edno.info  

Назад   edno.info > forum.edno.info > Други > Черен списък на фирмите

Отговор

Инструменти по темата Режим на показване
Старо 18.10.10, 21:37    11495   #1
НИКИ
Гост

Постове: n/a
Default фирма Милчев син

Хора, пазете се от Милчев син- те не се нуждаят от вашите пари! Дано повече хора прочетат това и те , тъй като сега имат много работа и не могат да обслужват клиентите си накрая да си поотпочинат. Та случая е следния: имам проблем с един климатик, монтиран и поддържан гаранционно от въпросната фирма, а сега когато вече не е в гаранция ми се казва че имат много работа, много монтажи и гаранционни обслужвания. Купил съм три климатика от тях, но когато дойде момент да ги сменявам ще избера друга фирма. Сега си спомням че и преди когато съм ги викал за нещо случая е бил подобен- налагало се е да звъня по няколко пъти, да ме размотават със съвети по телефона и изобщо никакво уважение към клиента.
Така че хора: ПАЗЕТЕ СЕ ОТ МИЛЧЕВ СИН!!!!!!
  Отговор с цитат
Старо 05.09.13, 13:28    11891    Re: НИКИ (11495) (click2open)   #2
Силвия
Гост

Постове: n/a
Default Милчев и Син

Безкрайно разочарована съм от обслужването им - пазете се от тях. Викнах ги за профилактика на климатик, дойде един мургавел, който като отвори капака на климатика ме попита 'Какво е това вътре за някаква част", все едно аз трябва да разбирам от климатици, а не той. Имам чувството, че за първи път виждаше климатик в живота си. Държеше се арогантно и нагло, а след няколко дни климатика започна да не работи на охлаждане. След като викнахме други техници, се оказа, че въпросния младеж е отвъртял някакъв болт или нещо подобно, за да изтича фреона. Незнам дали нарочно или незнаеше какво върши, но крайният резултат е един и същ. Искам да предпазя и други хора от странното им обслужване.
  Отговор с цитат
Отговор

Инструменти по темата
Режим на показване

Правила за публикуване
You may post new threads
You may post replies