edno.info  

Назад   edno.info > forum.edno.info > Медии > ТВ предавания > Други > Антифенклуб на Шоуто на Трифонов

Антифенклуб на Шоуто на Трифонов antifan.edno.info

Отговор

Инструменти по темата Режим на показване
Старо 09.02.09, 19:53    7945   #1
футболист
Гост

Постове: n/a
Default Да мразиш Слави е признак на слабост

Добрите хора са оптимисти и се занимават с неща, които са им приятни и харесват и игнорират тези, които не харесват. Антифеновете на СЛави обаче не са такива хора - те постоянно мислят за него, но не с добро, а с лошо. Ако те бяха нормални хора щяха да обръщат внимание на това, което харесват. Защото животът не трябва да минава в отричане и мразене, а в обимане, харесване. Като нещо не можеш да го харесваш е по-добре да го игнорираш. Затова антифеновете на Слави да вземат живота си в ръце и да престанат да се занимават с него. Като не могат да му бъдат фенове, да не го мразят, а да го игнорират.
  Отговор с цитат
Старо 10.02.09, 00:09    7950    Re: футболист (7945) (click2open)   #2
УУУ!

Регистриран: 28.02.07
Постове: 1 729
Ти ако имаш хлебарки у вас, ще ги игнорираш ли или ще се бориш с тях докато ги унищожиш?
УУУ! е офлайн   Отговор с цитат
Старо 10.02.09, 00:52    7951    Re: футболист (7945) (click2open)   #3
tano079

Регистриран: 30.12.08
Постове: 530
Thumbs down ДОЖИВОТЕН ЗАТВОР ЗА ПРЕДАТЕЛИТЕ И КОНФИСКАЦИЯ НА ЦЯЛОТО ИМУЩЕСТВО

Слави Трифонов е престъпник и национален предател той подкопава устойте на страната , работи срещу националистическата идея за спасение на Българската нация , заедно със улигарсите и червената ченгесарска мафия работи за откъсване и разпиляване на избирателни гласове , като по този начин подпомага ДПС да има повече депутати във парламента .
  • Ние нацоналистите никога няма да забравим гаврата на Слави Трифонов със националистическата идея , такива врагове като него и други ще бъдат изринати от обществения живот на страната , този нещастник много сбърка че се из-гаври със националистите , ще го накараме скъпо да съжалява за постъпката си мръсен предател , да въврви във ада , България над всичко .
  • п.п.АТАКА със всеки изминал ден расте и никой не може да ни спре .
  • ВЪВ ДВЕТЕ ИЗБИРАТЕЛНИ КАМПАНИИ ЗА ПРЕЗИДЕНТ И ЕВРО ДЕПУТАТИ СЛАВИ ТРИФОНОВ АКТИВНО УЧАСТВАШЕ ВЪВ КАМПАНИЯТА ЗА ОМАСКАРЯВАНЕ НА ВОЛЕН СИДЕРОВ И НЕГОВИТЕ ПОЛИТИЧЕСКИ ВЪЗГЛЕДИ ЗА СПАСЕНИЕ НА СТРАНАТА .
  • ДА МРАЗИШ ПРЕДАТЕЛИТЕ Е ЗНАК ЗА НАЦИОНАЛНА ГОРДОСТ , СМЕЛОСТ , ЧЕСТ , ДОСТОЙНСТВО ТОВА ПОКАЗВА ЧЕ СИ МИСЛЕЩ ЧОВЕК КОЙТО ИМА ПОЗИЦИЯ И МОЖЕ ДА РАЗЛИЧИ КОЙ МИСЛИ ДОБРО ЗА БЪЛГАРИЯ И КОЙ РАБОТИ ЗА НЕЙНОТО УНИЩОЖЕНИЕ .
tano079 е офлайн   Отговор с цитат
Старо 10.02.09, 00:54    7952    Re: tano079 (7951) (click2open)   #4
Готин
Гост

Някои хора в какво си хабят младоста. Вместо да се занимавате с глупости ходете на фитнес станете спортистчета като мен и сваляйте мадами по кръчмите.
  Отговор с цитат
Старо 10.02.09, 01:09    7954    Re: Готин (7952) (click2open)   #5
Гост
Гост

Default Педерас грозен

Аз нямам проблеми със мацките . А ти за какво се подържаш да си красив , за да може утре турците да ебът , да ги превличаш сексоално , лентяй и педерас човек без никаква цел , пази се от венерически болести . ТИ за политика неставаш ама дали ставаш и за ебане това незнам , добре че немога да те видя колко си грозен нещастник .
  Отговор с цитат
Старо 10.02.09, 01:19    7955    Re: Гост (7954) (click2open)   #6
Готин
Гост

