edno.info  

Назад   edno.info > forum.edno.info > Медии > ТВ предавания > Други > Антифенклуб на Шоуто на Трифонов

Антифенклуб на Шоуто на Трифонов antifan.edno.info

Отговор

Инструменти по темата Режим на показване
Старо 17.09.09, 13:06    9977   #1
УУУ!

Регистриран: 28.02.07
Постове: 1 729
Default По поръчка на Волен Сидеров разследват Слави Трифонов за пране на пари

Лидерът на Атака Волен Сидеров нанася удар на своя личен враг Слави Трифонов, като праща финансова проверка на фирмата му „Седем осми” АД. Данъчните копои са пуснати лично от финансовият министър Симеон Дянков по настояване на Сидеров, който ползва позицията си на властови партньор на правителството на ГЕРБ.

Данъчните служители ще разследват сигнали за пране на пари чрез офшорни фирми, кражба на ДДС и укриване на данъчи. Дългия бил видимо притиснен от проверката и нищо чудно да търси помирение с Волен Сидеров, когото години наред оплюваше в предаванията си. Метаните на Слави Трифонов към Ахмед Доган все още се помнят и това прави още по-неблагоприятна ситуацията на шоумена. В интервю, дадено месец след парламентарните избори, Трифонов нарече Доган „един изключително мъдър човек”.

Ясно е, че Волен Сидеров трудно ще прости на Слави помията, излята по него в предаванията на Дългия. Въпросът е изрядно ли е счетоводството на дружеството „Седем осми” – отговорът очакваме много скоро от данъчните копои на министър Дянков.

http://razkritia.com/%D0%BF%D0%BE-%D...4%D0%B2%D0%B0/
УУУ! е офлайн   Отговор с цитат
Старо 18.09.09, 10:16    9980    Re: УУУ! (9977) (click2open)   #2
gost
Гост

Постове: n/a
По поръчка на Волен Сидеров .Симеон Дянков разследва УУУ щото дължал мнго пари на Болен.
УУУприятно ли ти е да лъжат за теб както ти лъжеш за Слави.
И още защо вярваш на тъпи скапани вестници като
http://razkritia.com
В тях няма нищо вярно а тази измислена статия е от 7 септемвра а сега сме 18 септември.
  Отговор с цитат
Старо 18.09.09, 13:32    9981    Re: gost (9980) (click2open)   #3
УУУ!

Какво съм излъгал - пуснал съм това, което е написано във вестника.
Нима не е вярно, че Дългия го разследват?
И по-добре късно, отколкото никога - сега съм видял статията - сега съм я пуснал.
Старо 18.09.09, 14:21    9983    Re: УУУ! (9981) (click2open)   #4
gost
Гост

Не е вярно ще разследват Дългия.Сега и аз ще напиша лъжа като тази в
По поръчка на Волен Сидеров .Симеон Дянков разследва УУУ щото дължал пари на Болен.
Не знам как може да вярвате на лъжливи сайтове .В тях няма нищо вярно.
  Отговор с цитат
Старо 18.09.09, 16:04    9984    Re: gost (9983) (click2open)   #5
УУУ!

А аз откъде да знам вярно ли е или не? Във форума на Атака също пише, че е вярно.
Старо 18.09.09, 16:21    9985    Re: УУУ! (9984) (click2open)   #6
gost
Гост

Боже УУУ ти не можеш ли да разбереш ще за феновете на Атака.Всичко което пишат в разни измислени жълти сайтове като
За тях е вярно.Щото са болни мозъци и им харесва да ги лъжат разни лъжливи измислени статии.
Ако и аз бях написала една лъжлива статия..Щяха да се хванат малумните фенове на Атака в Батака.
По поръчка на Волен Сидеров.Симеон Дянков разследва УУУ щото дължал пари на Болен.И биха му повярвали щото нямат мозък в главата си.
  Отговор с цитат
Старо 18.09.09, 16:22    9986    Re: УУУ! (9984) (click2open)   #7
gost
Гост

Боже УУУ ти не можеш ли да разбереш ще за феновете на Атака.Всичко което пишат в разни измислени жълти сайтове като
За тях е вярно.Щото са болни мозъци и им харесва да ги лъжат разни лъжливи измислени статии.
Ако и аз бях написала една лъжлива статия..Щяха да се хванат малумните фенове на Атака в Батака.
По поръчка на Волен Сидеров.Симеон Дянков разследва УУУ щото дължал пари на Болен.И биха ми повярвали щото нямат мозък в главата си.
  Отговор с цитат
Старо 18.09.09, 16:30    9987    Re: gost (9985) (click2open)   #8
УУУ!

