edno.info  

Назад   edno.info > forum.edno.info > Медии > ТВ предавания > Други > Антифенклуб на Шоуто на Трифонов

Антифенклуб на Шоуто на Трифонов antifan.edno.info

Отговор

Инструменти по темата Режим на показване
Старо 21.02.10, 19:08    10801   #1
УУУ!

Регистриран: 28.02.07
Постове: 1 729
Default Май наистина ще свалят Трифонов от екран!

http://hotnews.bg/news.php?id=19505
УУУ! е офлайн   Отговор с цитат
Старо 21.02.10, 22:07    10802    Re: УУУ! (10801) (click2open)   #2
gost
Гост

Постове: n/a
Ако новите собственици на bTV .Махнат шоуто на Слави.Аз повече тази телевизия не само няма да я гледам но ще я залича от телевизора.И че загубат много голяма част от своята аудитория.Ето най кой предавания дължат високия си рейтинг
1.Листопад
2.Перла
3.Шоуто на Слави
Без тях най гледаната телевизия е мъртва и ще се превърне в развалина като Нова.
Дойоха новите собственици на Нова и скапаха телевизия.В момента шведите се чудят как да си покачат спадащият рейтинг и да си запазят второто място за да не им го окупира БНТ.Разликата между 2 и 3 телевизия се стопява със всеки изминал ден.
Същото ще се случи и със bTV ако се опитат да направят промени в програмата си.Тогава тази телевизия че я гледат пенсионерите който си падат по скучните предавания като Комиците и тъпи предавания в стила Нека говорят на Росен Петров.
Ако това се случи и махнат шоуто на Слави
Ето как би изглеждал рейтинга на тази телевизия
1.Нова
2.БНТ
3.bTV
Точно това ще се случи ако махнат Слави
  Отговор с цитат
Старо 21.02.10, 22:26    10803    Re: gost (10802) (click2open)   #3
gost
Гост

Няма да има никакво сваляне .Просто ще има разместване на кадри.
Шоуто на Василка пардон Азис отива в bTV
А шоуто на Слави в PRO.BG
  Отговор с цитат
Старо 22.02.10, 07:52    10804    Re: gost (10802) (click2open)   #4
УУУ!

Да, то ако те слуша теб човек, Костов е обрал страната, а не комунистите:
http://www.speshno.info/news.php?id=118316

Та, като ти знам тези разсъждения, мога да си направя извода, че толкова са верни и за това, което пишеш сега.

В момента Нова е най-добрата телевизия, а рейтингите най-вероятно са фалшифицирани - за това намекват журналисти, които следят нещата и казват, че изведнъж настъпил рязък спад в рейтинга на утвърдено предаване, а това, както знаем, е невъзможно освен ако нещата не са нагласени с цел дадена телевизия да се продаде по-скъпо.

А аз предпочитам да гледам Азис пред Трифонов, но, разбира се, може и някой по-добър!
Старо 22.02.10, 12:06    10809    Re: УУУ! (10804) (click2open)   #5
gost
Гост

Абе УУУ явно си зле за да вярват на този линк дето си го постнал.В него няма нищо вярно всичко е лъжа.Истината е че в момента нова тв е най зле от всички телевизии .След лятото БНТ че и вземе второто място.И тогава шведите че се чудят как да си завърнат второто място на което са били преди това
  Отговор с цитат
Старо 22.02.10, 13:13    10811    Re: gost (10809) (click2open)   #6
УУУ!

Ти си много зле - това вече и кучетата на село го знаят, само ти не го знаеш.
Аз говоря за Нова, че са най-добре като предавания и програма, а за рейтинга не знам, защото ги нагласяват. Аз бТВ и БНТ не гледам, гледам само Нова. Първите две са тенденциозни и цензуриращи телевизии, които се контролират от мафията, Гоце, БКП, ДС и Гергов. Шведите са чисти, защото това е външна инвестиция и не ги контролира ДС.
Старо 22.02.10, 15:51    10813    Re: УУУ! (10811) (click2open)   #7
gost
Гост

Ха ха нова са били най добре като програма.Напротив най са зле и много скучни.В тази телевизия няма нищо за гледане.Е да пенсии като УУУ си падат по скучните неща като шоуто на двамата пияници Иванчо и Андрейчо.Тези двамата не стават за водещи.Щото са некадърни.Най добрия водещ в България се казва Слави Трифонов.Другите и да искат не само че не могат да му стъпят на малкото пръстче но и не могат да го стигнат и като професионалист
  Отговор с цитат
Старо 22.02.10, 17:26    10814    Re: gost (10813) (click2open)   #8
УУУ!

Най-добре са, защото нямат цензурата, каквато има в другите телевизии и може да видиш много неща, които другаде не може да видиш. Почти всички водещи в Нова са по-добри от Трифонов. По-слаб водещ от Трифонов аз не знам. Ако не са сценаристите да му напишат въпросите и той да ги чете от аутокюто, не може да каже нищо. Справка - участието му при Кеворкян. Трифонов не е ни най-малко по-симпатичен от двамата от Шоуто по Нова. Освен това работи като вол всеки ден, което си е вид ментална деформация.
Старо 22.02.10, 18:01    10815    Re: УУУ! (10814) (click2open)   #9
gost
Гост

Почти всички водещи в нов тв са слаби водещи от Слави Трифонов.Той е най добрия водещ в България.И какво като работи по цял ден като вол.Така се печели и постига много повече.Но за теб УУ е по добре да мързелуваш по цял ден а не да работиш.Запомни със мързел нищо не се постига в живота
  Отговор с цитат
Старо 22.02.10, 19:26    10816    Re: gost (10815) (click2open)   #10
УУУ!

Не знам да има друг водещ, който да сипе толкова клевети и обиди и да хвърля кал по другите. Ето защо Трифонов трябва да си отиде.
Старо 22.02.10, 20:27    10817    Re: УУУ! (10816) (click2open)   #11
gost
Гост

Всичко което се говори в шоуто на Слави е самата истина.Друг е въпросът ,че такива като теб УУУ мразят да им се казва истината в очите.Посмее ли някой да го направи след това веднага се започва оплюването по него.Ние Българите предпочитаме да си седим в тъмнина и да не ни се казва истината в очите.Така се чувстваме спокойно и никой не ни безпокой.
  Отговор с цитат
Старо 23.02.10, 19:09    10825    Re: gost (10817) (click2open)   #12
УУУ!

Глупости, почти всичко, което се говори в това шоу, са лъжи и клевети, които те представят за шега. Досега не съм чул в шоуто да се назовават истинските крадци и престъпници, което е, защото трифонов го е шубе и второ, защото е мутренски кадър. А ти най-вече искаш да си стоиш в тъмнина и не искаш да ти се казва истината в очите за това кой ограби страната.
Старо 23.02.10, 22:06    10828    Re: УУУ! (10825) (click2open)   #13
gost
Гост

Всичко което се говори в шоуто на Слави е самата истина.Такива като теб УУУ никога няма да го разберат това.
  Отговор с цитат
Старо 24.02.10, 08:25    10833    Re: gost (10828) (click2open)   #14
УУУ!

Това може да го разбере само лекуващият те лекар!
Старо 15.06.11, 16:36    11642    Re: gost (10828) (click2open)   #15
пряккур
Гост

Цитат:
Първоначално публикувано от gost Виж пост
Всичко което се говори в шоуто на Слави е самата истина.Такива като теб УУУ никога няма да го разберат това.
Ей ,кучко!
  Отговор с цитат
Отговор

Инструменти по темата
Режим на показване

Правила за публикуване
You may post new threads
You may post replies