edno.info  

Назад   edno.info > forum.edno.info > Актуални > Черен списък на форумите

Отговор

Инструменти по темата Режим на показване
Старо 30.04.07, 00:54    497   #1
GlobalLeader

Регистриран: 28.02.07
Постове: 2 619
Default forums.data.bg

Цензуриращ форум.
GlobalLeader е офлайн   Отговор с цитат
Старо 21.07.07, 23:06    836    Re: GlobalLeader (497) (click2open)   #2
­Гост
Гост

Постове: n/a
Този е изключително тъпанарски форум. Всякяква дискусия с модераторите се цензурира.

Най-големите цензори и тъпанари са Dust и pgm, но има и доста други, така че да не се ограничавам само с тези.
  Отговор с цитат
Старо 21.07.07, 23:14    838    Re: GlobalLeader (497) (click2open)   #3
­Гост
Гост

Default вярно, но не всички

Dust /модератор в Data.bg/ - истински ученик на Ленин, спомнете си:
"....да се разстреля .... като хидра на международната реакция и всички, които са с него в килията"/истинска заповед на Ленин, изпълнена/.Така и въпросния модератор заключва теми на групи по десет едновременно, дори без да ги чете.Всяко отричане на хомосексуализма приема лично и наказва с бан. Трие мнения ей - така, да речем всяко трето.
Затова пък форума е пълен с разнообразни расистки и ксенофобски изцепки, на които се гледа с пренебрежение.
Достойни съратници - galacomgr и pgm.Никакви принципи в работата им, никакви критерии.
Останалите модератори обаче не злоупотребяват с правата си, само тази троица създава отрицателния имидж на сайта.
  Отговор с цитат
Старо 13.09.07, 01:13    2164    Re: ­Гост (838) (click2open)   #4
­Гост
Гост

Да, dust е голямо зло. Според мен не му стига ума. Заключва най-редовно теми без обяснение и достатъчно основание, също много често темите се изтриват тотално без да отиват в коша, а и всякакви въпроси защо нещо е изтрито или заключено, се цензурират. Намират основание в правилото, че модераторът винаги е прав - т.е. каквото прецени модератора, това е правилното. Хитлеристка Германия благодарение на малоумници като тях е успяла чрез цензурата си.
  Отговор с цитат
Старо 13.09.07, 08:39    2165    Re: ­Гост (2164) (click2open)   #5
­Гост
Гост

Wink :)

А вие сте идиоти
  Отговор с цитат
Старо 19.09.07, 06:06    2311    Re: ­Гост (2165) (click2open)   #6
:P

Регистриран: 18.09.07
Постове: 214
Що, да са идиоти, щото не ти харесват какво говорят?!
:P е офлайн   Отговор с цитат
Старо 19.10.07, 15:30    3132    Re: :P (2311) (click2open)   #7
Guest­
Гост

Default _)_

Цензура
  Отговор с цитат
Старо 06.11.07, 14:54    3439    Re: GlobalLeader (497) (click2open)   #8
V2­
Гост

Модераторите в data.bg са цигани!
Сега има един нов тъпак - coldarrow, но иначе всички са боклуци, а най-големите боклуци са им админите!
Те са страхливи мишки, които се плашат от свободна дискусия и изказване на мнение за самите тях. Затова цензурират всичко. Тяхна практика е да трият, но никъде не се дава възможност за дискутиране на това решение. В редките случаи, в които се получи разговор, се стига до аргумента "модераторът/админът винаги е прав". Това са мангали! Това, форума на abv.bg и дир.бг са най-цензуриращите форуми!

Ето, например, аз искам да разбера защо тази тема е цензурирана секунди след пускането й:
http://forums.data.bg/viewtopic.php?t=1451414

Преди ден пък беше цензурирана тема с линк към подписката срещу Трифонов:
http://forums.data.bg/viewtopic.php?t=1448586

Също и тази:
http://forums.data.bg/viewtopic.php?t=1447451
  Отговор с цитат
Старо 10.11.07, 01:42    3529    Re: ­Гост (2165) (click2open)   #9
unknow user
Гост

Цитат:
Първоначално публикувано от *Гост Виж пост
Този е изключително тъпанарски форум. Всякяква дискусия с модераторите се цензурира.

