edno.info  

Назад   edno.info > forum.edno.info > Актуални > Черен списък на форумите

Отговор

Инструменти по темата Режим на показване
Старо 30.07.08, 23:53    5738   #1
Гост
Гост

Постове: n/a
Default Моята Антикласация: Топ 5 Най-тъпи БГ форуми

Класация на най-тъпите форуми

Форума на АБВ - модераторски своеволия, участници, които не могат да мислят.
Форума на Дата.бг - модераторски своеволия, грубост от страна на редовни потребители
Форума на All.bg - модераторски своеволия, грубост от страна на редовни потребители, непрестанни обиди и заяждания. Хора, скучаещи ПРЕЗ РАБОТНО ВРЕМЕ говорят простотии и правят селски тарикатлъци.
Форума на Gtsofia.info - модераторски своеволия, избрани участници се държат свойски, трудно се допускат нови потребители, затворен форум.
Форума на Clubs.dir.bg - модераторски своеволия, тъпи участници.
  Отговор с цитат
Старо 31.07.08, 07:46    5741    Re: Гост (5738) (click2open)   #2
GlobalLeader

Регистриран: 28.02.07
Постове: 2 619
Списъкът е добър. За първия, втория и последния мога лично да гарантирам, че заслужават да бъдат в черния списък.
GlobalLeader е офлайн   Отговор с цитат
Старо 26.08.08, 07:32    5816    Re: GlobalLeader (5741) (click2open)   #3
JILL

Регистриран: 04.06.08
Постове: 31
Форума на радио Фреш - сериозен процент (ок. 30%) на тъпи обикновени потребители, които съвсем не са там заради радиото; ок. 10% постоянно питатащи коя е еди-коя си песен, вместо да се заслушат известно време в радиото и неминуемо водещите ще обявят; несериозни модератори; безучастни администратори.
JILL е офлайн   Отговор с цитат
Старо 26.08.08, 09:53    5819    Re: JILL (5816) (click2open)   #4
GlobalLeader

Тази класация на "тъпи" форуми не е много правилна - навсякъде има тъпи потребители, по-важно е дали се вършат зловредни действия спрямо форумната общност - обиди, клевети, модераторски произволия.
Старо 01.09.08, 08:32    5838    Re: GlobalLeader (5819) (click2open)   #5
Гост
Гост

Постове: n/a
Парви си навсякъде има тъпи потребители, обаче в тези форуми ПОЧТИ всички са такива.
  Отговор с цитат
Старо 01.09.08, 15:41    5842    Re: Гост (5838) (click2open)   #6
GlobalLeader

Откакто Интернет е достъпен за всеки, това е почти неизбежно. Но пък има форуми, в които практически ВСИЧКИ са тъпи. Защото, когато админът е тъп, то същото важи и за всеки, който му участва във форума (освен ако целта му не е да накара участниците да отидат в друг форум).
Старо 09.09.08, 15:04    6070    Re: GlobalLeader (5842) (click2open)   #7
JILL

Регистриран: 04.06.08
Постове: 31
Не знам дали е тук мястото, ще ми преместите поста, ако не е, но искам да отбележа, че се натъкнах на чуждестранни форуми, където за да участваш, първо трябва да си регистриран в съответен сайт, после пращаш заявление, че искаш да участваш в еди-кой си форум, като се представяш накратко, и накрая евентуално, ако те одобрят, се включваш в този форум. Съответно това означава, че по всяко време можеш да бъдеш изгонен оттам, ако не се държиш прилично. Това много ми хареса.
JILL е офлайн   Отговор с цитат
Старо 09.09.08, 18:13    6072    Re: JILL (6070) (click2open)   #8
GlobalLeader

Такива като мен ги гонят от подобни форуми много бързо дори и без да им нарушавам правилата. Принципно това са недемократични форуми, където администраторът решава кой може да пише и кой не. Лично мен това не ме кефи.
Отговор

Инструменти по темата
Режим на показване

Правила за публикуване
You may post new threads
You may post replies