реших да комерсиализирам своя талант за да имам стимул да продължа разбираш как е печалбите не са големи че да говорим за комерсиализация в буквалния смисъл на думата повече се набляга на икономическа стратегия с убийствено търпение във времето защото има ограничен лимит за работа около 5 минути останалото е само търпение взирайки се в годишния календар на стената .
  Отговор с цитат
Старо 04.11.12, 16:29    11808    Re: гост (11807) (click2open)   #9
GlobalLeader

Не е въпроса, че темата е ненужна, а че имаше голяма вероятност да е пусната от бот, т.е. не от човек. Това е софтуер, който пуска автоматично теми по форумите.
Старо 29.06.14, 12:43    11956    Re: GlobalLeader (545) (click2open)   #10
1Ve4en

Регистриран: 28.06.14
Постове: 11
Send a message via Skype™ to 1Ve4en
Бях от създаването на този сайт и бях възхитен от неговата поява. На фона на издевателствата на мафиота от видинските селца Киро - пишман-админ в Дир.бг този сайт бе като глътка чист въздух - без терор и издевателства.
Не бях се появявал от години, но сега отново ще пропиша тук....
1Ve4en е офлайн   Отговор с цитат
Старо 01.07.14, 01:52    11958    Re: 1Ve4en (11956) (click2open)   #11
GlobalLeader

Хората не оцениха свободата, те си искат кошарата, или в днешно време - фейскошарата. Като свинята в кочината, те не виждат нещо нередно да са там. Цели 2 милиона са там, че и повече. За да влияем върху толкова хора, се нуждаем от много сериозен софтуер, какъвто няма в света, освен фейскошарата, която обаче е цензурирана (софтуерът се развива, както и предпочитанията на масите, които не се вълнуват много от свободата на изказванията). Трябват и много време, сили, и пари (милиони за голям сайт). Тъй като този форум не може да поеме 2 млн души поради софтуерни и др. ограничения, реших да не насърчавам твърде голяма посещаемост в него и самият аз не пускам нови постове. Той може да се ползва като отправна база към други по-големи форуми и сайтове, а тук да идва само подбрана качествена аудитория.
Старо 03.07.14, 18:00    11964    Re: GlobalLeader (11958) (click2open)   #12
1Ve4en

Да! Много хора с комплекси и др. проблеми търсят един "кенеф" за да се разтоварят от проблемите си. Нахълтват и нападат, обиждат, ругаят и всичко....за да се разтоварят.
Но... не всички са такива. Има и интелигентни юзъри, които се контролират.
Аз тези дни поканих 3-4 юзърки, които знам от Клубове и сигурно ще дойдат и тук.
Старо 04.07.14, 00:29    11966    Re: 1Ve4en (11964) (click2open)   #13
GlobalLeader

Да, такава беше идеята за създаването на форума - да осигури такава среда на общуване. Но виж кога вие се сещате. Аз даже обмислях да закривам форума в момент на неактивност и да се насочвам към другите ми проекти. Разбира се, форумът може да се поддържа и развива, но лошото е, че някой трябва да се занимава толкова по-сериозно, колкото по-активен е сайта. Досега дадох доста от своето време и лично усилие, но нямаше кой да го използва. А сега мисля, че мога да бъда полезен повече в други области. Пък и на себе си. Затова трябва да се помисли.
Старо 04.07.14, 21:06    11971    Re: GlobalLeader (11966) (click2open)   #14
1Ve4en

Вече поканих няколко свестни клубарки да се регистрират и пишат тук.
2 от тях ми потвърдиха, че са се регистрирали.
Ще разпространя още.....
Отговор

Инструменти по темата
Режим на показване

Правила за публикуване
You may post new threads
You may post replies