edno.info  

Назад   edno.info > forum.edno.info > Медии > ТВ предавания > Други > Антифенклуб на Шоуто на Трифонов

Антифенклуб на Шоуто на Трифонов antifan.edno.info

Отговор

Инструменти по темата Режим на показване
Старо 13.01.10, 14:21    10551   #1
pr_agent
Гост

Постове: n/a
Default Оплакване от Златина!!!!

ТУК ЩЕ СЕ ОПЛАЧА ОТ ГОСПОЖА ЗЛАТИНА С. представяща се в този форум като gost.
Тя ми обеща, че ще ми плати за ПР кампания в Интернет. Аз изпълнявах прилежно своите задължения - пишех постоянно по разни форуми и сайтове за нея. И така резултатите в Гугъл за нея (по-точно на нейното име и фамилия в кавички) се повишика главоломно. Стана нещо като интернет звезда. За какво ли ми беше да се захващам с тази простачка. Не само, че не видях и левче от целия ми труд (защото не е леко да киснеш почти всеки ден и понякога дори нощем в продължение на година). Ще ви помоля когато пишете за нея да не споменавате презимето й фамилията й. Още по-добре - не пишете за нея, а за Слави. Тя е нещожество, което се е самозабравило. Смята, че е много важно колко си известен в Интернет. Но това не е така, още повече в нашата държава, където все още не всички използват интернет толкова масово. Тази жена е психично нестабилна и се е възгордяла - "виж ме ква съм известна в Интернет". Само че в живота в България, и дори в нейния роден пловдив никой не я знае. А в интернет е по-скоро notorious (известна с лошо), от колкото popular (известна с нещо добро). Така че да не се възгордява. Аз я направих звездата която е сега.
  Отговор с цитат
Отговор

Инструменти по темата
Режим на показване

Правила за публикуване
You may post new threads
You may post replies