edno.info  

Назад   edno.info > forum.edno.info > Актуални > Черен списък на форумите

Отговор

Инструменти по темата Режим на показване
Старо 15.06.08, 11:22    5534   #1
Гост
Гост

Постове: n/a
Default Отказване от форумите

Бихте ли се отказали от писането по форуми?
Аз общо взето обмислям такова решение.
Аз съм решил да се отказвам от форумите.

Първо, предпочитам истинския контакт на живо. Второ по телефона ми е по-приятно, от колкото по ICQ, Skype или другите там простотии.

В реалния живот съм виждал по-малко простаци, от колкото по долнопробни форуми като този на АБВ, all.bg, teenproblem.net и коментиращите под статиите в dnes.bg.

Форумите ми носят само негативи и ми писна от флейм. Какви културни хора, бе? По форумите всеки си изкарва простотията на показ, защото се чувства голям мъж (или голямата жена) защитен от екрана. Защото е много лесно да псуваш, да обиждаш по граждани от друг град по форумите, а лице в лице да не смееш да кажеш тези неща.

Форумите са двулична работа. Да не говорим колко от пишещите си сменят мненията непрекъснато - в една тема мразят нещо, в друга са безразлични, а в трета вече го обичат и това в рамките на един ден. Да не говорим колко хора не застават зад думите си. Колко хора обиждат другите по форумите без причина или просто са дребни заядливци?

Колко хора пишат от името на други хора и колко хора се представят за хора на друга възраст, от друг пол и раса? Пиша по форуми от 2004 г. и 4 години стигат. Предпочитам реални познати, с които да общувам на живо и по телефона, а не в разните чатове и форуми.
  Отговор с цитат
Старо 15.06.08, 12:44    5535    Re: Гост (5534) (click2open)   #2
GlobalLeader

Регистриран: 28.02.07
Постове: 2 619
Форумите показват истинското лице на хората и отразяват реалното положение сред народонаселението. Аз съм прекарал немалко време във форумите не, защото е особено приятно, а защото има доста работа за вършене и на много идиоти има да им се начукват кофите, за да им дойде акъла и да не пречат на останалите. Освен това много хора на живо около мен се проявиха като идиоти, което направи така, че форумите да не са по-лоша алтернатива на живия контакт. Мисля, че нито напълно ще се откажа от форумите, нито пък те ще ми бъдат начин на живот. Аз по принцип никога не съм участвал във форумите като себе си (освен в много малки изключения), а винаги като виртуална личност.
GlobalLeader е офлайн   Отговор с цитат
Отговор

Инструменти по темата
Режим на показване

Правила за публикуване
You may post new threads
You may post replies