Обидите ти са признак на комплексираност. Всички антифенове на Слави сте такива. За твое сведение аз не правя секс, а обичам платоничната любов, така че няма опастност. А вие мразите Слави защото нямате амбиции. Чуда ви се на акъла как нямате амбиции да станете нещо, поне малка амбиция да те снимат във филм, или да издадеш песен или да станеш известен с нещо. А не да си седиш част от простолюдието постоянно. Ето Златина дето толкова я плюете със своята защита я нарекоха "Първа българска Интернет звезда". Докато вие не печелите популярност в Интернет. Как може да не искате поне малко известност?
  Отговор с цитат
Старо 10.02.09, 01:30    7956    Re: Готин (7955) (click2open)   #7
Гост
Гост

Истенската работа се върши тайно без светлините на прожекторите , мен не ме интересува някаква си безинтересна женичка , мен ме интересуват други неща така че въврви по дяволите ти и твоя чалгажия и дръвник Слави - '' Дългуча ''
  Отговор с цитат
Старо 10.02.09, 01:54    7957    Re: Гост (7956) (click2open)   #8
Готин
Гост

Свестните хора искат да се занимават с едно от тези неща:

Медии, телевизия, кино, музика, реклама, маркетинг, спорт.

Всички други професии са скучни.
  Отговор с цитат
Старо 10.02.09, 03:16    7962    Re: Готин (7957) (click2open)   #9
Гост
Гост

Виждам че си човек на забавленията и шоуто , кичеци и алкохолизъм , както казват римляните дай на народа хляб и зрелища и той ще бъде послушно стадо което само да стрижеш със данаци и при необходимост да го изпращаш на заколение при враговете . Във този живот има много по важни неща от кръчмите но ти си далеч от тези неща . Слави Трифонов и неговите привърженици със промити мозъци севдо националисти , те обичали България ама някой друг да свърши черната работа . Като не нещете да работите за интересите на България поне не пречете . Пожелавам ти да се забавляваш докато все още можеш а после може да намажеш някоя турска сикира .

http://vbox7.com/play:6c61a679 или FULL WINDOW
Исках да те питам , а ти изрот ли си , защото се държиш като такъв ?
  Отговор с цитат
Старо 10.02.09, 03:22    7964    Re: Гост (7962) (click2open)   #10
Гост
Гост

Като гледаш този клип . Исках да те питам , ти изрод ли си или се правиш на такъв ???
  Отговор с цитат
Старо 10.02.09, 07:33    7968    Re: Гост (7964) (click2open)   #11
Гост
Гост

Исказвам се много остро защото ме ят на такива дето само се занимават със шоута и само се забавляват а не знаят че вече са гости на тази земя , България не е само София , Пловдив , Варна , Бургас ; има една друга България където Българите са грабени и унижавани , имаме късмет че тези хора нямат оръжия , одавна там щяха да се избиват по между си но никога не е късно България да се превърне във второ косово . Забавлявайте се докато можете все още .
  Отговор с цитат
Старо 10.02.09, 10:13    7969    Re: Гост (7968) (click2open)   #12
Гост
Гост

Всички които подкрепят болната партия Атака .Са за лудницата в България.Да ги преберат и даа ги заеързат здраво с въже.Всички антифенове.Злобеят по адрес на Слави Трифонов .Ще това което се казва в шоуто на Слави е самата истина.А те много мрзаят да им се казва истината в очите.Злобеят за известността и славата му и ,че омайва всички жени.Нещо което антифенове не могат въобще .И никога няма да бъдат свестни и качествени Българи като Слави.Ето за тоа го оплюват
  Отговор с цитат
Старо 10.02.09, 10:22    7970    Re: Гост (7968) (click2open)   #13
Гост
Гост

Антифеновете злобеят по адрес на Слави ще никога няма да са като него.Това което се казва в шоуто на Слави е самата истина.А те не понасят да им се казва истината в очите.Искат да си живеят мирно и тихо без някой да ги безпокой.На кратко казано да живеят в мъгла.
  Отговор с цитат
Старо 10.02.09, 11:07    7971    Re: Гост (7970) (click2open)   #14
Гост
Гост

Aз харесвах Слави трифонов но той се подиграваше със Атака а това нанеси тежки поражения върху авторитета на националистите , това не трябва да се забравя . Кой му пречеше на нещасника да се къпи във славата си но той за ламтене за много пари хукна да се подиграва със Волен Сидеров , като чели Атака го е предизвикала със нещо , да си гледа шоуто а не да се подиграва със опозицията , защо не се подиграва със правителството таЗИ ПОДЛОГА ?...
  Отговор с цитат
Старо 10.02.09, 14:10    7973    Re: Гост (7971) (click2open)   #15
Гост
Гост

Атака в Батака си заслужава подигравките.Тя е партия е на лудите хора .Само такива хора подкрепат тази гнусна партия.
Аз съм чиста Българка по произход и никога не бих подкрепила тази партия.Просто мразя фашистите а Волен Долен Болен Сидеров и тези които го подкрепят са именно такива хора.
  Отговор с цитат
Старо 10.02.09, 14:12    7974    Re: Гост (7971) (click2open)   #16
Гост
Гост

