edno.info  

Назад   edno.info > forum.edno.info > Други > Черен списък на фирмите

Отговор

Инструменти по темата Режим на показване
Старо 10.06.13, 21:28    11864   #1
Клер
Гост

Постове: n/a
Default Густос кетъринг ООД

Това е измамник и селски тарикат. Хванах се на негова оферта в сайт за колективно пазаруване за 4 плата и се подведох по разкошните снимки, които бяха сложени в галерията към офертата. Пишеше, че са млад екип, водеща фирма, работеща с прецизност и качество, а храната на снимките в сайта им също беше страхотна. Още когато се обадих да поръчам усетих, че разговарям с пълен ПРОСТАК, който се тревожеше да не се мине нещо, да не се преумори да търси адреса, но мислех, че е просто шофьор във фирмата. Уви, същият явно си прави сам и хапките, и си ги разхожда по адресите с лекия си автомобил, без хладилни камери и елементарни хигиенни условия. А "вкусните" хапки представляваха възможно най-евтините колбаси, сложени по най-тъпия начин, сирената бяха от онези, квадратните тост кашкавалчета повечено, мусът Рокфор беше някаква изключително солена долнопробна паста, "фунийките с гъши пастет и спанак със сирене" представляваха фуниища от бутер тесто, натъпкани с гадости. "Петифурите" пък бяха от шоколадовите сухи пасти "балкони", само разопаковани и нарязани на триъгълничета. Да де, ама аз им познавам вкуса твърде добре! И тези "вкусотии" на "младия екип" бяха ни фльоснати на първия рожден ден на детето ни. Умрях от срам пред гостите и ми съсипа празника. Защото аз самата не бих могла да направя такива грозотии, дори да бях отделила само половин един час от времето си, а платих прескъпо за тази "услуга", която уж била и намалена...Как е възможно да има такава наглост, такава селска тарикатщина!!! И този продължава да бълва офертите си в сайтовете за колективно пазаруване, и хората продължават да му се връзват и да купуват ваучери, с които ще си съсипят празниците. Писах до тези сайтове, но на тх изобщо не им дреме, че стават съучастници на такива измамници, с каквито за съжаление бедната ни родина е пълна. Не се съмнявам обаче, че тази наглост все един ден ще си намери майстора
  Отговор с цитат
Старо 29.06.13, 21:03    11874    Re: Клер (11864) (click2open)   #2
густос
Гост

Smile густос

Здравей те, незнам от един разговор по телефона как успвяате да прецините човека отсреща.Но попринцип неми пука за вашето мнение.И искам да ви попитам защо като си видяхте нещата не се обадихте във фирмата за да се изгладят нещата а пишете глупости по форумите.Само кратка информация ще ви дам от 300 продадени валчера по различни оферти вие сте еднинствената която реве за нещо. и затова мисля че несте критерий за каквото и да е било.
  Отговор с цитат
Старо 16.07.13, 18:39    11883    Re: густос (11874) (click2open)   #3
TITI
Гост

Mnogo ste negramotni. Eto zashto sam sklonen da vyrvam na izmamenata klientka.
  Отговор с цитат
Старо 30.10.15, 09:34    12016    Re: TITI (11883) (click2open)   #4
Ивелина Манова
Гост

Default Безумие

Здравейте,

Не доумявам как е възможно подобно арогантно и нагло отношение към клиентите от собственика на фирмата или въпросният, които отговаря на каналите за комуникация. Явно на Вас не Ви трябват клиенти. Поинтересувах се от фирмата Ви и повярвайте ми, това не е единствената недоволна клиентка.
Явно, освен че не знаете как да се държите с киентите си, сте и неграмотен, видно от гореизложеното.

Засрамете се!
  Отговор с цитат
Отговор

Инструменти по темата
Режим на показване

Правила за публикуване
You may post new threads
You may post replies