edno.info  

Назад   edno.info > forum.edno.info > Медии > ТВ предавания > Други > Антифенклуб на Шоуто на Трифонов

Антифенклуб на Шоуто на Трифонов antifan.edno.info

Отговор

Инструменти по темата Режим на показване
Старо 06.12.09, 12:39    10364   #1
щастлив
Гост

Постове: n/a
Default Златина напусна Уикипедия със скандал

Напускам Уикипедия!

Вече нито ще я чета, още по-малко пък ще я редактирам. Причината е потребителя Подпоручик. Неговите преценки се дължат изцяло въз основа на лична позиция, няма никакъв неутралитет. Той е срам за Българската Уикипедия. Съжалявам, че си изгубих времето в Уикипедия. Приобщавам се към големия брой напускащи Уикипедия (според Английската Уикипедия повечето хора напускат проекта и все помалко хора са тези които се приобщават към него).

Златина С.

78.130.136.199 23:59, 5 декември 2009 (UTC)

Всичко в живота е преходно, за щастие и лошите неща. Аз оценям перстоя си в Уикипедия към лошите неща. Ако говорим за политика там са РЗС и Атака. И както тези партии вече "залязват", така няма смисъл да си губя времето с безполезни занимания като Уикипедия. Нищо не спечелих от нея. Периодът 2005-2009 година ще си остане в историята като неуспешен в личен план за мен и политически - за държавата. Както РЗС и Атака паднаха, така и интересът ми към Уикепедия и интернет въобще падна. Не желая вече да съм жената-форум, нито Кралицата на интернет. За какво са ми тези титли, като в интернет не получих щастието, което жадувам? В интернет видях само омраза и тъга. И затова вече няма да посещавам форуми и сайтове като Уикипедия.

С уважение, Златина С.

^От българската Уикипедия.
  Отговор с цитат
Отговор

Инструменти по темата
Режим на показване

Правила за публикуване
You may post new threads
You may post replies