edno.info  

Назад   edno.info > forum.edno.info > Медии > ТВ предавания > Други > Антифенклуб на Шоуто на Трифонов

Антифенклуб на Шоуто на Трифонов antifan.edno.info

Отговор

Инструменти по темата Режим на показване
Старо 22.03.09, 08:44    8308   #1
УУУ!

Регистриран: 28.02.07
Постове: 1 729
Default Подписка за принудително настаняване на Златина в клиника за психично болни

Който подкрепя принудителното настаняване на Златина в клиника за психичноболни, да се подписва тук. Може да подкрепяте подписа си с цитати на нейни изказвания, които влизат в разрез със здравата логика и реалността.

Подписвам се!

Подкрепям подписа си с изказването и, че щом тя е била зле по времето на Костов, то следва, че управлението на Костов е било лошо за всички и за цялата страна. Както и, че въпреки фактите и доказателствата, че страната е била ограбена до основи ТРИ пъти от комунистите ПРЕДИ идването на Костов на власт, тя продължава да твърди, че не комунистите, а Костов е ограбил страната!
УУУ! е офлайн   Отговор с цитат
Старо 22.03.09, 11:24    8309    Re: УУУ! (8308) (click2open)   #2
Brb
Гост

Постове: n/a
Май завиждаш, че тя стана известна личност чрез писането по форуми, а ти си поредния форумец.
  Отговор с цитат
Старо 25.03.09, 14:50    8336    Re: Brb (8309) (click2open)   #3
УУУ!

Поредният форумец си ти, а аз съм известен отдавна. Но Златина направи контраподписка, а това не може да остане без последствия, защото лудите са твърде много и пречат на нормалните.
Старо 25.03.09, 21:53    8342    Re: УУУ! (8336) (click2open)   #4
Алекс
Гост

Да, идиотите психично болни като Златина и УУУ са известни във всички форуми.
Известни са с това, че за тях форумите са единствените приятели.
  Отговор с цитат
Старо 26.03.09, 13:30    8347    Re: Алекс (8342) (click2open)   #5
УУУ!

Идиотите психичноболни като Златина и "критикуващият" или подкрепящ (в зависимост от настроението му) многоников участник тук, са малко известни.
Известни са с това, че за тях форумите са единствените приятели.
Старо 26.03.09, 20:34    8349    Re: УУУ! (8347) (click2open)   #6
4о4и
Гост

Никога не съм подкрепял Златина.
  Отговор с цитат
Старо 13.04.09, 00:04    8451    Re: 4о4и (8349) (click2open)   #7
hateSlavy
Гост

И аз се подписвам ето някои от тях:

Цитат:
"Преди да стане певица Преслава ми крадна портмонето."

"Слави е съвременният Левски и Ботев"

"Аз съм съвременната Райна Кнагиня!"

"Все повече се убеждавам ,че в България най добрите продуценти са Слави и Маги Халваджиян.Другите но коментар."

"Не на са мои .Предполагам пак е дело на някое хакерче.Те нямат какво да правят и се опитват да очернят някого.Няма значени дали ,че очернят теб или мен.Просто на такива не им обръщай внимание."

"Само гледайте и ми помнете думите.Димитър Атанасов вторник пак е на елиминация.Този път обаче няма се спаси като миналият път.И в сряда 8 април той е пряк двубой за оставане в айдъла.И за мое съжаление Митко губи от Преслава и е аут от мюзикалната надпревара.И на финала са македонцето Сашко и жена от България.И побеждава макето.Абе тъпо нагласено отвсякъде предаване е мюзик айдъл 3.А олигофрените Иванчо и Андрейчо не стават въобще за продуценти.Чудя се как малумните шефове на bTV това още не са го разбрали."

" Даваха рeклами по bTV
Много се радвам ще Слави се връща в понеделник .Много ми липсваше.
Иво Сиромахов бе много спокоен .Ако бях аз на негово място щях да ударя Володя Стоянов(Виктор Калев) по главата.Може да изнерви всеки човек.Справи се страхотно.Пожелавам на целият екип на шоуто на Слави здраве.И без тези каръци.Много станаха напоследък."
Тази е яко чалната, сигурно няма личен живот и само кисне по форумите. Жалко нищожество!
Личи си, че е и склонна към насилие и нападение. Сигурно хапе минувачите.
  Отговор с цитат
Старо 13.04.09, 00:58    8452    Re: hateSlavy (8451) (click2open)   #8
hateSlavy
Гост

Ето какво казват за тази дебелана нейни съседи:

Цитат:
Според последната пловдивска клюка, миналата седмица Златина Савова се е била заключила в дома си за два дни и не излизала, понеже разярени антифенове на Слави и нейни съфорумци от форумите са я причаквали с бурни скандирания пред дома й в града на тепетата.

"Пропищяхме от това момиче. Сега заради нея антифенове на нейния любимец Слави вдигнаха на крак зелия квартал и щяха да я линчуват", кахърят се съседи на пишман-форумката, която се прочу с форумните си изяви.
  Отговор с цитат
Старо 04.05.09, 17:45    8618    Re: hateSlavy (8451) (click2open)   #9
УУУ!

Иманно затова трябва да бъде настанена за лечение, ако трябва и принудително.
Отговор

Инструменти по темата
Режим на показване

Правила за публикуване
You may post new threads
You may post replies