Трифонов пък колко е лъгал по адрес на Костов, все едно, че не комунистите, а Костов е ограбил страната, която беше вече ограбена 3 пъти до основи, когато Костов дойде на власт, тогава защо феновете на Трифонов се възмущават от лъжата чак сега, при това без да е ясно дали това е лъжа?
Старо 18.09.09, 17:14    9988    Re: УУУ! (9987) (click2open)   #9
gost
Гост

Всичко което се казва за крадлю Ваню Костов е самата истина.То е същият крадец като останалите.Няма разлика между тях.Въпросът ще ти УУУ си лудо влюбен в Костов и затова го защитаваш със зъби и нокти.
  Отговор с цитат
Старо 18.09.09, 17:19    9989    Re: УУУ! (9987) (click2open)   #10
gost
Гост

Всичко което се казва за крадлю Ваню Костов е самата истина.То е същият крадец като останалите.Няма разлика между тях.Въпросът ще ти УУУ си лудо влюбен в Костов и затова го защитаваш със зъби и нокти.И още нещо.Естествено ще е лъжа това което пише в
И аз мога да напиша в същия сайт лъжлива статия.Ще се хванат малумните антифенове които вярват на всички писано в лъжливи жълти интернет сайтове.
  Отговор с цитат
Старо 18.09.09, 18:58    9990    Re: gost (9988) (click2open)   #11
УУУ!

Това изобщо не е вярно - между другото тук може да видиш доста отговори от Костов:

http://www.otgovori.eu/

В момента аз не защитавам и не искам Костов да се връща на власт, но тогава беше друго - ти си безкрайно тъпа щом не си разбрала кой ограби страната.

И тъй като Трифонов подкрепя Доган, значи и той е участвал пряко и косвено в това ограбване на страната.

Трифонов е един крадлю - щом ти можеш да лъжеш, защо аз да не мога да кажа това?
Старо 18.09.09, 19:30    9992    Re: УУУ! (9990) (click2open)   #12
gost
Гост

Крадлю Иван Костов е един голям лъжец.Не вярвам на нито една негова дума.А ти УУУ си заслепен и влюбен в него.И затова вярваш на всяка негова дума.
И да Ахмед Доган е най умният политик в България.Нашите Български политици въобще не са умни а са некадърни.
Костов е един долен крадлю
  Отговор с цитат
Старо 18.09.09, 19:33    9993    Re: gost (9992) (click2open)   #13
УУУ!

Има над 500 отговора на сайта, който дадох по-горе. Гледай си ги всичките преди да коментираш. Ти си много сбъркана щом не можеш да разбереш, че комунистите лъжат 1000 пъти повече от Костов, ако изобщо той лъже. Ти си мръсна долна клеветничка като Трифонов и трябва да бъдете наказани не само заради това, но и заради това, че не искате да признаете истината, а продължавате съзнателно да клеветите.
Старо 18.09.09, 20:00    9994    Re: УУУ! (9993) (click2open)   #14
gost
Гост

Не вярвам на нито една дума на крадлю Ваню Костов.За мен той е един долен крадец.А ти УУУ си много заслепен от него и не можеш да разбереш ще твоят любимец Костов е същият крадец като останалите ни политици.Няма разлика между тях .Един дол дренки за всички Български политици.На кратко казано не стават за нищо.Единственият умен политик в България е Доган .Това са фактите другото са празни приказки.
  Отговор с цитат
Старо 18.09.09, 20:01    9995    Re: УУУ! (9993) (click2open)   #15
gost
Гост

Не вярвам на нито една дума на крадлю Ваню Костов.За мен той е един долен крадец.А ти УУУ си много заслепен от него и не можеш да разбереш ще твоят любимец Костов е същият крадец като останалите ни политици.Няма разлика между тях .Един дол дренки са всички Български политици.На кратко казано не стават за нищо.Единственият умен политик в България е Доган .Това са фактите другото са празни приказки.
  Отговор с цитат
Старо 19.09.09, 04:12    9996    Re: gost (9994) (click2open)   #16
УУУ!