Ако Слави Трифонов се кандидатира на някой парламентарни избори.Ще гласувам единствено и само за него и за никой друг.
  Отговор с цитат
Старо 10.02.09, 17:09    7975    Re: Гост (7973) (click2open)   #17
Гост
Гост

Цитат:
Първоначално публикувано от Гост Виж пост
Атака в Батака си заслужава подигравките.Тя е партия е на лудите хора .Само такива хора подкрепат тази гнусна партия.
Аз съм чиста Българка по произход и никога не бих подкрепила тази партия.Просто мразя фашистите а Волен Долен Болен Сидеров и тези които го подкрепят са именно такива хора.
До колкото разбирам гледам че ти си болната щом се радваш на изтърканите циркажйиски номера на гологлавия дългуч който няма мозък и неможа да си искара вишето , сега със парите си можеби вече си е купил дипломата . личи си че няма мозък , кух е като лейка .
Ако те тествам на психо тест сигурно и ти не можеш да го издържиш , що не отидеш да заработиш някой лев на магистралата там поне със нещо може да бъдеш полезна за обществото .
  Отговор с цитат
Старо 10.02.09, 17:21    7976    Re: Гост (7974) (click2open)   #18
Гост
Гост

Цитат:
Ако Слави Трифонов се кандидатира на някой парламентарни избори.Ще гласувам единствено и само за него и за никой друг.
Може да гласуваш за него и да направите коалиция със ДПС и тогава можете да му позволите на Доган да ви угрижва сексоално , то само за това ставате безмозъчни патки .
  Отговор с цитат
Старо 10.02.09, 17:27    7977    Re: Гост (7975) (click2open)   #19
Гост
Гост

Ako тествам на психо тествам на Волен Болен Долен Недоволен Сидеров и неговите луди фашистки превърженици .Няма да го издържат.Ще се разбере ,че са кухи безмозъчни фашисти.Те само за това стават за нищо друго не стават.
  Отговор с цитат
Старо 10.02.09, 17:30    7978    Re: Гост (7976) (click2open)   #20
Гост
Гост

Време е да преберат лудите безмозъчни фенове фашисти.На психо партия Атака Батака в лудницата на България.След това да ги завързат здраво с въже и да заключат вратата за да не избягат.
  Отговор с цитат
Старо 10.02.09, 17:50    7979    Re: Гост (7977) (click2open)   #21
Гост
Гост

Цитат:
Ako тествам на психо тествам на Волен Болен Долен Недоволен Сидеров и неговите луди фашистки превърженици .Няма да го издържат.Ще се разбере ,че са кухи безмозъчни фашисти.Те само за това стават за нищо друго не стават.
Ела на 3 март и го кажи на хората дето ще са пред Александър Невски , да видим дали ще излезеш жива от там , доста голяма ще бъде седянката че чак правителството и президента може по случайност отново да оцъстват от столицата .

http://vbox7.com/play:59c06ff1 или FULL WINDOW
УМИРАЙ ОТ ЯТ ; АТАКАТА - ПРОДЪЛЖАВА , ВЪН ИЗМЕКЯРИТЕ КАТО СЛАВИ ТРИФОНОВ
  Отговор с цитат
Старо 10.02.09, 18:02    7980    Re: Гост (7979) (click2open)   #22
Гост
Гост

Долу Aтака батака и техните фенове .В лудницата на България.Там им е мястото.
Аз съм чиста българка по произход но никога не бил подкрепила тази фашстка партия.
  Отговор с цитат
Старо 10.02.09, 18:21    7981    Re: Гост (7980) (click2open)   #23
УУУ!

Това е Златина - нея всички я знаят, че е луда.
А тоя другия "готин" или не знам какъв, е провокатор, който пише с различни никове взаимно противоречащи си мнения. Често даже имитира златина като пише с нейния правопис и подобни глупости като нея - според мен също има нужда от лечение.
Старо 10.02.09, 18:23    7982    Re: Гост (7980) (click2open)   #24
Краварка
Гост

Talking Свинарка и Краварка седнала да ми дава акъл !!!

Цитат:
Долу Aтака батака и техните фенове .В лудницата на България.Там им е мястото.
Аз съм чиста българка по произход но никога не бил подкрепила тази фашстка партия.
Я кажи от кое село си и издуили кравите че си седнала акъл да даваш на хората , ако те нарека циганка ще обидя цялото мангасарско съсловие , хайде гледай шоуто стани богат и не ме занимавай със твоите криворазбрани толерантни сърбежи .А гледай и Дързост и красота , Брук Лолган щяла да са жени за Рич Фористър за 9 - път да не изтървеш сери ала .
  Отговор с цитат
Старо 11.02.09, 02:02    7985    Re: Готин (7955) (click2open)   #25
УУУ!

Така е - феновете на трифонов правят платоническа любов.
Отговор

Инструменти по темата
Режим на показване

Правила за публикуване
You may post new threads
You may post replies