edno.info  

Назад   edno.info > forum.edno.info > Актуални > Черен списък на форумите

Отговор

Инструменти по темата Режим на показване
Старо 17.04.09, 11:28    8476   #1
Слави
Гост

Постове: n/a
Default TELEmaniac.com

Форумът на ТЕЛЕманиак.ком беше добър... докато не започнаха да толерират откачалката Златина, фенката на Слави. Вместо да й правите реклама вземете да карате хората във форумите където пише (lifestyle.ibox и telemaniac.com например) да я блокират. Но знам, че тя си плаща да не бъде блокирана. В ТЕЛЕманиак трябва отдавна да я блокират но не го правят, защо? В Клубовете на Дира има цензура спрямо много по-нормални хора и ги блокират, а идиотката Златина продължава да пише? Защо? Защо психично болните се допускат да пишат? Ако някой от администраторите в Клубовете на Дир.бг или ТЕЛЕманиак чете моля блокирайте Златина по IP ADRESS! Да кажем не на послошта в Интернет.
  Отговор с цитат
Старо 17.04.09, 15:30    8477    Re: Слави (8476) (click2open)   #2
GlobalLeader

Регистриран: 28.02.07
Постове: 2 619
За системно лъжене, клевети и обиди мярката е само една - цензура. Златина е била банвана тук, скоро не е идвала обаче. Защо другите форуми не я банват, не мога да отговоря. но предполагам се дължи на изкривената представа, че като имат повече пишещи участници форумът им се развива и евентуално печелят повече стотинки - ето това е българския манталитет - да сринем всичко, но да спечелим няколко стотинки. Разбира се, става точно обратното, защото със спечелените стотинки не можеш да си купиш благата, които искаш, защото всичко наоколо вече е изцапано.
GlobalLeader е офлайн   Отговор с цитат
Старо 17.04.09, 17:02    8478    Re: GlobalLeader (8477) (click2open)   #3
Слави
Гост

В ТЕЛЕманиак темите около шоуто на Слави са омацани с постове на Златина, един след друг. А това е откровен флууд.
  Отговор с цитат
Старо 16.07.09, 17:21    9398    Re: GlobalLeader (8477) (click2open)   #4
дръндрън
Гост

Цитат:
Първоначално публикувано от GlobalAdmin Виж пост
За системно лъжене, клевети и обиди мярката е само една - цензура. Златина е била банвана тук, скоро не е идвала обаче. Защо другите форуми не я банват, не мога да отговоря. но предполагам се дължи на изкривената представа, че като имат повече пишещи участници форумът им се развива и евентуално печелят повече стотинки - ето това е българския манталитет - да сринем всичко, но да спечелим няколко стотинки. Разбира се, става точно обратното, защото със спечелените стотинки не можеш да си купиш благата, които искаш, защото всичко наоколо вече е изцапано.
Не знам каква работа имат форумите на телеманиак в черния ви списък? Нещо завиждате за активноста там, с Златина, без златина, форума си е пак активен!
  Отговор с цитат
Старо 16.07.09, 20:08    9400    Re: дръндрън (9398) (click2open)   #5
GlobalLeader

Регистриран: 28.02.07
Постове: 2 619
Аз не съм запознат с конкретния форум - темата не е пусната от мен. Включвам в списъка форуми по определени критерии, а не в зависимост от това колко са популярни или не.
GlobalLeader е офлайн   Отговор с цитат
Отговор

Инструменти по темата
Режим на показване

Правила за публикуване
You may post new threads
You may post replies