Нека те краде Доган тогава.
Старо 27.09.09, 12:02    10033    Re: УУУ! (9996) (click2open)   #17
antivik

Регистриран: 27.09.09
Постове: 10
Цитат:
Първоначално публикувано от УУУ! Виж пост
Нека те краде Доган тогава.
УУУ, отговорите които видях под поста ти много ми напомнят на един ЛУД фен/кон с капаци/ на Слави Дългото, който в Dir. bg\Клубове\Фен клубове\ТВ предавания\Шоуто на Слави, сипе огън и жупел по всеки който напише нещо срещу кумира му. Никнейма му е zlati32, така че не му се връзвай много, много. Приеми го от към комичната му страна. А за това разследване, ами отдавна трябваше да се направи такова. Има хора работещи на две и три места и пак не могат да спастрят толкова пари. Ще излезе вярн, че в България от работа се става само гърбав. И друга народна поговорка, че "И мравката дето е мравка гледа да краде то земеделеца.". Който има акъл сам ще си направи изводите.
antivik е офлайн   Отговор с цитат
Старо 27.09.09, 12:18    10034    Re: antivik (10033) (click2open)   #18
УУУ!

Да, същия ЛУД фен е! Но това не е просто комично, тя даже беше пуснала подписка в подкрепа на Дългия, която, макар и с много фалшиви подписи, пуснати лично от нея - не знам откъде е намерила толкова време и усилия да го направи, но луд умора няма - събра доста подписи. Ако тя е луда - да бъде вкарана в лудница. А ако не е в лудница, срещу нея да се действа като с нормална, защото с действията си вреди на всички!
Старо 28.09.09, 06:59    10037    Re: УУУ! (10034) (click2open)   #19
antivik

Моето предложение, което съм пуснал и в друг форум, е малко по различно. Понеже такава уникална тъпня рядко се среща, трябва да бъде запазено като чудо на природата, като защитен обект на Юнеско бих казал. Сигурно ако всички които сме оплюти от нея съберем на едно място писанията и ще се събере многотомен хумуристичен сборник. Предлагам идеята на някой по-вещ с перото от мен.
Старо 28.09.09, 19:26    10040    Re: antivik (10037) (click2open)   #20
УУУ!

Ами тя точно това иска и така най-добре ще постигне целите си. В интерес на истината, тя не е единствената луда. Моето мнение е, че трябва да се постъпва по точно обратния начин.
Старо 30.09.09, 06:07    10052    Re: УУУ! (10040) (click2open)   #21
antivik

Цитат:
Първоначално публикувано от УУУ! Виж пост
Ами тя точно това иска и така най-добре ще постигне целите си. В интерес на истината, тя не е единствената луда. Моето мнение е, че трябва да се постъпва по точно обратния начин.
Защо бе малко майтап на чужд гръб не пречи.
Старо 30.09.09, 06:52    10053    Re: antivik (10052) (click2open)   #22
УУУ!

Абе, ако искате майтапи, да бяхте избрали Жорж Ганчев за президент. Майтапите са си майтапи, но когато нещата опрат до сериозни неща, трябва да се преустановят. Тая гадина подкрепя един гад, който значително допринесе за това мадридския измамник да дойде на власт и да унищожи с десетилетие бъдещето и настоящето на тази страна. Това не е майтап, а е нещо, за което трябва да се ходи в затвора.
Старо 01.10.09, 16:37    10056    Re: УУУ! (10053) (click2open)   #23
gost
Гост

По голяма гад от твоя кумир Иван Костов.Няма.Той е най голямата и крадлива гад в България.
А що се отнася до такива като УУУ .Вече разбрах що злобеят срещу Слави.Защото никога няма да постигнат неговите успехи и не могат да му стъпят и на малкото пръстче.За това се пръскат от яд.
  Отговор с цитат
Старо 01.10.09, 17:12    10057    Re: gost (10056) (click2open)   #24
УУУ!

Костов е виновен за едно нещо - не осигури повече пари за лудниците, за да могат да те приберат.
Старо 02.10.09, 05:38    10059    Re: gost (10056) (click2open)   #25
antivik

Цитат:
Първоначално публикувано от gost Виж пост
По голяма гад от твоя кумир Иван Костов.Няма.Той е най голямата и крадлива гад в България.
А що се отнася до такива като УУУ .Вече разбрах що злобеят срещу Слави.Защото никога няма да постигнат неговите успехи и не могат да му стъпят и на малкото пръстче.За това се пръскат от яд.
Ау как се радвам, че в България все още не всички са изпростели като Слави, че да постигат успехите му.
Отговор

Инструменти по темата
Режим на показване

Правила за публикуване
You may post new threads
You may post replies