Най-големите цензори и тъпанари са Dust и pgm, но има и доста други, така че да не се ограничавам само с тези.
xaxaxaxaxaxaxaxaxaxxaaxaxxa
AXAXAXXAXAXAXAXXAXAXAXXA

Цитат:
А вие сте идиоти
Da,i az sym na tova mnenie !
Цитат:

xaxaxaxaxaxaxaxaxaxxaaxaxxa
AXAXAXXAXAXAXAXXAXAXAXXA

Цитат:
А вие сте идиоти
Da,i az sym na tova mnenie ,no ne za6toto sym protiv nqkogo,a za6toto mneniqta sa na takova nivo
  Отговор с цитат
Старо 10.11.07, 09:12    3530    Re: unknow user (3529) (click2open)   #10
GlobalLeader

Ти си виж твоето мнение на какво ниво е - дублирани постове, латиница, нищо смислено.
Старо 30.04.10, 07:03    11281    Re: GlobalLeader (497) (click2open)   #11
user
Гост

Default Абсолютни боклуци

Пускам тема. Модератор moskwa я трие. Основава се на правило, че не са посочени контакти извън форума. Но такива СА посочени (линк с форма за контакти). При изпращане на запитване отговаря, че при него линка не работи. Да, ама той работи. Той пита защо да ме лъжел. Логично, защото ако не ме е излъгал, ще излезе, че той без основание я е изтрил. Дава текст, който му изписва, че страницата не се отваряла. Аз отговарям, че страницата работи и, че данните от брояча за посещенията го потвърждават. Питам и дали да си пусна темата пак. Той повече НЕ ОТГОВАРЯ! Как ли пък ще си признае, че е ВИНОВЕН?

Пускам темата пак. Друг педал maniacar я трие. Дава линк към тема с правила. Питам го кое липсва, защото ако просто му кажа, че я е изтрил без основание, няма да проработи. Няколко часа той не отговаря и аз си пускам темата трети път. Той я трие, пише да не се пуска отново в следващите 168 часа и отговаря "написано е". Аз казвам, че не е написано. Освен това му се оправдавам като и му обяснявам едно по едно, че всичко отговаря на правилата, защото знам, че иначе няма въобще да се занимава да чете, а ще ме банне, защото му противореча. Той пише:

"Няма начин за връзка извън форума, има някакъв линк вместо контакти, който е едно нищо."

Аз казвам:

"Като натиснеш линка се отваря форма за контакти."

все едно съм длъжен да му обяснявам, а не е негова работа да провери!

Той казва:

"Контакти трябва да има в темата.
Такива в темата липсват.
Линк към сайт не е контакт."

Аз казвам:

"Всеки, който има този линк, може да се свърже с мен като мейл или като чат. Някои линкове не са контакти, но този Е. Даже е много по-лесно да се свържат с мен чрез този уеб адрес отколкото на имейл адрес, скайп или телефон, защото трябва отварят поща, преди това да я имат регистрирана, да имат и отварят скайп или да имат и се обаждат по телефона."

Тъпанарът-педераст мълчи и не отговаря.

Какво следва. Ако пусна темата пак, ще ме банне. Защо? Защото "модераторът винаги е прав" според техните правила, дори и да казва на черното бяло.

Ако пусна тема с въпрос и обсъждане на това дали линк към сайт с форма за контакти е контакт, пак ще заключат темата и ще ме баннат. Ето това е педерастки сайт. Но не това е лошото, а, че има хиляди малоумници, които го ползват. Докато ги има тях, ще ги има и тия боклуци. Така че ползващите сайта да не се чудят ако отнякъде им дойде нещо, което не очакват - те сами са си виновни.
  Отговор с цитат
Старо 01.05.10, 00:41    11283    Re: user (11281) (click2open)   #12
GlobalLeader

Поредният пример за присъщата им наглост. Тия пишлеменца сигурно много се кефят да се държат като полицаи спрямо нормалните потребители. Затова ще забраним този сайт като приемем ДОИП!
Отговор

Инструменти по темата
Режим на показване

Правила за публикуване
You may post new threads
You may post replies